Deutschland sucht den Superstar

Ach ten pohled...

25. června 2013 v 23:15 | Mintam
...ach ti bratři! :)
Ach jo, nějak se mi stýská po tom pravidelném přísunu fotek a momentků z DSDS :D
Obzvláště po takovýchto se mi stýská... :-*23. DSDS - Finale

24. června 2013 v 20:58 | Mintam
Asi už nemá ani smysl se omlouvat... Ano s posledním reportem sem se sekla o více než měsíc, ale má to spoustu důvodů: Ze samotného finále jsem viděla posledních deset minut, nepřišlo mi to tak zábavné už, když ve finále nestál Ricardo, a neměla jsem vůbec čas tento díl dokoukat. Teď je tomu ale jinak, takže po víííce než měsíci konečně report k závěrečnému dílu... Bála jsem se, že nezvládnu soboty bez DSDS, ale po měsíci jsem si už zvykla :D
Vysílání z 11.5.2013 ;)

Tento díl začínal shrnutím všech deseti řad DSDS a byli zmiňováni i výherci jednotlivých řad až jsme se dostali k letošním poslední dvěma finalistkám, mezi kterými se právě rozhodne, kdo tím výhercem bude. Na párty song už vcházela moderátorská dvojice, skvěle oháknutá, pak si vypadnuvší kandidáti střihli společný, a po reklamních ukázkách s porotou nastoupila i čtyřčlenná porota. Bill s Tomem vypadali kurevsky dobře :D Nazan oznamuje, že v zákulisí se Nora složila, ale že bude zase v pořádku. A já vím proč - když jednotlivý vypadnuvší kandidáti zpívali, vždycky se alespoň někdo z publika ozval s podporujícícm křikem. Když zpívala Nora, nezakřičel bez přehánění ani jeden člověk. Prostě se složila z toho :D

Lisa je bohužel po nemoci, ale jinak s Beatrice vypadali tento večer taky skvěle. A pak Nazan hezky shrnula, kdo že je stejně to nejvtší highlights všech show:
Nazan: A konečně mám čas pozdravit tu nejžhavější porotu za dob DSDS. *Tom s Dieterem oba ve stejnou sekundu zdvihnou kelímek, a ve stejnou sekundu ho i pokládají*
Pak už show započíná Lisa, která si pro jako první song zvolilasong od Adele.
Mateo: Velký respekt za to, jak jsi to zvládla. Tohle už skutečně vypadalo jako vystoupení od superstar. Musím říci, že tohle mi přišlo jako tvé nejlepší vystoupení. Adele je samozřejmě jiné číslo, ale tys tomu dala vlastní interpretaci a k tomu vypadáš dneska sladce. Všechno cool.
Tom: Shledávám super, jak jsi se probojovala až sem. Publikum je na tvé straně. Musím říci, že přesně tenhle song jsem ti chtěl doporučit. Občas během tvého vystoupení byl boj s tóny, protože tam působili emoce, ale mě se to líbilo.
Bill: Tímhle číslem jsi se probojovala, je super těžké. My jsme nerozhodli o tom, že tu stojíš, to lidi. Máš obrovskou fanouškovskou základnu, což mne za tebe těší, je to pěkný. Song byl pěkně těžký a myslím, že jiné songy zvládáš lépe, a věřím, že další dva songy budou lepší.

22. DSDS - Halbfinale

31. května 2013 v 0:04 | Mintam
Už asi nemá cenu psát, že jednoduše časově nestíhám blog. Naštěstí mi zbývají poslední dva reporty z DSDS, takže to už snad dám :D
Takže tady show ze 4.5. ;)

Halbfinale započaly famfáry jako kdybychom byli na hradě :D Všude byli ohňostroje, dým, do čeho chudáci přišli moderátoři - že se v tom neudusí. Pak už nastoupila svatá porota v čele s Mateem, který měl vzhledem k události večera, oblečené boxerské rukavice, župan a paruku jako Heino - německý zpěvák šlágrů, který se objeví později v průběhu večera ;) Bill s Tomem a Dieterem bohužel žádné boxerské vybavení neměli, ale za to kandidáti v ukázkách o sobě měli vybavení všichni ;) A to jen z toho důvodu, že se po Superstar odvysílal veledůležitý boxerský zápas - říkali.

A první do ringu vešel Ricardo. Který nám celý šťastný oznámil, že se matka jeho dcery ozvala a on smí svou dceru vidět. Vystoupení samozřejmě super, je to Ricardo ;), ale taneční songy mi k němu nejdou, a dechově to bohužel moc nezvládal.
Mateo: Snažím se hledat nějaké chyby, ale nemůžu žádné najít! Tak úžasný! A s tím vším, vystoupení, akce co se kolem tebe děla a já si říkám - ten kluk patří na velká pódia! Lidi jsou z tebe pokaždé unešeni, tančí tady ve studiu, ale jinak ještě nikdo dechem nestačil na klubovou píseň, je mi líto.
Tom: *fanoušci děsně křičí* Jsi teď v pozici, kdy si můžeš říct: "Chci tanečnice, ne tanečníky!". Hned by to bylo lepší. Ale jinak super vystoupení.
Bill: Mám jednoduše, tyhle pohyby, co děláš, rád. Líbí se mi, že vše co děláš, máš rád. Tenhle song, tenhle typ, obvykle zpívá více lidí, ale ty jsi to zvládl sám. Super!
Dieter: Myslím, že ty jsi ten největší zpěvák 2013 v DSDS. Jako opening song je to úžasný, super volba, ale samozřejmě mám od tebe raději balady.

Lisa & Nazan

20. května 2013 v 1:00 | Mintam
Cukrouši :)
Vlastně jsou cukrouši všichni čtyři :D Jak Lisa, tak i Nazan :)21. DSDS - 7. Mottoshow

9. května 2013 v 0:02 | Mintam
A tak se tak stalo jednou, že jsem se na blog vykašlala, protože mi nezbývala ani minuta volného času, a v den, kdy mám balit, protože na mne v půl šesté ráno bude před domem čekat taxík, tak se pustím do reportu - aneb seznamte se s Mintam ;D
Jen tak pro přehled, report je k 7. Mottoshow, odvysílané 27.4. ;)

Tato Mottoshow začala úchyláckým hlasem Dietera v rádiu, u kterého seděla děvčata, který ale krátce na to Ricardo přišel a rozbil :D Protože tyhle holky, patřily jen a jen jemu ;D Tentokrát kandidáti i porota vcházeli na pódium za lepší hudby, a hlavně, přišla i Andrea Berg. Tu ženskou jsem viděla poprvé v životě, a hned mi byla nesympatická! Společný song o 4 lidech byl super, i přes to byl Ricardo tam stejně za největší hvězdu :) Tématem bylo "Kandidáti v moci" a každého čekalo zazpívat dva songy ;)
A Nazan pronesla otázku, která mi hloubala v hlavě od začátku, co jsem ten neemoční a chladný pohled Adrei Berg viděla poprvé, ačkoliv na odpověď neodošlo:
Nazan: Dietere, jaké kvality přinese Andrea, tím že dnes sedí v porotě?
Dieter: 20 let prezentace na pódiu, 17 000 lidí návštěvnost na turné... teda jako za jeden koncert, ne za celé turné... *bla bla bla, nikoho to nezajímá*
Nazan: Mateo, ty na mě koukáš svýma očima, nevím, zda se ti mé šaty nelíbí, nebo jde o tu židli, co jsi si sebou přinesl...?
Mateo: Nevím, zda třeba ještě někdo nepřijde, tak tu mám vedle sebe židli.

No nic moc důležitého, důležitější v tu chvíli byla Susan, která zpívala jako první. Ve videu si stěžovala, že se její vystoupení posledně Dieterovi nelíbilo - haloo? Každý jsme jen člověk, a to že zpíváš dobře neznamená, že se to musí každému líbit!
Ovšem předvedla song od Pink, skvěle zazpívala, sehrála s tanečníky skvělou scénku a klobouk dolu ;)
*Nazan reaguje na to stížnost ve videu Susan a zmiňuje, že porota je někdy nemilosrdná*
Mateo: *kňučí jako pejsek, aby dal najevo, že on je ten milej* Susan, tobě se už včera jeden sen splnil, mimo pódium DSDS - byla jsi v Let's dance. Respekt za to. Dnes opět skvěle zazpívané, Pink je skvělá zpěvačka, trochu bych si jen přál, abys předvedla tu show, co předvádí na pódiu Pink, ane jen opilecky rozhazovala skleničky.
Tom: *fanynky jsou hlasité, Tom jim mává* Pink mi k tobě moc nesedí. Na začátku ten posed, trochu to vypadalo, jako že sedíš na záchodě, ale i přes tento zkroucený posed z tebe vycházeli skvělé tóny, opět skvěle zazpívné.

20. DSDS - 6. Mottoshow

28. dubna 2013 v 17:04 | Mintam
Poslední týden se mi to s DSDS vážně vymklo z rukou. Show jsem viděla, a to dokonce přímo v sobotu (20.4.), ale protože Mateo vždy mele dvě hodiny, tak to trvá, než z jeho řečí vytáhnu to nejpodstatnější, a než to napíšu už mluví Tom, takže jsem nestíhala psát, a vyprdla se na poznámky a show shlédla ještě jednou, den na to. I přes to jsem nebyla schopná udělat si přes týden čas, napsat report. Takže včerejší report se pokusím OPRAVDU napsat dříve, než takhle blbě už po další show ;)

Tento přenos opět začal horovou hudbou, při které nám na záběrech ukazovali, jak si kandidáti užívali jízdy limuzínou a zastupů fanoušků. Pak již za příjemnější hudby, Cro - Einmal um Welt, přišli kandidáti i na jeviště, stejně jako porota. Mateo dneska nešetřil opálením, a napatlal na sebe hodně tmavý krém :D Jeho prvotním vysvětlením bylo, že to přehnal v soláriu, ale nakonec mlel něco o tom, že dnes v porotě zasednou dva Dieterové, Dieter Bohlen a Dieter Pohlen - více nevím, tu chvíli jsem vážně nepochopila, ale rozhodně to to nejzajímavější z show nebylo, takže... Podstatné bylo téma a to bylo: 5x němčina, 5x angličtina.

Raději hned k první kandidátce a tou byla Beatrice. Zdála se mi nějaká zdrženlivější tento večer, ale za to jí to strašně slušelo! Ovšem měla podobné žluté šaty, jako ten večer i Nazan - obě se ale shodly na tom, že ani jedna o té druhé nevěděla :D
Mateo: Beatrice, to vystoupení bylo skvělý, lepší než Andrea Berg!
Tom: *Mateo sbírá konfety a dekoraci ze stolu, a hází to Tomovi při mluvení do obličeje* Dieter už jednou řekl, ty máš prostě úžasný vystupování před kamerou. Ty prostě záříš a všechny dostaneš! Opět skvěle zazpívané, outfit skvělý, tvoje mamka ve studiu, takže...

19. DSDS - 5. Mottoshow

16. dubna 2013 v 21:34 | Mintam
Jak jsem přislíbila, report o něco dříve, než v pátek. Nevím ještě jak to bude tento týden, jediné co vím, že hektické, takže bych tentokrát report v pátek nestihla, ale doufám, že ten příští, z 6. Mottoshow stihnu taky o něco dříve, než o týden později po show ;)
A opět, tříhodinový přenos protkaný mými dodatky, a myšlenkami, takže to bude dloooouuuhé.

Opět vynecháno odpočítávání do začátku show, ale nahrazeno představením všech 6 kandidátů za hororové hudby. Podle mého. Za rockové hudby, dobré hudby, byla představena porota. Mateovi to v černo bílé děsně slušelo, a Bill opět zabil - první skutečně teplý den v Německu a on přijde v chlupatém kabátě :D Mareš začíná mít konkurenci :-*
V dnešním díle si kandidáti do duetů museli sami zvolit outfit, choreografii, makeup, ale song jim byl přidělen, stejně jako partner do duetu.
Mateo: Zbyla tu šestice mých oblíbeých kandidátů a odteď mi bude líto každého, kdo bude muset jet domu. A proto jsme s mojí ženou pro vás upekli pro každého koláček.
Nazan: Odteď jsou soutěžící tvrdí konkurenti, i přesto musí zazpívat v duetu. Tome a Bille, vy jste nikdy nezpívali v duetu, kdy to přijde? *fans křičí*
Bill: Tom se ve skutečnosti stydí.
Nazan: Ale pokud jde o duety, musíme se určitě zeptat tebe Dieteře, co si myslíš o duetech ty?
Dieter: V duetech jde hlavně o tu harmonii. Harmonie jako mezi mnou a Thomasem.

Aneb navždy přežívající Modern Talking :D

A první duet nebyl díky bohu Dieter a Thomas, ale Susan a Tim. Ti, kteří dostali nejhorší píseň k duetu. Což shledali i oba kandidáti. Podle mě ale to zvládli dobře - jak choreografii, tak i zpěv. Tedy samozřejmě k Susan není co dodávat. Ta zvládne cokoliv.
Mateo: Tenhle song je od mého kolegy, skvělé číslo. Ale děsná představa je, jak by všichni v klubu na tohle tančili jako ty, Time. *vstává a předvádí Tima tanec* Tóny si v té písni volil jak v loterii. Ale jinak outfit máte oba super, řekl bych, že by si stylisté měli začít hledat novou práci.
Tom: Susan úžasný. Jen si myslím, že tohle není nic pro tebe, taneční čísla. Time, tobě k tanci nemohu nic říct, můj tanec by vypadal stejně. Tóny ti tam občas ujeli, ale celkově dobrý.

18. DSDS - 4. Mottoshow

12. dubna 2013 v 22:37 | Mintam
Opět po týdnu. Ale zítra snad DSDS uvidím, a report sepíšu tudíž dříve. Možná. Jen mi vzala energii jedna holčina, se kterou jsem si to sice už vyříkala, ale stejně to musím ještě zmínit. Napsala mi, že když už tedy píšu reporty, a potřebuji se pochlubit, že umím německy, proč nepíšu všechno, co porota nebo kandidáti říkají: Tak za 1. píšu reporty, protože mě to baví, a protože chci, za 2. myslela jsem, že lidem, co nerozumí ani slovo německy, dělám aspoň trochu radost, za 3. tím že reporty píšu, tím se nechci chlubit, že německy umím, naopak, za "rok", co v Německu už jsem, zjišťuji, že německy neumím, rozhodně bych to o sobě neprohlásila a za poslední, za 4. kdybych měla psát všechno, co kdo řekne, pak bych mohla rovnou dělat překlady všech show, a na to VÁŽNĚ moje němčina nestačí. Snažím se zachytit vždy jen to nejpodstatnější. Takže kdyby se mezi vámi našel ještě někdo, komu vadí moje chlubení se v reportech, a postrádá překlad celé show, pak jste pravděpodobně na špatné stránce ;) Všem ostatním díky.
Dnes to bude dlouhé...protože tahle Mottoshow byla SKVĚLÁ! :D

No ale k show. Show s tématem "Typicky německé" nezačla tentokrát odpočítáváním, ale rovnou společným songem, který musím říci byl skvělý! :) Během čehož byl opět záběr na dvojnici Billa, Yvi ;) A během čehož dorazila i celé porota, včetně neskutečně sexy Billa a Matea v paruce a kytičkovaých kalhotech a saku :D
Proběhla zákulisní otázka na kandidáty, kdo by z těch 7 měl jet domu, z čehož vedl Erwin a Tim. Pak už se ale opět pozornost upřela na porotu.
Nazan: Mateo, chceš mi dělat konkurenta, mezi muži?
Mateo: Krátce se představím, jsem Andreas Berg, bratr, dvojče od Andrei Berg. Dieter si přál nového člena poroty do soutěže "Německo hledá nejlepší šlágr", a tak se ten zlý Mateo proměnil.
Raúl: Mě přijde, že mluvíš pořád tolik, jako Mateo.
Mateo: Není možné.
Nazan: Dietře, co říkáš na nového člena poroty?
Dieter: Včera jsem byl u Andrei a musím říct, že vypadá líp.
Mateo: *bla bla bla* ...já musím říct, že třeba Tom vypadá mnohem víc sladce, než v televizi.A nejen Tom je sladký, Bill byl ten večer ještě sladší, a neustále se smál :-* Jen škoda, že ne vždy jsme měli šanci zjistit čemu... Většina vtipů probíhala mezi jím a Tomem, když někdo zpíval, nebo na ně prostě nebyla upřena pozornost. Škoda. (a samozřejmě Dieter šťouchá do Billa, ten aby taky o nic nepřišel :D)17. DSDS - 3. Mottoshow

5. dubna 2013 v 22:16 | Mintam
Opět po týdnu. Ha ha. A opět zítra živou show, s největší pravděpodobností, neuvidím.
Jenže takový je teď můj život nu :D Ačkoliv tahle show byla skvělá, takže jsem nelitovala, že sem si záznam pustila! :D Ne příliš dobrý výběr songů, protože párty songy...aaa nuda! Ale celkově show a chvilky s dvojčaty mi přišly super! ;)

Jak už je zvykem, začínají živé show odpočítáváním, společně odzpívaným songem - tentokrát v párty stylu - a příchodem poroty. Ta, když zasedla, nějak podezřela si Tom s Mateem šeptali. Bacha na tyhle dva :D Pak proběhlo odvysílání záznamů z minulé show, a to když show opouštěl Maurice. Bylo to vážně škoda, a nefér, protože podle mě Timo měl letět jako první, ale Ricardo to zase shrnul nejlépe:
Ricardo: *zasmušilý výraz* No jo, je to vážně škoda... ale víte co? Jedeme dál! Páááártyyyy!

A první párty započal Simone. Podle mne to bylo příjemný, a myslela jsem si, že Mateo změní názor, že to pro něho bude konečně show na pódiu. Ovšem Mateo je Mateo, a já se mýlila.

Mateo: Pravděpodobně jsi tady ten nejlepší zpěvák, ale chtěl bych na pódiu vidět více italského temperamentu.
Tom: Naopak já jsem rád, že si celou show jen neprotančil, a zůstal si i trochu zasněný.
*a protože tu pravděpodobně bylo zatím nejvíce fanoušků Tokio Hotel, od začátku živých show, tak než Bill promluvil, halou zněl neskutečný křik*
Bill: Myslím, že ty se do toho zvládneš dostat ještě hlouběji a hlouběji.
Dieter: Přijde mi, že ty všechno zpíváš stále na jedné úrovni. Když přijde na pódium Ital, očekával bych toho prostě více.

A touch...

3. dubna 2013 v 23:27 | Mintam
Moji milí, bylo tohle v živém přenosu, nebo to jen opět zvládla naše kouzelnice Aliss-r-aleman ??
Mám v tom zmatek. Ok, poslední soboty nemám na DSDS vůbec čas koukat, takže to pak dokoukávám v týdnu, nejlépe pozdě v noci, jsem unavená ze dne, a spoustu detailů přehlédnu,...ale mám pocit, že něco takového by mi neušlo! :D
Kdo ví.

16. DSDS - 2. Mottoshow

31. března 2013 v 14:11 | Mintam
O týden opožděně, ale přeci jen přináším report. S časem je to teď vážně jedna velká fascinace, takhle vytížená jsem nebyla posledních...20 let :D Ne, já to doženu ;) Snad.

A tak nám ta drahá druhá Mottoshow začala opět společným songem a tématem láska. A porota vcházela na song "I´m sexy and I know it", což bylo přesně padnoucí, myslím :D Tihle 4 jako šití pro tenhle song! Akorát u stolečku pro porotu čekal asi nepořádek, protože si obě dvojčata něco sfoukávála ze stolu a uklízela papíry :D
A na téma láska se už hned na začátku začalo rozebírat "blízké přátelství" Lisy a Erwina, a taky dvojice, která se kdysi účastnila jedné řady DSDS a které Dieter zaplatil prstýnky na svatbu - vážně nevím, z jakého důvodu, ale měli byste to vědět sem si řekla :D Taky se tam rozebíral článek, který se v týdnu objevil, a to že má v DSDS sex každý s každým...ale napsal to BILD, takže k tomu asi nemusím nic víc dodávat :)

Tak jako tak došlo i na zpěv a tím začal Maurice. Jinak všimli jste si, že měl bundu Dsquared2? :D Moderátorka Nazan z něho měla husí kůži. To já zrovna ne, ale zazpíval to dobře. Jen Mateo usoudil, že musí ještě nutně okomentovat článek v BILDU.

Mateo: Tady to, každej s každým...já jsem proti sexismu. Jsem proti chlapům, co chtěj držet ženy zkrátka. Muži a ženy jsou stejný děvky, ale já jsem tu ta největší!

Mateo: Jinak se držíš stále nahoře, tobě patří velké pódium. Nevím, zda se staneš Superstar, ale pro mě si už vyhrál.
Tom: Já jsem rád, že máš dneska tričko, protože je to všechno jednoduší...

15. DSDS - 1. Mottoshow

17. března 2013 v 23:11 | Mintam
Jak se jmenuje to něco nepopsatelně strašnýho, u čeho se mi chce brečet, křičet a mít zacpané uši, protože jedině tak se to dá utišit? Harlem Shake? Kdo zase vytáhl z kontejneru starý mixér, který při zapojení do elektřiny probíjí, a lidi to považují za hudbu??! Proboha!

Ach ano, přesně touhle hrůzou to začalo, tedy hned po odpočítávání začátku show ;), ale naštěstí to byla jediná hrůza včerejšího večera, při první živé show z Kolína :) Pak totiž přišla na řadu porota a to už byla paráda!! Nejprve ti méně zajímaví tři, Mateo a Bill s Tomem...a pak teprve ten pravý bůh, jak byl včera Dieter pojmenován ;D Ale dobře no, všechna čest mu, že i po 10 letech má nervy tohle poslouchat :DPři zasednutí za pultík a nasazení sluchátek se dvojčata mohli strhnout, kdo dříve odpoví na otázku, jak se jim daří :D A hned pan nastoupila šestice, o které už bylo rozhodnuto díky divákům. Chvilka napětí byla, ale naštěstí netrvala tak dlouho, než jsme měli možnost se dozvědět, že na 6. místě se umístila Sarah, neboli Schlampe, na 5. Talina, 4. místo Björn, 3. místo DÍKYBOHU Fairuz, a tudíž do finále se dostal Simone s druhým největším počtem hlasů a na první místě se umístila Lisa. Pro mě to bylo to nejlepší, co se mohlo stát! Těmto dvoum jsem to ze srdce přála nejvíce a ještě více ze srdce sem přála té pitomé Fairuz, aby letěla domu - což se ale ovšem neobešlo bez divadýlka, které tam předvedla! *je mi z ní zle ještě teď*

S kandidáty...

