Červen 2012

Zeiten ändern dich II #2

29. června 2012 v 16:02 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

Chtěla jsem původně sem před víkendem hodit ještě nějaký článek, protože mám spoustu materiálu :D, ale nějak se mi to vymklo z rukou. Rodinka odjíždí na dovolenou, já odjíždím zítra domu, všichni balí, chaos, na nic není čas... Takže sem se rozhodla, že sem hodím jen další dílek, protože minimálně do neděle se nebudu moci ozvat. Pokusím nasadit této povídce zase nějakou pravidelnost, kterou postrádá, jelikož píšu opravdu pomalu, ačkoliv inspirace přichází každou chvilku spousta, takže mi to za chvíli nedá, až nebudu mít nápady kam psát ;D Snad se vám bude druhý dílek líbit ;) Bavte se.

,,Co má být s dvanáctým květnem?" zeptá se nechápavě Gordon a všichni na mě upřou pohled.
,,Nic," řeknu, zavrtím hlavou, sundám ruku z čela a pocítím, jak se mi sevře žaludek.
,,Dobře, tak to zkusím znovu - co se stalo?"
,,Ne, zapomeňte na to, vážně, všechno v pořádku, jen tady dneska nemůžu zůstat."
,,A proč ne?" zakňourá Nelly.
,,Zůstanu tu do večera a půjdu ti něco pěknýho přečíst na dobrou noc, hm?"
,,Hm. A kam pojedeš potom?"
,,Pak se musím někomu omluvit," špitnu si víceméně pro sebe. Jak jsem mohl zapomenout! Tom nemá špatnou náladu jen z toho, že ho čeká zkouška. Dvanáctého května má narozeniny Joy, přece. Je jasné, že se od rána tváří tak, jak se tváří. Vím, že ho to ještě neopravňuje k tomu, aby musel být na všechny hnusný, ale svým způsobem budu muset být ten, co mu to odpustí. Pro dnešek. Nevědomky přikývnu a Gordon nechápavě pozvedne obočí, protože ze mě ještě nespustil pohled.
,,Co?"
,,Nic, fakt je všechno v pohodě?"
,,Jo, všechno," přikývnu a hned na to strčím sousto večeře do pusy.
,,No nechci ti radit, ale asi byste si vážně od sebe měli odpočinout."
,,Vím, ale teď jde vážně o něco jiného," ujistím ho a už s úsměvem pochválím Miriam večeři.

Zeiten ändern dich II #1

25. června 2012 v 14:22 | Mintam |  Zeiten ändern dich II

Tak jsem zase tady ;D A s druhou řadou! :) Doufám, že se bude těšit stejné oblibě jako řada první, a jak jsem již říkala, rozhodně nebude druhá řada tak dlouhá, nemám za prvé moc času na psaní a za druhé se prostě nic nemá přehánět, a já bych tuto povídku chtěla zakončit číslem 100. Uvidíme, většinou si něco určím a pak se rozepíšu a neznám konce, ale...;)
Začínáme o rok později, opět v květnu ;) Asi si už nepamatujete, co se stalo 12. května (napovím, bylo to ve 40. dílu ;)), ale o to více se můžete těšit na druhý díl, který bude......někdy. Užijte si to :)

PO ROCE

Pohladím Toma jemně po tváři a nakouknu mu do papírů, co drží před sebou a zaujatě čte. Ten se ale nakloní na druhou stranu, aby se dalšímu střetnutí s mou dlaní vyhnul.
,,Bille přestaň, nemám náladu."
Pozvednu lehce obočí a zase se narovnám. ,,Vůbec nic nedělám, pouze jsem tě pohladil. A toho, že nemáš náladu jsem si díky bohu stihl všimnout," téměř odseknu, protože je Tom dnes extrémně hnusný. Zítra skládá závěrečnou zkoušku z maturity, kterou já už naštěstí mám za sebou, takže se snaží dohnat poslední zbytky učiva.


I believe in a god...

21. června 2012 v 17:22 | Mintam |  Tom
Ten sexy drdol z dredů.
Ten jeho sexy polo-rošťácký úsměv nedostává do kolen asi jen mě.
Ty jeho sexy vypracované svaly, které si říkají akorát o osahávání.
To jeho sexy nevyžehlený triko, na kterém schovává tu svou sexy díru tentokrát na sexy zádech.
To jeho sexy mnutí prstů, když je sexy nervózní, protože se nechává fotit.To jeho sexy sebevědomí.

