Je čtvrtek, 26.7.2018, vítejte na Summer Campu!

26. července 2018 v 13:08 | Mintam |  Me & blog


Před malou chvilkou jsem otevřela diář, a našla tam v rohu tužkou vepsáno SummerCamp. Aha, ono už je to dnes.
Všem, kdo jedou, přeji ať si to maximálně užijí a ať je to minimálně skutečně tak skvělý zážitek, jak slibují kluci. Pro ty, co chtěli jet, ale nemohli, nesmutněte, však kluci slíbili, že příští rok bude další kolo ;) A pro ty, kteří jet nechtěli, ale i tak jsou trochu zvědaví, jak bude vypadat realita toho, co kluci vše naslibovali, tu mám trochu můj pohled. Je to čistě jen můj názor, beru to ve srandě a zároveň rozhodně nehodlám projekt kapely nijak hanit. Jen mne napadlo se na camp podívat ještě dříve, než vůbec začne, a poté v neděli třeba porovnat - pokud s námi někdo nasdílí reálné poznatky z akce ;)

Řeknu to hned na začátku - už co se o campu začalo mluvit, jsem věděla, že jet nechci (nemusím moc stany, trávení času s ostatními fans, apod.). A proto jsem na lístky koukla jednou, absolutně se v tom nevyznala a stránku zase vypnula. Nemám tudíž ponětí, kolik a za co přesně lidi platili, ale jsem si jistá, že to byly slušné pálky. Jediná věc, která mne upřímně zaujala, logicky jako fanouška kapely, je ten jejich koncert. Jasně, že bych jednou znovu živě chtěla slyšet jejich staré pecky, kdo taky ne. A upřímně mne i trochu zamrzelo, že ten koncert není veřejně přístupná věc, oddělená akce, kterou by si bylo možné zaplatit samostatně. Někoho napadlo ovšem to samé, a s tím dotazem i pořádající Treehouse Ticketing oslovil. A musím říci, že díky jejich argumentaci tomu rozumím o trochu více a chápu, proč se koncertu nelze účastnit zvlášť.
Dotaz:
Drahý Treehouse Týme,
mluvím pravděpodobně i za mnoho jiných fanoušků, když se zeptám, proč jste nám nedali tu možnost, zakoupit lístky pouze na ten historický koncert? Tolik z nás si dlouhé roky přeje slyšet zase staré songy, ale nemůže si dovolit čtyřdenní program ať už z časových či finančních důvodů. Prosím o odpověď.

Odpověď:
Milá Jano,
Tokio Hotel Summer Camp je exklusivní zážitek, na kterém všichni členové kapely už dlouhé měsíce pracují a angažují se - cílem tohoto je dosáhnout privátní atmosféry bez časového tlaku a stresu, a mnoho zábavy pro fanoušky i kapelu. Pronajali jsme si z toho důvodu i extra ostrov a vymysleli třidenní program s mnoha aktivitami. Koncert samotný je jen jednou částí z toho a nemůže z uvedených důvodu být v žádném případě veden jako samostatná akce. Až se budou opět konat samostatné zážitkové koncerty s Tokio Hotel, dáme vědět přes naše sociální sítě.

Když ale vyjmeme koncert, co jiného tam na návštěvníky za peníze čeká? Ubytování ve vlastním stanu, parkování vlastního auta, jiné hudební zážitky, grilování s Gustavem, koupání, jídlo pouze vegetariánské (s čímž bych měla nejmenší problém, a to maso jím normálně), a čas s kapelou. Upřímně? Myslím si, dle toho jak známe kluky z různých akcí již déle, že tolik toho času kapela fanouškům nevěnuje. Ale třeba překvapí ;)

Následující text neberte nijak vážně, je to opravdu jen moje představa:

První noc, tudíž dnes ve čtvrtek, až bude zřejmé, že jsou všichni lidé na místě a ubytovaní, se kapela bez ohlášení objeví, ztratí se svými věcmi v nejbližším Teepee, které z druhé strany bude mít východ, kterým se bude dát prolézt do klasického hotelu. Pár lidí začne zmateně pobíhat po kempu - jedna třetina kluky osobně uvidí přijíždět, takže začnou šířit informaci, že kapela je již na místě, druhá třetina bude spekulace o přítomnosti kapely vyvracet, a třetí třetina bude již spát, protože bude hodně pozdě. Na tři vteřiny se po dalších dvou hodinách kapela ukáže, poděkuje všem za to, že přijeli, a všichni půjdou spát.

