Z rozhovorů

Interview

31. března 2017 v 23:38 | Mintam
Asi takhle :D Bill mi poslední dobou v epizodách pije krev (a už se mě pomalu všichni ptaj, co je spíš špatně se mnou, pfff) a tenhle rozhovr mi udělal neskutečnou radost :D Nikdo nikoho nemusí překřikovat, skákat mu do řeči, každý má prostor na to, aby něco řekl apod. Jo a víte co je horší? Že chyby, které vám vadí na druhých jsou většinou věci, které děláte vy sami :D No, upřímně, ano, vedle mne nemá nikdo moc prostor promluvit, ALE! pracuji na tom :D Fakt se snažím!

Ňufánci :-*

Joiz - Tokio Hotel se dělí na dva kontinenty 5/5

15. března 2016 v 2:47 | Mintam

Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz! Kopírovat se zdrojem, prosím.
___________________________________________________________________________

Tama: V jednom rozhovoru jste řekli, že se můžete v LA schovat. To brzy už nebude možné, nebo?
Bill: Uvidíme. LA bude, myslím, stále dobré město pro lidi, co jsou slavní, protože je to samozřejmě město číslo 1, co se tohoto průmyslu týče. A je neskutečně moc lidí, kteří tam přijdou, a chtějí se slavnými stát, a pro ten úspěch bojují. A pak samozřejmě ti, kteří tam již s úspěchem jsou, a jdou se jen schovat, pak se tam dá skvěle potopit a zase se vynořit. My se dokonce dokážeme dobře mezi těmito lidmi skrýt. Pak se taky může člověk super vyvarovat tomu, když někam jde, aby byl viděn. Takže pro nás to bylo optimální, abychom se mohli schovat.

Joiz - Tom Kaulitz: "Všechno to příliš rychle uteklo." 4/5

14. března 2016 v 12:44 | Mintam
Jsem tak líná ty překlady přepisovat z papíru do PC :D
Ale pak mi dojde, že jsem si to vymyslela sama, takže mám mlčet. Když ale ta dvojčata! Jedna A4 patřila jen těm dvěma, a to padla JEN jedna otázka! Šílené :D Já sama jsem hrozně ukecaná, ale když to člověk vidí u druhých... no jo :D


Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz! Kopírovat se zdrojem, prosím.
___________________________________________________________________________

Tama:
*na Billa* Ty už jsi o tom mluvil, před rokem 2000, nebo 2001, je to už 15 let. A před 10 lety jste skutečně prorazili. Durch den Monsun, to je teď 10 let zpátky, šílená cesta. Člověk přemýšlí o těchto letech. Co byl ten nejlepší moment pro vás?
Bill: Myslím, že tady neexistuje žádný takový jeden moment. Samozřejmě ještě vím, když jsme najednou prorazili a poprvé jsme se dostali do hudebních žebříčků, a my si mysleli, že musíme někdy... Nebo já myslel, že to vůbec nemusím sledovat, vůbec jsem nevěděl, jak to funguje. A pak byl najednou ten song na prvním místě. Vím ještě, jak jsem měl pocit jako "Co se stane teď?". Nikdo jsme to nemohl pochopit, ani si to představit, ale vlastně se to teď stalo, a co dalšího by mělo v našem životě teď přijít?
Tom: Musím bohužel říct, že to neskutečně rychle uteklo. Je to 10 let a přitom se to vůbec nezdá. Neskutečně moc věcí člověku vůbec nedojde. Každý den musí myslet na to, co vlastně prožívá a především si to taky užívat. U nás na něco takového nebyl čas. To byl vážně jeden den za druhým, jedna cena za druhou, a pak člověk vůbec neví, ve kterém městě byl, jakou cenu včera vyhrál, člověku to vůbec nedochází. A proto je to, myslím, teď úlohou pro nás, každý den něco prožít a užít si to. A i při tomhle turné, člověk spadne snadno do nějakého rytmu, protože toho má prostě hodně, a taky proto je tak těžké si momenty skutečně užívat. Zní to trochu nudně, ale je to tak. Jinak 10 let uběhne tak rychle, když člověk nedá pozor.

Joiz - Bill uráží Gustava a Tamu 3/5

13. března 2016 v 20:47 | Mintam
Je strašný, jak si neustále všichni skáčou do řeči, a jak strašně se dvojčata opakují.
Píšu si překlady na papír, a fakt mě ze 4 minut s dvojčaty bolí ruka! :D


Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz! Kopírovat se zdrojem, prosím.
___________________________________________________________________________

Tama: Vy jste dokonce i na cestách zodpovědně oddaní věci. Kromě tebe *ukazuje na Gustava* nejí nikdo jiný maso u vás v partě, je to tak?
Bill: Nejíme.
Georg: Souhlasí.
Tama: To je tvrdé. Jak to vlastně?
Bill: Z lásky ke zvířatům. Máme všichni prostě psy, všichni máme zvířata rádi. A od jisté doby jsme to prostě nemohli dál jíst. S tímhle záměrem chceme prostě žít. Jíme ryby občas, ale většinou zkoušíme žít kompletně vegetariánstvím. Jednoduše z lásky ke zvířatům. A zrovna díky té mase titulků, to je velké téma pro nás, které nás nutí si společně sednout, a shodnout se na tom, že tohle nechceme podporovat. Zkoušíme s tím zacházet jinak.

Joiz - Moderátorka se dotkla Tomových intimních partií 2/5

12. března 2016 v 19:13 | Mintam
Tenhle díl, aneb levoponašeč a natvrdlá moderátorka, ten se fakt povedl! :D
Ještě ten Toma výraz k tomu ve 2:21:
T: "Weil ich "linksträger" bin, und jetzt... na ja."
Ach jo, každý den víc a víc zamilovaná :D


Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz! Kopírovat se zdrojem, prosím.
___________________________________________________________________________

Tama: Právě jste všichni stejně oblečení.
Tom: Vypadáme jako nějaký boyband, protože máme naše bundy na turné.
Bill: To jsou naše turné bundy.
Tama: Můžu je vidět? Může se někdo z vás otočit? *Georg se k ní točí zády* Feel it all. To je taky motto tohoto turné.
Tom: A proto jsme teď všichni stejní a taky líní, oblékáme si jen tyhle bundy, protože je prostě máme rádi.
Georg: Jsou ale taky stylové, to musí člověk říci.
Bill: Bez nich nesmíme zavřít kufr. Jsou od Alpha Industries, a ti nás na turné jimi vybavili, takže každý dostal jednu.
Tama: Ale já myslela, že ty jsi náročný na módu, že ty kamkoliv přijedeš, tak první co uděláš je, že otevíráš kufr, pro to, co je uvnitř.

Joiz - Už žádný sex s fanynkami pro Gustava 1/5

12. března 2016 v 17:03 | Mintam
Po roce jsem narazila na tento rozhovor, a došlo mi, jak strašně mne před tím rokem rozesmál. A tak jsem si ho pustila znovu, znovu mne rozesmál, a proto jsem se znovu rozhodla, že si ho přeložím pro blog (to já běžně dělám věci na dvakrát díky mé prokrastianci :D). Takže tady je, pobavení s těmi miminky. Alespoň první část, už pracuji na třetí, mělo by tu všech pět být co nejdříve ;)


Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz! Kopírovat se zdrojem, prosím.
___________________________________________________________________________

Tama: Ahoj a srdečně vítejte ve Volkshaus klubu, kde křičí holky od včerejšího rána a čekají. A na koho že čekají? Na Tokio Hotel!
Bill, Georg: Ahoj.
Tama: Srdečně vítejte.
Bill: Díky.
Tama: Viděla jsem vaše šílené fanoušky už u vchodu, čekají na vás už od včerejších šesti hodin ráno.
Bill: To jsme teď taky slyšeli, je to hezké. Hezké přivítání.
Tama: Takže ten faktor pobláznění ještě neustal. Ještě si pamatuji, bylo mi 12 nebo tak, a viděla jsem vás na Vivě, někde u předávání cen Comet, a tam se ozýval křik, až uši bolely.
Bill: Stalo se to trochu klidnějším. Je to trochu mírnější, protože hodně z nich je teď starší, přesně jako my, máme první vrásky a tak.

TwitCam Tokio Hotel Sur NRJ (10.09.2014)

10. srpna 2015 v 9:56 | Mintam

Překlad by Mintam pro manickaTH.blog.cz! Kopírovat se zdrojem, prosím.
___________________________________________________________________________________


Moderátor: Ok, jdeme na to! Zdravím, lidi.
Bill: Hi!
M: Budeme mít překladatelku, protože moje angličtina vůbec není dobrá.
Překladatelka: Teď přijde pár otázek ohledně alba.
Bill: Ok.

P: Otázka je, co děláte běžné dny, kdy máte pauzu a nevěnujete se zrovna hudbě.
Bill: To by mohlo být, eh...
Tom: Pití, kouření,..
Bill: Ne, vstaneme, vezmeme naše psy na procházku jako každý den, a potom podnikáme něco s našimi přátely. Chodíme hodně na všelijaké párty, alespoň já ano.

MTV - Fashion flashback with Tokio Hotel

6. srpna 2015 v 22:57 | Mintam

Překlad by Mintam pro manickaTH.blog.cz! Kopírovat se zdrojem, prosím.
___________________________________________________________________________________

Bill: Ahoj, my jsme Tokio Hotel a tohle je náš módní pohled do minulosti.

2005
Bill: Tahle fotka, myslím,... mám jí moc rád, protože to jsme právě začínali, to bylo naše první předávání cen. Oblékali jsme se poprvé a chtěli jsme jen vyhrát cenu. Ostatně jsme vůbec neprobírali, co si oblékneme, jako nomrálně.
Tom: Mám rád ten den, to musím říct.
Bill: Jo, neoblékl bych si to nikdy znovu, ale tu fotku mám rád, připomíná mi to to vzrušení.

ZDF interview - 2 bratři, jeden názor

8. října 2014 v 0:52 | Mintam
:D Ach jo, po tomhle se mi přeci jen stýskalo. A po tom jejich upřímném smíchu. A po té němčině. A po té jejich shodě mezi sebou (a ano, myslím tím i Géčka!). A po... vlastně po všem! :-* :)

T: Und was ist wenn wir gewinnen?
M: Dann...euhm..
T: Dann kommst du nicht.
:D :D :D :-*Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz! Kopírovat se zdrojem, prosím.
___________________________________________________________________________

Moderátorka:
To by mě zajímalo: máte vůbec speciální propojení jako dvojčata? Jako i když jsou rozdělená, tak vědí, že tomu druhému se nevede dobře...
Tom: Přesně. Sníme o stejných věcech a tak.
Moderátorka: Ne, vážně?
Bill & Tom: Jo.
Bill: Měl bych k tomu říct ještě jednu věc, co by si ostatní pravděpodobně vůbec nemysleli - Tom beze mě nedokáže vydržet tak dlouho, jako já bez něho.

Wickert trifft Kaulitz

11. prosince 2012 v 3:45 | Mintam
Jsem nadšená tím, jak skvěle tady Bill vypadá a jak mluví. Původně jsem chtěla udělat překlad toho videa, ale z časových důvodů už jsem to nestihla a teď už semi do toho nechce, když má to video už jistě milion překladů do všech jazyků :) Asi jsem jejich slovy byla prostě jen natolik fascinována a to mi dalo ten pocit, proč bych měla. Teď jenom vím, že chci vypíchnout alespoň jeden bod tohoto videa a to to, co říká Ulrich Wickert ze začátku:

(...) "Denn Berlin ist für mich eine Metropole. Was macht eine Metropole aus? Eine Metropole macht aus natürlich als erstes eine Internationalität. Und ich finde Städte sehr schön, die gebrochen sind. Denn in dem Bruch einer Stadt weckst neues, gibt es Menschen, die hierher kommen, die einfach sagen: Wir wollen etwas versuchen." (...)


> werte-schaffen-werte.de

Acoustic-Showcase (Japan) - ..., Interview #2

29. června 2011 v 20:48 | Mintam
A najednou se, milé děti, z tříminutového rozhovoru stal... *dramatická pauza* ... devíti minutový!!! :D
A s minimálně třema nádhernýma momentama! Všechny tři způsobené jejich sladkou dětinností ;)
Géčka tam pochopitelně maximálně bodují :*, ale tenhle moment je taky k nezaplacení (aww, mohla bych dělat reklamu na mastercard...)

MUZ-TV - Interview with Tokio Hotel

10. června 2011 v 19:46 | Mintam
Nemusím si tady už ani vylévat srdce :D, jak ten rozhovor zbožňuju :D
Ještě se Tom měl té ošklivé paní :D (ba ne, jsem jen moc kritická a zlá!) zeptat, zda do toho klubu půjde večer i ona, když jim zrušili jejich milovaný :( :D
Ach... :D

Elle TV Japan - Interview

10. dubna 2011 v 14:55 | Mintam
:D I love it! :D
"Relationships??" Takové znechucení, Tome? :D
...a samozřejmě "Nobody wants me" ;D Fajn, fajn, toho si všímaj všichni, ale všímá si někdo toho roztomilýho Gustava, a toho krásnýho smíchu Georga? :D A toho jak je Toman mimo? :D Nikdo! No! Zase :D Až by z toho člověk opomněl ty žárovky, jak jsou tu roztomilí :D
Oni vážně nebudou nikdy dospělí :) :*

Private video

27. února 2011 v 9:12 | Mintam
Byla jsem na tenhle rozhovor před časem upozorněna od mého zlata, a ještě dneska se tomu vždycky zpětně směju :D
Dejte miminkám něco do rukou...<3

Darkside Of The Sun - Questions & Answers Part #1 #2 #3

6. února 2011 v 2:36 | Mintam
Takže :D Rozhovor o ničem :D
Tom čas od času dělá s Georgem na sebe akorát držky, když teda zrovna Tom nemluví, Gustav kolem 2:05 (v druhém video/části) zavře oči a Bill ten si spokojeně mele do mikrofonku a nikdo ho neposlouchá :D Obzvláště na začátku, kde si Georg pořád do Billova proslovu vede svou řeč :D
Ale stejně nejlepší je až úplný konec :D Jaké je tajemství krásných vlasů Georga - speciální šampon? :D "Natur beauty" :D Myslím, že Georg to opět nejvíce rozsekl! Lepší konec to mít nemohlo :D


Interview MTV Japan ING

23. ledna 2011 v 0:01 | Mintam
Pfff, zvrácené... :D Roztomiloučké sice tohle všechno, jak Bill upozorní mile Toma ať mlčí, miloučké, jak svou ruku musí přelétnout celého Toma, aby ho šťouchl až do nohy, kterou má od sebe nejdále, ale pro mě to má prostě jediný důvod: Tom ho nosí nalevo, a Bill by své ruce nerad způsobil (ne)milé střetnutí. Oder? o.O
:D

Interview with fans in NYC (2008)

15. ledna 2011 v 0:51 | Mintam
Píše se rok 2008. Kluci dostávají otázku, jaké místo se jim zdá jako nejlepší k žití (otázka je podána jiným stylem, a na začátku zazní: ,,Kdybyste se někdy museli stěhovat..." Museli?! o.O Bill to špatně pochopil!). Bill to zpočátku nepochopí, avšak do chvilky už tuší, nač byl tázán, a snaží se vymýšlet odpověď, za křiku fanoušků, ať řekne New York nebo Phily. Bill stále s odpovědí váhá, houpajíc se na židličce, když se najednou jeho bratr přihlásí o slovo: "Vždycky bych chtěl mít dům v Německu. Hrát tam a..." Pak se hned však ujímá slova Bill, a padají města jako New York, a Los Angeles... Takže :D Není Tom tak trochu pod nátlakem Billa?! :D o.OAvšak roztomiloučké je, jak se ke konci toho videa Bill přiznává k tomu tetování, a jak ty holky naléhaj :D "Ukážu vám ho tak třeba...během dvou let." :D :*

Interviews in Peru

4. prosince 2010 v 10:00 | Mintam
Proč je chudáky tak mučily? :D Bill u druhé otázky už zívá :D, a Georg aby se zabavil, tak se nechává hypnotizovat Billovou "Alles eine Frage der Technik" naušnicí (v obou rozhovorech) :D Ačkoliv teda později dává pozor, a dělá, jakoby tý řeči rozuměl :D A ty zbylý dva... spí :D V druhém rozhovoru teda na sebe kolem 2:24 mrkaj a ZROVNA nečekaně v době kdy mluví Bill :D Kdyby občas Bill nevrazil Tomovi mikrofon do ruky, neměl by co na sobě zkoumat, nebo nezazněla zajímavá otázka, tak bude stejně taky spát :D :*

Tribute to Tokio Hotel - Your Noise Live (MTV Day Greece Interview)

21. listopadu 2010 v 15:25 | Mintam
Bože můj!! <3 Moment kolem 5:57 trvající asi dvě sekundy, kdy Bill řekne že mají nejlepší fanoušky na světě, a že nepřetržitě hlasují a Tom se k němu zezadu 'přitulí' a křičí ,,Hlasují, hlasují, hlasují..." :D Nejenom že je ten moment sladkej, tím co říkají, ale hlavně, jak je Tom namáčklej na Billovi... awww <3 ;D :*
Jinak, nevím v jakém jazyce ten moderátor mluví (ale protože je to MTV Day Greece, tak asi logicky... :D), ale fascinuje mě, že on se jich anglicky zeptá, oni mu německy odpoví a on to ještě přeloží do rodného jazyka těch všech lidí tam :D Fascinující!

Vogue - Interview with Bill & Tom Kaulitz

9. října 2010 v 0:40 | Mintam
"That´s only Tokio Hotel and nothing else..." Je pravda, že je tohle prostě určitá daň se kterou se počítá. Nebo sem už asi vyrostla z těch let "chtít být superstar", že na to koukám už takhle, protože momentálně jen soucítím, dva roky zpátky jsem i záviděla ;)
:) Pěkné interview, pěkný pohled do historie:
"I had a keyboard." ;D, až k mé nejoblíbenější větě,
"We can´t live without each other."

MTV China - TH interview

20. srpna 2010 v 21:23 | Mintam
Já Tomanovi dám, že Gustava styl brýlí je hnusnej! :D Chtěla bych vidět jeho, kdyby si někdy musel pořídit brejle! Zrovna jeho, když on s Billem mají pořád s něčím problém! To by bylo keců ;) Ona je to docela otrava je nosit, a ještě když vám někdo řekne, že jste si vybral hnusný brejle. Tom a brýle by nešli dohromady!
A že já vím o čem mluvím... (mimo to mám i brýle podobné Gustavovi, což má v dnešní době snad každá druhá fanynka, která musí nosit brýle ;D)

Jin from hitz.fm speaks to Tokio Hotel

3. srpna 2010 v 21:48 | Mintam
Za poslední dobu zas skvělý rozhovor ;D

Humanoid City LIVE on Amazon.de

16. července 2010 v 22:37 | Mintam
...vypadají tu tak úžasně!

Taneční překvápko pro Georga :D

8. července 2010 v 12:00 | Mintam
Kdo si hraje, nezlobí ;D
______________________________Tom: No, veselý Tom je zase zpátky a teď připravil velké překvapení. Pro mého kolegu, chabého Hagena, který je velkým, velkým fanouškem Davida Hasselhoffa a já jsem přemýšlel: "Pojďme, zahrajeme mu…"
Georg: Aaah, teď to přijde..
Tom: Jeho absolutně oblíbený hit - 'I've been looking for Freedom'" a je to velká chvíle…
Bill: Myslím, přál bych si, abychom teď měli ve studiu kameru, protože Georg to teď pořádně rozjede…
Tom: Teď vyjdou všechny emoce…
Bill: Teď vyjdou všechny emoce. Ten teď bude pořádně tančit a věřím, že všichni venku se na to také těší. David Hasselhoff.
Georg: Také to je taneční číslo…
Bill: Tady to je…


Interview with TH in Singapore

12. června 2010 v 17:24 | Mintam
Macky :D It was Tom´s Idea :D
 OMG! <3

Next answer... :D

3. června 2010 v 22:33 | Mintam
:D Ne ne ne! To je fakt nad lidské síly ustát Tomovu odpověď :D ,,Nice, cutie, beautie..fabulus boy!" :D
B: "Takže napsal bych... napsal bych Georgovi!" :D "Že je línej, neohrabanej..." :D
"O Gustavovi bych řekl něco, co neumím říct v němčině, je prostě "bitchy".." :D Myslím, že na to netřeba překlad Bille :D
"Hlavně nesmíte říct na Gustavovu stránku nic negativního." :D
A pak asi to nejlepší, ten výraz Billa :D Vážně není egoistický! Není!!! :D
"I´m not egoistic, I´m just.." :D a ticho najednou :D
Miluju tu otázku :D
Miluju fanynku co tu otázku vymyslela :D

"I´m the naughty guy." :D

2. června 2010 v 9:22 | Mintam
Zdá se mi to, nebo ty otázky jsou takový nudný? :D
Každopádně, Tomovi se nedivím že neví, taky sem si nejdřív naughtiest hledala ve slovníku :D
Ať žije seznam.cz :D A samozřejmě "naughty boy" :D

Bravo WebTV (26.5.2010) - TH Backstage beim Comet 2010

27. května 2010 v 9:21 | Mintam
:D ááá Tom Junior :D My chceme Toma Juniora! :D

Tom and effect of viagra? ;D

16. května 2010 v 18:48 | Mintam
Netuším, každopádně tady Tom vypadá setsakramentsky nervózně... ;D Ta lahev vody (kdo ví jestli vody, tipovala bych to na nějaký zklidňující lektvary :D) se asi taky nenachází jen tak náhodou kolem "této" části Tomova těla... ví bůh, a Tom, pokud tohle není jedna osoba ;)
Boys in Taiwan with kids <3

6. května 2010 v 19:38 | Mintam
Bill plný strachu: "A je to vegetariánské, že?" :D
Ty dětičky jsou naprosto sweet! Mrzelo by mě, že si s nima nemůžu popovídat :D Bych si je vzala domu <3

 
 

Reklama