Leden 2013

8. DSDS - Recall

30. ledna 2013 v 23:02 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
Řekněte mi, kdy ta Herzbeben stíhá dělat ty animce? Rovnou během přenosu? :D Nechápu! Ve 21:15 končí přenos a ona už má blog plný animací! Whaaat? :D Ačkoliv jsem za to jen a jen ráda a můžu díky ní dnešní report udělat hnedka (ačkoliv to můžu pokaždé, ale ne pokaždé se mi chce :D) :)

Podle mne dneska to nejlepší odbyli hned ze začátku, a to si to naopak měli nechat hezky na konec. Ehm, když říkám hned na začátku, nemyslím ten úplný úvod, kde Dieter zpíval song o sobě, aneb poptitánovi a Billovi vyčetl, že nemá srdce, pokud se mu ty krásné tóny nelíbí :D Ne, myslím tu skupinku čtyř - Tim, Erwin, Micha a Wincent. Už minule jsem říkala, jak se na Tima těším! :) A jak přišli před porotu, bylo jasný, že si můžou balit kufry na Karibik! ;) Byli dokonalý. Bill jim popřál "viel Spaß/hodně zábavy", vypnul mikorofonek a už si jen užíval jako snad všichni, co na DSDS zírali!


B&T s Jennifer Warren

30. ledna 2013 v 21:33 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
Ach ja, krásná Jenny, které se muži bojí :D ;)
Tihle dva jsou zřejmě výjimkou a nebojí se - ačkoliv blbá kvalita fotky schová i strach ve tváři! :D


Zeit bei DSDS

30. ledna 2013 v 13:02 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
Našla jsem tuhle vtipnou animaci s vtipným popiskem - omylem.

Nejde ani tak o to, že to vtipné je :D, spíše mi jde o to, jak pravdivé to je.
Nedávno jsem totiž, stejně tak omylem narazila na video od holčiny, která si DSDS prošla. Byla v pátém ročníku. Mluví tam o tom, že logicky ne všech 30.000 kandidátů, kterých bylo v tom roce přihlášeno, jde rovnou před Dietera. Přesně jak jsem si myslela, vysvětluje, že je jakási "předporota", která to roztřiďuje do skupin - nejlepší, normální a vtipní. Takže pak před Dietera pošle tu hrstku vybraných od každé skupinky, protože logicky i ti co neumí zpívat, ale dělají show, jsou velkým přínosem pro TV. Ona se z Frankfurtu, ze 700 přihlášených, dostala do 30 lidí, kteří týden na to zpívali před Dieterem. Vedla si prý dobře, až se dostala do 70 těch nejlepších, než jí pak selhaly nervy, zapomněla text a všechno. Ale byla tam!

Bill: Stare....

29. ledna 2013 v 16:51 | Mintam |  BTK App
Zlata dvě slušivá :) :-*


Bravo WebTV - Bill ist verliebt

29. ledna 2013 v 1:00 | Mintam |  TV
Volný překlad ;) Jen se mi ještě nechce jít spát a protože pravidelně sleduju BravoTV, ohledně DSDS, tohle se nedalo jen tak nechat :D Ale no tak lidi! Jak včera již řekla jedna fanynka: Že se na ní smál, no a? Na nás se směje neustále při koncertech, takže Aliens, on je zamilovaý jedině do nás! :) Ale jako proti tomu, aby se zamiloval nic nemám, jen tohle mi přijde trochu směšný, jak z toho všichni dělají vědu... A pak, láska je přeci krásná! :)
(o Billovi to začíná v 1:03 - obvykle to jde nastavit, aby se to v ten daný moment spustilo, ale nevím, proč mě to dneska nefunguje, grrr)


"Jdeme dále, v každém případě a to k Billu Kaulitzovi, který je zamilovaný. A to tak že dost vážně, do jedné kandidátky z Deutschland sucht den Superstar. Seděl v porotě a najednou začal trochu zářit. Laura Kleinas se jmenuje, která je napůl francouzska, hovoří s francouzským akcentem a Bill je celý vedle. Domnívám se, že on by ji nejraději ihned poslal už do živých přenosů a nejlépe z ní udělal hned vítězku. To ale bohužel nejde, vedle něho sedí ještě další tři porotci a ti mají co říct. Každopádně se Billovi alespoň povedlo prosadit to, aby Laura zazpívala ještě jednou a sama, když to celá skupina zkazila, a tím získala letenku na Karibik, kde by měli všichni v plavkách tančit a zpívat. To se lidem určitě bude líbit. Každopádně já se těším, jak to bude s Laurou Kleinas pokračovat. Mohlo by to tak být, nebo? V komentářích napište, zda to shledáváte dobrým, nebo špatným, či zda by měli být spolu?"


