Pozdravy & vzkazy

RUSSIA UKRAINE BELARUS - Tokio Hotel Tour Dates Announcement!

10. srpna 2015 v 10:12 | Mintam

Veselé Vánoce od Tokio Hotel

25. prosince 2014 v 2:11 | Mintam
A tady ještě přáníčko od kluků:


A jen tak mimo: Top 5 Vánočních tradic podle Tokio Hotel!
Stojí za to mrknout ;D Protože video s Tomovým pejskem sice známe, ale nyní o svém žákovi promluvil Tom více :D
"Or I film my boy taking his first steps on the guitar. Sounds horrible. But come on...he's still a puppy!"
:D
Awwww!

Help Tokio Hotel Win MTVs MMM!

30. března 2014 v 23:43 | Mintam
Dovolila bych si tvrdit, že jsem nejlepší! Asi mě ještě neznáte, Walker Texas Ranger, těší mě. A na toho žádnej Ranger nemá! :D Ňaf!
Bravo.de - New Message from Bill & Tom

22. ledna 2013 v 11:25 | Mintam
Kvůli tomuhle bych chtěla být slavná!
"Zdravím lidi, právě sedím na záchodě, a..."

Bill & Tom - Videomessage MAGAPP

4. prosince 2012 v 22:30 | Mintam
Z principu tuto zprávu chci mít na blogu, ale prakticky nechápu, k čemu vůbec takovéhle zprávy vznikají. Za prvé byla pro Japonsko, hm? Proč jí zná celý svět? :D Za druhé u každé písničky, kterou kluci vyřkli, se teď objevují komentáře typu: Tohle se líbí Kaulitzovi!! ...a milion srdíček a keciček. A za třetí: k čemu je potřeba vědět, co hraje v jejich iPhonech? Akorát k tomu, aby 85% fanoušků naplnilo těmahlě písničkama svůj iPhone, mobil, mp3, či co já vím, a otravovalo své okolí tím, že to bude neustále pouštět dokola a tvrdit, jak tyhle písničky miluje!
Nemohu si pomoct, z téhle představy mi je šoufl. Ti z fanoušků, kteří se takhle nechovají, ale třeba jednu z těch písniček znají už déle, mají ji skutečně rádi, a skutečně ji už dluho posluchaj, ji odteď už nikdy nemohou poslouchat na veřejnosti, protože ostatní (co to sami tak mají, protože podle sebe soudím tebe) jim řeknou, že to pouští jenom kvůli Kaulitzům! Už nikdy ten člověk nemá důkaz, že k tomuhle OPRAVDU nepotřeboval doporučení od Kaulitzů....blablabla.


Kromě toho, písničku "I follow rivers", kterou doporučuje Billoslav, je lepší v orignále, od Likke Li, protože její verzi opravdu miluju - a to už skoro rok. Ale to je asi mezi těmi, které jsem zmínila nahoře, nemá cenu zmiňovat. Ostatní písničky neznám a asi nějak nemám chuť si je poslechnout.

No nic, tak jsem se vykecala :D

Bill and Tom's Video Message for CherrytreeRecords.com

22. října 2012 v 17:47 | Mintam
Týden jsem byla bez internetu, a zjistila jsem, že jsem o nic vlastně ale nepřišla :D
Pouštěla jsem si tohle video včera večer, a protože byl můj taťka natočen ke mně, shlédnul ho "dobrovolně" se mnou a myslím, že ačkoliv neumí anglicky, pochopil tohle video velmi dobře a lépe než on bych to neshrnula:
"A co ses dozvěděla, krom toho že jsou to bratři a že se na sebe celou dobu jen zubí?"
Nic tati, nic sem se nedozvěděla :D
A to chudák ještě neví, že nás na tohle "nic" lákaj už 14 dní, hlavně ať zůstaneme online, hlavně ať to nepropáseneme!! :D

Videomessage - Thanks for MTV VMAJ

20. července 2011 v 22:34 | Mintam
Awwww :*

Letter for Japan - by G´s

12. května 2011 v 13:27 | Mintam
Německo a Amerika vedou mezi sebou souboj o to, kdo pošle lepší dopis? ;)
__________________________________________________________________________________


Konichiwa!
Tato zpráva je pro naše japonské fanoušky a speciálně pro ty, kteří bydlí v okolí Tohoku.
Jen vám chceme dát vědět, že na vás myslíme každý den!
A doufáme, že najdete způsob, jak zůstat silní a vydržet!
Naše srdce jsou s každým z vás.
Doufáme, že se uvidíme brzo...
Gustav, Georg

Letter for Japan!

17. dubna 2011 v 17:33 | Mintam

Zdravíme Japonsko!
Chceme každému dát na vědomí, že jsme na vaší straně v této smutné a těžké situaci. Všechny nše myšlenky a LÁSKA jde k vám lidi !!!
Doufáme, že všechno bude brzy lepší, lidé spojte se a podporujte navzájem.
S přáním všechno NEJLEPŠÍHO!
TOKIO HOTEL! Tom, Bill, Georg, Gustav

Nachricht an Japan!

30. března 2011 v 19:00 | Mintam

Tokio Hotel´s Christmas Message - German / English

23. prosince 2010 v 16:53 | Mintam
German:


_______________________________________________________________________

English:

Videomessage for Mexican fans

21. srpna 2010 v 15:42 | Mintam
OMG! Vypadají tak... grrrrr! :D :*

Pozvánka na koncert do Prahy!

29. ledna 2010 v 10:40 | Mintam

tokiohotel.com - Díky!

27. ledna 2010 v 18:40 | Mintam
Hi lidi,
je to jednoduše neuvěřitelné! Získali jsme cenu na NJR Awards ve Francii, v prestižní kategorii "Best International Band". Díky moc za vaši podporu, jste úžasní!
Jen tak dál a doufáme, že se uvidíme za pár týdnů na našem ,Welcome To Humanoid City´ Evropském turné ve vašem nejbližším městě.
Opatrujte se!
Tom, Gustav, Georg, Bill

EMA´s 2009 - Thanks (eng)

16. listopadu 2009 v 21:20 | Mintam
:D Tahle děkovná řeč je fakt skvělá! :D Poprvé dávám přednost ájině před němčinou :D
Thank...you....soo..much! :D Teďka půjdeme oslavovat na afterparty... Stejně už jsme všichni teď opilí.... Yeah! :D

Poděkování na albu Humanoid

11. října 2009 v 1:42 | Mintam
Tohle dá zabrat! :D Například jak přeložit Gustava výraz pro členy skupiny s názvem ,,Latzhosenträgern", což by bylo v překladu nějak ,,nositelé lacláčových kalhot" :D
Jinak ale Tom má hezký proslov, respektivě krásně začal a krásně skončil :D Bill má trochu egoistické díky, ale o jeho egu už všichni víme dávno svý :D, Georg když děkuje mimořádným lidem v jeho životě, určitě to patří jeho přítelkyni ___________________________________________________________

Bill: Děkuju všem. Těm, kteří mě podporují a dokáží mě rozesmát. Těm, kteří nezapomínají kdo jsem a co je podstatné a kteří jsou se mnou na jedné cestě... moje máma, můj nevlastní otec a můj nejlepší přítel. Moje rodina! Ten nejdůležitější je můj bratr, se kterým jsem tohle všechno dokázal, který se mnou všechno sdílí a nikdy mě nenechá samotného. Jsem na nás pyšný!!! Kromě toho ještě děkuju mým čtyřem jiným malým kamarádům se srstí, které nade všechno miluju! Děláte mě každý den šťastným. Děkuju za hudbu a za to, co prožívám. Za každou sekundu mého života. Tohle album pro mě znamená vše. Miluju každý takt a těší mě, co jsme dokázali. Kluci, těším se už, jak s vámi vystoupím s touhle deskou na pódiu...díky, že to tak je. To je pro všechny fanoušky venku: Díky za vaši trpělivost, díky za to, že tady jste! Děláte to takovým, jakým to je. Dal jsem do toho vše a hodně získal. To vám nikdy nezapomenu. ...Těším se na to, co ještě přijde. Bill

