Články

Tokio Hotel jako impuls k vypnutí - takhle fungují Top-40 rádiové stanice

22. srpna 2016 v 12:55 | Mintam
Tento článek je starší, a četla jsem ho několikrát, než jsem se rozhoupala ho sem přeložit. Nejvíce mne k tomu evokooval můj taťka, který mi už asi 5 let v kuse podává jednu a tu samou otázku: Proč nehrajou Tokio Hotel v rádiu? Musím mu dát konečně tento článek přečíst, a doufám, že mu dojde, že je rozhodně lepší, když je nehrají ;) Koho by to zajímalo stejně tak, užijte si analýzu rádiových stanic v Německu :)
_____________________________________________________________________________________________Překlad by Mintam pro manickaTH.blog.cz! Kopírovat se zdrojem, prosím.
__________________________________________________________________________________

Top-40 rádio, formátové rádio, AC-rádio nebo rádio se striktním konceptem - všechny tyto stanice se vyznačují rádiovým programem, který je tvořen výběrem poslechovosti. Zasahuje masy - generuje hity. Kdo se vyhraňuje, nebude hrán. Některým kapelám to může být jedno. Tokio Hotel například.

Bílý šum je zhruba zvuk rádia, který žádná stanice nezaznamená. Jen jemně. Redukuje rušivé elementy v okolí a může být nápomocný při potížích s koncentrací. Bílý šum zůstává v pozadí, je nenápadný.
Podobné platí pro zmiňované Top-40 rádia. To jsou rádiové stanice, které chtějí své posluchače provázet přes den, aniž by jim odváděli pozornost od jejich činnosti. "Adult Contemporary", zkráceně AC-rádia, mají podobný program také - hrají většinu času hudbu pro dospělé mezi 25 a 49 lety. Tato cílová skupina je obzvláště velmi atraktivní pro reklamní ekonomiku. Top-40 rádia sázejí proto na poslechovost. Znamená to vyhnout se impulsům k vypnutí.

PressePortal - Kelly Clarkson nazpívala song "Run Run Run" od Tokio Hotel

25. června 2015 v 20:26 | Mintam

Překlad by Mintam pro manickaTH.blog.cz! Kopírovat se zdrojem, prosím.
______________________________________________________________________________________________

Berlin - Začátek roku 2015 stojí jasně ve znamení Tokio Hotel. Nejprve se Billovi (25), Tomovi (25, Gustavovi (26) a Georgovi (27) dostalo zvláštní cti: Vítězka ceny Grammy Kelly Clarkson se objevila na jejich singlu "Run Run Run", který vyšel v březnu. A k interpretaci tohoto songu si trojnásobná vítězka Grammy vyhledala nikoho o nic menšího než čerstvě okorunovaného Oskarem, Johna Legendu. Jaká senzace! Potom, skoro současně, podepsali Tokio Hotel mezinárodní smlouvu u celosvětově rozšířené a úspěšné umělecké agentury William Morris Endeavor Entertainment (u WME působí umělci jako Pharell Williams, Lady Gaga, Timo Maas). Už 6. března startují Tokio Hotel jejich světové turné v Londýně, s konceptem "Feel It All - Part 1 - The Club Experience". A 27. března následuje nová "Feel It All" nahrávka, stejnojmenný druhý singl z jejich aktuálního alba "Kings Of Suburbia".

Der Spiegel 39/2014 - Líbej mě

19. února 2015 v 20:51 | Mintam
Překlad by Mintam pro manickaTH.blog.cz! Kopírovat se zdrojem, prosím.
_____________________________________________________________________________

Byli hvězdami pro teenagery z vesnice u Magdeburku. Jako velké hvězdy utekli do Los Angeles. A dnes?

Bill líbá. Podmět, přísudek. Jednoduchá věta, ale ta skutečnost sama je komplikovaná. "Ještě jsem nikoho před kamerou nelíbal", říká Bill, "jsem absolutně nesmělý."
První scéna při natáčení v Los Angeles pro video nového singlu od Tokio Hotel: Bill Kaulitz sedí uprostřed gauče, vpravo bruneta, vlevo blondýna, za ním zrzka a kolem dokola mladí, krásní, napůl nazí lidé, všichni těsně v objetí, všichni se líbají.
Druhá scéna: Bill prochází davem, vtlačí se mezi dvě ženy, které se ovinou, vezme si jednu; kolem dokola mladí, krásní, napůl nazí lidé, všichni těsně v objetí, všichni se líbají.
Třetí scéna: tak nějak podobná.
Před čtvrtou scénou sedí Bill na režisérské stoličce a vypráví, jak komické to na začátku bylo, a informuje o jednom šoku: že ihned dostal jednu, která použila příliš, příliš mnoho jazyka a tak trochu jím "znásilnila jeho jazyk". Teď už si na to ale zvykl: "Zábrany odpadly."
Bill má na sobě těsné kalhoty a kšandy, horní část těla je nahá. Stojí před starým hotelovým bazénem, bez vody, kámen se drolí, barva se loupe, jednou, v roce 1923, se tu konaly olympijské závody. Takže, pro čtvrtou scénu se ty krásné, napůl svlečené ženy poskládaly na dno bazénu, ležící těsně jedna vedle druhé, Bill to pozoruje a říká: Trochu více kůže by bylo dobré, mělo by být vidět také pár prsou.

BRAVO DE: Styloví nákupčí

7. října 2014 v 3:19 | Mintam
Já si nemůžu pomoct, ale já když vidím to prkno na tom vozíku, tak mi začne v hlavě hrát písnička z Bořka Stavitele :D A vůbec, vlasy jak kdyby právě sundal stvbařskou helmu, a.... :D Ok, ok, Bill asi nikdy zednickou lžíci neviděl :D


Nový nábytek pro Tokio Hotel!
Myslel jsem na všechno? Když Bill Kaulitz (24) vypochodoval se svým nejlepším kamarádem Alexem z jednoho nábytkářského obchodu v Los Angeles, nekontroloval tisíckrát jen svoje nové poklady. Taky outfit zpěváka Tokio Hotel MUSÍ sedět. Jak dobré, že jeho kumpl je šéf módního řetězce T-Squad. Takhle může vždy hned přiložit ruku i expert.

BUNTE: Hádanka ohledně jejich budoucnosti

30. března 2014 v 22:47 | Mintam
Už je to asi tak sto padesát let co se mi tenhle časopis, s tímhle článkem, válí tady na stole. A už je to asi stopadesát let, co si říkám, že si jeho překlad dám sem na blog. A vždycky jsem se na to vykašlala. Hlavně protože jsem k tomu chtěla napsat ještě srdceryvný článek :D, o tom, jak s tím článkem nesouhlasím - dobrá hudba potřebuje čas! Ano, přiznávám, jediné co mi na tom všem vadí, že nás kluci vážně neustále udržují divnými řečmi ve varu a dělají to už dlouho. Kdyby řekli prostě potřebujeme čas, album bude za 4 roky, tak je vše OK. Ale oni furt přislibují termíny, a pak se nesmějí divit, že jim lidi nadávaj proč to album ještě není, když už ho minimálně třikrát slíbili. To jediné mi vadí. Ale jinak ať si vezmou času kolik chtějí :) My jsme tady.

Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz!!!
________________________________________________________


TOKIO HOTEL Po ústupu dvojčat Kaulitzových do USA nastalo kolem světoznámé mladistvé kapely ticho. Existují ještě vůbec? Hledání po stopách...

Ještě před čtyřmi roky znalo Německo pro úspěšnou mladistvou kapelu Tokio Hotel jen jednu cestu: strmě nahoru. Na "Aliens" - tak nazývají své fanoušky po celém světě - bylo téměř vždy spolehnutí: koupili přes 6 milionů alb, katapultovali své hrdiny dokonce do Americké světové hitparády US-Billboard-Charts (39. místo), oslavovali s hysterickou láskou a někteří se dokonce kvůli nim učili němčinu. 400 000 jich slavilo dohromady, když v roce 2007 čtyři kluci z Loitsche u Magdeburku rockovali na pozvání od exprezidenta Nicolase Sarkozyho pod Eiffelovou věží. A Tokio Hotel děkovali: "My nikdy nevymřeme. Snesete nás v jakýchkoliv časech. Něco jako my nezmizí nikdy pryč."

Nový kadeřník?

2. září 2013 v 22:25 | Mintam
Moment mal! Už jste to četli? :D
Už víte, komu dlužíme dík za tu Billovu oholenou hlavu?Ano, jeho drahému bratrovi, který se, k mému údivu, ani za práci nepochválil :D
Aneb doslovný překlad:
(...) "Kadeřníkem byl očividně bratr Tom." (...)

Tak slovo "očividně" může znamenat i kompliment, i kritiku. Očividně se na střihu podílel Tom Kaulitz, krása pohledět. Očividně se na střihu podílel Tom Kaulitz, však se na tu hrůzu podívejte.
Tom to určitě vzal jako tu kritiku, a proto se nepochlubil :D
Ale no tak, Tome, hned se neurážej a neber vše z té druhé stránky, jsi přece kluk všeho druhu :D :-*
To se zas někomu něco povedlo. Kdopak asi přijde na řadu jako další, kdo okusí tvé nůžky, Tome?

BRAVO (DE 15/2013) - Najde Bill konečně svou vysněnou ženu?

28. dubna 2013 v 0:04 | Mintam
Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz!!
___________________________________________________________________Bille, proč nenacházíš tu pravou? Jak je možné, že porotce Deutschland sucht den Superstar už je po 8 let singl - a jak mu nyní chce jeho bratr, dvojče, Tom pomoci.

Tak dlouho osamělý! Jen v BRAVU mluví hvězda Tokio Hotel o svých problémech s láskou. Je to štafeta divokých flirtů a velkých pocitů! Ex-kandidátka Sarah Joelle Jahnee (23) tvrdila, že je mezi kandidáty sex bez konce. A Lisa Wohlgemuth (21) s Erwinem Kintopem jsou nyní ten nejmazlivější zamilovaný pár ze všech kandidátů DSDS. Ach, láska může být tak neuvěřitelně krásná: když najdeš někoho, kdo kdo tu pro tebe je stále. Rozumí ti. Bere tě takovým, jakým jsi. To je přece ten nejkrásnější pocit na světě! Co se ale děje, když tento člověk jednoduše do tvého života nepřichází? Ty čekáš a čekáš, ale jednoduše se nic nestane! Zatraceně!
Takhle je to i u porotce DSDS, Billa Kaulitze. Už osm let je tento 23 letý singl! Věčnost! Tak dlouho žádné tulení, žádné mazlení, žádní motýli v břiše. Jak smutné! Předtím, než zpěvák, v létě 2005, prorazil se svou skupinou a stal se mega hvězdou, měl 5 přítelkyň. Poté nepřišlo už nic - a to i přes to, že ho dívky na celém světě zbožňují.

Bild.de - Co čtenář-reportér prožil s VIP

18. listopadu 2012 v 1:36 | Mintam
Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz ze zdroje BILD.de!
___________________________________________________________________

Uvolněné a okouzlující cestování Tokio Hotel-dvojčat Billa a Toma Kaulitze (23) v Ami-Cabrio po Karibském ostrově Curacao.

Foto zachytil BILD-čtenář-reportér Joachim Stumph (35) právě na své dovolené. Podává informace: ,,Kluci byli voženi ustavičně, kvůli jednomu záběru v natáčení, po příjezdové cestě hotelu tam a zpět. Byli velmi uvolnění , sympatičtí, a pozoruhodně až nápadně přirození."

Bill a Tom kvůli DSDS odcestovali na Karibik. Sedí v castingové show od RTL v porotě vedle popového titána Dietera Bohlena.

Co jiného čtenář-reportér zažil pro Promi-příběhy, uvidíte nahoře v 1414-VIP-galerii!

Bild.de - Bohlen & Tokio Hotel v porotě DSDS!

20. září 2012 v 21:35 | Mintam
Jak jsem slíbila, jsem tu až po absolvování testu na vysoké škole, který dopadl nad mé očekávání, takže sem si řekla, že si mohu dovolit přeložit dva (ačkoliv se v každém píše to samé) německé články :D Německé články o tom, jak by dvojčata měla sedět v porotě "Německo hledá Superstar", a když si neudělám ostudu tím, že půjdu na casting, tak alespoň půjdu čumět na jejich zátylky na jedno vysílání, jak říkala Monica ;D Jestli je to blábol BILDu, opět, to se dovíme snad dříve, než za tři měsíce, ale protože dnes Bill na aplikaci psal, že balí kufry, tak... uvidíme :)

Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz ze zdroje BILD.de 1 / 2 !
_________________________________________________________________________________________

Tokio Hotel dvojčata v porotě DSDS!
Televizní senzace

Jaká to skvělá porota!

Poté, co vysílací stanice RTL dokázala vyhrát s titánem všech show, Thomasem Gottschalkem, následuje nyní další TV senzace: Tokio Hotel dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi (23) jsou novými členy v porotě "Německo hledá Superstar"!

BILD se tyto informace dozvěděl od super zdroje, který oběma muzikantům pomáhá dva roky po jejich posledním albu ke comebacku.

Úspěch pro RTL. PRO7 se v posledním roce údajně marně snažila o získání Billa a Toma jako porotce pro "The Voice".

Už od 24. prosince by měla dvojčata společně s Dietrem Bohlenem (58) posoudit nové zpěváky. Do televizního vysílání pak ale fanoušci musí ještě tři měsíce mít strpení.

Desátá řada ,,DSDS" začíná v lednu 2013. Vedle dvojčat bude sedět taky v porotě frontman Culcha Candela.

Bild.de - Takhle vypadají "Tokio Hotel" dnes

14. dubna 2012 v 13:42 | Mintam
Ježiši, já už na ten Bild jsem alergická! :D Ok, teď nastává otázka, proč tedy ty články čtu a ještě ke všemu překládám, ale když já už musím jen z principu, abych ukázala, jak je někdo schopný něco takového napsat. Keci keci keci. Tenhle článek je dalším důkazem. Já chápu, že ti redaktoři "musí" psát přímo, bez servítek, stručně (obzvláště Bild píše hodně heslovitě..!), a v neposlední řadě i blbosti, které si "vypátrají" pomocí důkazů, které my obyčejní lidé nevidíme :D Dobře, konec tohodle článku je hodně úsměvný, pro mne, ale víc mi na tvář přivádí úsměv ten fakt, jak BILL ŠOKOVAL FANOUŠKY KROUŽKEM V NOSE...kroužkem, který už má minimálně rok a půl.
Ehm no nic, jen ještě zapomněli napsat přímou adresu Géček,... idioti!

Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz ze zdroje BILD.de!
_________________________________________________________

Zda je jejich fanoušci ještě poznají?

BILD vypátral Gustava a Georga v Magdeburku


Foto: Tihle kluci se zcela pěkně změnili: Tokio Hotel dříve (dole) a dnes

Vřískající teenageři, miliony prodaných desek, život rockových hvězd, to BYLI "Tokio Hotel", německá celosvětově úspěšná skupina.

A DNES?
Dvojčata Bill a Tom (22) se přestěhovali do L.A., chtěli svůj klid. V uplynulém týdnu se vynořil Bill zcela překvapivě v pořadu Heidi Klum (38), "Germany´s Next Topmodel".

ALE CO SE STALO S DALŠÍMI DVĚMA ČLENY Z "TOKIO HOTEL"?
BILD našel bubeníka Gustava (23) a kytaristu Georga (25) v Magdeburku!
Žalostné novostavby na jihozápadu města. Gustav (23) se prochází. Přibral, má na sobě sportovní boty, pohodlné cargo-kalhoty. Jeho domov: světle žlutá garsonka. Naproti: supermarket "Niedrig-Preis".

stuttgarter-zeitung.de (27.3.2012) - Co vlastně dělá Tokio Hotel?

2. dubna 2012 v 2:13 | Mintam
Článek starý pár dní, ale rozhodně stojí za přečtení, protože mluví jednoduše holou nezaujatou pravdu.

Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz ze zdroje stuttgarter-zeitung.de!
___________________________________________________________________________

Los Angeles - Pátrání začíná na domovské stránce kapely. Kdo očekává Tokio Hotel, dostane nejprve reklamní info k nové BTK-Twins-App. BTK: Bill a Tom Kaulitzovi. ,,Co dělají celý ten, nebo jaké oblečení nosí Bill?" - takové otázky by měli uživatele nalákat. Teprve až pak spadne malým písmem slovo "hudba", vlastní jádro businessu. Vůbec žádné slovo naopak nepadne o Gustavovi Schäferovi a Georgovi Listingovi, ti další dva, kteří kdysi tvořili čtyřku z Magdeburku, kteří v roce 2005 útočili se svým singlem ,,Durch den Monsun" na německé hudební žebříčky. Tokio Hotel bylo vždy jen jako show dvou mužů, ale kapela přece nemá jen dva členy, ne?

Na stránkách je také výzva k přihlášení k novému VIP call. Kde se od všech čtyř zaznamenávají v různých sekvencích zprávy o Georgových narozeninách, Tomově oblíbeném ovoci nebo Gustavově zálibě v čokoládě. Skupina je stále ještě kompletní, dělají ještě společné věci. S takovými lákadly oživuje kapela pozornost fanoušků, uspokojuje je sprchou informací, čímž přiživují mletí mlýnů. Pomocí telefonátů, zpráv na BTK App, sociálních sítí jako Facebook mluví o novém albu, nových písních, nových tónech. K tomu přislibuje Tom, že "na našem turné budeme hrát i starší songy". To také nevypovídá o konci.

Bild.de - A co dělá Gustav z Tokio Hotel s Kurtem Krömerem?

11. března 2012 v 19:28 | Mintam
Srandovní, jak Bild píše, že MY jsme byli šokovaní, přitom jedinej šokovanej byl Bild :D No nic. Beztak už podle nich je Bill pouhé chodící zombie, a kapela je týden před / po rozpadem.

Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz ze zdroje BILD.de!
__________________________________________________________________

Vyhublý, mrtvolně bledý - tyhle fotky, které se minulý týden vynořili s frontmanem Tokio Hotel, Billem Kaulitzem (22), šokovaly fanoušky. A ani jeho bratr Tom (22) nevypadal na fotkách z Los Angeles zcela fit.


Přeci jen ale někomu pauza v kapele prospěla. Bubeník Gustav Schäfer (23) si užívá čas ve svém rodném městě Magdeburku.

V pondělí se setkal s kultovním komikem Kurtem Krömerem (37) na jeho koncertě v hlavním městě Saska-Anhaltska.

Oba vypadali, že si rozumí. Už v loňském roce navštívil Gustav Krömerovu novou show. Společně, hned na poprvé, slavili celou noc.

Tentokrát stačil čas na pouhé popovídání si u kafe. Ale vznikla z toho veselá momentka, kterou Krömer poslal na svou facebookovskou stránku.

Napsal k tomu: "Pil jsem právě kafe ještě s Tokio-Gustavem a svým kamarádem a nyní odjíždím z tohoto dvora. Díky, Machdeburchu za tři vyprodané super show. Brzy nashle. Mějte se sousedé! Váš Kurt Krömer!"

Bild.de - Co se to jen z Tokio Hotel stalo?

1. března 2012 v 1:35 | Mintam
Chtěla jsem k tomu původně dodat něco více, ale asi nechám promluvit jen Bild.de. Samozřejmě, že má autor tohoto článku trochu zkreslené představy o albu, turné, apod., protože už několikrát jsem tady zmiňovala, že s časem jsou na tom kluci oproti jiným kapelám ještě dobře, ale u téměř všeho ostatního jsem tak usilovně přikyvovala hlavou na souhlas, že bude lepší, když to nechám tak, jak to je.
Do toho se teď pochopitelně přidal ještě LiesAngeles ...a já už vážně raději mlčím! :)

Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz ze zdroje BILD.de!
_________________________________________________________

Propadlé tváře, zlaté šperky cinkající na náznaku hrudi. Bláznivě potetovaná ruka vykukující z pod kožené bundy, kšilt nosí hluboce posazen do svého propiercingovaného obličeje.

