Červenec 2012

Zeiten ändern dich II #7

28. července 2012 v 12:12 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

Osmý díl je v nedohlednu :D Je rozepsaný asi už 14 dní a nemůžu se v tomhle chaotickém období dostat dál. Doufám, že ho dopíšu brzo, protože už bych i sama ráda pokračovala :D Asi si nafackuju! Jinak focení v dnešním díle se nebojte, alespoň tedy co se týče Tomovy představy o natáčení porna ;D Příjemné čtení ;)

Přesně ve tři-čtvrtě na deset dorazím na adresu, co mi na vizitce dal ten fotograf. Okamžitě ale co vejdu dovnitř, chci zase utéct. Je tady minimálně dalších dvacet lidí, takže mi dojde skutečnost, že jsem nebyl vybrán jako jeden z mála, jak jsem myslel, ale že budu součástí jakéhosi konkurzu. Pořád ještě trochu zkusím podpořit svou naivitu tím, že se sebevědomě vydám rovnou k jakési recepci, alespoň se ohlásit, jestli nejsem třeba extra očekáván. Ha ha.
,,Dobrý den."
,,Dobrý den, přejete si?"
,,Měl jsem se tady hlásit na desátou hodinu u pana," kouknu rychle na vizitku, ,,Patricka Thömmese."
,,Je mi líto, ale Patrick teď pracuje. A pak jste si jistě všiml, že tady čeká dalších pár lidí, takže si budete muset počkat," odpoví mi odměřeně, takže jediného čeho jsem si všiml je, že je neochotná.

Tom sieht richtig Scheiße aus!

26. července 2012 v 14:30 | Mintam |  Twins
Většina lidí, včetně mě :D, si stěžuje, jak se toho stále málo děje kolem kluků (o Géčkách nemluvě).
Ale uvědomujeme si, jaký skvost vlastně máme, že máme tu aplikaci?
Vždyť minimálně každý den máme jednu fotku nějakého stromu, vlajky, či mraku. Čas od času se tam vyskytne jakási rasa velkého psa, o kterém Bill tvrdí, že je jezevčík...
No nemáme my se dobře? :D *ironie, těžká ironie*

A teď k tomu nejlepšímu úlovku z celé Ameriky :DAbych pravdu řekla, přidala jsem se ke komentáři jedné slečny, která napsala doslova: Tom sieht extrem scheiße aus! Takže historie se opakuje...

Zeiten ändern dich II #6

25. července 2012 v 17:00 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

Odpoledne nadšeně skoro doběhnu domu, abych oznámil Tomovi skvělou zprávu o tom, co se mi dnes přihodilo v práci. Jenže k mé smůle ho doma nenajdu, a proto okamžitě vezmu telefon, abych zjistil, kde je. Ale abych měl větší důvod, proč ztratit tu prvotní nadšenost, začne Tomův telefon vyzvánět přímo přede mnou na stole.
,,Super!" ušklíbnu se a hodím svůj telefon vedle toho jeho. Tak si budu muset holt počkat, až si usmyslí se zase doma ukázat. Venku je tedy krásně, takže se mu ani nedivím, kdyby byl tam, jen jsem vážně až příliš natěšen na to, abych mu oznámil, jakou jsem dneska v obchodě dostal úžasnou nabídku.

Tom got passion in his pants...

25. července 2012 v 16:54 | Mintam |  Videa
...and he ain't afraid to show it.

Jak já miluju tuto autorku videí ;)
A zatím neznám člověka, který by neměl rád tuto písničku, tím spíše ten videoklip :D
A to dokonce i moje kamarádka, která až téměř zatvrzele holduje rocku a metalu, takže to už je co říci, věřte mi ;D
Myslím, že pro Toma byla tahle písnička přímo udělaná, jinak to totiž není možný :DJapan

25. července 2012 v 13:06 | Mintam |  Kapela
Když byl ještě Kaulitz jako Kaulitz...
Ne, opravdu jim to slušelo!
Tohle bych chtěla jako plakát přes celý pokoj, protože co nejdříve budu muset ty své doposavadní v pokoji strhnout, a opravdu na to nějak nemám srdce - tímhle bych si trochu uklidnila své výčitky ;D No nic...