Tom: Především jako prvnímu bych chtěl poděkovat mému malému bráškovi. Jsem na tebe extrémně pyšný! Úžasné, co jsme dokázali. Děkuju, že tohle je. Pár lidí mi každý den dává oporu, nenechají mě nikdy samotného, dokážou mě kdykoliv přivést na jiné myšlenky a podporují mě v každé sekundě. Za to bych chtěl poděkovat mé mámě, mému nevlastnímu otci a mým nejlepším přátelům. Čtyři malí čtyřnožci mi dávají neuvěřitelně hodně lásky a síly! Nejste mí pokrevní příbuzní, ale patříte k rodině! Pak jsou tu ještě určití týpci, se kterými jsem každý den na cestách. Vám bych chtěl přirozeně taky poděkovat. Úžasné, co všechno jsme zažili. ...A jede se dál! ;) To největší díky jako vždy jde k našim fanouškům. Vy děláte naše sny skutečností a nikdy nás nezklamete. Dáváte nám čas a čekáte na nás. Za to se my snažíme skutečně přetrhnout a vydáváme každý den všechno jen pro vás! Ke konci bych chtěl ještě poděkovat sám sobě... Tome! Miluju tě!

Georg: Nejprve bych chtěl poděkovat vám, našim fanouškům. Za to, že jste tady pro nás vždy, za podporu bez hranic a za hodně skvělých koncertů. Děkuju Billovi, Tomovi a Gustavovi za hodně nezapomenutelných momentů, které s vámi sdílím a smím prožívat. Bez síly a podpory, kterou jeden druhému dáváme, by tohle všechno nebylo možné a pravděpodobně by to nebylo ani z poloviny tak veselý. ;-) Obzvláště díky platí pro mou rodinu, mé matce, mému nevlastnímu otci, kteří tady pro mě vždycky jsou a ve všem mě podporují, co si zrovna usmyslím. Pomáhají mi při tak nekonečně mnoho věcech a můžu se na ně vždy spolehnout.Děkuji mým nejlepším přátelům, kteří mě vždy přivedou na jiné myšlenky a mému trenérovi, za mnoho vypocených hodin. Kromě toho bych chtěl ještě poděkovat zcela mimořádným lidem v mém životě. Za útočiště, plné porozumění, trpělivosti a nekonečné důvěry. Díky!

Gustav: Děkuju celé mé rodině, která mě neustále podporuje při našich cestách a vždycky je tady taky, když se vzdálíme i třeba někdy na tisíce kilometrů. Máma, táta, srdce sestry --- Mám vás šíleně rád! Díky řeknu taky třem ostatním ,,Latzhosenträgern". Co už jsme všechno společně prorazili a ještě prorazíme a bude to neuvěřitelné! Díky taky lidem jako Sascha, Heiko, Micha, Katte, Hupe, Markus, Möhre, Länglich, a taky MI MA MO. Jste tady vždy, když je co slavit, nebo spolu jednoduše spolu sedíme, vyprávíme si a smějeme se. Lidi, díky že to tak je.

TH děkují: (útržek) Jmenovitě celému managmentu, v čele s Davidem Jostem, taky se tam objevuje Oliver Gast, Jutta Landkotsch, Dunja Pechner, Natalie Franz, speciální díky pro Cherrytree Records s dodatkem: milujeme vás, a díky taky společnostem jako je Audi a Mercedes.

>překlad Mintam pro manickaTH.blog.cz!

MTV Greece day 09 - Message from TH

25. září 2009 v 22:25 | Mintam

Video message from London!

14. srpna 2009 v 22:00 | Mintam
Už díky té svatbě, se mi Tomovy copánky zdáli jiné... nejsem si jistá, zda je skutečně má zkracené, ale předělané je má storprocentně :)
Všichni vypadají very hot

Video Announcement from Tom Kaulitz

3. července 2009 v 18:50 | Mintam
-I hope you,guys,like it!- :D
My taky doufáme, Tome, my taky!