Vídíme "Tokio Hotel" hvězdy Billa Kaulitze (22) vláčet skrz ulice v Los Angeles. A ani jeho (deset minut) starší bratr Tom (22) nevypadá jako za slavných časů Magdeburských Teenie-idolů ("Durch den Monsun"). Neoholení, s copánky, obří hodinky na zápěstí. Ale: Tom se alespoň vesele usmívá ve svém pytlovitém oblečení, a má taky znatelně více svalů na žebrech.

Co se to jen z "Tokio Hotel" stalo?

Bratři se v USA stáhli. A sice úplně: žádné CD, žádné turné, žádné rozhovory - už přes dva roky! Měli bychom se obávat?

Alespoň Bill na to vypadá...1.
- Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel na cestě v jejich zvoleném domově v L.A. Bill s pětidenním strništěm, kroužkem v nose a pánskou kabelou. Tom s naolejovanými copánky -

2. - Tom nosí vytetovaná čísla (hodinu jeho narození) na ruce -

3. - Tetování k figuře: Billovu levou ruku "zkášluje" nyní ruka kostry -

zeitgeistnews.de: Spielbergův "Tim a Struppi 3D" - nový trailer

28. listopadu 2011 v 12:30 | Mintam
Ne ne! Arthur byl alespoň sladký, což mi tento "Tintin" nepřijde, už jen tím jménem...:-/ :D Bille proboha, raději natáčej filmy, než dabuj, když už si tedy Arthura odmítl. A vlastně víš co? Vykašli se na filmovej průmysl vůbec a starej se o album, děkuji za vyslyšení ;D
Ne, jen chci říct, a kvůli tomu sem taky ten článek dávám, že jsme si na hlas Billa v roli Arthura zvykly, a myslím, že to pozvedlo i sledovanost. A za sebe musím říct, že bych si nerada zvykala, na Billa v roli jiné. Nevím, ale spíše je to marketingový tah, než že by se jeho hlas na to hodil nejlépe.
A když si budu chtít rýpnout, on už déle nezastává dabing za Německo..., oder?
______________________________________________________________________Marketingová bitva natáčení "Tim a Struppi 3D" (Dobrodruštví Tintina) ve 3D začala. Krátce před začátkem prosince byl vypuštěn další oficiální trailer, který by měl nalákat na Vánoční vypuštění filmu.


Když tedy během Vánoc přijde do kin 3D, 2D a IMAX verze Tintina, nebude jen několik dětí šťastných. To, že natáčení probíhalo pod Stevenem Spielbergem slibuje, že se to stane filmovým hitem, u kterého se také starší návštěvíci kina budou moci cítit, jako by se vrátili do dětství.

Dabing v angličtině je znamenitě obsazen: Jamie Bell jako Tintin, a Daniel Craig jako zlý Red Rackham. Pro německou verzi přichází v úvahu zpěvák Tokio Hotel, Bill Kaulitz.

Překlad Mintam pro manickaTH.blog.cz ze zdroje zeitgeistnews.de.

msn.de - Sotva rozeznatelní: muzikanti v proměně času

22. června 2011 v 21:07 | Mintam
Tom a Bill Kaulitzovi z Tokio Hotel vyspěli
Děti, jak ten čas běží... Když Tokio Hotel vydali v roce 2005 svůj první singl "Durch den Monsun", byli ještě teenageři - nyní se z dvojčat Billa a Toma Kaulitze (21) stali vyspělí muži s třídenním strništěm! Když se oba teenie-idolové objevili na červeném koberci Challenge Poolside párty NIVEA Good-bye Cellulite, Hello Bikini! v Bel Air, byli Tom a Bill sotva k znovu rozeznání...
18. června 2011 - Na NIVEA Good-Bye Cellulite, Hello Bikini! Challenge Poolside Párty v Bel Air se na červeném koberci objevili Tom a Bill Kaulitzovi a překvapili své fanoušky novým vzhledem. Především Bill (vpravo) se od počátku své kariéry s Tokio Hotel zase znovu proměnil. V Miláně na Fashion Weeku 2010 měl tento módní fanoušek dovoleno projít se po mole pro značku Dsquared2...

> překlad z mns.de pro manickaTH.blog.cz by Mintam

Bild.de - První návštěva Tokia

4. prosince 2010 v 14:10 | Mintam
manickaTH.blog.cz
Německá skupina oslaví premiéru v Japonsku

Přes šest let už jsou Tokio Hotel nositelem tohoto jména, a přeci jen ještě Bill a spol nebyli nikdy v Japonsku.
Nyní chtějí čtyři Magdeburčané tuto skrvnu smazat jednou provždy z jejich historie. 15. prosince navštíví hlavní město Japonska, a setkají se zde s nejdůležitějšími japonskými žurnalisty.
Německá mezinárodně nejúspěšnější rocková skupina byla již v hodně zemích Jižní Asie vícekrát na prvním místě se svými hity, nyní chtějí ale dobýt také Japonsko. Už nyní se japonské hudební magazíny plní informacemi o Tokio Hotel - a to i přes to, že skupina tam osobně ještě nebyla. 
Do letadla do Japonska nastoupí Bill a Tom přímo z jejich nového zvoleného domova v Los Angeles, kde pracují se svým manažerem Davidem Jostem na nových písních. Georg a Gustav přicestují z Německa.

> bild.de

Alice Cooper about Bill

14. listopadu 2010 v 9:21 | Mintam
manickaTH.blog.cz
Alice Cooper je právě na německém turné a dnes večer (12.11.2010) zahraje v Dortmundu. Bild.de se ho zeptal na reklamní kampaň pro Saturn s Billem.

Bild: Jste v německu momentálně vidět společně s Billem Kaulitzem v reklamních spotech. Co si myslíte o zpěvákovi Tokio Hotel?

Alice:
Bill je obrovský talent. V Americe není jeho skupina ještě tak proslavená, ale on jistě tohle cestou půjde.

BILD.de - Goodbye Germany, Hallo Amerika!

26. září 2010 v 15:59 | Mintam
Já nevím, co k tomu říct. Přeju jim to, a vůbec se jim nedivím, ale... jsou to dvojčata, a ty své názory mění každou chvilku, takže se hrozně bojím, že po měsíci prohlásí, že se jim tam začalo líbit, a nějaký řeči o tom, že si neumí představit opustit Německo nadobro, budou náhle v prachu.
Toho čeho sem se nejvíc bála... že se prostě už nikdy nevrátí....
_______________________________________________________________________________

Přeložila Mintam pro
manickaTH.blog.cz!
____________________________________________

manickaTH.blog.cz
Bill (21) a Tom Kaulitz (21) z německé celosvětově úspěšné rockové skupiny "Tokio Hotel" opouští Německo a stěhují se do USA!

Jak BILD zjistil, budou se slavná dvojčata stěhovat už na podzim do Los Angeles. Chtějí tam se svým manažerem a producentem Davidem Jostem, žijícím už rok v Beverly Hills, společně napsat nové songy.

David Jost BILDu potvrdil: "Ano, Bill s Tomem se prozatím stěhují do Los Angeles, ale chtějí si i nadále ponechat byt v Německu. Stěhování do LA je naplánované na polovinu listopadu."

Jejich kolegové Georg (23) a Gustav (22) chtějí zůstat v Německu, protože tady mají své přítelkyně. Přátelé kapely se nechaly slyšet, že kromě plánované práce ve studiu v LA, a pronásledování gangem Stalkers, je taky vykradení jejich bytu v Hamburku dalším důvodem, proč se chtějí přestěhovat do USA.

Větší klid ale v Los Angeles pro dvojčata není. Shluk Stars tu sice není větší než v Hollywoodu, ale ani v LA Bill a Tom před paparazzi neutečou.

Tokio Hotel prodali dosud celosvětově víc jak osm milionů hudebních nosičů. S jejich novým DVD a jejich LIVE-albem "Humanoid City" dosáhli celosvětově ve více jak 15 zemích 5. místa v prodejních žebříčkách. V Německu, Brazílii, Mexiku, Kolumbii, Francii a ve Švýcarsku je skupina v tomto roce číslem 1. V Itálii, Španělsku, Portugalsku a Belgii obsadili místo druhé.

> BILD.de

Bravo DE - Bill ukazuje svého mazlivého přítele!

11. září 2009 v 21:30 | Mintam
Tady u toho článku jsem stála v obchodě bezmála čtvrt hodiny a furt si to četla a prohlížela a chtěla jsem ten článek sníst! Možná bych vypadala divně, ale co bych pro kluky neudělala :D
A myslím že Bill má recht, že neprozradí jména. Kdyby se jmenovala třeba Bella (Stmívání je droga..:) ), tak by pak polovina světa měla fenku Bellu...

Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz!
_____________________________________________________

imagebam.comimagebam.com

Rocker Bill Kaulitz z Tokio Hotel obětoval své srdce - psovi. Bravo ti ukáže sladké fotky!

Jsou nejsladší fotkou týdne! Tokio Hotel Star Bill Kaulitz (20) tak, jak ještě nikdy nebyl viděn. Sedí v tour buse se svým nejlepším přítelem. Jezdí s nimi skrz Evropu - a ráda se mazlí. Přeci jen to není žádný člověk, kterému Bill obětoval své srdce - je to pes. BRAVO ti ukáže exklusivní sladké fotky německé světové hvězdy. ,,Je to malá slečna jezevčíka. Totálně milující, sladká a mazlivá", vypráví Bill rozjařeně v rozhovoru pro Bravo. ,,Je jenom trošku rozmazlená. Ale to je tak v pořádku. Udělal bych pro psa cokoliv. Nadlidsky jí zbožňuju." Jméno své psí dámy ale přesto nechce prozradit. Má strach, že by hodně lidí na ní volalo, a pes by se mohl takhle vyděsit. Sladkou jezevčici zachránil Bill před psím útulkem. To dokazuje: Bill má XXL srdce. A že se jezevčici u Billa daří, je sotva k přehlídnutí. Malá fenka je zapřísáhlá fanynka Tokio Hotel: ,,Ona naší muziku totálně žere", směje se zpěvák. ,,No jo, na Durch den Monzun trochu neslyšela, ale při nových písních z alba Humanoid začne vždycky z radosti vrtět ocáskem." Doma v Hamburku má Bill se svým bratrem Tomem (20) ještě tři jiné sladké pejsky: dlouhostrstého jezevčíka, míšeného dobrmana s labradorem a německého krátkosrstého. A: Všichni čtyři spí s Billem v posteli. ,,Nemůžu se zříct svých psů", přiznává frontman. ,,Je mi úplně jedno, že vlastně pes do postele nepatří. Čím mi jsou blíž, tím je to hezčí. Můžu jen každému poradit: Vemte si všechny své psy sebou do postele. Ráno mě často budí a čumákem pak strkájí do mého obličeje", říká. ,,Je krásné vidět, jak se dokáží radovat i z prostých věcí." Přibyde ještě víc pejsků k tomu? ,,Asi nám pro teď čtyři psi stačí. Ale kdo ví, třeba tady jednou budu mít taky deset zvířat..."

bravo.de - Georg v Bravu: ,,Ano, mám přítelkyni."

26. srpna 2009 v 18:22 | Mintam
U Tokio Hotel všechno nové: Comeback v Německu, nové album, nový vzhled, nová láska - ano, správně jste slyšeli: Jeden z kluků je čerstvě zamilovaný!

V rozhovoru pro Bravo Georg řekl: ,,Ano, mám přítelkyni." Už přes půl roku jsou pár! ,,Poznali jsme se na jedné párty v Magdeburku", dodal Georg dál, ,,a teď to vypadá na velkou lásku."

Její jméno nechce Georg prozradit: ,,Není slavná a ani by nechtěla být", tolik dvaadvacetiletý v Bravu. Jen dodatek: ,,Klukům se zdá milá..."

Twitter:

zdroj:
bravo.de,twitter.com
překlad Mintam promanickaTH.blog.cz

MTV.com - Prozrazeny detaily prvního singlu alba Humanoid

12. srpna 2009 v 9:31 | Mintam
Tokio Hotel prozradili první singl alba Humanoid
"Automatic" bylo nahráno mnohem rychleji, než zbytek alba, řekl producent David Jost.

Tyhle dny přichází od Tokio Hotel novinky stále rychleji a bouřlivěji. První jejich ohlášení bylo název a datum vydání jejich třetího nového alba, Humanoid. Pak, ale to už víte - až po bratrské výměně názorů - dohodli se na tracklistu pro album.
A teď, ve zprávě poslané do MTV News v pondělí (10.srpna), odhalili frontman TH Bill Kaulitz a producent David Jost detaily o prvním singlu z alba Humanoid: Song pojmenovali "Automatic", a světlo světa spatří v polovině září.
,,Bill a Tom byli na cestě z jejich hotelu v Hollywoodu do našeho studia - oficiálně k nahrání Billova zpěvu. Ale ještě předtím, než přijeli, volal Bill z auta a říkal, že dostal nápad na song, který by se měl jmenovat "Automatic","napsal Jost. ,,Ještě ten den jsme ten song celý sepsali a nahráli zpěv během dvou hodin."
Jost dodal, že song se průběžně rychlostně mění a je úplně odlišný, než jakékoliv jiné songy na albu Humanoid, s těmi jsme si hodně v závěru ve studiu jen pohrávali.
,,Nad některými jsme vydrželi diskutovat třeba celou noc,"píše. ,,Chvilku jsem věřil, že track je hotový a potom, další den, když jsem do toho zas zaposlouchal a znova sem pocítil ty pocity hodně blízko, uvědomil sem si, že to ještě není hotové."
Kaulitz rozšířil Jostovu zprávu, popsal proces, že v závěru vybrali na Humanoid 13 songů.
,,Je to rozdílné pro každý song, neudávali jsme si formu. U hodně songů jsme vytvářeli víc verzí do doby, než jsme byli konečně spokojení,"napsal. ,,Hodně songů jsme zpočátku odmítli, ale postupem času jsme je zas vytáhli ven a pak tady byly jiné, které nám ukazovali směr."

zdroj:tokiohotel.de,MTV.com
Překlad Mintam promanickaTH.blog.cz!

MTV.com - Humanoid je dokončen, po bratrské hádce

11. srpna 2009 v 17:50 | Mintam
Humanoid je hotový, po bratrské hádce
,,Bill a Tom Kaulitzovi jen diskutovali o tracklistu",řekl producent.


Mají už jasno o názvu a datumu vydání, takže bylo pravděpodobně už dokončeno nahrávání Humanoid, pokračování v jejich anglicky nazpívaných albech, jako třeba bylo Scream.
A vyjádřili se k tomu. Podle producenta Davida Josta, bratři Bill a Tom Kaulitzovi se právě vrátili z Los Angeles, kde dokončovali album, na kterém se pracovalo skoro rok.
,,Bill a Tom v Los Angeles nahrávali finálně ještě kytaru a zpěv. Produkce je dokončená a nyní už jen album mixujeme,"říká David Jost ve zprávě pro MTV News ve středu (5.srpna). ,,Z 25 songů, které byli napsány¨v průběhu 12 měsíců, jsme vybrali ty finální songy, které se nám nejvíce líbili, a odborně sme je upravili k produkci."
Jost také řekl, že bratři Kaulitzovi vybrali z 25 songů jen 13, které zařadili do tracklistu pro album Humanoid. Ale nebylo to jednoduché.
,,Před pár dny, Bill a Tom se dohadovali, jak by měl vypadat finální tracklist pro album. Ale zdá se, že tenhle bratrský spor byl vyřešen",napsal Jost. ,,Bill už do tracklistu zkompletoval všechny songy, které budou tvořit Humanoid. Podle poslední Billovy verze, bude na albu 13 songů."
A jak bude těchto 13 songů znít? Dobře, nějaké už jsou na youtube - kousky ze dvou songů z Humanoid, ,,Dark Side of the Sun" a ,,Pain of love" vyšli ven už v červnu - zdá se, že je slyšelo nemálo lidí. Jost se předtím zmínil, že Kaulitzovi brali inspiraci ve světě science-fiktion, a na začátku tohoto roku produkce týmu the Matrix řekla k MTV News, že nahráli osm songů s Tokio Hotel, a že materiál byly ,,silné písně", s temným ostřím a ,,spousta kytar".
V jeho sdělení Jost naznačil, že nový materiál má spíše temnou sílu a záplavu myšlenek. Nepatrně řekl to, co jsme si mysleli...
,,Už jako malý kluk byl Bill velmi sentimentální, když byl sám. A přesně tak píše a nahrává, jeho emoce jsou extrémní, což je skvělá výhoda. Ve studiu se Bill vždy soustředí podle své poslední nálady a posledního pocitu,"napsal Jost. ,,Někdy vstupoval Bill do studia zamyšlený a potom vytahoval z různých kapes nebo batohu zmuchlané papíry, na kterých měl nápad na song."

zdroj:tokiohotel.de,MTV.com
Překlad Mintam promanickaTH.blog.cz!

Bild (2.8.09) - Simone Kaulitz si včera vzala Gordona Trümpera

2. srpna 2009 v 12:31 | Mintam

...a Tokio-máma si vzala učitele hudby Billa a Toma

Rügen - Slunce, pláž - a ještě víc... Totiž: Svatební pár v dunách.
Včera odpoledne v Rügenu se vzali Simone Kaulitz a její partner Gordon Trümper (37). Simone Kaulitz? Ano přesně, matka Tokio-Hotel-dvojčat Billa a Toma Kaulitzových (19).
Již před 12 lety poznala umělecká malířka z Loitsche u Magdeburgu muzikanta Gordona. Včera odpoledne si ho vzala za muže v bílém stanu na severní pláži Göhlener.
Kytarista kapely "Fatum" měl na sobě hnědé sako, béžové kalhoty a berevně sladěný klobouk. Umělkyně se předvedla v dlouhých bílých svatebních šatech, ramena měla dodatečné přikryté přehozem.
Večer oslava pokračovala v "Bernsteinpalais", naproti hotelu "Hanseatic", včetně svatebního dostaveníčka od Billa a Toma.
Nový nevlastní táta byl v minulosti učitelem hudby dvojčat. V jeho "RockScool" se Tom naučil hrát na kytaru. Tak vznikl velmi blízký vztah. V jednom rozhovoru Trümper řekl: "Snažil jsem se pro ně být velkým bráchou."
Simone Kaulitz se rozvedla se svým prvním manželem, když bylo Billovi a Tomovi sedm let. Jörg Kaulitz dnes žije v Hannoveru jako řidič kamiónu.

Akustické vystoupení Tokio Hotel 27.8. v Kolíně

23. července 2009 v 0:58 | Mintam
Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz!
_________________________________________________________
manickaTH.blog.cz
Nokia Music Store prezentuje Tokio Hotel Humanoid 27.srpna v Kolíně: lístky vyhrát lze jen tady!
Je to jedinečné: Tokio Hotel se konečně hlásí zpět-
s jejich dlouho očekávaným třetím studiovým albem Humanoid plus exklusivní akustický hudební zážitek. A ty máš šanci být u toho!
Ještě předtím než Bill, Tom, Gustav a Georg zase budou stát na podiu před celým světem, zahrají 27.srpna v Kolíně exklusivně jedinečný akustický set. Tokio Hotel vystoupí pro vás jak s předešlými hity tak i s novým žhavým singlem živě!
Na konci očekávejte ještě exklusivní autoramiádu pro vás.
Lístky na koncert se nedají koupit- exlusivně budeme tady losovat 350x po dvou lístcích na vystoupení!

zdroj:nokia.de

Bravo.de - Tokio Hotel: Tak žhavé nové album!

20. července 2009 v 16:56 | Mintam
Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz!
_______________________________________________________
manickaTH.blog.cz,,Humanoid", tak se bude jmenovat nástupce ,,Zimmer 483"! Plus: útočník Gustava Schäfera usvědčen!
Konečně novinka k napjatému očekávání nového alba od Tokio Hotel! TH manažer David Jost prohlásil k agentuře německého tisku, že album bude pojmenováno ,,Humanoid" (,,člověku podobný"). ,,Bill chtěl, aby album neslo celosvětový název", tolik Jost. Kdy přesně album vyjde, není ještě pevně dané. Mezitím se ale objevila i novinka ohledně případu útoku na bubeníka Gustava Schäfera (20). 29 letý útočník se udal u policie a k útoku se přiznal. Bylo to náhodné setkání s Gustavem a nebyl to konekrétní plánovaný útok na člena Tokio Hotel: ,,Nevěděl jsem, že je tak slavný. Jeho skupinu taky vůbec neznám.", řekl k Bild.de útočník.

zdroj:bravo.de

Útok na bubeníka Tokio Hotel vyjasněn

17. července 2009 v 18:46 | Mintam
No sláva, alespoň něco, blbeček! Tři ty půllitry bych mu o hlavu rozbila! Doufám, že za to bude pykat! A ne že to zas jen tak vyšumí jako by nic, podobně jako u stalkers!
Doufám, že už je Gustavovi líp :)
______________________________________________________________


tokio-hotel-de.blog.czMagdeburg - útok na bubeníka kapely Tokio Hotel,
Gustava Schäfera v jednom magdeburském klubu je dalece vyjasněn. 28letý muž přiznává, že 20letého z noci na neděli udeřil sklenicí piva do hlavy, jak oznámila policie.

Údajný pachtatel, kterému bylo vytknuto nebezpečné zranění těla se v pátek přiznal vyšetřovatelům. Schäferova zranění musela být sešita 36 stehy.

[...] 28letý pravděpodobně nenapadl bubeníka záměrně.


Bild.de - Gustav zraněn při rvačce!

14. července 2009 v 1:03 | Mintam
Tohle už je nemožný...a nebude klid a nebude! Je mi zle z lidí a z alkoholu! Ostatně jako vždy, v tenhle moment je to vždy jen silnější! Jen si přeju, aby vyšlo najevo, že to byl třeba jen drb, ale to je asi zatím jen přání...
Nechte sakra toho malého blonďatého nevytřískaného bubeníčka napokoji! :(
_____________________________________________________

tokio-hotel-de.blog.cz

Noční drama u Tokio Hotel! Na jedné diskotéce v Magdeburku byl bubeník Gustav (20) brutálně zmlácen: STŘEPY! KREV! POHOTOVOSTNÍ LÉKAŘ!
Policejní mluvčí: "Utrpěl řežnou ránu, která musela být ambulantně ošetřena v nemocnivi."
Gustav slavil v neděli v noci na diskotéce "The Club" ve svém rodném městě Magdeburku.
Ve 4.10 ráno přišel k zranění: Mladý muž (20) byl na Gustava hrubý, po rvačce ho neznámý víckrát napadl dvěma stejnými láhvemi piva!
Láhve rozbité, Gustav utrpěl dvě řezné rány, dva nebo tři centimetry dlouhé na týlu. Pohotovostní lékař přivezl bubeníka Tokio Hotel do nemocnice.
Tokio Hotel manažer a producent David Jost: "Gustav byl ve 4.30 ráno přivezem do nemocnice na příjem. Jeho řezné rány na hlavě byly okamžitě zašity." Gustav zatím na neznámého podal tresní oznámení.
Již v dubnu byl u kapely skandál, protože kytarista Tom (19) udeřil dívku do obličeje, která Tokio Hotel neustále fotila a pronásledovala.

Tom Kaulitz & Chantelle Paige - Líbání na předních sedadlech,jdetě přece do hotelu!

21. června 2009 v 19:48 | Mintam
Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz!
___________________________________________
manickaTH.blog.cz
Kdykoliv se objeví strohé city u zvláštní příležitosti, jiní lidé to spozorují, jako tady v tomto nedobytném autě kde je něžná výměna něžností, podají zprávu o tom co spozorovali a rádi si ještě vyprávění sami vyšperkují svou fantazií.
Pozorujeme (a teď taky vy) tuto rozmlženou fotografii nahoře na stránce, rozeznáváme dvě osoby, jak si za zamčenými dveřmi auta vyměňují něžnosti, a samozřejmě nemluvě o té blízkosti, když si něžně špitají do ouška.
Mezi námi jsou ti, kromě těch co jsou fanoušci Magdeburgské kapely Tokio Hotel, kteří se ještě teď dodatečně obejvují ohromení a volají, přinejmenším polohlasem, ,,Bouře" nebo ,,úplný extrém" nebo ,,skvělé", podle stáří.
Jedná se tady totiž o úplně první fotku, kde kytarista Tokio Hotel Tom Kaulitz je vyfocen s nějakou ženou. Tato žena je Chantelle Paige, zpěvačka americké skupiny Flypside. Místo aby odletěla se svými kolegy ze skupiny po jejich vystoupení ve Stockholmu do Los Angeles, vadala se bývalá modelka do Hamburku, aby navštívila Toma. Bylo něco kolem 18 hodin, těch předešlých sedm strávila jen s kytaristou.
Výborný zdroj zaznamenal: V pondělí večer přistává Chantelle kolem 19.45 s letadlem SA5 2645 od Skandinávských aerolinek na Hamburgském letišti. Odsud jede do města kde si zaplatí a ubytuje se v tříhvězdičkovém hotelu ,,Suitehotel Hamburg City" v blízkosti Hlavního nádraží. Kolem 22 hodiny jí tady vyzvedává Tom se svou stříbrnošedou Audi R8. Oba jedou k Labi, společně navštíví italskou restauraci ,,La Vela". Potom se dostávají dál, dávají si pár drinků v baru hotelu ,,East" a vyráží zpět k hotelu zpěvačky. Místo ztracení se do pokoje, líbají se Tom a Chantelle skoro půl hodiny v autě, než se orosí okýnka. Kolem třetí hodiny ranní odjíždějí konečně směrem k nádraží. Chantelle přitom nemůže díky jejím vysokým podpatkům se koordinovat na kamenné dlažbě, při cestě zpátky do hotelu, jenže Tom se projevuje jako skutečný gentleman, obejme jí svou paží kolem pasu a pomáhá jí aby na cestě neklopýtla. O dvě hodiny později Tom opouští hotel, sedá si do své Audi a odjíždí odtud. Chantelle odlétá kolem 13.30 do Londýna, odkud se vydává do rodného Los Angeles.
Okamžitě 3.června se objevuje první společná fotka Toma a Chantelle, zajisté úplně nevinně, z odvětví ,,...my jsme jen dobří přátelé", a hladce proklouzávajá do světa. O dva týdny později mluví Chantelle o jejím novém kavalírovi k Steuer: ,,Vlastně je to můj vysněný typ. Ale mí přátelé mě před ním varovali. Říkali mi, že má Tom každý víkend jinou."
Najednou to vypadá značně jinak: Po příletu do Los Angeles rozhlašuje Chantelle po internetu zprávu: ,,Byla včera večeře a pak jsme extrémě rychle jeli po německé dálnici. To byla takovááá legrace.Letím zas zpátky do Kalifornie.Postrádám tě!" Doma pak píše další zprávu pro Toma: ,,Přála bych si, abych zažila další tak skvělou noc v Německu."
Připouští se samozřejmě úprava a aranžování. Ale příště jděte skutečně raději do hotelu. Líbání na předním sedadle vypadá tak trochu zcela účelně plánován. Ale je fakt že na pokoje většinou chodí rušit číšníci...
manickaTH.blog.cz
manickaTH.blog.cz
>Úterý kolem třetí hodiny ranní: ruka v ruce jdou Tom Kaulitz a Chantelle Paige do ,,Suitehotel Hamburg City"
manickaTH.blog.cz
> Tady se mazlí Tom Kaulitz z Tokio Hotel (19) a americká zpěvačka Chantelle (21) v jeho Audi R8 na Hamburgském parkovišti a tím se potvrzují potupné zamilované fámy
manickaTH.blog.cz

