Prosinec 2012

Kaulitz #1 & Kaulitz #2

30. prosince 2012 v 2:30 | Mintam |  Twins
Když už si to tedy navrhovali kluci sami, zajímalo by mě, kolik hádek obnášelo to usnesení, kdo ponese na zádech číslo 1. Vážně zajímalo.
:D

Cukrouši :-*


A good porn movie...

30. prosince 2012 v 2:17 | Mintam |  BTK App
Vánoce jsou sice téměř pryč, teď nás na app už čeká jen další novoroční-na-mol fotka od dvojčat :D, ale já o tomhle musím furt přemýšlet.
Když bych nevěděla, co darovat své dvacetileté sestře k Vánocům, toho posledního, koho bych se zeptala na nápad, by byla dvojčata! Proboha! :D
Tom tu otázku asi musel vzít velmi vážně a hodně se nad ní zamyslet :DZamýšlel se taaaaak dlouho, aby z něho mohlo vypadnout tohle...


Punkt 12 (27.12.2012)

28. prosince 2012 v 22:18 | Mintam |  TV
Tom: "Für uns ist es natürlich ´ne schöne Sache bei Jubiläum-Staffel dabei zu sein. Wir haben als Band auch schon...obwohl wir haben schon 12-jährige Jubiläum, na?"
Bill: "Ich weiss es nicht."
Tom: "Also auch ´was zwischen 10 und 12 Jahre..."

Mám ten moment ráda, ačkoliv nějak mi dochází, že mám vůbec Billa ráda, když říká: Ich weiss nicht :D
Oni prostě nevědí jak dlouho sdílejí kapelu s Géčkama, nevědí! :D Takže něco mezi 10 a 12 rokama :D
Sluší jim to, držtičkám :-*

 


Frohe Weihnachten ~ Merry Christmas

24. prosince 2012 v 17:04 | Mintam |  Me & blog


Velmi krátce, protože již pospíchám na večeři ;D,
tak všem přeji

KRÁSNÉ, VESELÉ A POHODOVÉ VÁNOCE

Kaulitzovi už mají zabalené dárky, jak se již stihli pochlubit, a stejně jako loni tudíž doufám, že Vánoce oslaví již dnes, 24. :) A protože do Německa už jsem pozdravy posílala, tak ještě pozdravy do LA, kde je v tuhle chvíli už taky 24.12.
;) Užijte si to všichni :-*

BUNTE - Comeback roku

24. prosince 2012 v 15:17 | Mintam |  Rozhovory
Nějak se objevilo najednou milion rozhovorů a ve všech mi přijde to samé, takže jsem si přeložila akorát tenhle, už taky jen proto, že má originální fotky ;)

Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz!!!Tokio Hotel je nejúspěšnější německou popovou kapelou. Od ledna sedí Bill a Tom Kaulitzovi, vedle Dietera Bohlena, v DSDS porotě. V BUNTE bratři prozradili, proč si vzali na dva roky oddechový čas.

Rozdělili se jen na pár minut: Tom Kaulitz přišel na svět v roce 1989 kolem 6.20, jeho dvojče bratr Bill o deset minut později. Toho mladšího nazývá Dieter Bohlen, 58, "božím darem". Ne, z této planety. A skutečně, Bill Kaulitz působí se svými zženštělými rysy a výrazným oblečením, jako základ z jiné hvězdy. Tom oproti tomu je chlapecký, mladý hrdina žen.
23 let staří bratři dělají všechno společně. Od 5.ledna sedí společně v porotě "Deutschland sucht den Superstar". Malá senzace, neboť se kluci, i přes své úspěchy s kapelou Tokio Hotel (přes osm milionů prodaných desek), před dvěma ukryli.

Vy jste v roce 2010 přestěhovali do Los Angeles, aby jste si oddechli. Proč jste Německo opustili?
Bill Kaulitz:
Toužili jsme po domově a osobním životě. To už v Německu možné nebylo.

Opa... (by konataidzumi)

22. prosince 2012 v 20:50 | Mintam |  Komiksy
Když už tedy ten Gangam style dosáhl miliardy shlédnutí, tak je tohle k oslavě toho rekordu :D
Neskutečně mne ta představa Toma s Georgem rozesmála :D :D :D
Vlastně mne překvapuje, že je tohle ještě nenapadlo :D


Prohibice.

21. prosince 2012 v 4:32 | Mintam |  Twins
Při pohledu na tyhle fotky mi došlo, že tihle dva jsou horší než kdejaký "otrávený" alkohol.
Při pohledu na ně dva já osobně oněmním, nevidím nic kolem, neslyším nic kolem a někdy mám pocit, že i umírám. Těmhle dvěma by se taky někdy měla vyhlásit prohibice ;D
Komu to přijde nehodné, nechť to raději přejde beze slov.

Takhle by klidně i ten konec světa mohl přijít.

Zeiten ändern dich II #18

18. prosince 2012 v 18:53 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

,,Ahoj," zavadím jen pohledem o Andrease a raději se upřeně podívám na Toma.
,,Ahoj," vrátí mi Andreas pozdrav a mírně se pousměje. Ať to myslí jakkoliv, úsměv mu neopětuju. Kdepak, nejsem ledajaká loutka bez citů!
,,Tady," předhodím před Toma výsledek od lékaře s přiloženým receptem.
,,Hm?" vezme to Tom do ruky, aby si to přečetl, ale to já už se vydám do kuchyně. A jak Tom správně pochopí, mám ho do chvilky za patami. Vytáhnu si hrneček a napustím si do konvice vodu, abych si udělal svou dávku černého čaje.

,,Ty máš angínu?" ozve se za mými zády. Ano, Tome, chci s tebou mluvit sám, ne před Andreasem.

Wintertime (by zuly)

12. prosince 2012 v 18:30 | Mintam |  Fotomontáže
12.12.2012, bohužel ne 12.12, ale alespoň v pořadí dvanáctý článek v tomhle měsíci :)
A s touhle nádherou :-*
Zimu mám hodně, HODNĚ, ráda a takhle má ještě lepší nádech ;) :-*


Wickert trifft Kaulitz

11. prosince 2012 v 3:45 | Mintam |  Z rozhovorů
Jsem nadšená tím, jak skvěle tady Bill vypadá a jak mluví. Původně jsem chtěla udělat překlad toho videa, ale z časových důvodů už jsem to nestihla a teď už semi do toho nechce, když má to video už jistě milion překladů do všech jazyků :) Asi jsem jejich slovy byla prostě jen natolik fascinována a to mi dalo ten pocit, proč bych měla. Teď jenom vím, že chci vypíchnout alespoň jeden bod tohoto videa a to to, co říká Ulrich Wickert ze začátku:

(...) "Denn Berlin ist für mich eine Metropole. Was macht eine Metropole aus? Eine Metropole macht aus natürlich als erstes eine Internationalität. Und ich finde Städte sehr schön, die gebrochen sind. Denn in dem Bruch einer Stadt weckst neues, gibt es Menschen, die hierher kommen, die einfach sagen: Wir wollen etwas versuchen." (...)


> werte-schaffen-werte.de

Tomovy investice

11. prosince 2012 v 2:35 | Mintam |  Tom
Opět takový výkřik do tmy na téma Tom ;D Článek plný odkazů. Plný.
Je mi to líto, ale mám občas myšlenkové pochody, které nemám komu svěřit, a blog je jedinou mojí vrbou, kam můžu věci na téma kluci psát :D Moje poslední myšlenky se zabývaly věcí, že z Toma se asi stává jakýsi... taťka, takovej usedlej a nudnej :D *sorry*Dobře, ta fotka s tím moc nesouvisí, jen prostě když se ty fotky poprvé objevili, můj první pohled padl na toho chlapečka a Tomův pohled. S trochou fantazie jsem prostě usoudila, že Tomův pohled zkoumá toho klučinu :D
Říkám, s trochou fantazie, třeba mu jen závidí to kolo ;D
Podle mého má Tom prostě k dětem blíž, než Bill :D neptejte se mě proč a už vůbec se mě neptejte, zda mají taky děti dobrý vztah k Tomovi :D To vážně nevím! :D
Myslím, že on si nemůže teď dovolit děti, to je investice moc náročná na to, že album není ještě venku a na to, v čem momentálně žije.
Aneb vlastní úlovek z Frankfurtu, neodolala jsem :D ;)"Ria-převod peněz"
:D

Billi ♥

8. prosince 2012 v 19:37 | Mintam |  Bill
Jak slaďouš ladí s mým už trapným a okoukaným designem na blogu :D :-*
Doufám, že už se zase brzy bude usmívat (ačkoliv chápu, že smutek bude přetrvávat dlouho...) ♥Sleep well little girl ♥

6. prosince 2012 v 23:48 | Mintam |  Me & blog

Říkala jsem si, že sem dám na vzpomínku třeba jen fotku, jen tak, přišlo mi hloupé vyjadřovat se k "cizímu" pejskovi, když každý osud, ať náš, či různých tvorečků, bohužel takovýhle je a takhle končí, a prakticky je to ta jediná spravedlnost na světě. A kdybych měla vzpomenout každé "nespravedilvé úmrtí", mohla bych se vyjadřovat do smrti své. I přesto k tomuhle tvorečkovi nakonec říct něco navíc musím.
Musím říct, že mne tahle zpráva ráno vážně dost šokovala, a nebyla jsem jistě sama. Malá dáma, aneb jak jsem si tuhle krásku pojmenovala, mi asi bude vážně chybět. Prostě jsem si tuhle jezevčici oblíbila ze všech pejsků kluků nejvíce. Sama jsem si ji pojmenovala tak před dvěma lety Malá dáma, a když se pak objevila aplikace, kde ji Bill skutečně nazýval malou priceznou a malou holčičkou, udělal mi tak neskutečnou radost! :) Dokonce Malá dáma hraje roli v hodně mých povídkách, jak v Zeiten ändern dich, tak i v mnoha nezvěřejněných povídkách, takže jednoduše se mi tahle slečna dostala nějak blízko srdci, a i když ten pejsek nebyl můj, ani nikoho jiného z fanoušků, svým způsobem byl ten pejsek "náš" :)
(až na ty, od kterých sem četla teď na FB nechutné věci!!)
A ten, kdo měl či má doma nějaké to zvířátko, určitě to vnímá o to intenzivněji, protože ví, jaké to je, když nějakého takového přítele ztratí.

Takže prostě jen je asi vhodné popřát klukům upřímnou soustrast, hodně sil, a Malé dámě:
Spi sladce, princezno
We will see you on the other side. Rest In Peace.

DSDS

6. prosince 2012 v 23:35 | Mintam |  Deutschland sucht den Superstar
Ubohý titulek, ubohé je i to, že to více neokomentuji,
jediné co není ubohé, je obsah těchto fotek :-*
A ty jednoduše okomentovat nemohu a nechci. Nechci mými řečmi zkazit tu atmosféru kolem tak skvostných fotek, podle mne.


Zeiten ändern dich II #17

5. prosince 2012 v 2:52 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

,,Kam vstáváš?" ozve se Tom, sedící na posteli s notebookem na klíně.
,,Musím do práce," začnu se soukat do kalhot a přemýšlet, co si vezmu k nim.
,,Děláš si ze mě srandu?"
,,Co je?" nechápavě se na něho otočím.
,,Ty jsi měl ještě včera horečku a dneska hodláš jít do práce?"
,,Tome, nebyl jsem tam celý minulý týden, musím tam jít."
,,Nezblázní se tam bez tebe. Ty máš ležet v posteli."
,,Ležel jsem v posteli skoro celý minulý týden. Za prvé mě to fakt nebaví, za druhé mi telefonovali, jestli přijdu, a za třetí je to pitomá chřipka, která běžně trvá týden, takže to za chvíli zmizí."

Mit Natalie...

5. prosince 2012 v 2:49 | Mintam |  Twins
Někdy si myslím, že je svět nespravedlivý.
Pak vidím něco takového, že si Natalie může jen tak vyfotit fotku za zády s nimi, a mám už alespoň důvod, proč si to vlastně myslet! :D> Natalie Franz
Ještě že už se blíží aspoň konec světa a všichni budeme nastoleni stejným podmínkám :D

Bill & Tom - Videomessage MAGAPP

4. prosince 2012 v 22:30 | Mintam |  Pozdravy & vzkazy
Z principu tuto zprávu chci mít na blogu, ale prakticky nechápu, k čemu vůbec takovéhle zprávy vznikají. Za prvé byla pro Japonsko, hm? Proč jí zná celý svět? :D Za druhé u každé písničky, kterou kluci vyřkli, se teď objevují komentáře typu: Tohle se líbí Kaulitzovi!! ...a milion srdíček a keciček. A za třetí: k čemu je potřeba vědět, co hraje v jejich iPhonech? Akorát k tomu, aby 85% fanoušků naplnilo těmahlě písničkama svůj iPhone, mobil, mp3, či co já vím, a otravovalo své okolí tím, že to bude neustále pouštět dokola a tvrdit, jak tyhle písničky miluje!
Nemohu si pomoct, z téhle představy mi je šoufl. Ti z fanoušků, kteří se takhle nechovají, ale třeba jednu z těch písniček znají už déle, mají ji skutečně rádi, a skutečně ji už dluho posluchaj, ji odteď už nikdy nemohou poslouchat na veřejnosti, protože ostatní (co to sami tak mají, protože podle sebe soudím tebe) jim řeknou, že to pouští jenom kvůli Kaulitzům! Už nikdy ten člověk nemá důkaz, že k tomuhle OPRAVDU nepotřeboval doporučení od Kaulitzů....blablabla.


Kromě toho, písničku "I follow rivers", kterou doporučuje Billoslav, je lepší v orignále, od Likke Li, protože její verzi opravdu miluju - a to už skoro rok. Ale to je asi mezi těmi, které jsem zmínila nahoře, nemá cenu zmiňovat. Ostatní písničky neznám a asi nějak nemám chuť si je poslechnout.

No nic, tak jsem se vykecala :D

Meanwhile in America...

4. prosince 2012 v 22:11 | Mintam |  Obrázky
Neznám bohužel autora či autorku!

Už tu dlouho nebyl žádný obrázek, a soudě dle Tomových copánků, a data uložení v mém počítači, je tento obrázek už vytvořený dávno.
Ovšem na kvalitě pro mě neztrácí :DA znáte to, dvojčata, která se ke všemu musí vyjádřit :D, by si okamžitě k tomuhle našli nějaký argument, jaktože je někdo ztvárnil vůbec v takovéhle situaci...něco jakože na takovéhle věci nemají v Americe téměř čas, že mají mnoho práce ;D

Zachycen!

1. prosince 2012 v 1:14 | Mintam |  Gustav
Bubeník Tokio Hotel zachycen ve Wolfsburku. Wolfsburg (28.11.2012): Také idol mladistvých chodí nakupovat. Gustav Schäfer, bubeník skupiny Tokio Hotel, byl ve středu zachycen v obchodním centru. Spolupracovníci DOW, Miriam Wohlgemuth a Sven Winter se nechali okamžitě se Schäferem vyfotit. Jak jsme se doslechli, začal bubeník velkým nákupem v jednom obchodě s džínama.
>
Braunschweiger Zeitung-Wolfsburg

Bitch please, pryč s kecama!
VŽDYŤ TO JE PŘECI
Gustaaaaaaaav
Ach láska má ztracená :D Pojď na mou hruď :-* :DPotřebovala bych si pořídit nějaké nové džíny. Slyšela jsem, že jeden skvělý obchod mají ve Wolfsburku.
...:D

Jak dostat odpověď...

1. prosince 2012 v 0:25 | Mintam |  BTK App
Jsem opravdu ráda, že konečně někdo narazil na ten pojem "album"! Jestli nám už konečně nechtějí něco říct! A ještě raději jsem, že se na ní dostalo odpovědi.
Ačkoliv moment vlastně...odpověď je stručná: ne, nechtějí :DTo je ta naivita kluků, kterou se snaží poutat naši pozornost: Uvidíte fotky ze studia, až vyjde album, my ale víme že to nebude už nikdy. Uvidíte videa ze studia, až vyjde album = nikdy.

Ne, vlastně nehodlám hanit neustále to omílané téma album, prakticky se jim nedivím, nesložila bych ani jednu písničku za rok a mezi námi, v dnešní době vymyslet něco, co ještě nikdo nevymyslel je hardcore!

Přeci jen pro nás kluci něco mají, jak slíbil Tom: "Of course we post stuff on the app in between!"
Of course...