15. března 2013 v 22:56 | Mintam
Mě to nedá :) Stále se na Billa nedá koukat, ale bez těchot fotek tu prostě nebudu! :)
Akorát tu chybí Bojan, Micha, Wincent,...

Beatrice je prostě nejlepší z těch, co zbyli :) Nádherná!14. DSDS - Karibik

13. března 2013 v 23:34 | Mintam
Poslední dobou není vůbec čas ani nálada na blog, proto mi report trval tak dlouho - vlastně jsem do dnešního napsání vůbec přemýšlela, co psát. Nic se prakticky nedělo. A jak, jestli vůbec, zapisovat živé show, to nevím ještě teď :D No nic.

Hned na začátku sobotní epizody Dieter vysvětloval, že 8 kandidátů jde definitivně do Mottoshow, 6 kandidátů bude předáno do rukou lidí, kteří budou hlasovat o dvouch, které pošlou do Mottoshow také, a 6 zbylých kandidátů pojede domů.
To flirtování Billa s Dieterem jsem přehlížela :D
D: Řekl jsem to dobře? Je to značně komplikované. *stáčí pohled na Billa*

Tom & Bojan

4. března 2013 v 23:15 | Mintam
Jak říkám, jestliže tomuhle obejmutí předchází Bojanův vyhazov, oficiálně ruším plány s odjezdem do Kolína na živé vysílání DSDS. Na Billa se nedá koukat, dobrý kandidáti tam nebudou, co tam...akorát to stojí prachy! :D (ve skutečnosti to není ale ani trochu úsměvný, fakt sem se začínala těšit!)

Tak jako tak, odpověď se dozvíme až příští sobotu.
Pro tuhle chvíli je tento moment fakt sladký, ať mu, budiž, předchází cokoliv *modlí se, ať to není vyhazov*

13. DSDS - Karibik

3. března 2013 v 16:53 | Mintam
Pokud je tématem týdne "Nekonečno", zařadila bych tam najraději tuhle epizodu. Nebýt těch několika sladkých twins-momentů, patřila by pro mne tahle epizoda mezi ty nejdelší a nejnudnější epizody. Vážně. Plus opět nesouhlas s tím, kdo odletěl domů...

Začalo to poměrně hezky - úsměvem Lisy, která, jak jsme již všichni mysleli, svůj úsměv ztratila. Tedy ani tentokrát jí nevydržel dlouho. Jen do doby, než přišel kouč, a řekl jim, že musí změnit písničku, protože ta k nim 4 bude pasovat lépe. Lisa, Jenny, Talina a Fairuz. Skupinka, která to neměla zrovna lehké, ale prakticky jsou tam kvůli tomu, takže moc na výběr stejně nemají.
Jinak, všimla jsem si toho u Matea už dříve, když přijdou nějaké holky, jen jsem to nikdy nezmínila. A to že je zdraví tak, co lze do češtiny asi přeložit jako: "Ahojík." :D Je praštěnej! :D
Mateo: Skvělý!
Tom: *napodobuje Matea, akorát hlubokým hlasem* Skvělý!

12. DSDS - Karibik

27. února 2013 v 12:37 | Mintam
Dneska to byla, co se týče mých kandidátů, katastrofa! A protože je to můj report a moje stránky, omlouvám se všem, že dnes to bude o to delší, díky mým názorům k určitým věcem, a že budu rozepisovat hlavně ty scény, kde jsou moji oblíbenci - Laura, Tim,... eee, ne, večeři s Dieterem vynechám :D Ne, dobře, jdu na to. Asi to budete číst tak dlouho, jak dlouho ta epizoda trvala, protože mezi námi, pět stránek A4 s poznámkama jsem nikdy neměla! :D

Tentokrát začali sice trochu opakovačkou, ale ono je to někdy potřeba - protože když pak, s prvním číslem dnešní epizody, nastoupili 4 kluci, na dva z nich jsem zírala způsobem: "A ty jsou v Superstar taky?" Simone, Piero, Thomas a Kevin - nevím který z nich je Thomas a který Kevin :D
Tak jako tak se jeden snažil upoutat pozornost Billa, čehož se jeho bratr ostatně musel ujmout taky :D To by ani nebyl Tom.Ale protože zapomněli text, moc si Billa nezískali :D
Bill: "Thomasi, já nevím, ale co to bylo za pokus?"
Thomas: "Bylo to prostě spontánní, snažil jsem se tě dostat." *smích*

11. DSDS - Karibik

17. února 2013 v 1:13 | Mintam
Dnes toho na mě, co se týče DSDS bylo nějak mnoho. Byl to sice krátký díl, ale ej, kdybych se na to nekoukla dvakrát, ušlo by mi tolika momentů! :D Jako ten moment, že to začínalo tou párty-děvkou na lodi, která řešila, zda má moc krátké šaty, ten bych klidně oželela, ale ten další už ne. Dalším momentem totiž byl Denis, který učil Talinu zeměpis! :D Já, protože jsem blbá na zeměpis, jsem taky nevěděla, kde přesně leží ten ostrov, na kterém jsou - takže, minule jsem se dozvděla, jak se vyslovuje jeho jméno a dneska už i vím, kde leží :D Aneb cituji, protože to se nedá jinak:

