TV

Really bad day...

21. srpna 2016 v 23:39 | Mintam
Tak jo, už to musí ven! Schovávám se před tím moc dlouho na to, abych to dál mohla snést. No jo, už jsem velká holka, už to musím zvládnout přenést přes srdce. Věřím, že ve svých 15 letech, kdy mne pojímala bezmezná láska k této kapele, bych se snažila to z youtube smazat, zadupat, hlavně o tom nikomu neříct. Protože tu kapelu co zbožňuju přece nemohu potopit, jsou nejlepší, všechno dělají nejlépe, jsou naprosto dokonalí a nikdy nic se jim nemůže pokazit.
Omyl, to už vím taky :D
Ne, dělám z toho tady kovbojku, přitom jde jen o jedno trapné vystoupení :D Musím říci, že už jen úvod ten moderátorky a "příprava pódia" byla taková zmatečná, nebo mně přišla. Takové to trapné ticho okolo a do toho jak na povel uječené máničky (jo, vím jak se můj blog jmenuje :D). Nicméně, to co předvedla kapela sama, to snad ani za slovo "zmatečné" nestojí :D Myslím, že ten den měli hodně špatný, a nebo se jen Georgovi nepodařilo dojít před vystoupením na toalety. Všichni víme, co to znamená... takže, jasný.
Netvrdím, že mám nějak extra hudební sluch, a hudbě rozumím, ale tohle snad musí slyšet i hluché uši ;) Bill byl buď hodně špatně připraven, nebo nachlazen, ale tohle se s prominutím nedalo poslouchat :D


Pokud se to někomu zdá v pohodě, ano, každý máme svůj názor ;)
Ani se jim nechci vysmívat, jsou dny, kdy se nedaří, jen jsem chtěla sdílet pocit z vystoupení. Jednoduše, slyšela jsem to od nich zahrané a zazpívané několikrát lépe (v Praze 2010 jsem se dokonce neskutečně natěšeně třásla na jeho výšky právě při tomto songu naživo, díky bohu zpívaném v němčině ;)).

Jsou prostě dny, které by člověk raději vymazal ze své paměti (a z youtube). ;)

The Apron ;)

22. března 2016 v 0:00 | Mintam
Vážně nesnáším tyhle paparazzi věci, ale já musela! To že máme šanci zase vidět výkonný čas půlky kapely po nočních klubech v LA, to mě až tak nezaráží :D To, co má Bill na sobě mne taky nezaráží a už vůbec mne to neuráží jako některé, kteří tuto reportáž namlouvají a komentují. Někdy ale není na škodu si přečíst alespoň dva tři komentáře pod videem, když teda opomenete ty hádky "rádoby fanynek" a "rádoby těch, co je k smrti nenávidí, ač o nich 100 let neslyšeli, a jsou jim úplně ukradení".


Neboť, snad všichni študujeme Billův instagram, kde dneska vyvěsil fotku toho, jak pekl koláč :D
A když si po shlédnutí videa sjedete níž, najdete tam tohle:


"Očekávala jsem, že bude mít oblečenou zástěru, protože pekl těsně předtím, než se tohle objevilo."

Pardon, pokud se musím dělit o věci, které vám třeba vtipné nepřijdou,... ale mne to asi na čtvrt hodiny paralyzovalo smíchy, takže jsem musela! ;D Děkuju.

The Kaulitz Twins - Amoeba Adventure

2. června 2015 v 18:02 | Mintam
Když na to tak koukáte a vidíte ten zlatý moment ve 2:33, tak vás úplně musí přepadnout ten pocit celosvětového míru, a každému byste přáli takového člověka, který by na něj koukal tím samým způsobem, jako Bill na Toma a Tom na Billa :)
Love them or hate them.

