Me & blog

TOUR #7 - Berlín IV.

4. června 2018 v 23:42 | Mintam

Logicky musí navazovat druhý den, druhý koncert v Berlíně v roce 2018. Den se jevil jako klidnější, neboť nás čekal jen VIP balíček Scream, kolem páté, a my měly alespoň drobný čas jen pro nás a Berlín. Pokud si někdo myslí, že jezdíme na koncerty a těšíme se jen a jen na kluky, setkání a samotný koncert, tak se plete. Myslím, že první věc, na kterou se z cest těšíme vždy nejvíce, je snídaně na hotelu! Ta prostě musí být. A tento den jsme se asi těšily více jak nikdy předtím, protože ačkoliv jsme všechny tři docela spáči, snídani jsme stíhaly asi už kolem deváté. A to je opravdu pokrok!

TOUR #6 - Berlín III.

16. května 2018 v 20:41 | Mintam
Už je na čase tento zaprášený blog přivést opět trochu k životu. A proto jsem se rozhodla začít tím, co už pomalu měsíc odkládám. Článkem k zakončení Dream Machine tour. Kdo by byl řekl, že první koncert k této tour navštívím 1.4.2017 a poslední 22.4.2018 :) Chlapcům to totiž nedalo, a i přes to, že loni v listopadu tvrdili, jak je to v Berlíně opravdu, ale opravdu poslední šance vidět je během této tour, přidali ještě další dva koncerty v Berlíně - Moskvu nepočítaje...

A proto nebylo čas ztrácet čas a tu opravdu, ale opravdu poslední možnost využít! Prvotní byl pouze koncert na neděli 22.4., ale protože nám chtěli udělat radost a my stejně měly v plánu jet do Berlína už den předem, přidali nám koncert i na sobotu. A nejen lístky, ale i VIP lístky, a ačkoliv nás chtělo Treehouse Ticketing (-dále TT-) trošku potrápit, nakonec jsme lístky na Room 483 opravdu získaly :) Během loňských návštěv koncertů, s mými kumpánkami z auta, jsme sice došly k závěru, že balíček Room je z těch všech nabídek asi nejméně atraktivní, ale v tuto chvíli to byla jediná finančně dostupná možnost, jak kluky alespoň střetnout :)


Už v pátek v noci to vypadalo, že se nám nepodaří v klidu v sobotu 21.4. v 6.30 hodin odcestovat směr Berlín, ale pak se asi všichni svatí nad námi slitovali, takže jsme se v půl sedmé na Florenci s Mily a Báří skutečně setkaly :) Sice mi byl přidělen ruský spolujezdec a pokud bych měla vypsat, jak moc mi je tento národ proti srsti, nestačil by mi tento článek, ale cesta byla jinak poklidná. Možná, že to zachraňovala Mily, která nám připravila svačinku, a co si budem povídat, jídlo zažene jakékoliv nepříjemnosti :D Takže díky bohu za naši svačinářku!

Happy Birthday, Georg ♥

31. března 2018 v 23:59 | Mintam
Jsem upřímně ráda, že se nám tento narozeninový muž stihl ozvat ještě před svými narozeninami, už jsem si o něho začala dělat trochu starosti :)
Doufejme, že aktivní, leč na sociálních sítích, zůstane alespoň po zbytek roku a že si ho ještě užijeme naplno během třech koncertů Dream Machine Tour!Nenapadá mne k tomu o rok staršímu ňufanovi, na kterého se opět mega těším do Berlína, nic víc, než heslo loňského roku:
THANK FOR EXISTING, LISTING ♥