At Night (by Allegator)

28. ledna 2013 v 21:58 | Mintam |  Twincest ♥
Tak dlouho jsem nebyla u Allegator na blogu, že bych se málem byla připravila o takovou nádheru! :) Ostatně jako všechno od ní.
Pojmenovala jsem si to sama, protože Allegator má článek pojmenovaný nějak jako "Barbaři dobyli Evropu", s dodatkem aneb pokus o vyjádření blond-Billa.
At night mi tu znělo lépe :)
Miluju to!!> Allegator

7. DSDS - Casting / Recall

27. ledna 2013 v 16:00 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
Nenapadají mne pořádně slova, jak včerejší první epizodu nazvat - jsem nějaká zmatená.
Tak jako tak včerejší epizoda začínala ještě castingem s týpkem, kterého poslali do Recall jako posledního a to jako sedmdesátého prvního kandidáta. Maurice. Taneční a sportovní trenér, z něhož Dieter začal okusovat tužku :D A Mateovi jak s výstupem, tak i se zpěvem přišel jako super :) To zase jen Tom! si musel hrát na chytrého a musel chytře pronést, že pro něho je to, z důvodu krátkých tónů při zpěvu, nedostačující. A Dieter to shodnotil, že ho v Recall potřebují, protože nějaký sportovní trenér se jim hodí, a že Tom tomu nerozumí, ten byl jednou za pět let na golfovém hřišti :D Není nad Dietera :D

A pak šlus. Recall začal. 71 kandidátů, 3 koučové.
Dieterova řeč, po těch letech, samozřejmě byla moc zajímavá :D, jak od nich žádá 200% aktivity a 30 hodin deně, Bill chválil jak všichni dobře vypadají, že někteří změnili vzhled a že se těší na tu cestu s nimi, a Tom zase aby nezavtipkoval, ať si to užijí, že všechno platí RTL a že rád bude oslavovat s nimi :D Á-ha Tome, a kdo tě ožralýho bude po Karibiku tahat, hm? :D No nic, za řeč, stejně jako Mateo, získal aplaus, takže byl jistě velmi hrdý a jeho ego se opět ztrojnásobilo (plus zase ta žvýkačka! :D)


Before I die...

26. ledna 2013 v 22:26 | Mintam |  Komiksy
Nejsem ten typ, co by objížděl deně stránky na facebooku, nebo kde všude možně, a hledal tyhle "všeobecné, veřejné" popisky, nápisy, apod. a shromažďoval si je v PC. Ale pravdou je, že tyhle tři jsem našla už dlouho a stáhle si je, a střežím si je poctivě dlouho. Konečně je na čase jít s pravdou ven - střežím si je, protože to jsou mé tři sny! :D
Mé tři sny, které si musím splnit before I die (plus ještě pohladit si Georga vlasy, ale takovou "tabulku" nevlastním v PC, tu jsem si dotvořila v hlavě) ;)


6. DSDS - Casting

24. ledna 2013 v 11:46 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
Nevím, zda to u mne včera ovlivnila únava, či co, ale včerejší epizoda mi přišla nudná. Nevím. Jako jo, vtipné momenty tam byli, a nejvíc sexy momenty :D, jako vždy, ale jinak jsem měla nejméně poznámek za celých 6 epizod. No nic, beztak to zase bude bez konce i bez poznámek! Znám se :DHned první soutěžící se chvástal tím, jak je u něho styling důležitý - moment, tak proč vypadal tak děsně? :D No nic, nezpíval o nic lépe, takže jsem se bavila raději pohledem na Matea točícího se na židli, odrážejícího se o židli Tomovu :D Byl rozkošný! Fakt ho epizodu od epizody začínám mít více ráda. Tom si tam zase pro změnu skládal z papírku od bonbonu cosi a Bill se tužkou drbal v uchu :D Vážně, povedený a zábavný kandidát. Však ho taky chvíli nechali v tom domnění, že zazpíval úžasně a pak bum! :D
Dieter: "Kdo ti řekl, že umíš zpívat?"
Kluk: "Rodina."
Dieter: "To je teda rodina!"
Kluk: "Přátelé."
Dieter: "Hm, to jsou teda přátelé."
Tom: *budu slušnější, než to co řekl Tom :D* "Nejsou k tobě upřímní."

Nene!! :D

24. ledna 2013 v 7:46 | Mintam |  Obrázky
Jaká maličkost dokáže v člověku vyvolat radost.
Já vím, že je to zdánlivě "občejnost", našla jsem to večer na FB, nevím čí to je, nevím od koho to je, nevím proč to je, ale stejně mě to pobavilo! :D
Ach jo, i po těch letech mě stále překvapuje, čí fanynkou že já jsem :D
Žeru to!!


Album 2013

22. ledna 2013 v 11:30 | Mintam |  Facebook / Twitter / Instagram
New Tokio Hotel Album 2013?> facebook.com/tokiohotel

Bravo.de - New Message from Bill & Tom

22. ledna 2013 v 11:25 | Mintam |  Pozdravy & vzkazy
Kvůli tomuhle bych chtěla být slavná!
"Zdravím lidi, právě sedím na záchodě, a..."


5. DSDS - Casting

20. ledna 2013 v 15:30 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
Myslela jsem, že dlouhé epizody se už nedočkáme, a ono přeci jen :) Sice mi to z časových důvodů včera zrovna nevyhovovalo, ale i tak jsem byla ráda - a to co člověk zmešká se dá vždycky někde dokoukat ;) Jen mne trápí, že už pomalu mizí Tomcil kamsi do neznáma :D Za to Dieter si včera doslova hlodal tužku, a jeho a Billovy pohledy zase hlodali moc do sebe. A to se mi vážně, ale vážně nelíbí! :D Těch Billových pohledů na Dietera přibývá, více než dobrých kandidátů.
Ehm, ano, opět ze včerejšího DSDS nemám favorita! Bohužel.

Ačkoliv Denis s pisklavým hláskem mne pobavil jen tím, jak řekl Mateo: "Jsi showman a přinesl si sem dobrou náladu." Tím byl rozkošný, ačkoliv Dieter se mohl strhat, jen aby se mu mohl posmívat. Pro jeho smůlu je ale Denis se svým hlasem spokojený. A když zkousla porota tedy ten vysoký hlásek, nezkousla již zpěv.
Tom: "...pro mě zpěv nedostačující."
Bill: "Pro mě také ne."
Denis: "To bolí."
B: "Bohužel."
D: "Prosím."
B: "Ale když Dieter řekne ano, pak musíš jít dál."
D: "Vážně? Děkuju!"
B,T & Mateo: "Dieter ale ještě nic neřekl."
Nakonec ale přeci jen v Recall je: "Takže si můžu vzít Recall papír?" D: "No, mohli bychom ti ho donést, ale.." A nakonec mu Tom slíbí, že když předvede něco víc, že může jít nakupovat s Billem - hej, kde tady jsou fér pravidla?! :D

Pak přišlo potěšení pro celou porotu - fanynka Dietera, napůl němka, napůl francouzka s krásným akcentem, jak zmínil Mateo. A Tom se nám při slově "francouzka" nějak probral ;D


Tom ♥

20. ledna 2013 v 14:24 | Mintam |  Tom
K tomu nemám co dodat.
Snad jen, minuta ticha za ty dredy, na které jsem si sotva zvykla.


Něco málo z BTK App...

20. ledna 2013 v 14:17 | Mintam |  BTK App
Něco málo, nebo spíše hodně? Myslím, že asi vyhrává druhá varianta! Protože kdo jiný by nám mohl připravit tolik "překvápek" najednou, než oni dva. Nejprve si Bill nechá udělat tetování, pak Tom prozradí, že už i on má návrh na nové tetování a aby toho tedy málo nebylo, přizná, že dal dedy pryč.
Co nám to proboha děláte? Vždyť z toho nemůžu spát! :DUž když napsal tohle tak sem si říkala, že to je snad jen zlý sen! Ale budiž, je to jeho tělo, ať si dělá co chce, jen se obávám, že už tohle prostě dělá "z nudy". Protože tohle mi jako moc smysluplné nepřijde. Přijde mi, jako kdyby byl ve školce a hledal inspiraci listováním v omalovánkách...
4. DSDS - Casting

17. ledna 2013 v 7:13 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
Byla jsem v takovém rozpoložení, že jsem nebyla schopná ani upřeně koukat, jak se mi zavírali oči, ale i přes to mne poté překvapilo, kolik poznámek jsem si ke vřerejší DSDS udělala. Asi už jsem vzala jako povinnost, psát si reporty, a tenhle se pokusím napsat velmi rychle, jelikož mne opravdu žene čas před odjezdem.

Z každého dílu vždy vyzdvihnu jedno jméno, které mě opravdu nadchne, a kterého považuji za favorita. Tenhle díl byl asi složen z průměrnosti a hloupejch vystoupení, protože mě nenadchlo ani jedno vystoupení. A dokonce se někde v průběhu vysílání říkalo, při veselém hraní písničky "I´m sexy and I know it", že v tomto jubilejním ročníku je nejvíc sexy kandidátů jak nikdy. Aha. Kdybyste si těch sexy kandidátů, o kterém "ten hlas v pozadí" mluvil, všimli, řekněte mi prosím vás o nich :D

Favoritama určitě nebyli hned na začátku ti dva, velcí fanoušci Dietera, jak mě už to nepřekvapuje :D, jejihž sen bylo Dietera jednou v životě potkat. To se jim povedlo. Ovšem když vešli, podle Tomova pohledu mi bylo jasný, co si asi myslí: Tihle dva jsou teplí?! :D Ale nebyl by to Dieter, kdyby se raději hned nezeptal, zda patří k sobě :D Myslím, že s odpovědí, že jsou jen přátelé, se nikdo z poroty nespokojil, protože na pouhé přátele rozhodně nevypadali, ale nevadí :D Oni vůbec byli celí divní. Na otázku co mají za práci řekli, že fandí Dieterovi - vážně, tomu bych chtěla věnovat svou celou pracovní kariéru! :D A když se samolibě Dieter zeptal, co je na něm obzvláště tak dobrého, dodali že je milý a vnizkla celá kapitolka na téma: Všichni milují Dietera, kde vybrali od všech, kteří Dietera poslali kdy někam, nějakou část ;D Všichni milují Dietera, a ti dva se rozhodli, že zazpívají tu , cituji, strašně těžkou písničku Cherry Cherry Lady, což jim samozřejmě Dieter potvrdil :D No, nicméně neuspěli, nezazpívali to vejš, oddělali Matea :D, poobjímali všechny a zase šli svým světem. Vlastně ještě oddělali dvojčata větou, která nebyla ani německá, ani anglická, ani v jejich rodném jazyce a to když se snažili říci: A mnoho jiného, což se jim povedlo říci jako: Too mas anderes :D Přičemž Tomovo opakování mi vyznělo jako Andreas, a Bill se u toho dokonce více rozesmál, ale budiž, kdo má tomu jejich dvojčečímu jazyku rozumět :D Byl sladkej :D


Bleh o_O

16. ledna 2013 v 7:54 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
Po probdělé noci, po nervech co mě dneska jistě čekají na českých úřadech a po tom, co budu propadat cestovní horečce a nervozitě, mám ještě sledovat DSDS dnes večer? Pokud neusnu, mohla bych se alespoň pokusit, kvůli pornoherečce...Ufff.

Mateo: "Nezdá se mi, že by ty dvě polské holky byly tak hloupé, aby tak snadno skočily na návnadu."
Dieter: "Mě se nezdá těch 500."
Bill: "Ale z jiné stránky, dvě tak opilé holky v jeden jediný den..."


Black coat ♥

16. ledna 2013 v 7:15 | Mintam |  Bill
Konečně po dlouhé době, a po hodně článcích jen z DSDS, něco z dob minulých.
Bože, jak já ten spring-nicht-kabát na něm milovala!

Bill & Manuel Caggegi

16. ledna 2013 v 7:05 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
Že bych snad raději neměla chtít vědět, kde Bill vzal inspiraci a chuť na nové tetování?? o_OUž toho Billa úplně vidím, jak to má pyšně na lýtku a u toho si pyšně zpívá tu hitovku od Britney:
"Ooops I did it again..."


If you know what I mean..

14. ledna 2013 v 1:44 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
Ježiš, ještě že neumím dělat animace, jinak já bych jich z DSDS nadělala 483 milionů!! :D

Tohle je zrovna sice moment, který bude až ve středu, ale o kterém jsem se už zmiňovala a myslím, že se na něj nejvíc těším :D Ještě to Tomovo "Ach so" na konci, aby dostál svému :D