VIP call (27.5.2012)

20. června 2012 v 18:50 | Mintam |  VIP call
Nějak jsem si uvědomila, že sem dlouho neslyšela žádný vip call, a proto o tisíc let později... jsem tu s VIP call, které jediné, když sem to vzala popořadě od nejaktuálnější nahrávky do minulosti, stálo za to :D
Super hrdinové, David Hasselhoff, nebo prasečí rypáček mě vážně už moc neberou... Nevím, že se tomu kluci dokáží i po letech smát jak trotlové :D
Nicméně, u této nahrávky jsem se vážně nasmála! Vynechala jsem v překladu to použité Tomovo slůvko fucker, neboli Arschloch, neboli něco, co sem přeložila jen ve slušnější formě dle mého :D, ale úplně nejvíc komické na téhle nahrávce je, jak je Tom vážně naštvanej - slyšíte to odseknuté BYE! na konci?? :D Ještě dva dny se mu budu smát a představovat si, jak si pobrečel, že promeškal svůj nejdůležitější moment svého života ;D


Bill: Hey lidi, tady jsou Bill a...
Tom: ...úžasný Tom!
Bill: Chtěli bychom vám jen krátce povyprávět, že jsme zažili zatmění slunce. To bylo...
Tom: Ne! Já jsem to kvůli tobě, idiote, zmeškal! Nedal si mi vůbec vědět!
Bill: Co? Ty jsi nic neviděl?
Tom: Jo, zmeškal jsem to! Neviděl jsem zatmění slunce!
Bill: To je fuk. Já jsem zatmění slunce viděl a bylo to úžasný. Byl jsem v Malibu Beach, přímo na pláži a měl jsem úžasný výhled...
Tom: Super pro tebe. Já jsem to zmeškal!
Bill: Já to taky předem nevěděl... Byl jsem na cestách a všichni mluvili jen o tom a bylo to fakt krásný!
Tom: A jak dlouho musím teď čekat na další? 16 let nebo tak?
Bill: To taky nevím. Domnívám se, že to poslední se konalo před 18 lety...
Tom: No super...
Bill: Je to skutečně něco neobyčejného. Chtěli bychom samozřejmě vědět, jestli jste taky zatmění slunce viděli a zda jste pořídili nějaké fotky? Povyprávějte nám o vašich zážitcích na našem Fan Mailboxu. Zatím.
Tom: Bye!

Ti naši rozkošní ♥

20. června 2012 v 15:31 | Mintam |  Devilish
K nim asi nemám více slov :-*Ještě tehdy, kdy pro Toma nejspíše toto červené triko s nápisem Vokál mělo veliký význam (vídám ho totiž nějak často z dob Devilish, nevím, třeba lžu) - jenomže v době, kdy pro něj ještě každý jeden cent měl cenu, a to triko jistě stálo spoustu těchto "ceněných" centů ;D
Ještě tehdy, kdy se o rok starší Gustav (a sakra slaďoučkej!) vyrovnal ještě výškou dvojčatům ;) :-*
Ještě tehdy, kdy si Georg nežehlil vlásky :D :-*

Ještě tehdy, kdy všichni věřili jen v jedno.

Zeiten ändern dich - pokračování

18. června 2012 v 17:00 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

Takže lidi, DÍKY MOC, že jste hlasovali v anketě a ulehčili jste mi přemýšlení ;) Rozhodli jste, že druhá řada povídky Zeiten ändern dich bude a už se na ní pracuje. Byli tam sice i lidé, kteří hlasovali pro jinou možnost, ale to byli "jen" 4, a pro možnost jednoznačně ANO hlasovalo 12, takže zvítězila většina ;) A ti 4 lidé, kteří by pokračování nechtěli, či chtěli jen epilog, budou muset pokračování přehlížet, a nebo se znovu začíst, je to jen na vás ;) Od toho jsem udělala anketu, abych nepsala něco, co už nikdo nechce - neboli do šuplíku, jako většinu svých povídek :) Tentokrát ale nebude mít druhá řada 74. dílů, jako první :D, ale chtěla bych jich napsat jen pár, a úplně nejraději jen 26, abych tuto povídku završila číslem 100, jak jsem původně zamýšlela ;)