Happy Birthday ♥

Vzpomínkový den

17. března 2018 v 23:43 | Mintam
Dalo by se říci, že jsem tady nebyla tak dlouho, že jsem přišla už jen se vzpomínkou na tento blog. Ale ne, moc dobře vím, že jsem tu dlouho nebyla, a upřímně mne tato myšlenka doprovází každý den, ale kdybych to mohla změnit, udělám to. Svět se prostě někdy zkomplikuje, a všechno souvisí se vším, provazuje se to, a zauzlovává. A já jsem momentálně zasmyčkovaná někde, odkud se snažím co nejlépe dostat ven, ale nejde to tak rychle. A v takových situacích mi blog přijde jako věc, která jde komplet stranou. Nemá co dělat s mou životní situací, ale s mou vášní a tuhle "vášeň" chci sdílet pouze v době, kdy se na to cítím.
Dnes přišel den, kdy vzpomínám na loňský rok a přemýšlím, jak jsem se z tak úžasnýho roku dostala až sem... Úžasný, mimo jiné, především díky těm čtyřem a jejich turné :) A s blížícím se koncertem v Berlíně v letošním roce, kde je po šesté uvidím během jedné tour za což jsem nesmírně šťastná a vděčná, jsem si vybavila všechny vzpomínky koncertů předešlých. Začalo to tedy úplně původně 15.3., kdy jsem stála u Tesla Arény v Holešovicích, a přemýšlela o tom, jak je neskutečný, že už je to 8 let, co jsem je viděla během Humanoid tour. No a na to navázaly vzpomínky, jak jsem se loňský rok chystala na 1.4. do Lipska, a po kterém navazovala Praha 3.4. ...
Přesněji vzpomínka na to, jak mne P. vezla den po Lipsku domů, a když jsme jely kolem náplavky, kde byla miliarda lidí, prohodila: "Tam je lidí, jak kdyby Kaulitzové venčili!" A deset minut na instagramu se objevilo Billovo instastories s tím, jak venčí již po Praze, a panebože jasně že kolem náplavky :D A pak další a další...A my nemohly zůstat pozadu, ačkoliv jsme nenašly pro tu fotku správný úhel a je to foceno o několik měsíců později (taky proto máme stromy v plné síle a nená vidět Národní divadlo!) :D Fotka ještě nebyla od té doby na světle světa, proto si zaslouží místo dnes!

Happy New Year

1. ledna 2018 v 21:29 | Mintam


Máme tu první den v roce. První den roku 2018, nový začátek s novou číslovkou na konci. Přiznávám se, rok 2017 byl náročnější, co se týče času na blog, a upřímně jsem se na blog nedostala ani v období Vánoc, ačkoliv jsem dosud od začátku blogu nevynechala jediný rok. Nicméně v mém soukromém životě se toho stalo spoustu a taky i díky našim čtyřem klukům to byl rok překrásný. Samozřejmě bych nyní chtěla všem poděkovat a říci, že se v tom nastávajícím roce do blogu zase pustím (i proto že mne nečeká žádných 5 koncertů od kluků, a k tomu další 4 koncerty jiných kapel navrch, spousta cestování,...). Jenomže, nedělám si žádná předsevzetí, ani žádné plány, a k tomu, abych začala něco nového nepotřebuji ani příchod nového roku. A proto místo nějakého slibování jen řeknu, že bych ráda, abych se na blogu ukazovala víc. Už jen protože to mám přece tak ráda...

Takže vám všem přeji, abyste do nového roku vkročili pravou nohou, užili si ho všemi doušky, navštívili spoustu koncertů, divadelních představení, abyste dělali nadále jen to co máte rádi, aby jste nebyli častěji v práci, než s rodinou, a hlavně abyste nejen po celý rok zůstali zdraví a šťastní, protože víc než to není.

! ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM !

TOUR #5 - Berlín II.

29. listopadu 2017 v 0:24 | Mintam

Čas na poslední část deníku z tour! Poslední, pátý v pořadí, koncert v tomto roce k Dream Machine tour. A jak jsem zmiňovala posledně, čekal nás ještě přídavný koncert v Berlíně. Výhoda přídavného koncertu byla, že se konal na stejném místě, jako 3.11., takže jsem si věřila, že místo konání, ten konec světa, musím určitě najít!
Odjezd pro mne, Mily, a Báří začal již v pátek 17.11. ráno. Nejprve jsme se málem nenašly ani v Praze, ale nejsme přece žádná béčka a na Florenci jsme se vymotaly a nastoupily do správného busu. Zároveň byl prodloužený víkend, takže cesta do Německa byla trochu lemovaná a ucpaná auty s českými 'espézetkami', ale alespoň byl čas se prospat a udělat tak Mily radost, že mi mohla na facebooku zveřejnit spící fotku :D Se zpožděním, ale Berlína jsme se přeci jen dočkaly. První úkol bylo dojet s MHD k ubytování a provést check-in. A protože pro ty dvě to byla úplně první návštěva Berlína a úplně první návštěva Berlína se mnou, vůbec netušily do čeho jdou, a věřily mi :D Myslím, že nesčetněkrát jsem zmiňovala, jak jsem v Berlíně zabloudila, naposledy snad loni při Billy tour :D

TOUR #4 - Berlín I.

