Duben 2012

Zeiten ändern dich #67

28. dubna 2012 v 19:00 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

Později v noci už nechám svou kůži hýčkat Tomovými dotyky a spokojeně položen, poslouchajíc jeho srdce, zavřu oči.
,,A ty jsi taky ještě Miriam neviděl?"
,,Hmm," brouknu jen a rukou pohladím jeho bříško. ,,Pročpak?" zeptám se po chvilce, když mlčí.
,,Jen tak přemýšlím, jaký to je."
,,Když ti rodič přivede domu takhle někoho cizího?" dokončím si to a oči zase otevřu.
,,Jo. Teď to asi bude už jiný, ale jaký to bylo, když tě mamka seznámila s Gordonem?"
,,Měl jsem strach. Úplně nepříčetný strach, protože jsem byl přesvědčen, že s mamkou můžu žít jenom já. Nechtěl jsem se s ní dělit od tý doby...," mírně se zarazím, abych nabral dech, ,,co táta zmizel. Vlasně jsem se bál, že každej bude jako táta, že jsou všichni stejní."

Deutschland...

28. dubna 2012 v 11:17 | Mintam |  Me & blog
Je to tak. To bylo stále: "Až 28. dubna.."; ,,Až příští sobotu.." a přitom odjíždím už dneska! Odjíždím směr Kolín nad Rýnem, a dva měsíce budu bydet hodinu od tohoto města, o kterém jsem slyšela jen samé krásné informace :) Rodinka mi slíbila, že i za tak krátkou dobu, co u nich budu, mi ukážou co nejvíce měst v jejich okolí..Trier, Kolín, Koblenz.., takže si ten Kolín možná i prohlídnu bíže, než jen zítra ráno z autobusu ;)
Nevím ještě jak se budu dostávat na net, jestli vůbec, takže tady přednastavím nějaké dílky Zeiten ändern dich, takže když tady nebudu já, budou tady alespoň oni :)

No, moc se vypisovat nechci, a ani na to nemám čas, tak jen se tady mějte smějte, a kdybyste někdo věděl, kde sehnat tyhle cool botky (myslím samozřejmě v levnější verzi, ne tyhle na který nemám ani dolary, ani koruny a ty eura co mám by mi asi zdaleka nestačili :D), jako měl Bill, informujte :D Danke schön :)
Pa :-*

Zeiten ändern dich #66

27. dubna 2012 v 12:12 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

,,Nelly, ty jsi teda protivná dneska," utrousím a zavrtím nad ní hlavou. ,,Chtěla jsi, aby si Tom přivezl brusle, ale takhle nemám náladu s tebou ani nikam jít, když se takhle tváříš."
,,Hm," řekne jen a pokrčí rameny.
Úterý jsem se přeci jen dočkal, ale tak jak jsem se těšil na odpoledne s Tomem a Nelly, tak natolik mi to Nelly zkazila. Nechce se jí nic dělat a když se jí snažím vyhovět, tak je ještě drzá. ,,Vidíš to, o kom se mluvívá," Tomovo auto zastaví před naším domem, ,,Půjdeš Toma aspoň přivítat?"
,,Nechci," zavrtí hlavou.
S výdechem protočím oči a vydám se ho tedy přivítat sám. Chápu, že nemusí mít Nelly pořád náladu, je to taky člověk, ale takhle protivná by být nemusela, to už si jen přihrává.

,,Ahoj," usměju se, jakmile spatřím Toma před sebou. Byl to sice pouhý den a něco, ale stejně mi chyběl.

With Natalie...

26. dubna 2012 v 22:08 | Mintam |  Twins
Já si to neodpustila, ta fotka je prostě
ňuch


Such a baby!

26. dubna 2012 v 18:41 | Mintam |  Animace


He is 23 years old! Jen malá oprava Billa, ono čas od času to písmenko čí čísílko vypadne..
A teď už víte o kom Bill mluvil?
A jakém miminku, které nemůžete nechat chvíli osamotě, to povídal?
No?

Zeiten ändern dich #65

24. dubna 2012 v 17:38 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

V neobvyklý čas zveřejním jeden takový "vsuvka" dílek :) Pak už to bude zajmavější, protože už to bude ke konci. Horší je, že pevný konec tahle povídka ještě nemá, a já v sobotu odjíždím, na dva měsíce, minimálně. Jak já tohle vyřeším...:D
__________________________________________________________________________________

Odpočatě rozvalení na lehátkách si užíváme na terase sluníčka a zároveň se mimo jiné krmíme snídaní. Je to tak milé, a tak něžné, jakobych měl najednou pocit, že mne Tom už nikdy v životě nemůže zradit. Prostě nemožné! Vložil jsem do něj zcela mou důvěru a doufám, že to tak i zůstane.
,,Nee, už nemůžu," postěžuje si Tom, když pověsím nad jeho rty kuličku hroznového vína. Jenomže když se po ní natáhne, cuknu rukou a nechám jeho rty, aby místo kuličky vína ochutnali můj polibek. Obmotá své ruce kolem mého těla a když se naše rty rozpojí, uvelebím se spokojeně na jeho hrudi a zadívám se do nebe.
,,Krásně se opálíme," vyhrnu si s úsměvem triko na břiše.

..we could probably release 4 albums right away!

23. dubna 2012 v 10:35 | Mintam |  BTK App
Tak dlouho jsem tuhle rubriku nevyužila, že ani nevím, kde leží.
Přesněji od doby, co "kdosi dosud neznámý" zakázal šířit fotky & videa z BTK app.
Příspěvky na zdi sice bylo možné zveřejňovat, ale jelikož sem se nehla od té jisté doby, a při počtech, že na jeden jediný den přibudou minimálně 3 komentáře od kluků.... to máme X rovná se delta, mínus protilehlá strana v trojúhelníku, vynásobíme to třema, výsledek vydělíme šesti připočeteme jednotlivý již mrtvý dred na Tomově hlavě...