Nicméně, tohle je poslední vykecávka ohledně povídky, než zveřejním první díl - neřeknu přesně kdy, ačkoliv je už napsaný (a ne sám...) ;) Takže mám na vás ještě jednu prosbu - pomužte mi napsat druhou řadu! :) Jakýkoliv dotaz, jakoukoliv otázku, která bude smysluplná a samozřejmě souviset s povídkou a budu na ni mít odpověď, kterou bych mohla do psaní zařadit, určitě ráda zodpovím ;) Neřeknu ve kterých dílech se vaše odpověď objeví, logicky ;), ale ráda bych to vážně tentokrát nechala na vás.
1. Jak to dopadlo s Tomovými rodiči? 2. Zůstane "zlobivý" Tom nepotrestaný? 3. Proč se Tom nemůže přestat stýkat s Andreasem? To se dozvíte brzy, to jsou prioritní dotazy ;)
Ten třetí dotaz, respektive někdo si přečetl část povídky jinak než sem chtěla, bylo: Měl vlastně Tom s Andreasem něco? Na to jednoznačně říkám NE. Tom s Andreasem nic neměl, již několikrát řekl, že s žádným klukem nic neměl, a pokud to někdo pochopil jinak, než sem chtěla, aby to z mého popisu vyznělo, ať si prosím ještě jednou přečte 68. díl s ironickým tónem ;), protože Tom to myslel rozhodně ironicky, a nebo ať si to nějak dostane do hlavy, že Tom s Andreasem jsou opravdu jen kamarádi - ačkoliv, je v tom ještě něco víc, nikoliv ale milostný vztah ;)

Takže máte tady zase prostor k vyjádření, a snad brzy u prvního dílu druhé řady ;) Díky.

"Tak tys byl běhat beze mě?" (by Monica)

18. června 2012 v 9:00 | Mintam |  Twincest ♥
Někteří lidé, mi přijdou jako bohové :)
Ano, teď Tome vážně nemíním tebe, ale Monicu ;D

Takhle něžně, to umí jen ona!Zeiten ändern dich - druhá řada?

14. června 2012 v 14:19 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

Zdravím :)) Nemám poslední dobou skoro čas na nic, na blog, apod. ač se někdy zdá že ano ;) Nicméně dělám co můžu a ve volném čase stejně nedělám nic jiného než to, co mě baví nejvíce už od mých šesti let - pero a papír :) Takže píši a píši a upřímně se mi zastesklo, že povídka Zeiten ändern dich (moje v životě první do konce dopsaná povídka :D musím zmínit :D) jen tak skončila a v komentářích, ať tady na blogu, či na TWC blogu, jsem četla ještě spoustu nezodpovězených otázek. A proto jsem se rozhodla, že to jednoduše nechám na vás - chtěli byste druhou řadu povídky Zeiten ändern dich?
Nebyla by rozhodně tak dlouhá, jako první řada, a nemůžu slíbit, že by byla zajímavá :D, ale pokusila bych se v ní shrnout všechny nezodpovězené otázky, na které odpovědi rozhodně mám, ale nevěšli se mi již do první řady ;D

Takže pokud máte jasno, či byste mi k tomu ještě něco chtěli říci, hlasujte prosím v anketě, či připojte váš komentář ;) Těším se na jakékoliv vaše vyjádření ;)
Díky a užijte si dnešní den a téměř započínající víkend ;) Pa Mintam

BTW. Teď jsem si všimla, že mám v anketě chybu, u druhé možnosti nemá být PROLOG, ale EPILOG, jenomže teď už to nejde přepsat, tak si to tam nějak předosaďte ;D :)

DÍKY ZA HLASOVÁNÍ ! ;) Anketa budiž uzavřená, je rozhodnuto, druhá řada tedy bude :)

Keep calm...

11. června 2012 v 15:35 | Mintam |  Bill
Taky vám tahle fotka přijde naprosto sladká? :)
Žádné obavy...

To se ale dějí věci v té Americe :D

5. června 2012 v 15:53 | Mintam |  Twins
Původně měl tento článek být pouze o Tomovi, ale než jsem se k němu dostala, přišlo do toho zase spoustu nových fotek a proto to shrnu v jednom článku dohromady.
Příště, Tome :D

Ono i tak ho tu bude dost.
Protože od doby, co si udělal znovu dredy, stal se pro mě zase "tím" Tomem.
Akorát o pár svalů těžší ;) :-*
Nicméně, sentimentalita a rozplývání pryč, protože fotka, kterou náš milovaný *ironie* LiesAngeles zveřejnil pár týdnů zpět, je jistě noční můrou nejen Toma, ale i moje :DNe, dobře, vydržet na to koukat se dá... nikoliv ale bez smíchu :D
Jeho bratr vypadá o něco lépe, ale taky to není zrovna hot :D
Má to ale jednu výhodu, z rozhovorů zmizí otázky typu: "Bille, kolik času trávíš v koupelně?" :D