16. listopadu 2017 v 1:03 | Mintam

S velkým zpožděním, ale přeci jen! Protože rok 2017 ještě neskončil ani pro nás, ani pro kluky s turné, musím připojit další "záznam do tour deníku", který vznikl již v dubnu. Původně jsem myslela, že zůstane jen u těch třech záznamů, ale helemese, je to tu zas. A tentokrát z Berlína!
Když se začali prodávat lístky na 3.11. na koncert do Berlína, byla jsem na cestě na dovolenou, a než jsem se dopravila, aklimatizovala a připojila na internet, lístky byly vyprodané. A tak jsem začala hledat někoho, kdo by lístky prodával. Pár lidí se našlo, ale nespolehlivých a tak jsem se vzdala. Poté, co se objevil druhý přídavný termín a to na 18.11., koupila jsem si okamžitě lístky, šťastná, že je uvidím letos alespoň ještě jednou. Jenže v tu dobu se objevila češka, co lístek na 3.11. prodávala, a tak jsem si ho od ní koupila. Původně jsme i kontaktovali Treehouse Ticketing, aby změnili soukromé údaje na lístku a já mohla lístek beztrestně využít, ale TT se ozvali asi až po měsíci, a tak jsme na ně fakt nečekaly. Bylo tam riziko, ale díky předchozím zkušenostem vím, že údaje na lístcích podle občanky nekontrolují, maximálně u VIP lístků. Náhoda je ale blbec, že jo.

Happy Birthday, Gustav ♥

10. září 2017 v 21:18 | Mintam
Za celé roky se mi to stalo jen výjimečně, ale tento rok je tím prokletý - a proto dodtečně, o dva dny později.
Happy Birthday, daddy :) :-*

A jak mu to tady slušánkuje...ňuf!

Happy Birthday, twins ♥

1. září 2017 v 23:59 | Mintam
Happy Birthday! Co k tomu více dodat. Poznala jsem je v jejich 15 letech, teď jim je 28 a nějak tomu stále nemohu uvěřit :) Jak psal i Hagen, glad you made it :) Pyšná na ně prostě :-*

Omluva.

7. srpna 2017 v 1:18 | Mintam


Mám potřebu sepsat článek s omluvou. Za existenci tohoto blogu došlo už k větším i menším pauzám a skoro vždy jsem nějakou omluvu sepisovala. A když jsem dnes, cca po dvou měsících usedla a na klín si položila notebook, došlo mi, že jsem ho neotevřela celou věčnost. Mělo a má to více důvodů a já jen zkusím shrnout mou obhajobu, proč jsem se takovou dobu neozvala.
Za prvé jsem řešila pracovní stránku, neboť jsem měla v plánu opět odjet na nějaký čas do Německa, z čehož ale sešlo právě kvůli totální proměně mého pracovního zázemí - zjednodušeně, podala jsem výpověď, kterou jsem nakonec anulovala pro zlepšení se podmínek.
Když se toto vyřešilo, začala jsem řešit dovolenou, kterou jsem původně odvolala, abych jí zase mohla těsně před vypršením termínu potvrdit :D A díky dovolené mi zase v práci vzniklo neskutečné namačkání směn dohromady, abych vůbec splňovala měsíční limit hodin - a to logicky znamenalo méně volného času. O hodně méně! No a když už tedy byla vyřešená pracovní stránka, stihla jsem dovolenou, zvládla spoustu směn v jednom měsíci s malým množstvím volna, objevil se další žrout volného času. Ze single holky se ze mne stala náhle zadaná. Nevím ani jak a kdy se mi to podařilo, ale...to už je holt život, zvládá to všechno v nejméně očekávaných chvílích :D

Do toho všeho ještě samozřejmě spousta oslav narozenin, letních akcí, grilovaček, koncertů, a ups, dva měsíce utekly jak voda, a já nestačím zírat, jak moc jsem zanedbala nejen tento blog. Takže se chci moc omluvit za neaktivitu. Neříkám, že tímto dnem neaktivita končí úplně, ještě mne čeká pravděpodobně jedna zásadní věc (s tou vás ale zatěžovat ještě zatím nebudu, to podstatné je, že zůstávám v Praze - ačkoliv v Německu kdysi jsem beztak byla jistě aktivnější :D). Chtěla bych ale rozhodně být o něco aktivnější, než za posledních cca 60 dní, takže když čas dovolí, snad se mi to podaří i dodržet ;) Pokusím se být k sobě přísnější :D

Vy si užívejte zatím léto taktéž naplno, jak jen to jde, s rodinami, přáteli, v bazénech, na zahradách, nepřehánějte to v práci, a pokud vás dovolená teprve čeká, tak si užijte pořádně i tu, ať už je to kdekoliv ;)

PS: Je tu někdo, kdo už má jakýoliv lístek na přídavné koncerty? ;) Mně se Berlín vyprodal v době odjezdu na dovču, ale to pro mne není překážkou. Takže, uvidím se tam s někým (kromě mých společnic, co se mnou objely v dubnu koncerty 3 :D)? ;)

TOUR #3 - Varšava

23. dubna 2017 v 0:15 | Mintam

Jak jsem v předešlé části zmiňovala, nápad na odjezd do Varšavy, "poslední Evropský" koncert, vznikl z minuty na minutu. Díky špatné organizaci Pandory v Praze, nabídla osobně určitým znevýhodněným fanouškům jako kompenzaci lístek do Varšavy - osobně bych je poslala někam, protože sjednávat si na poslední chvíli odvoz, ubytování,... díky, skvělá kompenzace! A nás napadlo, že i když jsme měly v SaSaZu nejlepší místo vůbec, že bychom zkusily na Pandoru uhrát, že jsme taky byly znevýhoděné :D Slovo sem, slovo tam, dělaly jsme si z toho legraci, než jsme se jeden pátek sešly u piva s vodkou (kterou jsme zapíjely dosud úspěšnou tour pro nás, logicky :D) a padla ta záludná otázka: "Jak moc to myslíš s tou Varšavou vážně?" Ač jsme do poslední chvíle měly jet pouze ve dvou, sjednávaly si narychlo volno v práci a nakonec jsme málem byly bez auta, tak to dopadlo dobře. Ve středu jsme v 7 ráno vyjely, autem a v plné sestavě :)

TOUR #2 - Praha

11. dubna 2017 v 0:23 | Mintam

Jak jsem již zmiňovala v předešlé části, další z koncertů, který následoval, byl v Praze. Měl to být původně první a jediný koncert z tohoto turné, a to hlavně z důvodu, že se konal 3.4., přesně deset let po jejich prvním oficiálním koncertě v Praze, 3.4.2007. Byl to taky jeden z důvodů, proč jsem přemluvila kamarádku, které se na jejich koncert už nechtělo, aby si se mnou šla zavzpomínat na náš vůbec první koncert v životě. To se mi nakonec podařilo, ač to stálo mnoho úsílí, a zpětně mohu zhodnotit, že to byl výborný tah :)
Bill i zpočátku koncertu okamžitě tento datum hned zmiňoval, čímž potěšil moje srdce víc, i přes to, že jsem se později dozvěděla, že je na to upozornily holčiny, co měli sraz s kapelou před koncertem. Ale i to se cení, že se vůbec zmínil, nemohou si pamatovat všechny data, od toho tu mají nás :)

TOUR #1 - Lipsko

7. dubna 2017 v 11:11 | Mintam

Mé poprvé je za mnou! Mé dva sny se splnily a k dalšímu jsem zase hned o krok blíže. Po 11 letech stále ne dosyta spokojená! Původně jsem ani ke koncertům nechtěla psát článek, ale nakonec nemůžu odolat a dokonce si ho budu muset rozložit na dvě části, protože shrnout mé poprvé do jednoho článku nelze. I tak se z toho pokusím ale neudělat román...