Denis:
*naznačuje kouli* "Tohle je svět. Nahoře je Amerika, dole je Amerika. Uprostřed je taky Amerika. A mezitím je tenhle ostrov Korasau."
Denis má u mě prostě další bod sympatie! :D

No nic, musím to přiznat, jsem v tomhle ohledu stejně blbá jako Talina nu. Talina, která měla hned první vystoupení dnešní epizody. Spolu s Fairuz, Vaide a krásnou Jenny, které zaujaly porotu už pouhým příchodem, protože se mi všichni zdáli takoví...koncentrovaní.
*ozývající se bublání*

10. DSDS - Recall / Karibik

10. února 2013 v 14:28 | Mintam
Už už to vypadalo, jak se na nějaký report vykašlu, kvůli rozčilování se na místní internet! :D
Ale jdu si udělat kafe, a ono to nějak půjde. A vypadá to na dlouhý report...

Opět jeden z delších dílů - napůl Recall, napůl Karibik, neboli ostrov "Korasau", jak mě naučil konečně Dieter vyslovovat to jméno :D
Tak jako tak se z poslední skupinky na Karibik sbalili jen dva kluci. Složení Daniela, neboli ptáčka se svatou vodou :D, Bojana, Armina a Marcella, se mi nelíbilo už od začátku. A to protože mi to kazil právě ten vztekloun Marcello, který byl ke všemu vznětlivý, nejchytřejší z celé skupinky, a ten co, cituji: "Já to nepodělám. Můžu garantovat, že já nebudu ten co to podělá!"
Písnička se nikomu moc nelíbila, ale co řekne Mateo, to prostě platí! :D

Daniel: "Tuhle písničku ne! To nemůžou udělat! Myslel jsem, že má Dieter nějaký tušení o hudbě! Nebo Bill s Tomem, že to tušení mají! Proč mi vybrali tenhle song?"

Kouč: "Co se děje? Hele, nemusíte se ženit, nemusíte chtít zůstat spolu, jediné co musíte je spolu jednou jedinkrát zazpívat, hlavu vzhůru."

Daniel vypil skoro celou láhev svaté vody a hurá na to :D Jen zase ten Amir ukecanej měl co nejvíce říci!
Mateo: "Slyšeli jsme, že jste měli problémy a dohadovali jste se."
Amir: "To taky ale patří k šoubyznysu, ne?"
Mateo: *smějou se s Tomem* "Pojď, vyprávěj mi, co je šoubyznys."
Dieter: "Víš Amire, ti lidé, co takhle hrozně moc luví, většinou nic nedokázali. Máš velkou čepici, ale my jsme zvědaví, co z tebe vyleze ven při zpěvu."

A co předvedl při zpěvu lze lehce vyčíst z Tomova pohledu! :D

9. DSDS - Recall

3. února 2013 v 16:41 | Mintam
Díky výborné večeři jsem včera přišla o část DSDS a vůbec jsem byla včera nějaká zmatená. Dělala jsem si v průběhu poznámky i německy a pak jsem otvírala slovník, co to znamená! Nechápu :D Nechápu, jak si něco můžu napsat a do pěti minut to neumět přeložit. Ehm, tak jako tak, ano, můj report je opět tady :D Já vím že už se těšíte! :D :D :D

V těch zmeškaných 14 minutách show, jsem přišla o mou favoritku Susan Albers. Té bych výhru přála dokonce i více než Timovi, ale oba jsou skvělý! Ať tak nebo tak, získala k sobě skvěle zpívající partnera a to co vytvořili byla prostě balada pro uši! :)
Dieter: "Jsme napnutí."
Susan: "My též."
Dieter: "Cítím, že to bude dobré."

S Billovým vychvalováním až do nebes nešlo než souhlasit, takže se logicky mohlo stát jediné.

Juroren

3. února 2013 v 15:28 | Mintam
Titulek takový, protože to slovo miluju :D
Tak jako tak, finalisté předešlé řady Superstar dostali slovo v nějakém časopise, aby okomentovali "práci" nynějších porotců a asi bych se tím nikdy jinak moc nezabývala, protože ti dva finalisté jsou mi děsně nesymaptický, ale řekli jednu věc, se kterou totálně souhlasím. A je mi zároveň divný, že si takových věcí všimají i ne-fanoušci kluků :DDietera s Mateem vynechám ;)
Daniele: Bill je šílenost. Obzvláště jeho styl - ten nejlepší, jaký jsem kdy viděl!
Luca: Taky jeho hodnocení jsou velmi dobrá! Ví o čem mluví.

Luca: Tom by měl více mluvit. Kouká často na Billa a směje se...
Daniele: Jo, přesně. Měl by jednoduše ještě víc o svém názoru mluvit - neboť má swag!