HalliGalli (10/14) - Part 1; 2

10. února 2015 v 16:08 | Mintam
Ách ta němčina :-*
(Kdyby se snad někdo divil, proč až nyní, tak to tak prostě je! Chci tady mít odkaz, kdyby se mi to někdy chtělo překládat. Ale protože už je únor, tudíž půl roku od tohodle dílu pořadu Halli Galli, přijde mi to zbytečné. Ale co kdyby.)
Halli Galli mám jinak z mého bytí v německu z pořadů moc ráda :) Tudíž mě potěšila návštěva kluků.
A hlavně, když jim to sakra furt tak sluší :D :-*
"Reise nach Vulgarien", aneb cesta do vulgarismů v druhé části je k popukání a snad nepřeložitelná :D
Pro němčináře ale strašně pitomě nevtipná až jí to dělá vtipnou :D :D


Bravo WebTV - Bill ist verliebt

29. ledna 2013 v 1:00 | Mintam
Volný překlad ;) Jen se mi ještě nechce jít spát a protože pravidelně sleduju BravoTV, ohledně DSDS, tohle se nedalo jen tak nechat :D Ale no tak lidi! Jak včera již řekla jedna fanynka: Že se na ní smál, no a? Na nás se směje neustále při koncertech, takže Aliens, on je zamilovaý jedině do nás! :) Ale jako proti tomu, aby se zamiloval nic nemám, jen tohle mi přijde trochu směšný, jak z toho všichni dělají vědu... A pak, láska je přeci krásná! :)
(o Billovi to začíná v 1:03 - obvykle to jde nastavit, aby se to v ten daný moment spustilo, ale nevím, proč mě to dneska nefunguje, grrr)


"Jdeme dále, v každém případě a to k Billu Kaulitzovi, který je zamilovaný. A to tak že dost vážně, do jedné kandidátky z Deutschland sucht den Superstar. Seděl v porotě a najednou začal trochu zářit. Laura Kleinas se jmenuje, která je napůl francouzska, hovoří s francouzským akcentem a Bill je celý vedle. Domnívám se, že on by ji nejraději ihned poslal už do živých přenosů a nejlépe z ní udělal hned vítězku. To ale bohužel nejde, vedle něho sedí ještě další tři porotci a ti mají co říct. Každopádně se Billovi alespoň povedlo prosadit to, aby Laura zazpívala ještě jednou a sama, když to celá skupina zkazila, a tím získala letenku na Karibik, kde by měli všichni v plavkách tančit a zpívat. To se lidem určitě bude líbit. Každopádně já se těším, jak to bude s Laurou Kleinas pokračovat. Mohlo by to tak být, nebo? V komentářích napište, zda to shledáváte dobrým, nebo špatným, či zda by měli být spolu?"

Punkt 12 (27.12.2012)

28. prosince 2012 v 22:18 | Mintam
Tom: "Für uns ist es natürlich ´ne schöne Sache bei Jubiläum-Staffel dabei zu sein. Wir haben als Band auch schon...obwohl wir haben schon 12-jährige Jubiläum, na?"
Bill: "Ich weiss es nicht."
Tom: "Also auch ´was zwischen 10 und 12 Jahre..."

Mám ten moment ráda, ačkoliv nějak mi dochází, že mám vůbec Billa ráda, když říká: Ich weiss nicht :D
Oni prostě nevědí jak dlouho sdílejí kapelu s Géčkama, nevědí! :D Takže něco mezi 10 a 12 rokama :D
Sluší jim to, držtičkám :-*

 

RTL-Spendenmarathon 2012

30. listopadu 2012 v 2:53 | Mintam
A protože prostě není neustále čas na blog, opět to video sem dávám po týdnu!
A protože i po týdnu jsem z nich stále paf, tak o to spíše to tady chci mít!
Ne vážně, Wolfram? Slyším poprvé v životě a strašně se tomu směju! :D Sorry!


Ale ten Bill.................................


 


Bill a Tom z Tokio Hotel jsou součástí darovacího maratónu 2012 na RTL! Do dražby půjde motorka, která byla speciálně vyrobená pro Humanoid tour. Kromě toho ještě navíc k tomu dva VIP lístky na finále "Deutschland sucht den Superstar" v příštím roce. Cena začíná na 3000 euro.