V první řadě jsem měla během tohoto tour jít pouze do Prahy. Jenomže kamarádka se nabídla, že stejně jedou do Lipska, dva dny před Prahou, autem a ať se svezu s nimi. Tomu se jen těžko odolává, i když jsem nebyla v tu chvíli s penězma zrovna kámoška (dva koncerty Tokio Hotel, tři vstupenky na Rammsteiny, Vánoce do toho,...). Jenomže ani bych to nebyla já, kdybych vždycky nevytáhla záložní zdroje (které se pohybují stejně často kolem 0,- Kč) a neobětovala je prostě za koncerty! Do toho si holky do Lipska koupily i VIP balíček Scream a já si samu sebe představila, jak budu hloupě stát sama před halou, zatímco oni budou uvnitř s kapelou - takže peněženka se musela zas otevřít. Ale víte co? Nelituji jediného eura během těch 11 let, co jsem za tuhle kapelu zaplatila.

Happy Birthday, Schorschi :)

31. března 2017 v 23:59 | Mintam
Přeji vše nejlepší k těm dnešním dirty thirty narozkám, Schorschi, a hlavně zdraví do ještě alespoň dvakrát tolik dlouhých let :)
Na krásno si dneska udělali párty den a vsadím se, že víc slavili ostatní členové, než samotný oslavenec :D Jen upřímně, pro mě hlavně taky :D, doufám, že to s dnešními oslavami moc nepřeženou, neboť se za pár hodin řítím za nimi do Lipska jako ďas, a běda jim (nebo mě...neee, nepila jsem, jsem na zítra náhradní řidič, přece! :D), jak je bude bolet hlava, nebo jim nebude dobře! :D :D :DBa ne, užívejte, žijeme jen jednou. A třicítka za život je jen jednou, takže:
THANK FOR EXISTING, LISTING ;)

Jak bych to jen řekla...

10. ledna 2017 v 0:20 | Mintam

Nový rok začal kompletním převratem. Vůbec jsem nezačala kašlat na blog (ač aktivita dosud taky nebyla žhavá), ale nezbývá mi na něj ani špetka času. Na psaní jakbysmet (za to psaní se na sebe zlobím víc, než za tu aktivitu celkovou). Jenomže zahodit to všechno nechci, neboť už ho mám od roku 2006 a co si budeme povídat, chci sdílet své dojmy (jako vždy) z dubnových koncertů (a taky ty emoce, až to 3.4. bude přesně 10 let, co jsem byla na jejich prvním koncertě v Praze). Řeknu to takhle...

New Year

1. ledna 2017 v 23:48 | Mintam


Vítám vás v novém roce, v roce 2017 :)
Všem vám přeji krásný, zdravý rok, plný optimismu, splněných snů, nových zážítků, upřímných přátelství, krásných knih, skvělých koncertů, chutného jídla, zajímavých zkušeností, neprozkoumaných míst,...

Člověk má jenom dva životy, přičemž ten druhý začíná ve chvíli, kdy pochopíme, že život máme jenom jeden.

A proto ve stručnosti vám všem přeji: žijte

Happy Birthday, daddy ♥

8. září 2016 v 22:22 | Mintam
Jak už jsem psala k přání těm dvěma, co slavili před týdnem, snad si tento svůj den užil a užívá dosyta :) Mne ještě čas nedopřál tak zcela, ale vyvíjí se to... ;)

Happy Birthday, ty náš tatínkuTy kalhotky s kytarama?? TY KALHOTKY S KYTARAMA?! Taková ňufatost! :D To prostě musím mít, u nás doma se bude taky brzo líhnout :D, a proto je musím sehnat! Ňuf!

Oslavuj a pij ještě co to dá, ať má dcera brzo sourozence :D Ne nadarmo se říká, kolik malých človíčků vznikne v opilosti :D (U Gustava bych tomu i věřila :D)Happy B-day ♥

6. září 2016 v 20:31 | Mintam
Ano, je šestého, ne nezapomněla jsem. Jen jsem se v posledním týdnu nastupovala do nové práce, zároveň se stěhovala, zařizovala, sem tam do toho přiběhly starosti, komplikcace, apod. Nepsala jsem, nespala jsem, nečetla jsem, blog jsem úplně vynechala. Teď ale nově bydlím, nově pracuji, poznávám nové věci a nové lidi a proto začínám i nově zde - leč opožděně ;)

Vy jste ale, doufám, poslední dny neměli tak hektické a užívali si jako jistě tihle dva na své narozeniny ;)
Stejně tak doufám, že dostali alespoň tolik růží a tolik teplého šampáňa, jako loňský rok ;DTak dodatečně Happy Birthday, vy škvrňata ♥

...a pak přišel on.

17. srpna 2016 v 22:37 | Mintam
Původně jsem plánovala, že napíšu jen něco málo k tomu, jak tradičně nic nestíhám, jak mám momentálně spoustů obíhání a starostí a všechno dokola, ale nemá to smysl. Blog tím stejně nepopoženu, aby tu byl alespoň díl povídky každý týden, a nebo vůbec, aby pokračoval duch fungujícího blogu. Stěžování prostě nic nepřinese a navíc nikoho nezajímá.
A tak jsem si od všeho chtěla nějak odpočinout, zapnu si počítač, koukám si na fotky z letošní dovolené - jasně, jasně, nic nestíhá, ale na dovolenou čas měla už v červnu! - a najednou mi to došlo! Musím se přece pochlubit s tím, že se mnou letos na Mallorce byl Kaulitz mladší, prosím.

Dobře, měl tam s sebou těhotnou přítelkyni, či manželku, její rodiče a k tomu všemu měli všichni americký přízvuk. Zda američani jezdí do Evropského Španělska? To všechno ale nevyvrací fakt, že to eventuelně Bill mohl být :D
A ne, nechci vidět tváře jako: "Cože? Tohle ti připomíná Billa? Ani omylem!" Chci vidět jen samé pozitivní názory, jak mám pravdu, a on skutečně ležel ode mě o tři lehátka dál :D

Kdyby jste nevěděli, jak takový potvrzující souhlas vypadá, tak přesně tohle od vás chci:

Billy, Berlín a já

3. května 2016 v 23:11 | Mintam
Zdravím takto při večeru. Chtěla jsem nejprve napsat článek do rubriky Billy, ale pak mi došlo, že to asi napíšu raději do svých kravin, ať si tohle s ním proboha nespojuji. Hlavně, celá akce se koná až zítra, na strašně tajné adrese :D, a k tomu pak chci napsat report zvlášť. Nevím, zda tohle bude bavit někoho číst, nikoho nenutím. Já jen mám pocit, že když už jsem si s sebou do Berlína vzala notebook, že se z toho musím vypsat!Asi takto, cesta od rána byla v pohodě. Studentem jsem dojela až do Berlína, hotel jsem měla deset minut od autobusáku, tak jsem se rozhodla dojít k němu pěšky. Všechno bylo v pohodě, ulice jsem našla skoro hned, ubytovala se, a dokonce se díky Billovému instagramu seznámila s holčinou, němkou, která jde zítra na setkání s Billem taktéž. Takže tam nepůjdu sama, a ještě vtipnější je, že tam vůbec nebudu nejstarší :D Této holčině je 26 a doma na ní čekají ještě k tomu dvě děti, které chtějí od Billa přivézt podpis - není to sladký? :)

Happy Birthday, Georg ♥

31. března 2016 v 23:59 | Mintam
Tak tomuhle tvorovi je už 29! Jako každoročně touto dobou má narozeniny, a stejně je to každý rok k neuvěření, jak rychle ten čas běží...Přála jsem mu již dnes po půlnoci, ale jako pravidelně každý ten neuvěřitelný rok, na blogu vždy minutu před koncem dne:
Happy Birthday, brouku ♥

Hodně štěstí, lásky, zdraví...a hlavně ještě víc torgu pro nás ;D
Asi se to s pamětí Toma opakuje každý rok, ale i přesto ti letos přeji, jestliže si vzpomene ti vůbec popřát, aby se alespoň trefil s číslem...

Feel it all Tour - Berlín

23. března 2016 v 22:09 | Mintam
Komu se nechce číst, nenutím ho :) Je to zdlouhavé, protože já stručně vyprávět neumím, je to plné jen mých dojmů, nepovedených vtipů a vzpomínek, že bych pochopila, kdyby to nikoho nezajímalo. Kdo ale má tu odvahu, tomu nebráním, a směle do toho ;)Podle titulku je zřejmé, že se budu vracet do minulosti. Přesněji se budu vracet o rok, na den přesně. Slíbila jsem (si), že se za tímto dnem vrátím ve článku, protože jsou věci, které se staly a já se o ně ještě nikde nepodělila. Ví o nich jen kamarádka, co tam byla se mnou.
V pondělí, 23.3.2015, jsme se probudily v Berlíně, a po tom, co jsme vylezly na balkón, nám došlo, že se splnila naše předpověď ze včera. Byla zima a nás čekalo stání ve frontě před klubem, než začne koncert. Jelikož jsme ale zkušené, den předem jsme si naplánovaly, že si s sebou vezmeme deky. Nejprve jsme chtěly vzít deky, co byly k dispozici v bytě, kde jsme bydlely. Bylo nám ale jasné, že bychom je nebyly schopné vrátit, a proto jsme se rozhodly si tedy deky zakoupit. Hlavně levné a teplé - na koncert je s sebou nepotáhnete, a před klubem, když je necháte ležet, se určitě ztratí. Takže deky za 3 euro jsme sbalily, oblékly se, připravily a vyrazily tak, abychom se ve čtyři hodiny zařadily do čekající fronty před klubem Heimathafen.

10 let ♥

4. března 2016 v 23:42 | Mintam

Kulatiny! Ač se to zdálo neuvěřitelné, je to tady!
Pokud si někdy v životě pamatuji nějaké datum s jistotou, pak je to většinou datum spojené s těmito čtyřmi ♥
A jedno takové je právě dnes, 4.3. - vážně si nepamatuji přesně, kdy že jsem slyšela DDM poprvé v životě, ale podle deníku a podle mých rozpočtů :D, to bylo přesně 4.3.2006. Nebo alespoň je to takový milník v mém životě, na který si vzpomenu každoročně :)
Tak jako tak, někdy v březnu 2006 to bylo určitě.
Je vážně neuvěřitelné, že je tomu už 10 let od doby, co jsem slyšela v rádiu Billův hlas, tu hudbu k tomu, a musela okamžitě s otevřenou pusou dokořán dát volume doprava. Ještě dneska si vzpomenu detailně na ten první pocit, když zaslechnu DDM. Byla to asi opravdu intenzivní chvilka, protože způsobila to, že již 10 let jsme si věrní.
I přes to, že se životy nás všech změnili, i přes to, že se nám všem změnil vkus, styl, a jejich hudba,... přes to všechno, jsou oni vždy mým břehem, když se topím.
Kéž bych jim mohla za tohle všechno, za těch neskutečných 10 let, jednou dostatečně poděkovat.

Díky

Proč?

22. února 2016 v 21:00 | Mintam

A je to zase tady, článek k letošnímu roku (a to ještě neskončil ani únor), kdy musím napsat pár slov k tomu, jak přesně mě tenhle rok štve! Je to tak, vzalo mne to - jsem neaktivní, fyzicky i psychicky vyčerpaná, absolutně nemám náladu psát, jíst, spát nemůžu,... opět mi pomáhá snad jen ta hudba. Už pro tohle asi nemám ani vysvětlení.

Happy New Year :-*

4. ledna 2016 v 1:03 | Mintam
Je to snad poprvé za dob této stránky, kdy jsem nepopřála o půlnoci Nového roku.
Ale ono se asi až tolik nestalo, jelikož jsem už pár dní před vydržela být neaktivní a neočekávala jsem, že to před Novým rokem stihnu. Bylo to jak kvůli soukromému "problému", tak i z důvodu, že jsem přes Silvestra a dny kolem byla v práci, a bylo to opravdu náročné, takže se stíhám ozvat až teď.
I přes to vám všem přeji krásný, šťastný, a zdraví plný nový rok, který snad prožijete jen krásně po boku těch nejmilovanějších :)
Nechť ať máme všichni stále pro co žít :)Já se rozhodla vstoupit do Nového roku s tím, co mi zatím od roku 2006 je nejvěrnější...

