Září 2012

Vítejte doma?

29. září 2012 v 10:10 | Mintam |  BTK App
Jak jsem mohla napsat vítejte doma, když je to víc k pláči, než pravda! :D
Vždyť oni jsou bezdomovci, když pospávaj teď po hotelech.
Ježiši, to jsem si neměla uvědomit, teď bych jim chtěla poskytnout náruč alespoň :D

Dobře opomenu to, že se mi vážně stýskalo po těch čtyřech spolu :-*, a opomenu i to, že společnou fotku slíbil poslat Tom :D U něj jsou sliby marný :D
Nicméně, chtěla bych se spíše zaměřit na to, vzbudit nějak ve fanoušcích lítost, aby apelovali na Géčka, aby těm vděma bezdomovcům poskytli domov :D Vždyť chudáčci bezdomovci malí :D
Fajn, ke Georgovi s tímhle preverzním úsměvem (ne, nemohu to jinak nazvat :D) bych se teda moc nepřimlouvala :D, a Billa, kterej skutečně tu vypadá jak bezdomovec a ještě ke všemu strejda úchylák v jednom (sorry Bille :D vlastně mě to nemrzí :D), bych nejspíš neubytovala. Ale Gustav, který jediný vypadá na té fotce normálně, je jistě milosrdný ke svým kolegům :D Nebo? :D
No vlastně bych se mu ani nedivila :D A to ještě díky bohu, že ta fotka je tak tmavá a není vidět vše :D Alias sám mistr fotograf Bill Kaulitz ;DNe, ale teď vážně. Takovou dobu nebyli v Německu, jistě zapomněli určité ulice apod.
Kdybyste šli večer, potemnělou uličkou :D, zastavilo vedle vás auto, stáhlo okénko, a řidič, neboli Bill, by se vás zeptal na cestu - vážně byste měli tu jistotu, že mu jde jen o zeptání? Že vás najednou nenarve do auta a už vás nikdo v životě nespatří? :D

i eat boys up ☆ bill k

26. září 2012 v 20:45 | Mintam |  Videa
Haha, tak nejsem jediná, která si všimla toho, jak se Dieter málem Billovi zakousl do krku :D
Dobře, asi to zaznamenali všichni, ale když já bych z toho potřebovala animaci a nikde jí nikdo nemá, tak sem uznala, že to nikoho nezajímá :D

Autorka videa, neboli hELLuSpank k tomu napsala:
he's a cannibal, carnivore animal.

Já si ale myslím, že se spíš všichni snaží sežrat Billa :D:D


Super práce mimochodem ;)

Zeiten ändern dich II #13

25. září 2012 v 19:15 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

,,Vypadáš, jako že pospícháš," utrousí Patrick zpoza fotoaparátu, když dokončíme poslední set fotografií, kolem půl druhé, a já ze sebe celkem urychleně svléknu sako a začnu se pokoušet dostat i ze šátku, který je součástí.
,,Jak se to vezme," pokrčím rameny. Po celý zbytek focení jsem si od Patricka držel patřičný odstup, jen z bezpečnostního důvodu, čehož si asi všiml. Ale musí si to uvědomit. Ne, je moje chyba, že se při každém jeho komplimentu vznáším kdesi, ale nenechám se tím zneužívat.
,,A chceš někam hodit, když tu nejsi autem?"
,,Ne, díky. Potřebuju se ještě stavět ve městě. Chytnu si nějaký autobus domu," utrousím schválně, ačkoliv už předem vím, že jsme se domluvili s Tomem, že s Nelly zůstanou ve městě, a domu pojedeme všichni společně.
,,Vážně bych tě hodil domu."
,,A já ti vážně děkuju."
,,Ok," pokrčí rameny a vrátí pohled do fotoaparátu, ,,tohle bys měl vidět, tohle je snad to nejlepší, co jsi ze sebe dneska dostal."

Láska na první pohled!

