Červen 2013

Ach ten pohled...

25. června 2013 v 23:15 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
...ach ti bratři! :)
Ach jo, nějak se mi stýská po tom pravidelném přísunu fotek a momentků z DSDS :D
Obzvláště po takovýchto se mi stýská... :-*
Zeiten ändern dich II - soundtrack

25. června 2013 v 21:16 | Mintam |  Zeiten ändern dich II
A jako u první řady, nesmí ani u druhé řady chybět soundtrack. Aneb písně, které mě v psaní buď inspirovali, nebo se objevili v samotné řadě v jednotlivých epizodách, a nebo mi jednoduše při psaní hrajou v pozadí. Logicky nechybí song Zeiten ändern dich, protože díky němu tohle všechno vzniklo. Je pravdou, že druhou řadu, co se týče psaní, vážně flákám, ale je to opravdu nedostatkem času. Tak jako tak chybí 4 díly do konce (a možná dodatek), a je to už na dobré cestě, takže to vážně snad zvládnu...brzo :) Je jedno, kolik lidí visí na druhé řadě, ale už jen protože to má celkově jen 26 dílů, dopíšu to do konce!


1. Bushido - Zeiten ändern dich
2. T-Pain - 5 o'clock in the morning
3. Cro - Einmal um die Welt
4. James Morrison - I won't let you go
5. Jupiters Jones - Still
6. Bushido - Lass mich allein
7. The Passenger - Let her go
8. Pink - True love
9. Revolverheld - Halt dich an mir fest
10. Tokio Hotel - Für immer jetzt
11. James Arthur - Impossible
12.
Bushido - Grenzenlos

23. DSDS - Finale

24. června 2013 v 20:58 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
Asi už nemá ani smysl se omlouvat... Ano s posledním reportem sem se sekla o více než měsíc, ale má to spoustu důvodů: Ze samotného finále jsem viděla posledních deset minut, nepřišlo mi to tak zábavné už, když ve finále nestál Ricardo, a neměla jsem vůbec čas tento díl dokoukat. Teď je tomu ale jinak, takže po víííce než měsíci konečně report k závěrečnému dílu... Bála jsem se, že nezvládnu soboty bez DSDS, ale po měsíci jsem si už zvykla :D
Vysílání z 11.5.2013 ;)

Tento díl začínal shrnutím všech deseti řad DSDS a byli zmiňováni i výherci jednotlivých řad až jsme se dostali k letošním poslední dvěma finalistkám, mezi kterými se právě rozhodne, kdo tím výhercem bude. Na párty song už vcházela moderátorská dvojice, skvěle oháknutá, pak si vypadnuvší kandidáti střihli společný, a po reklamních ukázkách s porotou nastoupila i čtyřčlenná porota. Bill s Tomem vypadali kurevsky dobře :D Nazan oznamuje, že v zákulisí se Nora složila, ale že bude zase v pořádku. A já vím proč - když jednotlivý vypadnuvší kandidáti zpívali, vždycky se alespoň někdo z publika ozval s podporujícícm křikem. Když zpívala Nora, nezakřičel bez přehánění ani jeden člověk. Prostě se složila z toho :D

Lisa je bohužel po nemoci, ale jinak s Beatrice vypadali tento večer taky skvěle. A pak Nazan hezky shrnula, kdo že je stejně to nejvtší highlights všech show:
Nazan: A konečně mám čas pozdravit tu nejžhavější porotu za dob DSDS. *Tom s Dieterem oba ve stejnou sekundu zdvihnou kelímek, a ve stejnou sekundu ho i pokládají*
Pak už show započíná Lisa, která si pro jako první song zvolilasong od Adele.
Mateo: Velký respekt za to, jak jsi to zvládla. Tohle už skutečně vypadalo jako vystoupení od superstar. Musím říci, že tohle mi přišlo jako tvé nejlepší vystoupení. Adele je samozřejmě jiné číslo, ale tys tomu dala vlastní interpretaci a k tomu vypadáš dneska sladce. Všechno cool.
Tom: Shledávám super, jak jsi se probojovala až sem. Publikum je na tvé straně. Musím říci, že přesně tenhle song jsem ti chtěl doporučit. Občas během tvého vystoupení byl boj s tóny, protože tam působili emoce, ale mě se to líbilo.
Bill: Tímhle číslem jsi se probojovala, je super těžké. My jsme nerozhodli o tom, že tu stojíš, to lidi. Máš obrovskou fanouškovskou základnu, což mne za tebe těší, je to pěkný. Song byl pěkně těžký a myslím, že jiné songy zvládáš lépe, a věřím, že další dva songy budou lepší.


Tom: Hello!

14. června 2013 v 21:27 | Mintam |  BTK App
Ach ti muži a jejich hračky :D K sežrání!
A jak by to krásně ladilo, kdyby i Géčka měli aplikaci - dostali bychom ihned i fotku dvojčat, kterou v tento moment vyfotil Gustav. Krásně by se doplnili :)