Jsou to miláčci :-*
Zeiten ändern dich II #5

21. července 2012 v 12:12 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

Konečně další díl. A já bych si měla už nafackovat a opravdu si udělat čas na psaní...!
Takový odpočinkový díl, tak snad se bude líbit ;)

Zato v pondělí nemám už žádnou energii se někam připravovat, když mě v sedm ráno Tom vzbudí milým polibkem.
,,Dvě minuty, prosím," zalezu si pod deku až po hlavu a spokojeně vydechnu.
,,Udělal jsem ti vafle."
Nedůvěřivě si probuzeného Toma prohlédnu. ,,Když nemusíš vstávat, tak jsi vzhůru v sedm ráno a ještě děláš vafle?"
,,Paradox, co?" usměje se. ,,Ber to jako odměnu za tu sobotu a za to, že musíš vstávat a já ne."
Se smíchem zavrtím hlavou. ,,Kdyby ses v sobotu viděl, taky by ses o sebe postaral."
,,A kdybys ses viděl ty teď, taky by sis ty vafle udělal," odtáhne mi deku, ale na to se zamračím.

Nemáš kousek něčeho k jídlu?

21. července 2012 v 0:32 | Mintam |  Twins
Kdykoliv se objeví na aplikaci další ze sbírky fotek "Čekání na jídlo", začne se všude rozebírat, jak jsou Kaulitzovi chudáci, že se neustále stravují všude různě než doma, a ještě se u toho fotí, aby nám zavdali důvod, proč nám jich má být ještě více líto :D
Mě to přijde, že když jednou Georg ve VIP callu zmínil, že doma nemá žádné jídlo, že oni viděli, jak se zvedla vlna solidarity a všichni chtěli Geovi poslat trochu od svého guláše, a chtějí vyzkoušet, zda takovou vlnu solidarity probudí v nás i oni :D

Já nevím, mě jich moc líto není, já bych pro ně taky nevařila :D Umíte si to představit? Maso to nežere, zeleninu to nežere, tak co? Mám jim vařit sušenou trávu? :D Oni asi zas tak vděční strávníci nebudou :D Určitě ani něpoděkujou, když už jim číšník, místo tedy maminky doma, odnese talíř :D
Já je vidím pacholky nevychovaný! :D
Naštěstí s nimi jště někdo soucítí a krásně to shrnul v "jeden problém":


Mein Kopf ist voll bis oben

18. července 2012 v 19:53 | Mintam |  Me & blog
Jak zpívají kluci, skutečně toho poslední dobou mám nad hlavu (známe to asi každý) ;) Můj dvouměsíční pobyt v Německu je už přes 14 dní u konce, a od té doby jsem se zatím neměla čas zastavit. A to už vůbec nemluvím o blogu!

Všechno ale nemá dlouhého trvání, a proto věřím, že i tohle se uklidní. Začnu zase číst všechny mé rozečetené povídky, začnu zase navštěvovat své oblíbené blogy, a snad konečně udám i pravidelnost Zeiten ändern dich, která se píše sice sama, ale tentokrát hrozně pomalu.

Když už jsem myslela, že bude klid po těch 14 dnech, co jsem stihla objet všechny známé a ukázat jim, že i po dvou měsících, co jsem nebyla doma, mám všechny kosti v těle, tak naši přišli s tím, že začneme s rekonstrukcí domu :D A opravdu nemám povahu, abych dokázala bez hnutí brvou koukat na naše, jak se dřou, a sama si v křesle koukala na Gilmorky, (které mimochodem v Německu momentálně nejdou a proto je 14 dní už hltám, jakobych ty díly nikdy neviděla :D). Takže ačkoliv tento článek píšu s puchýřema na rukou (a dobře mi tak), píšu.

When everyone´s away (by Aliss-R-Aleman)

17. července 2012 v 19:59 | Mintam |  Twincest ♥
Tato slečna je velmi nadaná... :)


Gustavo Paparazzo

17. července 2012 v 19:50 | Mintam |  Kapela
Aneb jak vyfotit nepřizpůsobivého Toma :D
Já toho kluka nechápu, nejsem tedy žádný psycholog, narozdíl od studovaného Georga ;D, ale tenhle kluk bude mít nějaký komplex :D A říkejte si co chcete!
Jak jednou řekl Georg, člověk, který chce zakrýt své problémy, mluví o problémech druhých. První příznak. Druhým příznakem je, že se tenhle kluk nechce fotit, a už vůbec ne nahý :D :D :D
Ale každá mladý člověk chce přece trochu ukázat své tělo, obzvláště po tom, co na sobě tak pracoval :D :D
A pak, kdo by se nechtěl nechat vyfotit od tohoto mistra fotografa?? :)Holt se tenhle kluk jen rád chválí, ale není exhibicionista (haha) ;D
Budiž, přece z něho nebudeme to triko s dírama násílím rvát ;D

Zeiten ändern dich II #4

12. července 2012 v 18:22 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

Už mě samotnou otravuje, že na blog opravdu nemám čas! :-/ Snad ale už je tomu opravdu konec. Zítra ještě akorát jedu s kamarádkou do Drážďan a v sobotu na sraz, a pak už se tomu tady skutečně začnu věnovět ;D :) Pro teď zatím jen další díl, příjemnou zábavu ;)

Následující den mne probudí šum a hlavně neustálý pohyb vedle mě. Jelikož je teprve dopoledne, jak zjistím díky hodinám na svém mobilu, cítím se ještě dost unavený, tudíž mi to hned nedojde, ale jakmile se otočím, a zaznamenám zeleného Toma, je mi vše jasné.
,,Tome, tobě není dobře?" nakloním se mírně k tomu stočenému klubíčku vedle sebe a jemně ho pohladím.
,,Hm," mukne jen, a hned na to se zhluboka nadechne, takže nejspíš navštíví v nejbližší době opět záchodovou mísu.
,,To je divný, tobě přeci nebývá zle," mluvím si spíše pro sebe. Tom je vždycky přece v pohodě, i kdyby měl vypít celý sud něčeho sám. A než stihnu cokoliv jiného říct, už se skutečně znovu zvedá, aby došel na záchod, odkud se ke mně donesou už jen nelibé zvuky. S výdechem se zadívám na zavřené dveře, a pak raději vstanu, abych se podíval po něčem, co by mu mohlo udělat dobře. Jenomže nenajdu nic, co by mohlo vypadat alespoň slibně, takže když sebou Tom opět praští do postele, přiklušu k němu s nápadem.

B.Kaulitz ♡ There's a spark in you ~

9. července 2012 v 22:13 | Mintam |  Videa
Už dlouho jsem tady neměla žádné video (možná taky proto, že je v Německu 80% videí zakázáno!), a proto to musím nahradit tímto skvostem, co jsem našla!
Zeiten ändern dich II #3

6. července 2012 v 23:30 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

Vážně se omlouvám, že si tady díly přibývají jak chtějí, a spíše by se dalo říci nepřibývají, ale opravdu jsem teprve týden doma, a jsem v jednom kole. Povídka už má osmý díl (byť jen na papíře), takže problém není v nedostatku času či inspiraci na psaní, ale v nedostatku času, věnovat se internetu a vůbec samotnému počítači. Snad se to zase ale uklidní... A na důkaz toho jeden takový uklidňující dílek, než to VŠECHNO vypukne ;) Příjemné čtení.

,,Tomi, nezapomínej, že vaříš," řeknu s úsměvem proti jeho rtům, rukou zajedu pod jeho triko a jemně ho obklíčím svýma nohama, tudíž se musí ke mně přiblížit a já si tak mohu vychutnat jeho těsnou blízkost.
,,To počká," ujistí mne s úsměvem a sjede svými rty na můj krk, čímž způsobí, že mi po těle přeběhne vzrušeně mráz. Přivřu oči a rukou, pod jeho trikem, sjedu ze zad, přes pas na bříško, až doputuji k jedné z jeho bradavek, kde jemně stisknu.
,,No já nevím, ale mám hlad," zasměju se.
,,Hm, já mám taky hlad," řekne natolik patřičně, abych pochopil, že jeho hlad touží zcela po něčem jiném, než po jídle. V tu chvíli ale z pod pokličky začne syčivě vytékat obsah hrnce a já se dám do smíchu.

MTV OMA 2012 - Video Message

6. července 2012 v 23:24 | Mintam |  Ocenění
Tak trochu vážně nestíhám. Jsem teprve týden doma, a vůbec se nemůžu zastavit a udělat si čas třeba jen na přidání "hloupého" videa. Děs.... Takže toto šeptající video holt až po sto letech zde :)

Mě osobně se tedy líbí verze toho, že oba vstávali (haha, kvůli nám?), proto mají ta malá očíčka a stejná pyžámka ;D Nicméně u komentářů se objevil taky názor, že si ta někdo není jistý, zda nejsou zhulení, nebo opilí :D
Uvažovala bych bezpochyby alespoň o opilém Tomovi...nebo se takhle, jako debil, chová furt? :D A taky se vám někdy stává, že se stydíte za úplně cizí osobu? :D


Bill tu, musím uznat, nemá ale sebemenší chybu :)
Dokonce i to tetování je takový přijatelný, když člověk pohlédne do té jeho tvářičky ;D :-*

Kdo jiný to měl vyhrát, když ne Aliens ;)

Backward (by Lionessgirl)

1. července 2012 v 15:30 | Mintam |  Fotomontáže
Nemohu si odpustit to slovo: tohle mi přijde kurevsky skvělý!
Takový podobný shoot, do půl těla nahý, by ale klidně nafotit mohl. Beztak se teď rád vystavuje, tak co by ne ;D :)