25. září 2012 v 14:29 | Mintam |  Bill
A já už přestala doufat, že se to Billovi povede, najít si konečně "tu pravou" :D
A on se nám sám takhle nádherně prozradí :D
Ten musí být zamilovaný až po uši, když plní aplikaci takovýma zprávama :D
Věk pro něj není problém, protože si přece nemůžete naplánovat, do koho se zamilujete, right? :D
Myslím že asi není nutno překládat.
A já mu to přeju :D Budiž je s ní šťastný až do smrti......ups, to se asi nesluší říkat, když je ta dáma v takovém věku, ne? :D Nicméně, kvůli Billovi bych si přála, ať dáma žije ještě takových sto let :D

by Radiohysteriia

Willkommen zu Hause ♥

22. září 2012 v 13:07 | Mintam |  BTK App
Na blog mi vážně zbývá poskrovno času, jen když dvojčata spí. A tím nemyslím "ta naše dvojčata" ;D Ti taky nejspíš ještě spí, je moc brzo na svtávání :D Už jsem přestala doufat, že taky někdy budu moci říct, že když je jedna hodina odpoledne, že to platí i pro ně, a nebudu si muset odečítat devět hodin, abych zistila, kolik mají v LA. Ach ♥

Tak trochu sem v něco zadoufala, když se objevila den předtím zpráva o tom, že balí kufry.Ačkoliv pak jsem si zase říkala: Jestli balí jen kvůli tomu, aby jeli domu za porotcováním Superstar, to ať si raději v tom LA zůstanou :D Na druhou stranu... stejně mne tato zpráva dojala ♥Ať tak či tak, jsou v Německu, (i přes to, že jsem k tomu stále nějak skeptická, jelikož se zase večer objevila zpráv o tom, že vzduchem kolují jakési fámy - doufám že se to týkalo DSDS!) a myslím že tahle zpráva včera potěšila snad polovinu světa :) A pro mne v tuhle chvíli (ač mám strach upřímně) jdou věci jako starost o album a starost o DSDS stranou.
Takže vážně jde říct jen: Vítejte doma, kluci :)

A sdílet s nimi jednu zemi je pekelně super pocit

Bild.de - Bohlen & Tokio Hotel v porotě DSDS!

20. září 2012 v 21:35 | Mintam |  Články
Jak jsem slíbila, jsem tu až po absolvování testu na vysoké škole, který dopadl nad mé očekávání, takže sem si řekla, že si mohu dovolit přeložit dva (ačkoliv se v každém píše to samé) německé články :D Německé články o tom, jak by dvojčata měla sedět v porotě "Německo hledá Superstar", a když si neudělám ostudu tím, že půjdu na casting, tak alespoň půjdu čumět na jejich zátylky na jedno vysílání, jak říkala Monica ;D Jestli je to blábol BILDu, opět, to se dovíme snad dříve, než za tři měsíce, ale protože dnes Bill na aplikaci psal, že balí kufry, tak... uvidíme :)

Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz ze zdroje BILD.de 1 / 2 !
_________________________________________________________________________________________

Tokio Hotel dvojčata v porotě DSDS!
Televizní senzace

Jaká to skvělá porota!

Poté, co vysílací stanice RTL dokázala vyhrát s titánem všech show, Thomasem Gottschalkem, následuje nyní další TV senzace: Tokio Hotel dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi (23) jsou novými členy v porotě "Německo hledá Superstar"!

BILD se tyto informace dozvěděl od super zdroje, který oběma muzikantům pomáhá dva roky po jejich posledním albu ke comebacku.

Úspěch pro RTL. PRO7 se v posledním roce údajně marně snažila o získání Billa a Toma jako porotce pro "The Voice".

Už od 24. prosince by měla dvojčata společně s Dietrem Bohlenem (58) posoudit nové zpěváky. Do televizního vysílání pak ale fanoušci musí ještě tři měsíce mít strpení.

Desátá řada ,,DSDS" začíná v lednu 2013. Vedle dvojčat bude sedět taky v porotě frontman Culcha Candela.

Deutschland #4

17. září 2012 v 15:36 | Mintam |  Me & blog
A nyní směr Aachen! Jop, od zítřajšího data budu opět hostem v tom dalekém západě zvaném Německo. A tentokrát definitivně na rok. Absolutně nemám představu, jak tuhle "návštěvu" zvládnu, jsem z toho celá mimo a ještě víc budu opět zítra, až se bude blížit výstup z autobusu. Ano, mohla bych letět, ale mám milion důvodů proč ne a proč raději obětuji těch 10, či kolik, hodin jízdě autobusem. Až na to, že nejspíš mi všechno ujede i uletí, protože OPĚT ještě nemám sbaleno :D

Sbalila bych si včera, ale ten den patřil něčemu, respektive někomu jinému. A to Coldplay. Jestli jste tam někdo byl, určitě víte o čem mluvím. Pro ty, kdo tam nebyl, se atmosféra bohužel popsat nedá. Považuji se za člověka, který zažil již mnoho koncertů, ale naposledy mne dojal koncert tímhle způsobem asi jen 3.4.2007. To, jak jsem dnes nabitá energií a eufórií, je úplně neskutečné! Nejenom hudba, a kapela samotná, ale i všichni ti pozitivně nabití lidé kolem předávali tolika energie, že mi asi jen zářili oči. Kromě toho, že se u vchodů rozdávali každému jakési monstrózní náramky, nepraktické, velké, a divné, ale neustále před koncertem naléhali, ať si je všichni nasadí, že je to součást show. A součást show to bylo! Každému se náramek během několika písniček rozsvítil (opravdu nevím jak tahle technika funguje :D), a když svítí celý takový stadion po 35 000 lidí.... FAMÓZNÍ! Jinak u Paradise jsem si vzpomněla samozřejmě na tyhle dva ;) ... No ale to bych tu byla ještě dlouho :)

Ehm, chci říct, že než se rozkoukám opět v tom novém prostředí, bude to tady asi trochu prázdné. Ono to tedy poslední dobou stejně už bylo. Ale ne mojí vinou, vinou času. A vůbec asi všeho dohromady. Nicméně hned jak podstoupím pohovor na Vysoké škole, abych vůbec věděla, zda můžu studovat :D (až se doví, že neumím německy vůbec :D), tak rozhodně plánuju tady věnovat jeden článek jen té nové úžasné fámě o tom, jak dvojčata budou sedět v porotě německé superstar :D A jestli je to pravda, a opravdu tam ti dva ořeši zasednou :D, tak snad obětuju tu ostudu, a půjdu na nějaký casting zazpívat, jen abych je viděla jednou za život taky zblízka a ne jen na pódiu :D Tak, sem se rozhodla, a teď asi jdu vážně něco dělat. Zatím se s-mějte :)

Jedním šmahem!

14. září 2012 v 1:20 | Mintam |  BTK App
V jednom článku shrnout např. dva měsíce dění na BTK App?
Výzva přijata! :D
Je to v podstatě jednoduché.

Čas od času (minimálně ob den), se objevila zpráva o tom, jak sedí, či seděli ve studiu. Jak tvrdě pracují, či pracovali, a teď jsou unavení a přejí nám hezkou dobrou noc. Občas do toho pochválili (minimálně každý den) jeden druhého, či sebe samého. Někdy jsou takovéhe pochvaly miloučké, jako z tohoto týdne.Na druhou stranu převažovali ale zprávy a fotky o tom, které se studia vůbec netýkaly.
Ať už fotky z jakékoliv párty v LA, Hollywoodu, New Yorku,... apod. :D Fotky o tom, jak své žaludky nenechávají prázdné (bez toho se blbě pracuje, že?). Fotky o tom, kolik času věnují návštěvě tetovacího salónu, kolik času věnují vymýšlení dalších a dalších tetování. A když sami dvojčata přijdou na to, že už dlouho nenapsali o tom, jak sedí ve studiu, použijí v jakékoliv odpovědi na fanouškovskou otázku slova jako: zaneprázdněný, zajímavé setkání, nadšenost!
Čímž se dostáváme opět na začátek...

Chtělo by to změnu!

14. září 2012 v 0:25 | Mintam |  Georg
Vyměnít konečně už všude ty fotky dvojčat a dát tam někoho, jako je Georg, nebo Gustav.
Další variantou by byly nahé fotky...ehm, ne, to už jsem jinde :D

Kdo by nepostrádal tyto precizně vyžehlené vlásky? :D
Chlápek za ním rukou kontroluje (a netváří se nadšeně), zda prší, aby Georgova snaha nepřišla nazmar jen při přechodu z hotelu do auta - no koho by nenaštvalo, když se mu po dvou hodinách pracného žehlení vlasy zkroutěj už po dvou vteřinách, že?
(taky jsem si tím kdysi prošla :D)A protože už i Tomovi se po Georgovi stýská... (do Ameriky z Německa daleko nu)

Tom & Blaženka

10. září 2012 v 12:20 | Mintam |  Komiksy
Rozhodla jsem se, že slečně, který celý svět říká Ria, budu já říkat Blaženka. Za 1. tu osobu osobně neznám, tudíž nemohu potvrdit její identitu, a za 2. jméno Blaženka méně provokuje ;D
Povídala jsem totiž, děsně zaujaté mamince *ironie* :D, o Blažence, která má totálně rudé vlasy a že jí to více slušelo s tou barvou předtím. A abych si ušetřila hledání, zadala jsem na googlu jméno "Blaženka Sommerfeld" a čekalo mne příjemné překvapení :D
A jdou se vířit vody!Tato údajná fotka Toma a Blaženky na Maledivách 2012 vyběhla hned mezi prvními fotkami.
Možná už tu fotku znáte, možná ne, ale všechny články, které k této fotce vznikly byly určitě plné jen nesmyslných dohadování fanynek, zda to jsou opravdu oni dva či ne.

A proto já konečně musím zabruslit na to smutnější téma celé této sitace, KTERÉ NEJSPÍŠ NIKOMU NEDOŠLO!
Umíte si představit, jak se na této dovolené musel tvářit Bill, jakožto křen? NEDEJ BOŽE, jak se musel tvářit a cítit, jestliže ho nechali doma?? :-O

Zeiten ändern dich II #12

8. září 2012 v 20:36 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

Do Loitsche stejně dojedeme až k večeru, protože jsem si usmyslel, že alespoň půl dne, z toho volného, hodlám jen proležet a nic nedělat. Musím se usmát, když jen co vejdu do zahrady, už na mě dýchne pohodová atmosféra. Malá dáma se mi okamžitě vrhne k nohám, takže ke Gordonovi a Nelly, kteří vypadají, že mají v trávě piknik, už dojdu s ní v náručí.
,,Ahoj piknikáři," pozdravím je vesele a bez ptaní k nim přisednu, nechajíc zatím telefonujícího Toma za sebou.
,,Ahoj, to jsem vymyslela sama, že je to pěkný?" usměje se okamžitě Nelly.
,,Úžasný," přitakám jí s úsměvem.
,,Zdravím," dojde mne Tom, který nemá absolutně šanci se víc nadechnout, aniž by se i jemu Nelly nezačala chlubit s nápadem pikniku. A až když jí i Tom, z toho podvědomého donucení, pochválí, cvrnku ji do nosu.
,,Ty jsi držtička."

Inspirace?

8. září 2012 v 18:26 | Mintam |  Bill
A nejhorší na tom je, že když se kdysi objevil první díl Arthura (2006/2007), tak Bill skutečně prohlásil, že se mu Arthurovy vlasy líbí, a že když se jednou ráno vzbudí a řekne si, že chce jako on vypadat, tak že to udělá.
A všichni: Nedovedu si Billa představit v blond.
Kde jsou ty časy :D :-*Asi bych raději, kdyby se skutečně nechal ovlivnit Arthurem, než Amerikou.

Happy Birthday, Gustav!

8. září 2012 v 18:12 | Mintam |  Me & blog
To už je to zase týden?
To už je mu 24?
Vždyť, před chvílí mu bylo teprve 18!
A nebo stárnu já? :DJak na aplikaci žádal Tom: tady tedy posílám přání pro svého oblíbeného bubeníka :D

Všechno nejlepší ke 24. narozeninám, nestárni nám, a pevné nervy s těma dvěma Američanama, kteří jistojistě už 483x smazali tvou nahranou práci, když byli namol, protože jinak není možný, proč to album trvá tak dlouho :D
Málo vykácených lesů, ať je stále dost paliček a hlavně, ať se nikdy těm dvěma nepodaří tě dotáhnout do Ameriky :)

Wir lieben dich :-*
Ne nadarmo, už devět minut po půlnoci, bylo #HappyBirthdayGustavSchäfer celosvětovým TT, k čemuž jsem nejen přispěla, ale byla toho i svědkem ;)


Z pohledu paparazzi...

5. září 2012 v 21:37 | Mintam |  Bill
Já vím, že jsem jim k narozeninám přála málo paparazzi a všech těchto dotěrných lidí.
Ale když někdy vidím ty fotky, chce se mi tomu fotografovi "poděkovat" (on se víceméně stejně nedá zastavit, aby ty fotky nepublikoval - a pak se jim vyhýbejte a zavírejte při každé fotce oči, že jo :D)
Ne srdečně, asi to kluky opravdu musí rušit, já osobně si to nedovedu a ani nechci představit, ale jak bych mohla usínat bez něčeho takového? :-*A když to tak vidím, oni kluci ani tak moc ty fotografy řešit nemusí, a lámat si hlavu s tím, jak je poslat doháje. On to za ně vyřeší někdo jiný ;D


Zeiten ändern dich II #11

3. září 2012 v 22:53 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

Kolik slibů, ohledně předepsání této povídky se sebou ještě uzavřu, to vážně netuším :D
Oddechový dílek ;)

,,Jak dlouho si tohle už slibujeme?" nadšeně se usměju, když přijedeme před areál autokina.
,,Dlouho," přizná mi Tom a stáhne okénko, aby pokladní zaplatil poplatek za náš vjezd.
,,Jak jsi přišel na to, že zrovna dneska večer?" zeptám se okamžitě, co jsme vpuštěni dovnitř.
,,Za prvé to ber jako součást omluvy, a za druhé jsem chytil film, který se taky chystáš shlédnout už dlouho," mrkne Tom a mezi již parkujícími auty před plátnem nám vybere jedno z míst.
,,Ne ne," zavrtím nevěřícně hlavou.
,,Ale jo."
,,Myslím, že je ti vše prominuto," vydechnu nadšením. Bože, autokino, můj dávný sen, který si plánuji splnit opravdu už snad po celý ten rok, co jsem s Tomem.
,,Hned budu zpátky," oznámí mi a já jen pokývu hlavou, aniž bych byl schopný nabažit se prostředím. Fajn, film ještě nezačal a kolem a dokola se ještě poflakují lidé nosící si do aut popcorn a podobné věci, ale i přesto jsem už teď uchvácen okolím a atmosférou.

1.9.1989...

2. září 2012 v 18:43 | Mintam |  Obrázky
Neznám autora.

Je možný, že něco tak rozkošného taky existuje v reálu? :D
Asi ne :D
Nepotřebuje to slova.
Aneb co se stalo 1.9.1989 mezi 6.20 a 6.30 ráno :DŇuňu :D :-*

Happy Birthday

1. září 2012 v 23:59 | Mintam |  Me & blog
Nějak mi dnešní den utekl mezi prsty. Špatně se mi usínalo, takže jednu polovinu ze dne jsem prospala a tu druhou jsem protančila na "festivale". Takže mi uteklo vše, co se kolem Kaulitzů dnes stalo. Ale podle reakcí lidí na internetu, kteří křičí i na fanoušky, jak hnusně se chovají (tuším že to bude něco s tím videem ohledně té rusovlásky...?), mi došlo, že sem asi o nic tak extra nepřišla ;)

Ale dnešní den je o něčem jiném......protože 23 let, je 23 let :)
Zrovna dneska jsem mamce popisovala, že když mne vezla na jejich první koncert, tak jim bylo 17. A dnes? :)

Tak chlapci naši, přeji vám málo zlobeního s lidskou hloupoustí a závistí, málo paparazzi, více fanoušků a chuti k práci (to neříkám jen tak nadarmo ;D), a hlavně si to dneska v LA, kde jsou teprve tři hodiny odpoledne, pořádně užijte!

Ačkoliv mým největším přáním a prosbou k vám je, ať vás něco donutí vrátit se domů...

Viel Spaß!