Poslech

If I Die Tomorrow

9. dubna 2012 v 3:34 | Mintam
Hm?


Já z toho nejsem.
Ty negativní názory, jakože tohle bude mít přínos do skupiny špatný a podobně nečtu. Tím se zabývat vážně nehodlám! Tohle, troufám si říci, se samotnou kapelou Billa totiž nemá co dělat.
Tyto spolupráce se všeobecně v hudebním průmyslu provozují, obzvláště takováto spojení.
Zpestření spojením dvou naprosto odlišných stylů. Napadá mne snad přirovnání k Eminemovi, který nazpíval, respektive, kterému Ozzy propůjčil pár svých vokálů. Copak to samotného Ozzyho, či jeho kapelu Black Sabbath nějak ovlivňuje? Ovlivnilo? Ne, Eminem jen chtěl svůj rap ozvláštnit hlasem metalisty, který má rozhodně hlas na to, aby song byl zpestřen na maximální možnost. Tím to začíná a tím to taky končí, nic více v tom není potřeba hledat, bych řekla já.

Jen prostě doufám, že album samotných kluků se bude naprosto vyhýbat různým podobným elektronickým zvukům, či snad celým písním! :D Už Humanoid by měl co vyprávět....:D

Tuhle hudbu, rádoby tuc tuc tuc, vážně nemám ráda, ale proti gustu.. ;)
Takže hudbu rozhodně neodsuzuji, ale ani se nestydím přiznat si fakt, že jsem si z toho songu vyřízla pouze tu Billovu část, na kterou hodlám ještě dnes vstávat (i po tom celodenním pouštění dokola! :D)
Takže dobrou ;D

Tom singing...

16. prosince 2011 v 11:30 | Mintam
Nevím, jak sem k tomu přišla, ale prostě přišla.
Jsem asi neuspokojená z tour 483, kde jsem vážně 3.4. v Praze nezaznamenala Tomovo "Wo sind eure Hände" (možná ani v Praze nezpíval, když až dodnes nám omílají, jak byli v Praze nervózní, jakožto na "erste Show"), a na Humanoid tour mi zase Tomovo "Louder" přišlo nedostačující :D
Takže jsem našla videa, kde je tón hlasu podobný tomu Tomovému, tudíž se zdá, že to on skutečně nazpíval, a mě to vážně baví :D
Krom toho, je jich vážně dostatek, kolikpak fanoušků, se zase nachytá.


A co musím podotknout: v zásadě nesleduji (a už vůbec ne české!) žádné pěvecké, talentové a podobného rázu soutěže (když vynechám první řadu Superstar, ale to sledovala snad celá republika :) ), takže to, že tady bude soutěž "Hlas", nebo jak je to, jsem zaznamenala jen díky tomu, že se spekulovalo o tom, že dvojčata se mají účastnit německé verze jako porotci.
Ale zmiňuji to proto, že o tom teď nedávno mluvil Mareš v ranní show a poodkryl pravidla té soutěže. Nevím sice, jaká pravidla má tato soutěž v Německu, ale v Česku má být určitý počet koučů / porotců, kteří dostanou přiděleno tolik a tolik zpěváků a na konci soutěže zůstane vždy jeden kouč a jeden zpěvák, kteří budou soupěřit proti ostatním koučům a zpěvákům, s tím, že na pódiu s nimi budou i zpívat.
Takže pokud mají tyto pravidla stejná i v Německu, pobavila mne představa, jak Bill s Tomem budou soupeřit proti sobě a tím spíš, jestli by měl Tom zpívat s tím svým "přidělencem" :D
To náhodou Německo mohlo mít pěveckou a zábavnou show v jednom! :D

World behind my Wall - Guitar Cover by Steffen Schöps

17. ledna 2011 v 12:00 | Mintam
Ten kluk to hraje božsky!!! Řekla bych to slovy jedné slečny, co pod tímto videem zanechala komentář, a to: Jsem obrovskou fanynkou Tokio Hotel, ale myslím, že tohle zní lépe, než originál!

Recently in Cooper´s bar...

6. listopadu 2010 v 14:41 | Mintam
:D Beztak ty reklamy zbožňuju :*


Alien: "Hey Alice, vypadáš jako Bill Kaulitz!"
Alice: "Já vím... jsem jeho otec...!"

Til Schweiger about Humanoid

12. září 2010 v 21:33 | Mintam
Chci to tu mít ani ne tak kvůli tomu, co říká, ale kvůli tomu, že toho chlápka zbožňuju :*
Snad jeden z nejlepších německých herců... pro mě teda určitě, protože mám tušení, že ani jiného z Německa neznám. *krčí rameny*Til: Nicméně najednou tu byla Keri Hilson s 'I like'...mhm...a byl to velký hit. Dlouhou dobu obsazovala první příčky hitparád, na iTunes a i na hitparádách downloadů. Je to song, který napsal David Jost (jeden z producentů Tokio Hotel) a jeho partneři. Tehdy když jsem byl v Hollywoodu a natáčel 'Mission Hollywood', nahrával nové album Tokio Hotel vedle mě, které jsme si skutečně oblíbil, ale pro film... není tu žádný film, u kterého bych si myslel: "Tenhle song pasuje k filmu?", a potom to nahrál a ještě dalších pár songů, včetně dema 'I like'. A potom sem si pomyslel: "Sakra... sakra! Tu písničku musím mít!"  

Překlad Mintam pro manickaTH.blog.cz!

"Dark Side of The Sun" Remix :)

17. července 2010 v 23:01 | Mintam
Tento remix DSOTS se objeví na konci "Humanoid City LIVE" DVD, ale to není na CD ani nikde ke stažení.
Ještě začnu ty remixy z jejich songů milovat :)TH feat. Kerli - Strange Performed by Vitamin String Quartet

13. června 2010 v 17:00 | Mintam
Sestra mi oznámila, že to mám okamžitě vypnout... nicméně, mně se to líbí :)

Strange (Alice in Wonderland)

7. února 2010 v 1:45 | Mintam

An deiner Seite (instrumental)

10. ledna 2009 v 12:00 | Mintam

ÜEDW - instrumental verze

10. ledna 2009 v 10:00 | Mintam

''Monsoon'' - OFFICIAL Acapella Version

26. prosince 2008 v 19:00 | Mintam

Rette mich (Instrumental)

19. srpna 2008 v 1:47 | Mintam

Akustické Der letzte Tag

22. března 2008 v 1:21 | Mintam

DLT-disco remix

8. prosince 2007 v 14:10 | Mintam
 
 

Reklama