Druhý den ráno si návštěvníci vytáhnou své paštiky a rohlíky z domova, než začne kdosi vyvolávat, že je ranní rozcvička a měl by se jí Bill účastnit. Když jsou všichni již po hodině unavení čímsi, co je nazýváno raní jógou, a ztratí naději v to, že Bill bude cvičit s nimi, objeví se celý opuchlý. Protože není zvyklý vstávat, v hotelu s klukama pili na oslavu povedené akce do tří hodin do rána, a protože v životě jógu nedělal, provede s fanoušky tři cviky a odebere se zpět do postele. Do tří hodin do odpoledne budou mít všichni volný program. Poté se přiřítí Gustav, že kdo chce ať přijde na grilovačku, a vegetariáni mají vstup zakázaný.
V šest večer se vyhlásí, že ten kdo si zaplatil nějaké setkání s kapelou, ať se shromáždí u hlavního pódia, kde již vystupuje nějaký neznámý hudební host. Po hodině a půl se objeví osoba, která si seskupené fanoušky konečně vezme stranou a v jednom obrovském Teepee je po celou jednu hodinu nechá fotit a povídat si s klukama. Ti jim slíbí, že se všichni později sejdou na baru, a že budou moci dále pokecat.
Po další hodině jsou na baru vyskládání všichni fanoušci, někteří spekulují, že se tu Bill už objevil, ale odešel, Tom po celou dobu telefonuje v rohu a nenechá se tudíž oslovit, Gustav sedí s pár fanoušky stranou u stolu, vedou veselou debatu a snaží se na kytaru dát pár akordů, a Georg se ujmul obsluhy za barem.

Třetí den je bez rozcvičky, protože se všichni dozvídají, že ráno dvojčatům volala babička, že jim připravila rebarborový koláč a tudíž chápete, že se na kempu nemohli zdržet. Gustav se u baru probouzí pomocí piva s pár dalšími lidmi. Georg chodí s úsměvem od ucha k uchu po kempu a vyptává se fanoušků, zda mají všechno, nic jim nechybí a zda si společně odpoledne zahrají volejbal.
Odpoledne probíhá dle slibů Georga a všichni se moc baví. V tu chvíli se objevují dvojčata a slibují, že hned co se osprchují a připraví, půjdou na další rundu setkávání s fanoušky. V 8 večer začíná koncert kapely. Poté už kapelu nikdo nespatří.

Poslední den v neděli ráno, ti co vstali trochu později, mají už smůlu, protože kapela již před hodinou se vším všudy opustila kemp. Na instagramu kapely přibyla fotografie kapely kdesi ze studia, že to byl úžasný zážitek a všichni se společně moc bavili. A soon samozřejmě přijde něco podobně epic.

Konec hlášení.

Ráda bych věděla, jak moc se trefím :D Tak jako tak, jak říkám, kdo jel, ať si to moc užije, a nezapomene s námi sdílet zážitky ;) A ten kdo si myslí, že to píši jen ze závisti a vzteku, že nejsem na místě, ať si to myslí. Obhajovat se nebudu ;) Kdo chtěl jet měl do poslední chvíle šanci koupit lístek, ač jich bylo pouze 500, takže závist opravdu není na místě.
Užijte si den, užijte si kemp, nebo jak jinak trávíte nastávající víkend a v neděli se potkáme třeba u srovnání :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama