Billy

BILLY - California High

16. května 2018 v 20:53 | Mintam
In love!

Not Over You

29. listopadu 2016 v 0:21 | Mintam
Opravdu bych si někdy přála vrátit se do studentských let. Člověk zpětně zjišťuje, kolik měl volného času a o to méně starostí... Ach.
Nový videoklip jsem ovšem časově shlédnout stihla :) Čekala jsem ho již v pátek dle infa, nic, tak v sobotu náhodou otevřu youtube a tam zveřejněno před minutou - takže osud :D
Tenhle song mám z toho "alba" nejraději, a kdyby to nekončilo záběry na růžovou barvu vlasů, myslím, že bych z těch dvou měla nejraději i tento videoklip :D


Celé album jsem mimochodem pouštěla v práci - nešlo nám rádio, co máme přikázané, takže jsem naběhla s playlistem :D - a shledalo se s pozitivním přijetím. Jako pár songů z Kings of Suburbia, o nichž je dosud zatajeno, že to byly songy od Tokio Hotel :D Jen ať si lidi lámou hlavičky, co to bylo za song, co se jim líbil... Aneb nenásilné přesvědčení lidí, že když slyší pouze samotný song, řeknou super, ale když slyší název kapely, které song patří, tak se nesmyslně hrozí ;)

Private listening session #2

15. května 2016 v 14:55 | Mintam
Sice je to už déle, než týden, ale za ten týden se ke mně dostalo ještě tolika informací, o které bych se ráda podělila ještě v jednom článku. Zároveň sem dám i tu druhou fotku focenou Billem, protože jsem zjistila, že z těch dvou jsem vybrala tu méně kvalitnější (pokud se o mé přední kameře dá vůbec hovořit a spojovat ji se slovem kvalita). Neříkám, že to bude mít hlavu a patu, spíše je to takový záchvěv vzpomínek ;)Vzpomněla jsem si a zároveň mi od holčiny, se kterou jsem se v Berlíně seznámila, přišlo dodatečně několik vzpomínek, a nebo věcí, o kterých jsem ani neměla páru. První takovou věcí, o které jsem se nezmínila, bylo to, že jsem v Berlíně viděla dvojčat mamku, i Gordona. To, že tam Gordon byl, jsem si byla jistá - jen jsem to zapomněla zmínit, a nebo mi to nepřišlo jako důležitá informace. Moc se nezměnil, od doby co jsem ho viděla v roce 2008 (snad asi nedoporučuju kouknout :D) v Loitsche... Na což doteď vůbec nejsem pyšná :D Nicméně, když jsem v Berlíně viděla jeho, říkala jsem si, že tam určitě bude i jejich mamka. A mezitím co všichni zírali na Billa při otázkách, já zkoumala ženu, která s láskyplným pohledem zírala na Billa :) Podle grimas a vzhledu mi bylo jasné, že to musí být ona - což se mi do pár dní, díky fanynkám, co stáli před galerií, potvrdilo ;)

Billy

5. května 2016 v 9:16 | Mintam
Jen pro představu, jak Bill včera vypadal. Absolutně k uňufání a vím moc dobře, že to není slovo! :DA abych samozřejmě neodjížděla tak plna dojmů, muselo to něco pokazit. A to fakt, že jsem slyšela, že v LA byla dohromady i výstava těch fotek Billa. Sháněla jsem se, kde je a kdy jí uvidíme, a bylo mi řečeno, že je jen pro zvané hosty... Tak prosím?!

Private listening session

4. května 2016 v 23:35 | Mintam
Tak jsem tak daleko, abych se k dnešku nějak vyjádřila. Připravte si popcorn, víno a jedem :D
Ne, jen chci upozornit, že by to mohlo být delší, pro někoho nudné, a nezajímavé.Stejně mi to ale nezabrání k tomu, abych tady zvěčnila dnešní den :)Adresu jsem tentokrát našla, díky tomu, že jsem si cestu byla okouknout už včera - jak jsem psala. Ale tak jo, přiznám se, vystoupila jsem stejně z jinýho vchodu a byla chvilku zmetaná, moc zabloudit se ale nedalo :D Říkala jsem si, není to koncert, nemusím se nikam tlačit, každý přijde na řadu. Takže jsem prijela akorát, setkala se s holčinou, se kterou jsem se včer přes Billův instagram domluvila :D, a všechno bylo strašně fajn. Chvilka čekání, check-in, strašně milí lidé všude dokola - myslím tím, ten servis, ten tým lidí, Aliens až tak moc ne... Ale musí se nechat všem fanouškům, že byli všichni klidní, nikdo nešílel, nekřičel, všechno v pohodě.
Hned u vchodu nám vrazily knihu s LP uvnitř, a kód na vyzvednutí drinku - otázka na baru, zda chci něco s vodkou, nebo něco nealkoholického, byla úplně zbytečná! Vodku! Myslela jsem, že nám mobily vezmou hned, že to poslechem té desky započne. Řekli mi ale, že mobil si mám ještě nechat, že se začíná selfíčkama. Super, takže mne pusťte na toalety, je mi teplo, zima, oči jsem si na hotelu malovala jen k tomu, abych je při příchodu do klubu mohla hned upravovat,... no docela chaos, nervozita. Byla jsem docela nervózní z toho, na to, že ho chci za chvilku obejmout. Nicméně sympaťák Tim (strašně milý sympatický chlápek, jehož jsem znala už před tím, ale to je zase z jiného soudku,...) nám s mikrofonem anglicky řekl, že nám nejprve pustí videoklip k LDBM.

Love Don't Break Me

30. dubna 2016 v 1:15 | Mintam
Přijela jsem domu asi v půl desáté, zahodila nákup, kabelku, myslím, že doteď ještě postrádám někam hozenou bundu..., a okamžitě jsem si musela pustit LDBM! Kdo by odolal, nechat si tohle ujít :-P A musím říci, že jsem s videem i hudbou spokojená nad očekávání - a nebo to prostě bude tím, že jeho hlas už přes 10 let zbožňuju, a mohu slyšet kdykoliv. Konečně mohu s klidnou duší sledovat tuto epizodu a nevztekat se, že jsem to ještě neslyšela! :D


Touto dobou už si v LA lidi užívají "celého alba" a snad i Billa, takže já se jdu učit text, abych si ve středu v Berlíně mohla zpívat - neboť mne rozčiluje jít na koncert a nebo na nějakou takovou akci, a nemoct si zazpívat s novou písničkou :D Ámen.
 
 

Reklama