Říjen 2012

Deutschland #5

24. října 2012 v 23:50 | Mintam |  Me & blog
Přes Aachen (kde jsem nakonec na rok neskončila, jak nesnesitelné to tam bylo!) do Frankfurtu a z Frankfurtu domů. Všechno strašně moc rychle. A ač jsem v poslední době viděla Drážďany, Kolín, Gerolstein, Aachen, tak trochu Norimberk (což se nepočítá, to bylo jen z okna autobusu), a nevím co ještě, zdál se mi Frankfurt z nich jako to nejhezčí město. Jeden kluk měl na tričku dokonce napsáno: Alles außer Frankfurt ist scheisse, nebo-li vše kromě Frankfurtu je sra*ka, a já nechci plně souhlasit, ale zároveň musím přiznat, že něco na tom nápisu bude.

Je to netypické město Německa, přiznávám, všechna ta města před tím mají taky své kouzlo, a schválně jsem nezmínila Berlín a Magdeburg, protože k těm chovám zvláštní lásku, kterou nic nepředčí, ale i přesto je to město, do kterého se ještě jednou hodlám vrátit. Plus Wolfgang, Georg a Freddi, Luise v Oberurselu... Ale udělám v tom trochu pořádek.
Pro začátek, jen tak mimochodem, nevím, proč se dvojčata musí cpát do Ameriky, když ve Frankfurtu taková malá Amerika je.

Bill and Tom's Video Message for CherrytreeRecords.com

22. října 2012 v 17:47 | Mintam |  Pozdravy & vzkazy
Týden jsem byla bez internetu, a zjistila jsem, že jsem o nic vlastně ale nepřišla :D
Pouštěla jsem si tohle video včera večer, a protože byl můj taťka natočen ke mně, shlédnul ho "dobrovolně" se mnou a myslím, že ačkoliv neumí anglicky, pochopil tohle video velmi dobře a lépe než on bych to neshrnula:
"A co ses dozvěděla, krom toho že jsou to bratři a že se na sebe celou dobu jen zubí?"
Nic tati, nic sem se nedozvěděla :D
A to chudák ještě neví, že nás na tohle "nic" lákaj už 14 dní, hlavně ať zůstaneme online, hlavně ať to nepropáseneme!! :D


Zeiten ändern dich II #14

14. října 2012 v 3:04 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

Bohužel není ani čas, ani inspirace... a nikomu nic nedlužím. Jsem naplno ponořena v psací krizi.

Když se jeden den v týdnu vyskytnu doma zcela bez Toma, nechce se mi jen tak ležet, jenom protože jsem nachlazený, ačkoliv je to už mnohem lepší. Takže se rozhodnu, že obvolám všechna kadeřnictví, abych si zaručil, že budu ostříhán ještě dnes. Ano, musím to jednou prostě udělat. Poté co mi hned v druhém kadeřnictví slíbí, že mi udělají vše, co budu chtít, a že mohu přijít za hodinu, usadím se spokojeně na gauč a jen přemýšlím o tom, zda to ještě zavolat Tomovi. Ale proč mu to nenechat jako překvapení?

,,Spokojen?" zeptá se mne kadeřník a já se celý natěšený otočím k zrcadlu.
,,Wow!" je jediné co jsem hned schopný říct.
,,Wow jako dobré, nebo wow jako co jste to udělal?" vtipkuje kadeřník, když vidí můj totálně nadšený výraz, kdy se snažím vlasy zachytit mezi prsty.
,,Je to úžasný!"
,,To jsem moc rád. Myslím, že je to pro vás ohromná změna a vypadá to skvěle."
,,Nečekal jsem to, ale jo, vypadá to skvěle. Děkuju."

Just Tom...

12. října 2012 v 12:28 | Mintam |  Tom
Ne, prostě si na ten blog zase čas udělat musím!
Takže takový malý hezký rozjezd :)

B & T fighting...

3. října 2012 v 20:48 | Mintam |  Backstage
Asi tady už tohle video mám, nebo alespoň tu část, kterou zveřejnil BILD.
Tohleto nesestříhané nevím, zda jsem sem dávala, ale poslední dobou hledám nějaké milé rozptýlení, a prostě mi to nedá si to hodit i sem :D
Já to prostě tak miluju :D
A úplně nejradši mám tu scénku kolem 1:13 :D Respektive toho Toma tam :D

B: "Tom, unterschreib doch einfach!"
T: "Du bist so blöd. Duuu bist soo dumm...hier!" :D

Nevím, co mne na tom tak fascinuje, ale směju se tomu pokaždé jak malé děcko, kterému jedinou vtipnou věc můžete ukazovat stále dokola, a ono se bude stále dokola smát :D


Ach, ty dvojčata :D

Good Morning... (by Millah)

3. října 2012 v 20:40 | Mintam |  Twincest ♥
Já osobně, jsem si v počítači uřízla kousek spodní části montážky, protože mi nějak nesedí ta délka těch nohou. Nicméně třeba je to jen mou blbou představivostí ;)
Samotná ale montážka mi prostě přijde naprosto skvostná, takže se nějaký nohy dají přehlídnout, o ty tu přece nejde :)
Just Bill...

3. října 2012 v 11:31 | Mintam |  Bill
Někdy není na škodu, vylepit si na blog pouhé fotky, které člověk nemůže okomentovat, protože mu vyráží dech a klepou se mu z nich rozechvěním prsty :)

A to tyto 4, z poslední doby odevšaď, opravdu dokáží.
BILD.de - Proto Tokio Hotel odešli do Ameriky

1. října 2012 v 21:25 | Mintam |  Rozhovory
Protože to tady chci mít, už jen kvůlím určitým větám, a protože nemám čas se ničemu jinému věnovat, než jen němčině, takže mi tohle pomáhá. A protože nemám dnes náladu, dopsat k odpovědím dvojčat něco (podle mě) vtipného, tak tu bude pouhý holý rozhovor. Třeba jindy.

Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz ze zdroje BILD.de!
___________________________________________________________________

BILD se setkal s Billem & Tomem
"Neměli jsme už žádný domov"

Na nejvyšším bodě jejich úspěchu opustili "Tokio Hotel" dvojčata Bill a Tom (23) Německo - a odstěhovali se do Los Angeles. 2 roky přestávkového klidu. Nyní jsou zpět v jejich rodném domově - jako porotci "Deutschland sucht den Superstar"! BILDu podali Tom a Bill jejich první interview během řady castingových show.

BILD: Už jste dnes nalezli talenty?
Bill:
,,Jo, bylo tady pár dobrých lidí…"
Tom: ,,Ale ještě žádná senzace. Dnes jednoznačně ne."

BILD: Jak vycházíte s Dietrem Bohlenem?
Bill:
,,Neznali jsme předtím Dietera osobně, ale těšili jsme se na to, tvořit s ním jubilejní řadu ,DSDS'. Rozuměli jsme si dobře napoprvé a skutečně se bavili."