TV total: Gute Nachrichten...

10. listopadu 2012 v 15:10 | Mintam
Z časové neschopnosti opět jeden o měsíc opožděný článek :D

Kdesi jsem 18.10. četla jen titulek, že Stefan Raab urazil Billa, ale protože mě to nezajímalo, tak sem se spokojila jen s titulkem :D A to i přesto, že pořad "muž s kostkou sýra na zádech" (kdo nezná, je mi líto, ale ty parodie se mi nechtějí teď nikde hledat), mám tajemným způsobem ráda :D
Jenomže pár dní na to v noci, jsem nemohla usnout, a protože v ukázce na jeden díl TV total byl Eko Fresh, pustila jsem si to, a až po pár sekundách a začátku mi došlo, co mě k puštění té ukázky tajnou silou táhlo a vysvětlil se i ten titulek z novin! :D
A to když Stefan začal slovy:
"Gute Nachrichten für Bill Kaulitz! Kastrierte Männer leben länger!" / "Dobré zprávy pro Billa Kaulitze! Kastrovaní muži žijí déle!"
A já už si myslela, že Bill jako takový, objekt takovýchto témat, je v Německu už přežitek. Jak se člověk může mýlit :D A Stefana mám tak jako tak ráda, ten urazit nemůže :D
Nebo to snad někoho uráží? Myslím že ani Billa už dnes ne :D


Mám ho ráda, protože ne nadarmo jsem před dvěma roky navštívila jeho studio a dokonce jsem dostala času více, než ostatní hosté, a dopadlo to tak, že sem se nakonec jeko správná hvězda dvakrát za přenos převlíkala :DTak jo, bylo to v zimě, tady bylo hrozné teplo, a já jen ze sebe loupala vrstvy oblečení :D
Já vím, už to sem ani nepatří :D

Takže jiná otázka - nemáte nědo ještě odkaz na ty parodie? Stýská se mi :D

RTL-Punkt12 (15.9.2011) - Bill´s new style

16. září 2011 v 1:55 | Mintam
"Ich weiss nicht wer ist das, aber tolle Jacke."
"Wer ist das? Ich weiss es nicht."
"Ist das nicht Bill...Bill von Tokio Hotel? Ja? Wow!"
:D V rodné zemi se na ně už zapomnělo, už je nikdo nepozná. Smutné. :D
Taky mě napadlo okamžitě přirovnání k Jedward s tím účesem, ale samozřejmě Bill tu byl dříve, a pak, i kdyby milion lidí na zemi mělo stejný účes, tak jak oni říkají: Bill Kaulitz bleibt Bill Kaulitz :)
A když opomenu všechny svý keci ohledně blond v článcích níže, musím říci, že se mi to líbilo od prvního okamžiku z toho důvodu, že změnou až tak Bill neprošel. Je to stále on. Je to jen nezvyk.

Durch die Nacht mit Bill und Joop

9. prosince 2010 v 22:57 | Mintam
No nemám sice ještě sbaleno na zítra :D, ale po dlouhý době zas komplet němčina, tak sem trochu předtrénovávala, a asi sem raději na to neměla koukat :D Jako Joopův film "Suck my dick"... :D no koment :D A jak si Bill tiskne v ruce furt ten lístek z Eiffelovky :D
Ačkoliv, koukala jsem, a záběry z toho filmu, kde dvojčata hrála jako šestiletá... oh my god! :D Záběr s Tomem "Mein Bett ist nass." už je ohraný, tak konečně dali něco víc :D "Ist dein Bett auch nass?" "Noch nicht, noch nicht..." :D Sladkýýý! :*
Nemám čas na komentování :D Ale to loučení... :D No dva komedianti, nemám slov k nim :D Určitě ten dokument řízli dřív, protože se ZARUČENĚ jeden z nich rozbrečel :D No nic :DEMA Best World Stage Performance- Tokio Hotel

1. listopadu 2010 v 21:10 | Mintam
:D Toman je beztak hovádko... teď už aspoň víte, proč hlasovat na EMA pro kluky, aby se jednoduše mohli opít :D
1:27
B:
"Když slyšíme naše jméno, vždycky je to skvělej moment!"
T: "Kromě toho máme důvod proč slavit."
;D

Bill a jeho španělština ;D :*

30. října 2010 v 13:48 | Mintam
:D Bože, nesnězte tohodle tvora láskou! :* :D Ten moderátor, když mu předvádí tu určitou frázi tak zní jakoby rozčíleně až dotčeně, a Bill tu větu zopakuje jako kdyby mu někdo chtěl ublížit :D :D Není možný se na tohodle tvora někdy snad zlobit... :D :* K sežrání tenhle kluk, fakt!

Alles eine Frage der Technik! :)

27. října 2010 v 20:34 | Mintam
Ach bože, tyhle dvě dohromady snad miluju víc než tu první... a nejvíc tu s tím růžovým světlem :D <3 Úchyl! :D Bill je tam tak rozkošný, když se začertí :D <3 Ačkoliv ta třetí má těké své plus :D "Du kannst sprechen??!" "Du kannst singen??!" :D :*
Génius, kdo tohle dával dohromady... :*
Leute Heute (26.10.2010) - Twins odletěli do LA

26. října 2010 v 22:04 | Mintam
26.10.2009 jsem si vyrobila kalendář, na kterém jsem odškrtávala zbylé dny do koncertu. V tuhle dobu to bylo něco kolem 142 dnů, myslím, a byla to strašně dlouhá doba. Dneska si asi vyrobím kalendář, na kterém budu odškrtávat dny, podle toho jak dlouho kluci v tý Americe budou. A bude to asi strašně dlouhá doba...
Viel Glück!


Bill Kaulitz & Alice Cooper - Saturn advertising

22. října 2010 v 19:05 | Mintam
Nemůžu se k tomu vyjádřit! :) Nedýchám u toho! Ty jeho výrazy! :* To mě zabíjí! ;D :*

RTL Punkt (13.4.2010)

16. dubna 2010 v 22:32 | Mintam
:D Tom ten výraz: ,,Bill našel přítelkyni... ah, sakra, to se nemělo dostat ven!" :D

Dsquared2 Fall/Winter 2010-2011 - Bill Kaulitz

19. ledna 2010 v 21:00 | Mintam
Proč ne ;)
Jak řekl Tom: Jsem na něj pyšný.
Souhlas!


Bill Kaulitz in Bravo WebTV (7.12.09)

13. prosince 2009 v 16:50 | Mintam
Nemůžu si pomoct, ale ten kluk je zlatej :) :-P

Mario Barth (24.10.09) - Autoscooter

28. října 2009 v 16:20 | Mintam
,,Wolfgang hat schneller Car!"
:D

MDF1 (29.8.03) - Devilish (+překlad)

29. července 2009 v 18:21 | Mintam
Nešel mi blog.cz, tak jsem si hrála s překladem...
,,Možná jednou Bill a spol. budou stát na podiu, kde stál například Robbie Williams..."
Kdo by tehdy řekl, že tihle kluci budou stát na podiu jako TŘEBA Rolling Stones :)

Hezká reportáž...a Gustav je totálně sladkej! Myslím, že tohle je jeho poslední nejdelší proslov :D

Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz!
____________________________________________________V roce 2002 náš tým navštívil mladou skupinu v Loitsche. To se ještě stále jmenovali Devilish a cvičili ve sklepení domu Billa a Toma Kaulitze. A teď každý ví o kom mluvíme, protože tahle skupina se přejmenovala na Tokio Hotel.
To je Tom, tohle Georg, a tady je Gustav. A jeho jméno je Bill. Společně jsou Devilish z Magdeburku. Devilish, rocková hudba, ručně psané texty, a vlastní produkce. Je mnoho kapel vypadající jako tahle, ale tihle kluci mají dvě speciální věci: První, s muzikou začínali už když byli velmi mladí. Druhá, jejich frontman Bill je už malá hvězda. Účastnil se v TV show Star Search. Soutěžil proti tísici jiných lidí a dostal se až do samého semifinále. Nikdo nečekal, že by se mohl dostat tak daleko.

Bill:
Bylo to totálně cool. A i když jsem musel odejít, kvůli konkurenci, myslím, že vzpomínky zůstanou. Všichni ti lidi, a spolupráce s nimi byla fakt pěkná a taky s učitelem zpěvu, bylo to skutečně skvělý.

Po Billově vystoupení se trošku věci změnili. Nyní je poznáván a lidi se ho ptají na autogram. To je pozitivní věc pro kapelu. Billova popularita udělá kapelu známější. Na webové stránky Devilish je každých deset minut kliknuto víckrát než předtím. Velké nahrávací společnosti projevli zájem, ale nemohou zatím prozradit více. Toho, čeho chtějí dosáhnout, je jasné.

Gustav:
Nahrávací smlouvu. Dostat se tam, kde bysme byli vidět a možná někdo by se o nás zajímal. Myslím, že to je velké přání nás všech. To je to kam směřujeme.

Po Star Search se mohl zase soustředit na kapelu. Mají osm jejich vlastních songů. A mají dokonce vlastní CD. Rockové a citlivé songy, které se hodí do kategorie ,,nezávislý rock". ,,Lebe die Sekunde" je jeden z jejich oblíbených songů. Někdy mají rozdílné názory, a obzvláště Bill a Tom, dvojčata, mají mnoho neshod.

Tom:
Někdy, třeba kvůli Star Search máme rozdílné názory. Ale to je OK, není to nic vážnýho. Jak říkám, je jednoduché zapomenout o čem to bylo.

20. září mají jejich další velké vystoupení. Bude finále Music Kids v Magdeburku. Kdo to vyhraje, je o krok blíž ke slávě. A možná, že Bill a spol. budou jednou stát na podiích, na kterých stával třeba Robbie Williams.

MTV Masters (23.12.2008)

25. prosince 2008 v 22:00 | Mintam

MDF1 - Devilish (29.08.2003)

13. prosince 2008 v 16:01 | Mintam

RTL Exlusiv - backstage EMA 08

8. listopadu 2008 v 20:40 | Mintam
Aneb když se Bill chlubí novými zoubky :D

TH Discover The Joys Of Halloween Candy

31. října 2008 v 22:21 | Mintam:D :D :D :D
Takový ksichtíky co tam házej! :D Jooo jejich chyba, nemaj hned do pusy cpát všechno :D

KIIS FM (3.9.08) - Black (acoustic)

6. září 2008 v 21:36 | Mintam
Fanynky tam na konci křičí: "I love you Tom!"
A Bill dodává: "I love you too!" :D

Awwwwww! :D :-*
,,Nein, ich bin nicht schwul."

11. července 2008 v 20:09 | Mintam

TOP + interview

8. července 2008 v 20:15 | Mintam
Pro mnohé je všechna tato hysterie bezdůvodná, ale pro fanoušky, kteří strávili hodiny bez spánku a mnoho hodin pod palčivým sluncem, se vše vyplatí! Německá kapela se vrací do naší země a není třeba mít oči dokořán, aby se zjistilo, zda se bude přijímána s otevřenou náručí!

Reportér: Někteří lidí, kteří jsou venku, jdou tady dva nebo jeden týden. Je nějaká kapele, kvůli které byste udělali to samé a jak se díváte na tento druh šílenství?
Tom:
Jsme s tím velmi spokojeni, samozřejmě. Ale musím říct, že není žádná kapela, pro kterou bych tohle udělal. Ale žena je to Jessica Alba.
Georg: Může být.
Tom: Lidé o ní tolik mluví. Ale jsem velmi rád, zvlášť po našem minule zrušeném koncertě, že lidé tady už čekají týden a to je velmi dobré.
Bill: Dá se říct, že jako kapela máme ty nejlepší fanoušky, jaké si jen můžeme přát. Věci z dneška se opakují a my jsme za to velmi šťastní.

TRL (6.5.08)

7. května 2008 v 23:56 | Mintam
Part 1:


Part 2:


RTL Punkt 12 (2.5.2008)

2. května 2008 v 18:16 | Mintam

Bild.de - Interview s Billem

2. května 2008 v 14:36 | Mintam


PŘEKLAD:

Fanoušci se o něj báli, týdny nemohl mluvit. Ale teď je zpátky, hlas slavné kapely Tokio Hotel. V exkluzivním interview pro BILD nám řekl zpěvák čím si prošel.
Bill: Prostě to tak se mnou bylo. Nic mi nešlo. A najednou řekli mi: "Dobře, pokud to neodstraníme, tak se to bude vracet a potom už nebude možné nikdy zpívat", a to byla opravdu šokující zpráva po tom týdnu...všechny ta nejistoty. Po lepších zprávách uprostřed a na konci tohle. Byl to bod, kdy víte, že jste mimo po několik týdnů. Věci, které jsem se nejvíc bál byla operace, plná anestézie a věci, které vás docela položí. Předem jsem sledoval hororový film. A tam byla takový muž...ani si už nepamatuji jméno....nicméně tam byl takový muž a byl pod anestézií, ale stále všechno vnímal, ale nemohl nic říct. To znamená, že tam jenom tak ležel a doktoři si mysleli, že je všechno v pořádku - měl urgentní operaci srdce - a oni ho otevřeli a on si všechno uvědomoval a chtěl jim to říct, ale nemohl se hýbat. A takové věci jsem předem sledoval a říkal si, ok nejdůležitější je usnout a nic nevnímat. To pro mě bylo opravdu to nejvíc důležité.
Po čtyři týdny byl mimo. Muzikant nesměl ani poslouchat vlastní muziku. 18letý strávil čas před TV a nadšeně psal a dodatečně se bál o své fanoušky.
Bill: Je to neuvěřitelné, co přišlo od fanoušků, jak reagovali. Opravdu jsem si myslel "Oh můj bože, doufám, že se na mě nikdo nebude kvůli tomu zlobit" a opravdu mi pomohlo vidět, že se každý tolik bojí a že každý tu nějak je a všechno to jde se mnou a nenechává mě vzadu. Bylo to během té doby velmi pomocné. Mezitím byli i roztomilé věci...jedna dívka mi poslala límec, protože nevěděla, co mi doopravdy je. Ale v každém případě, tam byli taky inhalátory a mnohem víc...bylo to neuvěřitelné. Jednu stranu jsem měl plnou a potom najednou jsem to tam měl i na druhé straně. Takže to bylo opravdu neuvěřitelné. Hodně věcí přišlo a myslím, že jsem ani nemohl vidět všechno, ale v každém případě tu větší část. Uhm...myslím, že se těším na podium, vidět lidi z týmu, všechny ty lidi. A nejvíc fanoušky. Opravdu vidět, že můžu zase stát s mikrofonem v ruce a něco vyjde ven. A že můžu udělat opět lidi, publikum šťastné. Nejhorší pro mě bylo, že se muselo zrušit turné, všichni ti zklamaní fanoušci, kteří již čekali před halami, museli jít domů. A kteří se těšili takovou dobu na ten koncert. A umím si velmi představit, jak to stálo za nic a yeah neuvěřitelně se za všechno omlouvám. Opravdu se těším, až tam budu znova stát a budu schopen udělat ty lidi šťastnými.
Již ve čtvrtek odletěli Tokio Hotel do Ameriky. Tady chtějí propagovat svoje nové album Scream. Jenom doufáme, že Bill svůj hlas opět neztratí.
 
 

Reklama