Happy Easter everyone! :D

24. prosince 2015 v 16:36 | Mintam
Tom prostě nikdy neopomene své staré zvyky na Vánoce :D
A proto i já vám všem přeji KRÁSNÉ VELIKONOCE, krásnou pohodu s rodinou doma, mnoho dobrého jídla, mnoho radosti, a lásky <3
A všem nám přeji, abychom se v příštím roce sešli s těmito čtyřmi SOON ;) :D


KRÁSNÉ VÁNOCE VÁM VŠEM, MOC SI JE UŽIJTE :-*

Nic se neděje!

11. prosince 2015 v 11:53 | Mintam
Strašně se omlouvám, že jsem zase v neaktivitě, ale jen co přejde tento týden, budu zase v pohodě. Asi. Už včera měl vyjít další díl Put your heart on repeat, ale já ho nemám ještě připravený... A to z jednoho prostého důvodu! V pondělí jsem po práci jela na Partičku, vrátila se pozdě, v úterý jsem ráno šla do práce,...a vrátila se ve čtvrtek v 6 ráno :D Takže logicky jsem se absolutně nedostala k PC, nevím co je za hodinu, co je za den, a co bude. Snas stihnu díl připravit během víkendu. Jediné co od včera vím, že bych chtěla spáchat přesně to samé, co Bill:


Tak jo, byl to Vánoční večírek, co mne zdrželo v práci dva dny :D A po Vánočním večírku jsem druhý den po obědě jela ještě s dvouma kolegy Afterparty, a ta dopadla ještě hůř, než předešlá párty :D Takže jsem konečně doma, za chvilku jdu do práce, jsem ráda že se držím na nohou, a chci vám jenom slíbit, že se zase dám do cajku :D

Design

24. listopadu 2015 v 15:00 | Mintam


Tak jsem se tak nějak probrala k částečnému životu. Nemám úplně čas, abych mohla prohlásit, že blog rozjedu na plný pecky, (a už to taky není rok 2006, kdy jsem začínala :D), ale částečně se tomu tady opravdu hodlám zase věnovat. Nenechala jsem to úplně zrtoskotat, a tak nějak v průběhu jsem přidávala sem tam něco, či si přeložila nějaký rozhovor. Tu novou chuť a energii mi ale naštěstí dodala Mily - http://mywordabout.blog.cz/ - která svou stránku rozjela taky nanovo. A jak i ona sama říkala, už to není co dřív, protože spousta mých oblíbených blogů zaniklo, nebo to autoři úplně zabalili bez zprávy rozloučení...
No ale já se rozhodla to úplně nevzdat a k tomu, aby člověk měl nějakou inspiraci do začátku, chce to i nový vzhled. Nevím samozřejmě jak se komu ten design zobrazuje, ale snad to není žádná katastrofa. Nejsem na design zkušená, nikdy mi to moc nešlo, ale takhle jednoduše, jak to je teď, se mi to líbí. A to že je to MENU vyvýšená nad HOME a LINKS je schválně a jsem s tím takto spokojená ;)
Taky jsem uvažovala o nějakých povídkách co píšu strašně dlouho. Jednu píšu už od prváku (a to je docela řádka let :D) a druhou od konce povídky Zeiten ändern dich. Ta je taková běžnější, kterou bych chtěla psát opravdu ve volném čase bez tlaku. Tu druhou, která je rozepsaná od roku...., ale nevím zda zveřejnit. Zda by někoho bavilo téma Toma, jako svobodného otce?

Každopádně vstříc novým článkům :)


Happy Birthday, Gustav!

8. září 2015 v 22:30 | Mintam
Ňufánek :D :-*

Happy Birthday Twins <3

1. září 2015 v 21:54 | Mintam
26? Wow!
Happy Birthday ihr zwei :-*

 
 

Reklama