Vzpomínkový den

17. března 2018 v 23:43 | Mintam |  Me & blog
Dalo by se říci, že jsem tady nebyla tak dlouho, že jsem přišla už jen se vzpomínkou na tento blog. Ale ne, moc dobře vím, že jsem tu dlouho nebyla, a upřímně mne tato myšlenka doprovází každý den, ale kdybych to mohla změnit, udělám to. Svět se prostě někdy zkomplikuje, a všechno souvisí se vším, provazuje se to, a zauzlovává. A já jsem momentálně zasmyčkovaná někde, odkud se snažím co nejlépe dostat ven, ale nejde to tak rychle. A v takových situacích mi blog přijde jako věc, která jde komplet stranou. Nemá co dělat s mou životní situací, ale s mou vášní a tuhle "vášeň" chci sdílet pouze v době, kdy se na to cítím.
Dnes přišel den, kdy vzpomínám na loňský rok a přemýšlím, jak jsem se z tak úžasnýho roku dostala až sem... Úžasný, mimo jiné, především díky těm čtyřem a jejich turné :) A s blížícím se koncertem v Berlíně v letošním roce, kde je po šesté uvidím během jedné tour za což jsem nesmírně šťastná a vděčná, jsem si vybavila všechny vzpomínky koncertů předešlých. Začalo to tedy úplně původně 15.3., kdy jsem stála u Tesla Arény v Holešovicích, a přemýšlela o tom, jak je neskutečný, že už je to 8 let, co jsem je viděla během Humanoid tour. No a na to navázaly vzpomínky, jak jsem se loňský rok chystala na 1.4. do Lipska, a po kterém navazovala Praha 3.4. ...
Přesněji vzpomínka na to, jak mne P. vezla den po Lipsku domů, a když jsme jely kolem náplavky, kde byla miliarda lidí, prohodila: "Tam je lidí, jak kdyby Kaulitzové venčili!" A deset minut na instagramu se objevilo Billovo instastories s tím, jak venčí již po Praze, a panebože jasně že kolem náplavky :D A pak další a další...A my nemohly zůstat pozadu, ačkoliv jsme nenašly pro tu fotku správný úhel a je to foceno o několik měsíců později (taky proto máme stromy v plné síle a nená vidět Národní divadlo!) :D Fotka ještě nebyla od té doby na světle světa, proto si zaslouží místo dnes!

Jasně je vidět, že loni druhého dubna chodil Tom po Praze už v tričku, (a těch skvělých kalhotách co měl v Lipsku a... slint)... V Lipsku bylo dvacet stupňů, a dva dny poté v Praze byla zima a pršelo, ale mne to nezajímá, že byl apríl! Pointou je, že pokud bude letos 22. dubna v Berlíně sníh, tak budu nemilá! Bude krásně, slunečno, úžasně, teplo, a na tričko!

Ještě že se má člověk na co těšit a na co vzpomínat :) Nechť je rok 2018 opět tak úžasný pro nás všechny!
 


Komentáře

1 báři | Web | 18. března 2018 v 6:42 | Reagovat

Jako já už se jen chystám na to, jak si dám vzpomínkový příspěvek na insta a #memories a #throwback hashtagy, protože to bylo před rokem. :D a já je viděla vůbec poprvé, takže bude jubileum :D
Já se na ten Berlín neskutečně těším. Doufám, že nám všechno krásně klapne, už jenom to, že jsme tři moudré ženy s podobným smyslem pro humor, mi stačí,abych věděla, že to bude super. :)
A počasí? Jako já chci taky už slunce, safra! Jak má být člověk půvabný ve svatebních šatech, když mrzne?? :D

2 báři | Web | 18. března 2018 v 6:45 | Reagovat

Teď jsem si představila, jak to muselo vypadat, když jste se tam fotily :D kdyby vás někdo sledoval z okna a že se jako fotíte kdesi na mostě se zelení, co by si o vás tak asi myslel? :D

3 Crazy.DE.Bill | Web | 19. března 2018 v 1:11 | Reagovat

Jeee ja se tak moc taky tesim!!! :-) jako pocasi musi vyjit uz z principu, jak jinak! :D i kdyz diky skvele spolecnosti vas dvou to bude parada i kdyby melo byt hnusne.. :)
Oh ty fotky.. oni se procházeli po Praze zatimco my stepovaly pred halou. :D no krasa, jsem rada, ze jsi zase neco malo napsala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama