Listopad 2012

RTL-Spendenmarathon 2012

30. listopadu 2012 v 2:53 | Mintam |  TV
A protože prostě není neustále čas na blog, opět to video sem dávám po týdnu!
A protože i po týdnu jsem z nich stále paf, tak o to spíše to tady chci mít!
Ne vážně, Wolfram? Slyším poprvé v životě a strašně se tomu směju! :D Sorry!


Ale ten Bill.................................


 


Bill a Tom z Tokio Hotel jsou součástí darovacího maratónu 2012 na RTL! Do dražby půjde motorka, která byla speciálně vyrobená pro Humanoid tour. Kromě toho ještě navíc k tomu dva VIP lístky na finále "Deutschland sucht den Superstar" v příštím roce. Cena začíná na 3000 euro.


A tenhle znáte?

21. listopadu 2012 v 3:30 | Mintam |  Twins
Jak se sejde zebra a zoofil......a Bravo se může přetrhnout, ve kterém státě to vydat jako plakát nejdřív, a hlavně u toho nezapomene uvést, že ten rozhovor i fotografie pořídil exkluzivně tento časopis?
Tenhle vtip mě vždycky zaručeně pobaví.

Ok, špetka toho, že bych i byla schopna říci, že jim to tady sluší, ve mě je.

Dark side of the Tom

21. listopadu 2012 v 3:16 | Mintam |  Tom
Z principu nemám ráda anglické verze písní, ale když tenhle název k tomuhle klukovi pasuje!
Takhle totiž nějak soukromě nazývám povídku 10 things I hate about you, Tom Kaulitz od Mily, kterou všem doporučuji číst ;)
Ono na tom bude něco z pravdy!
Jeho jméno prošlo ústy již milionům holek, (některým ústy prošlo nejen jeho jméno :D), jeho fotky obešly celý svět, on samotný prošel několika sny všech holčiček, dívek, žen, i nejstarších striptérek na světě...
Tím vznikají tři skupiny lidi: 1. Ti, kteří by dali nevím co za to, aby se s ním mohli setkat.
2. Ti, které si on sám určí, že se s nimi "setká" (aneb den, kdy prohlásil něco ve stylu: "A dnes večer tam bude Nicole Scherzinger, a já jí dneska dostanu!"), a většinou se mu to podaří.
3. Ti, kteří by dali nevím co za to, aby se s ním setkat nemuseli.Ubohá zmiňovaná Nicole - vidíte pohled té chudinky? Oči, které právě zaznamenali to dredaté na blízku, a snažící se o výraz "Nejsem tady!"?
Tuhle fotku jsem našla, když jsem hledala jednu fotku Bushida, a zjistila, že ten večer se i on fotil s Nicole :D Možná proto Tom nechtěl nechat nic náhodě, a šel si pohlídat situaci, protože pokud se nemýlím, vedle chlápek má mikinu "Ersguterjunge"? Na ty Tome bacha :D Haha!

A pak je skupinka lidí, která se v jeho přítomnosti vyskytne vědomě, ale bohužel až pak, když už je pozdě, si to chce rozmyslet...

Zeiten ändern dich II #16

19. listopadu 2012 v 2:35 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

Jestli smí poznat Toma? Smí?
,,Jo, mohl bys… já jen že, neznáme se teď pořádně ani my dva. Víš, nevím jestli bych hned chtěl, abys…"
,,V pořádku, chápu to."
,,Samozřejmě, mohu mu pak zavolat, aby přišel, aby mne tu vyzvednul," přikývnu alespoň na tuhle variantu. Snad poprvé po našem setkání jsem konečně řekl nahlas jeden ze svých pocitů.
,,Dobře," napije se, ,,takže…teď jsi odmaturoval?"
,,Díky bohu ano."
,,Gratuluju."
,,Díky."
,,Co teď?"

Friends at First Sight

18. listopadu 2012 v 15:23 | Mintam
Na tohle videjko mne upozornila mamka. A nevěděla, jakou radost mi tím udělá!
S přátelstvím, mezi různorodými zvířátky, je příroda sice již smířená, ale přeci jen to pokaždé dokáže překvapit :)
Stejně jako tohle přátelství, mezi pejskem a orangutanem.
A že to jaksi nemá s tímhle blogem nic společného? Kdepak. Pejsek se totiž nebezepečně podobá pejskovi dvojčat - kterému PROBOHA!!! přestaňte "všichni" říkat Scotty! Za 1. tohle jméno dvojčata nikdy nepotvrdila, naopak tvrdí, že jména svých pejsků nikdy neřeknou, aby na ně všichni fanoušci nepokřikovali, za 2. pokud řekli kdysi jméno Scotty, někde na svých začátcích, bylo to v době, kdy ještě tohodle pejska neměli! a za 3. pokud se skutečně někdo jmenuje Scotty, pak je to ten druhý, starší, černý, kterého mají dvojčata už dlouho. To, že toho černého mají dlouho už několikrát dvojčata potvrdila. Ať Tom ještě na svém blogu, či na apikaci! Ámen!

To jsem ale říct až tak tímhle článkem nechtěla (jen mi to prostě lezlo už krkem!), spíš se zaměřte na toho orangutana - koho připomíná ten? :D Anooo, milou neohrabaností rozhodně Toma :D
To je prostě přátelství na první pohled :D


Bild.de - Co čtenář-reportér prožil s VIP

18. listopadu 2012 v 1:36 | Mintam |  Články
Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz ze zdroje BILD.de!
___________________________________________________________________

Uvolněné a okouzlující cestování Tokio Hotel-dvojčat Billa a Toma Kaulitze (23) v Ami-Cabrio po Karibském ostrově Curacao.

Foto zachytil BILD-čtenář-reportér Joachim Stumph (35) právě na své dovolené. Podává informace: ,,Kluci byli voženi ustavičně, kvůli jednomu záběru v natáčení, po příjezdové cestě hotelu tam a zpět. Byli velmi uvolnění , sympatičtí, a pozoruhodně až nápadně přirození."

Bill a Tom kvůli DSDS odcestovali na Karibik. Sedí v castingové show od RTL v porotě vedle popového titána Dietera Bohlena.

Co jiného čtenář-reportér zažil pro Promi-příběhy, uvidíte nahoře v 1414-VIP-galerii!

Pozor křehké!

14. listopadu 2012 v 2:31 | Mintam |  Twins
Taky se vám to stává? Plánujete si v hlavě nějaký článek, kterým něco chcete říct, něco, co by mělo navazovat na předešlý obsah blogu, nějaký vtípek apod., a pak přijde něco, co vám vyrazí dech a vy to v tu ránu musíte zveřejnit, i kdyby vám to narušilo třeba momentální "plán" blogu?

Chtěla bych je dostat domu ve velké papírové krabici s razítkem a nápisem: Pozor křehké!

Jedna umělecká...

11. listopadu 2012 v 0:30 | Mintam |  Bill
Po dlouhé době se jednomu z Kaulitzů podařilo vyfotit i něco, co vypadá jako fotka.
Co víc, možná i umělecká fotka!
Fotka je to krásná, všichni víme, jací jsou ti dva na focení umělci, takže o to spíš Tomovi nevěřím, že ji fotil (ač ten se nesnažil mi to nikde vyvrátit, takže teoreticky... :D).
Vypadá prostě moc dobře a hezky na to, aby byla focena iPhonem, či něčím tomu podobném.
Neříkám, že by se mi nelíbilo, kdyby dělal tak krásné fotky svého brášky, při západu slunce,...
...a cítíte tu romantiku?? Ách :D


Ať to fotil kdo chtěl, neubírá to nic tomu pohledu na to krásné spojení západu slunce s Billem :)

Kdybych já hloupá se "tehdy" vážně účastnila toho castingu s mým "skákal pes, přes oves...", mohla jsem si teď válet šunky někde v Karibiku :D Verdammt!

TV total: Gute Nachrichten...

10. listopadu 2012 v 15:10 | Mintam |  TV
Z časové neschopnosti opět jeden o měsíc opožděný článek :D

Kdesi jsem 18.10. četla jen titulek, že Stefan Raab urazil Billa, ale protože mě to nezajímalo, tak sem se spokojila jen s titulkem :D A to i přesto, že pořad "muž s kostkou sýra na zádech" (kdo nezná, je mi líto, ale ty parodie se mi nechtějí teď nikde hledat), mám tajemným způsobem ráda :D
Jenomže pár dní na to v noci, jsem nemohla usnout, a protože v ukázce na jeden díl TV total byl Eko Fresh, pustila jsem si to, a až po pár sekundách a začátku mi došlo, co mě k puštění té ukázky tajnou silou táhlo a vysvětlil se i ten titulek z novin! :D
A to když Stefan začal slovy:
"Gute Nachrichten für Bill Kaulitz! Kastrierte Männer leben länger!" / "Dobré zprávy pro Billa Kaulitze! Kastrovaní muži žijí déle!"
A já už si myslela, že Bill jako takový, objekt takovýchto témat, je v Německu už přežitek. Jak se člověk může mýlit :D A Stefana mám tak jako tak ráda, ten urazit nemůže :D
Nebo to snad někoho uráží? Myslím že ani Billa už dnes ne :D


Mám ho ráda, protože ne nadarmo jsem před dvěma roky navštívila jeho studio a dokonce jsem dostala času více, než ostatní hosté, a dopadlo to tak, že sem se nakonec jeko správná hvězda dvakrát za přenos převlíkala :DTak jo, bylo to v zimě, tady bylo hrozné teplo, a já jen ze sebe loupala vrstvy oblečení :D
Já vím, už to sem ani nepatří :D

Takže jiná otázka - nemáte nědo ještě odkaz na ty parodie? Stýská se mi :D

Zeiten ändern dich II #15

9. listopadu 2012 v 23:01 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

Probudí mne jemné hlazení po tváři. Usměju se a teprve až pak otevřu oči. První co zahlédnu je slunce připravené k východu a dojde mi, že Tom skutečně zaparkoval téměř přímo proti Brandenburské bráně v Berlíně. Pak teprve stočím pohled k němu.
,,Jak dlouho spím? Měl jsi mne vzbudit dřív."
,,Slunce ale vychází až teď," usměje se a políbí mne na tvář.
,,Jsi zlato," opětuju mu úsměv a lehce se protáhnu.
,,Až když to vidím z takhle přímé blízkosti musím říct, že se do Berlína fakt těším," proplete naše prsty a jemně mou dlaň stiskne. Pak si opře hlavu o mé rameno a já spokojeně vydechnu.

,,Musíš být unavenej."
,,Však si za chvíli už lehneme."
,,Cože?"

Halloweeeeeen!

2. listopadu 2012 v 1:30 | Mintam |  Twins
Ne, nezaspala jsem :D
Nemohu tomu uvěřit!!
Sotva jsem vydýchala to, že v loňském Halloweenském kostýmu byl Bill do půli těla nahý, a oni jsou tu už s kostýmem dalším.
Ne vážně, ten čas by si jako někdy měl dát pauzu a neletět jak střelenej!Chtěla jsem k těm dvěma něco říci, vždy chci něco říci :D, ale asi jim nemám co vytknout.
Billův kostým vypadá TAK skvostně, že normálně uvažuji o tom, že bych si pouze s ním udělala plakát :) A Tom? Dobře, jeho zmínky o obřím penise a kamarádce vagíně, za kterou by šel Georg, kdyby byl v Americe :D, sem nebrala vážně, a když zmínil, že si prostě vezme něco jednoduchýho, nevěřila jsem, že opravdu jen vytáhne své triko s dírou a půjde, ale nakonec musím uznat, že i když to triko vytáhl :D, i tak je "jeho dílo" podařené :)
Ano uvozovky, protože co mu nevěřím je fakt, že si to dělal sám...(tím stále myslím ten "kostým" ;D)