DE Bravo-Tom Kaulitz: Flirt v Hollywoodu

3. června 2009 v 21:22 | Mintam
Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz!
__________________________________
manickaTH.blog.cz

Přistiženi!Tom Kaulitz: Flirt v Hollywoodu

Copak se to tady děje?V baru hotelu Chateau Marmont v Los Angeles (tady dodělávají Tokio Hotel poslední nahrávky pro nové album) flirtuje Tom Kaulitz (19) s jakousi sladkou blondýnkou. Jmenuje se Chantelle Paige (21) a je to zpěvačka americké skupiny Flypside. Manžer TH David Jost k Bravu: ,,Tom s tou dívkou jednodušše jen mile strávil volnou chvilku." Hmmm - tak tedy my známe hrdinu žen Toma ale jinak...

*Chantelle je zpěvačkou americké skupiny Flypside

*Krásný pár!Oba si zjevně skvěle rozumí

*Tom a Chantelle v baru hotelu Chateau Marmont

DE Bravo 18/09 - Je Tom násilník?

25. dubna 2009 v 19:11 | Mintam
Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz!
________________________________________________

Hvězda z Tokio Hotel Tom uhodil dívku!Bravo zná dychtivá tajemství,která za tímhle stojí!
Fanoušci jsou šokovaní!Totiž jinak tak milovaný kytarista Tom Kaulitz z TH je ve vyšetřování protože uhodil jednu dívku do obličeje!Extrém!Náš Tom násilníkem?Co je na tom pravdy?Benzínová pumpa v jedné části Hamburku,Tom chce natankovat svou Audi R8.Přirozeně se objeví fanynky ženského pohlaví.Jedna dívka,Perinne D. (21) z Francie,fotí s bleskem hvězdu přes jeho přední sklo auta.Nato by měl Tom vyhodit z okýnka svého auta cigaretu.Perinne vezme cigaretu a típne jí o kapotu jeho auta.Tom vyskočí ze svého vozu,udeří jí rukou přímo do obličeje,ta stuhne,až její tělo spadne.Pak Tom odjíždí pryč.Perinne D. volá policii a sanitní vůz jí odváží s otokem oka a ztrátou sluchu do nemocnice.Tuto drsnou celou scénu zaznamenala kamera na benzínce.Nyní bude Tom vyšetřován za ublížení na zdraví.Co za tím skutečně?Jeden svěděk oznamuje: ,,Dívky,byly do incidentu zapletení,nejsou to žadné fanynky-je to skupina agresivních stalkerek." Dívčí gang z Francie,který měl na Tokio Hotel spadeno? ,,Říkají si ,Les Afghanes on Tour´.Většinou jsou tyto dívky maskované šátky a maskami."říká svěděk dál. ,,Už skoro půl roku oblehájí obydlí členů kapely,špiní jejich auta naházenými vajíčky, a ohrožují nejen kapelu a jejich rodiny,ale taky jiné fanoušky skupiny." To potvrzuje taky manažér David Jost skrze Bravo: ,,Tyto domnělé stalker-dívky napadly 8.srpna jednoho člena rodiny Billa a Toma."vypráví. ,,My jsme během pár následujících dní podali proti nim obvinění-nyní je těch trestních oznámení více.Jsou přeci jen tyto francouzsky proti Tokio Hotel?Svědek,skalní fanoušek,řekl: ,,Před rokem jsme přesně tyhle francouzské dívky potkali na pozemku,kam se dvojčata přestěhovala-a taky na kluky křičeli." Přece Bill a Tom chtějí bydlet v klidu a v jejich dalších volných dnech nerušeně odpočívat. ,,Tohle nechtějí stalkers ani zdaleka akceptovat a jsou naštvané.Jako pomstu si vymýšlí samé šílené plány,aby Tokio Hotel zničily." Dívčí gang údajně má všechny adresy členů rodiny,bodyguardů a členů kapely,díky kterým své plány realizují. ,,Číhají na ně všude-pronásledují je krok co krok!" ,Les Afghanes on Tour´ nahánějí totální strach jak u Tokio Hotel tak i u jejich fanoušků.Dokonce Billovi a spol. posílají výhružné dopisy. ,,Hází vajíčka,potřebují aby lidi dohnali k pláči-a nechtějí s tím jen tak přestat,protože z toho mají ohromnou radost." Neposlechly dokonce ani prosby samotných kluků z Tokio Hotel-Angélique,Noemi,Aurore a zmiňovaná Perinne se nevzdávají.Tomovo vymknutí ze situace,nebo jen zoufalá reakce na neustálé trápení jeho rodiny,přátel,kolegů ze skupiny a fanoušků? ,,Více než jeden rok už nemůžou kluci proti nim nic dělat,kromě proseb o klid.Tento gang chce skupinu zničit-a s tím co se nyní děje,pokročily opět o krok dál."obává se svědek.TH fanoušci už se dlouho obávají dalšího kroku ,Les Afghanes on Tour´.MelovsBill na internetu píše: ,,Už dlouho to Tom v sobě dusí.Jednala bych stejně jako jednal Tom." Jean19 říká: ,,Agresivita je hnus!Takže Tomovi skutečně rozumím.Je to přece normální být někdy s nervama v koncích." Násilí ale i přesto není žádné řešení,proto Bravo zůstává stále při tomto incidentu...
 
 

Reklama