Happy Birthday, Schorschi :)

31. března 2017 v 23:59 | Mintam |  Me & blog
Přeji vše nejlepší k těm dnešním dirty thirty narozkám, Schorschi, a hlavně zdraví do ještě alespoň dvakrát tolik dlouhých let :)
Na krásno si dneska udělali párty den a vsadím se, že víc slavili ostatní členové, než samotný oslavenec :D Jen upřímně, pro mě hlavně taky :D, doufám, že to s dnešními oslavami moc nepřeženou, neboť se za pár hodin řítím za nimi do Lipska jako ďas, a běda jim (nebo mě...neee, nepila jsem, jsem na zítra náhradní řidič, přece! :D), jak je bude bolet hlava, nebo jim nebude dobře! :D :D :DBa ne, užívejte, žijeme jen jednou. A třicítka za život je jen jednou, takže:
THANK FOR EXISTING, LISTING ;)

Nejprve jsem si myslela, že tu výzdobu mu udělali před a na záchodě :D Pak mi ale došlo, že to v pozadí je Gustav a že skutečně sedí na židli, nikoliv na míse :D

 


Komentáře

1 báři | Web | 1. dubna 2017 v 22:11 | Reagovat

Nebylo by čemu se divit, kdyby byly hlavní oslavy na záchodě :D Geo přece musí udělat big business, aby bylo vše v pořádku :D :D

Já hošánkovi na blogu ani nepopřála. Hanba mi. Ale o to víc budu ječet na koncertě :D (Ne, já jsem většinou kliďas, co popíjí pivko a stojí někde v koutě, takže jestli se v pondělí odvážu, sama se asi nebudu poznávat :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama