Květen 2013

22. DSDS - Halbfinale

31. května 2013 v 0:04 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
Už asi nemá cenu psát, že jednoduše časově nestíhám blog. Naštěstí mi zbývají poslední dva reporty z DSDS, takže to už snad dám :D
Takže tady show ze 4.5. ;)

Halbfinale započaly famfáry jako kdybychom byli na hradě :D Všude byli ohňostroje, dým, do čeho chudáci přišli moderátoři - že se v tom neudusí. Pak už nastoupila svatá porota v čele s Mateem, který měl vzhledem k události večera, oblečené boxerské rukavice, župan a paruku jako Heino - německý zpěvák šlágrů, který se objeví později v průběhu večera ;) Bill s Tomem a Dieterem bohužel žádné boxerské vybavení neměli, ale za to kandidáti v ukázkách o sobě měli vybavení všichni ;) A to jen z toho důvodu, že se po Superstar odvysílal veledůležitý boxerský zápas - říkali.

A první do ringu vešel Ricardo. Který nám celý šťastný oznámil, že se matka jeho dcery ozvala a on smí svou dceru vidět. Vystoupení samozřejmě super, je to Ricardo ;), ale taneční songy mi k němu nejdou, a dechově to bohužel moc nezvládal.
Mateo: Snažím se hledat nějaké chyby, ale nemůžu žádné najít! Tak úžasný! A s tím vším, vystoupení, akce co se kolem tebe děla a já si říkám - ten kluk patří na velká pódia! Lidi jsou z tebe pokaždé unešeni, tančí tady ve studiu, ale jinak ještě nikdo dechem nestačil na klubovou píseň, je mi líto.
Tom: *fanoušci děsně křičí* Jsi teď v pozici, kdy si můžeš říct: "Chci tanečnice, ne tanečníky!". Hned by to bylo lepší. Ale jinak super vystoupení.
Bill: Mám jednoduše, tyhle pohyby, co děláš, rád. Líbí se mi, že vše co děláš, máš rád. Tenhle song, tenhle typ, obvykle zpívá více lidí, ale ty jsi to zvládl sám. Super!
Dieter: Myslím, že ty jsi ten největší zpěvák 2013 v DSDS. Jako opening song je to úžasný, super volba, ale samozřejmě mám od tebe raději balady.


Tokio Hotel bloopers! What MTV didn't show you

30. května 2013 v 12:32 | Mintam |  Backstage
Děťátka nu :) :-*


Family Portrait

30. května 2013 v 0:19 | Mintam |  Facebook / Twitter / Instagram
Jednou bych chtěla zpátky ten čas, kdy budu mít na blog zase každý den čas.
Jednou bych zase chtěla zpátky ten čas, kdy práci alespoň předstírali !!
:D
Zeiten ändern dich II #22

30. května 2013 v 0:06 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

S tím, že jasně vím, kdo za mnou stojí, se stejně otočím s výrazem nevědomosti. To co ale nevím je, jak to, že tu Tomova mamka je, když měla už touhle dobou být za hranicemi Německa i se svým manželem.
,,Ach, dobré odpoledne." Hlavně, Bille, nemysli na to, že tu před ní stojíš skoro nahý a už vůbec se jí nezkoušej ptát, jak dlouho tu je. Slyšela něco?
,,Dobré," nasadí nevinný úsměv, čímž mi přesně naznačí, že slyšela všechno, ,,počítám, že tu někde najdu Toma?"
,,Řeknu mu, že jste tady," přikývnu okamžitě.
,,Potřebovala bych s ním mluvit. Sama." Sakra, jasně že sama. Myslí si, že se rád pletu do cizích rozhovorů, nebo co? Pff.
,,Jasně, pošlu ho sem," obdaruji ji úsměvem z reklamy a pak se co nejrychleji uklidím směr bazén.

Lisa & Nazan

20. května 2013 v 1:00 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
Cukrouši :)
Vlastně jsou cukrouši všichni čtyři :D Jak Lisa, tak i Nazan :)
21. DSDS - 7. Mottoshow

9. května 2013 v 0:02 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
A tak se tak stalo jednou, že jsem se na blog vykašlala, protože mi nezbývala ani minuta volného času, a v den, kdy mám balit, protože na mne v půl šesté ráno bude před domem čekat taxík, tak se pustím do reportu - aneb seznamte se s Mintam ;D
Jen tak pro přehled, report je k 7. Mottoshow, odvysílané 27.4. ;)

Tato Mottoshow začala úchyláckým hlasem Dietera v rádiu, u kterého seděla děvčata, který ale krátce na to Ricardo přišel a rozbil :D Protože tyhle holky, patřily jen a jen jemu ;D Tentokrát kandidáti i porota vcházeli na pódium za lepší hudby, a hlavně, přišla i Andrea Berg. Tu ženskou jsem viděla poprvé v životě, a hned mi byla nesympatická! Společný song o 4 lidech byl super, i přes to byl Ricardo tam stejně za největší hvězdu :) Tématem bylo "Kandidáti v moci" a každého čekalo zazpívat dva songy ;)
A Nazan pronesla otázku, která mi hloubala v hlavě od začátku, co jsem ten neemoční a chladný pohled Adrei Berg viděla poprvé, ačkoliv na odpověď neodošlo:
Nazan: Dietere, jaké kvality přinese Andrea, tím že dnes sedí v porotě?
Dieter: 20 let prezentace na pódiu, 17 000 lidí návštěvnost na turné... teda jako za jeden koncert, ne za celé turné... *bla bla bla, nikoho to nezajímá*
Nazan: Mateo, ty na mě koukáš svýma očima, nevím, zda se ti mé šaty nelíbí, nebo jde o tu židli, co jsi si sebou přinesl...?
Mateo: Nevím, zda třeba ještě někdo nepřijde, tak tu mám vedle sebe židli.

No nic moc důležitého, důležitější v tu chvíli byla Susan, která zpívala jako první. Ve videu si stěžovala, že se její vystoupení posledně Dieterovi nelíbilo - haloo? Každý jsme jen člověk, a to že zpíváš dobře neznamená, že se to musí každému líbit!
Ovšem předvedla song od Pink, skvěle zazpívala, sehrála s tanečníky skvělou scénku a klobouk dolu ;)
*Nazan reaguje na to stížnost ve videu Susan a zmiňuje, že porota je někdy nemilosrdná*
Mateo: *kňučí jako pejsek, aby dal najevo, že on je ten milej* Susan, tobě se už včera jeden sen splnil, mimo pódium DSDS - byla jsi v Let's dance. Respekt za to. Dnes opět skvěle zazpívané, Pink je skvělá zpěvačka, trochu bych si jen přál, abys předvedla tu show, co předvádí na pódiu Pink, ane jen opilecky rozhazovala skleničky.
Tom: *fanynky jsou hlasité, Tom jim mává* Pink mi k tobě moc nesedí. Na začátku ten posed, trochu to vypadalo, jako že sedíš na záchodě, ale i přes tento zkroucený posed z tebe vycházeli skvělé tóny, opět skvěle zazpívné.