Děkovný dopis od Tokio Hotel za Comet 2009

5. června 2009 v 17:40 | Mintam
Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz!
___________________________________________

manickaTH.blog.cz
Ahoj lidi, mnohokrát vám všem děkujeme za neuvěřitelnou podporu v hlasování! Udělalo nám skutečnou radost, že i tento rok jsme zase získali Comet. "Bester Onlinestar" je velkolepé vyznamenání a my doufáme, že vám brzy budeme moci poděkovat naším albem. Uvidíme se brzy!!! Tom, Georg, Gustav, Bill

Dopis od Toma

3. května 2009 v 17:23 | Mintam
Brief von Tom
Milý fanoušci, dokážete pochopit, že taky chceme mít náš soukromý život. Nechte prosím naše rodiny a nás v klidu! Bude to pro každého jen lepší. Děkuju! Tom

Vánoční zpráva 2008 od TH

24. prosince 2008 v 23:59 | Mintam
A kdyby se u toho Tom tak blbečkovsky neusmíval... :D :D

Jingle Ball 08 - TH přejí Veselé Vánoce

23. prosince 2008 v 1:19 | Mintam
Jsem už alergická na: "Hey we are..!"
Chmpf.zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz

TH zdraví posluchače KISS FM

24. října 2008 v 20:35 | Mintam

Billův tour blog

19. srpna 2008 v 22:14 | Mintam
tokio-hotel-de.blog.cz
Ahoj všichni!
Dneska jsme měli v Chicagu den volna a bylo to nádherné. Ale pojďme začít od začátku - na koncertě v Detroitu a autogramiádě v Oaklandu u Hot Topic. No, koncert v Detroitu byl úžasný, protože místo konání bylo opravdu krásné a fanoušci byli prostě neuvěřitelní…nemohli jsme dostat nic lepšího!
Den po koncertě jsme odjeli našim tourbusem do Oaklandu, kde jsme potkali naše fanoušky v jednom obchoďáku Hot Topic. Zaměstnanci v obchodě byli minimálně ohromeni tak jako my, kolik fanoušků si přišlo pro podpis - to bylo obrovské!
Tyto autogramiády jsou vždycky něco zvláštního, protože se setkáváme s fanoušky tváří v tvář a slyšíme tolik jejich příběhů, co nám říkají a sdílí své pocity. To je skutečně inspirující a mám z toho tolik nápadů pro naše nové songy - díky moc za to všechno!
Poté jsme měli namířeno směrem k Chicagu. Georg a Tom mluvili skoro celou cestu o fanoušcích … která byla ta nejsladší dívka. A vrchol cesty do Chicaga byla zastávka před jedním supermarketem! Bus zastavil přímo před vchodem a já musím říct: Miluju tyto obrovské supermarkety, oni prostě mají vše, co chtějí, včetně mých oblíbených sladkostí, veškerého ovoce a dokonce ptačích budek - vážně, nabízejí ptačí budky…šílené! Navrchu ani nestačili mít pokladní - všechno, co jsem si koupil, jsem musel sám snést na stanici, kde jsem to musel taky zaplatit - ale o tomto malém supermarketovém dobrodružství bude brzo v Tokio Hotel TV!
Krátce poté jsme konečně dorazili do Chicaga, kde jsme měli den volno! Jako obvykle jsme spali opravdu dlouho, ale chtěl jsem prozkoumat město, což je důvod, proč jsem vstal docela brzo - ve 3 odpoledne. Gustav vstal už dávno před tím a Georg odmítl vstát, tak jsem musel otravovat Toma, dokud konečně neřekl, že se se mnou půjde podívat do města! Centrum Chicaga bylo nádherné - slunce svítilo, takže každý musel být ve skvělé náladě! Chicago jako město vypadá perfektně - byla to kombinace těchto obrovských budov jako v NYC a léto, se kterým se setkáváme v LA, což je v podstatě ideální kombinace! Tom a já jsme popadli kafe a po zbytek dne jsme pěkně daleko prozkoumávali město - Tom byl jako turista, celou dobu si od všeho bral obrázky. Na konci dne jsme navštívili stylovou restauraci na pláži a těšili se na západ slunce a zároveň na večeři … naprosto ÚŽASNÝ den!
To je pro teď všechno…
Opatrujte se,
Bill

Tomův Tour Blog

16. srpna 2008 v 0:44 | Mintam
tokio-hotel-de.blog.cz
Všichni vítejte na "Tomově blogu"!
Ano, jsme konečně zpátky na turné! Našim tourbusem cestujeme z jednoho města do druhého, setkáváme se s tolika našimi úžasnými fanoušky a měli některé koncerty tak daleko. Vzhledem k tomu, že je to naše první skutečné turné ve Státech a v Kanadě, byly toho pro nás hodně. Zatím jsme navštívili New York, New Jersey, Montreal a Cleveland. Řeknu vám, že každý koncert, který jsme doposud hráli, bylo svým způsobem zvláštní. Jsme taaak potěšeni nominací na VMAs v "Best Pop Video" a "Best New Artist" díky všem našim fanouškům!
Prošlápnutím pedálu šel náš koncert v New Jersey překvapivě dobře, což mi dělalo trochu starosti. Obvykle se během první show vždycky něco pokazí, ale teď to šlo hladce! No samozřejmě Georg vynechal nějaké noty, ale to se stává pokaždé (lol!).
Na cestě do Montrealu to ale vypadalo, že hladký průběh skončí - a věky jsme museli čekat na kanadské hranici , protože byl před námi bus Greyhound a úředníci prohledávali každé malinké místo - dokonce kontrolovali veškeré oblečení, které si lidi přenesli ve svých zavazadlech. Bezpečností kontroly a kontroly na hranicích určitě nejsou moje záležitost… Prostě nemám s nimi ty nejlepší zkušenosti!
V Montrealu (přesně v Saint-Jean-Sur-Richelieu) jsme vystupovali na úžasném festivalu asi před dvaceti tisíci lidmi. Po celý dne bylo skvělé počasí a po obloze létaly různé druhy horko vzdušných balónů. Nejlepší z nich vypadal jako hlava Darth Vader a já jsem si přál být na palubě! Ale zůstali jsme na místě a hráli koncert, který byl veliký - všichni fanoušci zpívali s námi každou píseň - prostě úžasné!
Po koncertě jsme měli rychlou zastávku v hotelu, kde jsme se osprchovali (ano, Georg taky) a potom jsme jeli přes noc busem do Clevelandu. V busu jsme hráli videohry. Hráli jsme kytarovou výzvu a všechny ostatní lidi jsem samozřejmě porazil - jaké to překvapení!
Potom jsem šel spát a probudil jsem se až na druhý den v Clevelandu, kde bylo opravdu slunečné počasí…alespoň v dopoledních hodinách. Naprostou většinu dne pršelo a to bylo zrovna den volna, tak jsem se díval na DVD. Gustav měl takový malý výlet do Lake Erie, ale když se vrátil, byl celý promočený - ne proto, že skočil do jezera, ale protože začlo dost pršet!
Lidi, řeknu vám, že být na turné v Severní Americe je docela vzrušující - k prozkoumání je tolik nových věcí. Je skvělé být tady a těším se na VÁS na jednom z našich koncertů.
Děkuju za všechnu vaši podporu na koncertech a také na MTV VMAs, kde jste pro nás udělali všechno možné, abychom byli dvakrát nominováni…je to prostě neuvěřitelné. Prosím hlasujte pro nás v "Best New Artist".
Opatrujte se!
Tom

Zpráva od Billa – exkluzivně pro Teenmag

11. srpna 2008 v 1:43 | Mintam
Ahoj lidi, tady je Bill.
Je to pěkně zaneprázdněné léto od našeho posledního pobytu tady v USA! Vystupovali jsme na hodně festivalech po celé Evropě, ale teď jsme zpátky v USA a první věc, kterou musím říct, je: Díky všem za podporu v těchto několika posledních dnech. Byli jsme nominováni na MTV VMAs a pro nás je to opravdu neuvěřitelné! Vy jste hlasovali a stalo se to, byli jsme úplně mimo - je to taaak vzrušující!
Ale pojďme se podívat na to, co se stalo zatím v Americe: Měli jsme skvělý začátek v New Yorku, kde jsme strávili většinu našeho prvního týdne na MTV "TRL, to bylo dost cool.
Potom jsem ve čtvrtek nakopli americké turné koncertem v New Jersey. Celý koncert byl skvělý a se všemi fanoušky si to skvěle užíváme.
Po New Jersey jsme nasedli to našeho tourbusu a jeli až do Montrealu v Kanadě, kde jsme vystupovali na festivalu a právě teď je čas se zase vrátit do USA!
Vlastně právě teď jsme na naší cestě do Clevelandu a celý zbytek turné budeme trávit ve Státech, takže nezapomeňte zkontrolovat naše koncertní termíny. Doufáme, že vás všechny uvidíme na jednom z našich koncertů!
Oh, ostatní tři kluci mi řekli, abych vám od nich vzkázal "Ahoj"! Opatrujte se a doufáme, že se brzy uvidíme!
Bill

Zpráva z Kanady od Toma

22. května 2008 v 19:46 | Mintam
Ahoj lidi, tady je znova Toma!
Momentálně jsme v Kanadě. Je to poprvé, co vidíme Kanadu bez sněhu a místo toho sluneční svit - to je skvělé! Toronto jsme opustili včera a teď jsme v Montrealu, kde budeme hrát náš poslední koncert našeho severoamerického turné…
Byl to úžasný výlet. V Torontu jsme byli v "Much On Demand" na Much Music a bylo to pro nás opravdu super. Lidi, vy jste byli tak nabuzeni a hlasitě rozjařeni, že jsme Bill a já nemohli slyšet svoje vlastní slova - ale milujeme to. Když rockujete, dáváte nám opravdu energii.
Velmi jsme se těšili na koncert v Torontu v Sound Academy minulý pátek! Musím říct, že jsme měli na podiu skvělé chvíle - díky za to! V sobotu jsme měli volno, tak jsme cestovali kolem Toronta a vidělo jsme víc z města. Dokonce jsme šli do zábavního parku a šli na různé horské dráhy - to bylo taaak zábavné! Teď se připravujeme na dnešní show v Montrealu. Doufám, že vás tam všechny uvidím - doufám v dnešní společný večer! No, uvidíme se - opatrujte se.
Tom

Zpráva z L.A. od Toma

22. května 2008 v 19:43 | Mintam
Ahoj lidi, tady je Tom!
Do L.A. jsme přijeli v neděli po opravdu vzrušujícím týdnu v N.Y.! Jsme jen překvapeni podporou, která jste nám tento týden dávali - bez ohledu kde jsme my, jste tam také VY. Měli jsme úžasné vystoupení na MTV TRL, skvělou autogramiádu ve Virgin Megastore, nějaké cool rozhovory, vzrušující vystoupení v Conan O'Brian a super chvíle při autogramiádě ve Philadelphii. Úterní večer jsme jeli přes Times Square a byli jsme úplně uneseni, když jsme viděli naše velké postery, které visí na MTV - taaaak úžasné. Teď jsme v L.A. Ještě krátce před našim vystoupením, jsme jeli do Santa Monicy, kde bylo chladno. Je to náš první kompletní koncert po Billově operaci - jsme opravdu velmi vzrušeni a doufáme, že vás tam uvidíme! Opatrujte se
Tom

Zpráva z NY od Billa

22. května 2008 v 19:40 | Mintam
Ahoj lidi, tady je Bill!
Jsem tak rád, že jsem zpátky…neumíte si představit, jak dobrý je to pocit! V tuto chvíli jsme v New Yorku, přijeli jsme tady v pátek odpoledne. Další ráno jsme vstávali v 5 hodin a to jsem byl tuhý, ale teď tu máme nějaké malé spory…být ve Státech je skvělé! V sobotu jsme vystupovali na Bamboozle festivalu, který byl hodně zábavný - být zpátky na podiu byla pro mě obrovská úleva! V neděli jsme měli volno, tak jsme celou dobu spali. Potom jsme Tom a já vstali, vzali si kafé a odpoledne využili šanci projít si nějaké bary v New Yorku! Našich dalších sedm dní budeme zahrnuti promem a vystupováním v New Yorku.
Zůstaňte naladěni a já vám dám další pondělí vědět, jak to všechno šlo. Opatrujte se a brzo se vám ozvu.
Bill
 
 

Reklama