Ehm, poslední slovo si přeložte, nemám Ahnung, o co jde o.O
Tak jako tak, komu se Tom zdá ještě tak příliš tichý a příliš často hledající odpověď a čekjící na reakci od bratra? :D

8. DSDS - Recall

30. ledna 2013 v 23:02 | Mintam
Řekněte mi, kdy ta Herzbeben stíhá dělat ty animce? Rovnou během přenosu? :D Nechápu! Ve 21:15 končí přenos a ona už má blog plný animací! Whaaat? :D Ačkoliv jsem za to jen a jen ráda a můžu díky ní dnešní report udělat hnedka (ačkoliv to můžu pokaždé, ale ne pokaždé se mi chce :D) :)

Podle mne dneska to nejlepší odbyli hned ze začátku, a to si to naopak měli nechat hezky na konec. Ehm, když říkám hned na začátku, nemyslím ten úplný úvod, kde Dieter zpíval song o sobě, aneb poptitánovi a Billovi vyčetl, že nemá srdce, pokud se mu ty krásné tóny nelíbí :D Ne, myslím tu skupinku čtyř - Tim, Erwin, Micha a Wincent. Už minule jsem říkala, jak se na Tima těším! :) A jak přišli před porotu, bylo jasný, že si můžou balit kufry na Karibik! ;) Byli dokonalý. Bill jim popřál "viel Spaß/hodně zábavy", vypnul mikorofonek a už si jen užíval jako snad všichni, co na DSDS zírali!

B&T s Jennifer Warren

30. ledna 2013 v 21:33 | Mintam
Ach ja, krásná Jenny, které se muži bojí :D ;)
Tihle dva jsou zřejmě výjimkou a nebojí se - ačkoliv blbá kvalita fotky schová i strach ve tváři! :D

Zeit bei DSDS

30. ledna 2013 v 13:02 | Mintam
Našla jsem tuhle vtipnou animaci s vtipným popiskem - omylem.

Nejde ani tak o to, že to vtipné je :D, spíše mi jde o to, jak pravdivé to je.
Nedávno jsem totiž, stejně tak omylem narazila na video od holčiny, která si DSDS prošla. Byla v pátém ročníku. Mluví tam o tom, že logicky ne všech 30.000 kandidátů, kterých bylo v tom roce přihlášeno, jde rovnou před Dietera. Přesně jak jsem si myslela, vysvětluje, že je jakási "předporota", která to roztřiďuje do skupin - nejlepší, normální a vtipní. Takže pak před Dietera pošle tu hrstku vybraných od každé skupinky, protože logicky i ti co neumí zpívat, ale dělají show, jsou velkým přínosem pro TV. Ona se z Frankfurtu, ze 700 přihlášených, dostala do 30 lidí, kteří týden na to zpívali před Dieterem. Vedla si prý dobře, až se dostala do 70 těch nejlepších, než jí pak selhaly nervy, zapomněla text a všechno. Ale byla tam!

7. DSDS - Casting / Recall

27. ledna 2013 v 16:00 | Mintam
Nenapadají mne pořádně slova, jak včerejší první epizodu nazvat - jsem nějaká zmatená.
Tak jako tak včerejší epizoda začínala ještě castingem s týpkem, kterého poslali do Recall jako posledního a to jako sedmdesátého prvního kandidáta. Maurice. Taneční a sportovní trenér, z něhož Dieter začal okusovat tužku :D A Mateovi jak s výstupem, tak i se zpěvem přišel jako super :) To zase jen Tom! si musel hrát na chytrého a musel chytře pronést, že pro něho je to, z důvodu krátkých tónů při zpěvu, nedostačující. A Dieter to shodnotil, že ho v Recall potřebují, protože nějaký sportovní trenér se jim hodí, a že Tom tomu nerozumí, ten byl jednou za pět let na golfovém hřišti :D Není nad Dietera :D

A pak šlus. Recall začal. 71 kandidátů, 3 koučové.
Dieterova řeč, po těch letech, samozřejmě byla moc zajímavá :D, jak od nich žádá 200% aktivity a 30 hodin deně, Bill chválil jak všichni dobře vypadají, že někteří změnili vzhled a že se těší na tu cestu s nimi, a Tom zase aby nezavtipkoval, ať si to užijí, že všechno platí RTL a že rád bude oslavovat s nimi :D Á-ha Tome, a kdo tě ožralýho bude po Karibiku tahat, hm? :D No nic, za řeč, stejně jako Mateo, získal aplaus, takže byl jistě velmi hrdý a jeho ego se opět ztrojnásobilo (plus zase ta žvýkačka! :D)

6. DSDS - Casting

24. ledna 2013 v 11:46 | Mintam
Nevím, zda to u mne včera ovlivnila únava, či co, ale včerejší epizoda mi přišla nudná. Nevím. Jako jo, vtipné momenty tam byli, a nejvíc sexy momenty :D, jako vždy, ale jinak jsem měla nejméně poznámek za celých 6 epizod. No nic, beztak to zase bude bez konce i bez poznámek! Znám se :DHned první soutěžící se chvástal tím, jak je u něho styling důležitý - moment, tak proč vypadal tak děsně? :D No nic, nezpíval o nic lépe, takže jsem se bavila raději pohledem na Matea točícího se na židli, odrážejícího se o židli Tomovu :D Byl rozkošný! Fakt ho epizodu od epizody začínám mít více ráda. Tom si tam zase pro změnu skládal z papírku od bonbonu cosi a Bill se tužkou drbal v uchu :D Vážně, povedený a zábavný kandidát. Však ho taky chvíli nechali v tom domnění, že zazpíval úžasně a pak bum! :D
Dieter: "Kdo ti řekl, že umíš zpívat?"
Kluk: "Rodina."
Dieter: "To je teda rodina!"
Kluk: "Přátelé."
Dieter: "Hm, to jsou teda přátelé."
Tom: *budu slušnější, než to co řekl Tom :D* "Nejsou k tobě upřímní."

5. DSDS - Casting

20. ledna 2013 v 15:30 | Mintam
Myslela jsem, že dlouhé epizody se už nedočkáme, a ono přeci jen :) Sice mi to z časových důvodů včera zrovna nevyhovovalo, ale i tak jsem byla ráda - a to co člověk zmešká se dá vždycky někde dokoukat ;) Jen mne trápí, že už pomalu mizí Tomcil kamsi do neznáma :D Za to Dieter si včera doslova hlodal tužku, a jeho a Billovy pohledy zase hlodali moc do sebe. A to se mi vážně, ale vážně nelíbí! :D Těch Billových pohledů na Dietera přibývá, více než dobrých kandidátů.
Ehm, ano, opět ze včerejšího DSDS nemám favorita! Bohužel.

Ačkoliv Denis s pisklavým hláskem mne pobavil jen tím, jak řekl Mateo: "Jsi showman a přinesl si sem dobrou náladu." Tím byl rozkošný, ačkoliv Dieter se mohl strhat, jen aby se mu mohl posmívat. Pro jeho smůlu je ale Denis se svým hlasem spokojený. A když zkousla porota tedy ten vysoký hlásek, nezkousla již zpěv.
Tom: "...pro mě zpěv nedostačující."
Bill: "Pro mě také ne."
Denis: "To bolí."
B: "Bohužel."
D: "Prosím."
B: "Ale když Dieter řekne ano, pak musíš jít dál."
D: "Vážně? Děkuju!"
B,T & Mateo: "Dieter ale ještě nic neřekl."
Nakonec ale přeci jen v Recall je: "Takže si můžu vzít Recall papír?" D: "No, mohli bychom ti ho donést, ale.." A nakonec mu Tom slíbí, že když předvede něco víc, že může jít nakupovat s Billem - hej, kde tady jsou fér pravidla?! :D

Pak přišlo potěšení pro celou porotu - fanynka Dietera, napůl němka, napůl francouzka s krásným akcentem, jak zmínil Mateo. A Tom se nám při slově "francouzka" nějak probral ;D

4. DSDS - Casting

17. ledna 2013 v 7:13 | Mintam
Byla jsem v takovém rozpoložení, že jsem nebyla schopná ani upřeně koukat, jak se mi zavírali oči, ale i přes to mne poté překvapilo, kolik poznámek jsem si ke vřerejší DSDS udělala. Asi už jsem vzala jako povinnost, psát si reporty, a tenhle se pokusím napsat velmi rychle, jelikož mne opravdu žene čas před odjezdem.

Z každého dílu vždy vyzdvihnu jedno jméno, které mě opravdu nadchne, a kterého považuji za favorita. Tenhle díl byl asi složen z průměrnosti a hloupejch vystoupení, protože mě nenadchlo ani jedno vystoupení. A dokonce se někde v průběhu vysílání říkalo, při veselém hraní písničky "I´m sexy and I know it", že v tomto jubilejním ročníku je nejvíc sexy kandidátů jak nikdy. Aha. Kdybyste si těch sexy kandidátů, o kterém "ten hlas v pozadí" mluvil, všimli, řekněte mi prosím vás o nich :D

Favoritama určitě nebyli hned na začátku ti dva, velcí fanoušci Dietera, jak mě už to nepřekvapuje :D, jejihž sen bylo Dietera jednou v životě potkat. To se jim povedlo. Ovšem když vešli, podle Tomova pohledu mi bylo jasný, co si asi myslí: Tihle dva jsou teplí?! :D Ale nebyl by to Dieter, kdyby se raději hned nezeptal, zda patří k sobě :D Myslím, že s odpovědí, že jsou jen přátelé, se nikdo z poroty nespokojil, protože na pouhé přátele rozhodně nevypadali, ale nevadí :D Oni vůbec byli celí divní. Na otázku co mají za práci řekli, že fandí Dieterovi - vážně, tomu bych chtěla věnovat svou celou pracovní kariéru! :D A když se samolibě Dieter zeptal, co je na něm obzvláště tak dobrého, dodali že je milý a vnizkla celá kapitolka na téma: Všichni milují Dietera, kde vybrali od všech, kteří Dietera poslali kdy někam, nějakou část ;D Všichni milují Dietera, a ti dva se rozhodli, že zazpívají tu , cituji, strašně těžkou písničku Cherry Cherry Lady, což jim samozřejmě Dieter potvrdil :D No, nicméně neuspěli, nezazpívali to vejš, oddělali Matea :D, poobjímali všechny a zase šli svým světem. Vlastně ještě oddělali dvojčata větou, která nebyla ani německá, ani anglická, ani v jejich rodném jazyce a to když se snažili říci: A mnoho jiného, což se jim povedlo říci jako: Too mas anderes :D Přičemž Tomovo opakování mi vyznělo jako Andreas, a Bill se u toho dokonce více rozesmál, ale budiž, kdo má tomu jejich dvojčečímu jazyku rozumět :D Byl sladkej :D

Bleh o_O

16. ledna 2013 v 7:54 | Mintam
Po probdělé noci, po nervech co mě dneska jistě čekají na českých úřadech a po tom, co budu propadat cestovní horečce a nervozitě, mám ještě sledovat DSDS dnes večer? Pokud neusnu, mohla bych se alespoň pokusit, kvůli pornoherečce...Ufff.

Mateo: "Nezdá se mi, že by ty dvě polské holky byly tak hloupé, aby tak snadno skočily na návnadu."
Dieter: "Mě se nezdá těch 500."
Bill: "Ale z jiné stránky, dvě tak opilé holky v jeden jediný den..."

Bill & Manuel Caggegi

16. ledna 2013 v 7:05 | Mintam
Že bych snad raději neměla chtít vědět, kde Bill vzal inspiraci a chuť na nové tetování?? o_OUž toho Billa úplně vidím, jak to má pyšně na lýtku a u toho si pyšně zpívá tu hitovku od Britney:
"Ooops I did it again..."

 
 

Reklama