Dobereme se prostě výsledku, že nejsem schopná ještě někdy příspěvky ze zdi aplikace publikovat :D Byť mohou být sebelepší ;D
Co mi ale nedalo téměř spát a musela jsem to zveřejnit v této zaprášené rubrice, byl "včerejší" komentář Toma!!


Kaulitz & Kaulitz

23. dubna 2012 v 10:14 | Mintam |  Twins
Já tedy nevím, on Tom s oblibou o Billovi mluví jako o tom slabším, o tom opožděným, o tom citlivějším na všechno,... , o všem, o čem si Mr. Kaulitz starší myslí, že se ho netýká.
Ale, vždyť mě někdy oba přijdou opožděnější...?Někdy tak přemýšlím, jestli, i přesto, že si čas narození nechali vytetovat, tady někdo v zápisu při tm jejich skutečném narození neudělal chybu :D
Já tedy nevím. Jsem dost často na vážkách, který je ten "druhý".
Neříkám, na fotkách se člověk mnohdy tváří blbě ;D (specialita Toma), a já si tento moment schválně vystříhla z toho zbožňovanýho rohovoru ;), nicméně i tak si trvám na svém, že ten opožděnější je Tom :D

Zeiten ändern dich #64

22. dubna 2012 v 12:12 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

Kluci všeobecně rádi ráno k těmto aktivitám, huh? ;D...
_______________________________________________________________

Usnu sice téměř okamžitě, ale když mne během noci donutí něco otevřít oči, mám pocit, že jsem nespal vůbec. Jsou čtyři ráno a já v posteli ležím sám, proto ty podvědomé negativní síly. Tom tu není. Rozhlédnu se ospale po místnosti a teprve pak se posadím. Jsou lehce otevřené dveře na terasu, tudíž není těžké uhodnout, kde ho hledat. Vylezu z pod deky a docupitám za ním ven. Vzduch venku příjemně voní a ještě příjemněji ochlazuje.

Nadechnu se, potichoučku přijdu zezadu k Tomovi a obejmu ho kolem pasu. ,,Pročpak nespíš?" špitnu do ticha.

Ich habe große Angst, dass Bill früh stirbt.

18. dubna 2012 v 20:42 | Mintam |  Me & blog
Nejprve jsem si myslela, že se ke kauze s otcem dvojčat vyjadřovat nebudu, ale když jsem včera večer viděla ten sled soukromých fotek, pochopila jsem, že nevydržím mlčet. Jako fanynka se k tomu vyjadřovat nebudu, protože jako fanynku mne sice situace kolem kluků může mrzet, ale je to jejich soukromá věc, tudíž nemám právo na to, se v tomto šťourat, protože neznám vůbec okolnosti a pravdu v celé této kauze. Jediný důvod, kterým jsem si jistá je, proč to zveřejnil BILD. To je vše a tím i chci a musím jako fanynka skončit.

Chci to vzít ale z pohledu "obyčejného člověka", z pohledu prosté lidskosti. Včerejší článek s rozhovorem mne totiž nadzvedl. Nezaujaly mne na tom věci, jaké vztahy má s klukama v poslední době, jaké vztahy má a míval se svou ex-manželkou, protože upřímně, v dnešním světě, kde se rozvádí každé druhé manželství je těchto kauz denodenně plno. Nevyřízené účty mezi rozvedenými, přetahovačka o děti,... dnes už bohužel běžné.
Spíš mne zaráží jedna věc - tvrdí, že má o Billa strach. To by bylo v pořádku, jako otec může mít pochopitelně strach o svého syna, může se obávat, že ho dráha zpěváka v dnešním tvrdém světě může odrovnat. Ale myslí si, že pro Billa udělá dobrou věc, když začne přes média šířit řeči o jejich vztahu, o vztahu s jejich matkou, o tom, jak se ho kluci snaží umlčet penězmi, nebo zveřejní jejich přísně soukromé fotky!?! Jsem tu blázen jen já? Když tvrdí, že je jeho syn nemocný, tímhle si myslí, že ho vyléčí? Že ho probere? Tak, že si o tom přečte minimálně celé Německo v nejčtenějším deníku? (čtenost - v tuhle chvíli ta nejmíň zanedbávající věc, na celé té kauze!)
A už vůbec proboha přece nemůže o svém mladém, zdravém synovi prohlásit, že má strach, že brzo umře!! (přísahám, že tu větu jsem si četla minimálně 3x a přesvědčovala sama sebe, že skutečně čtu, co se tam píše) Tohle se nejen nevyslovuje nahlas, ale už vůbec to přece nemůže vyslovit otec od rodiny, který zároveň s tím tvrdí, že mu na jeho synovi záleží!

Z pohledu lidskosti je tohle pro mne naprosto nepochopitelné. Ale taky je to naposledy, co se k tomuhle, co nám BILD publikuje, vyjadřuju. Z pohledu fanouška jen říkám: kde leží pravda, vědí jen kluci a jejich rodiče, a vyřešit si to musí stejně tak jen oni. A to, jak to udělají, my neovlivníme. Takže jen doufám, že tak rychle, jak se to objevilo, to zase zmizí.


Do you wanna...?

18. dubna 2012 v 20:07 | Mintam |  Komiksy
Nač se zdržovat řečičkama kolem :D Chceš, nechceš, tečka :D
Huh? ;DTaková kóje tam...zatáhneš závěs a hotovo :D
Takhle se to dělá, Tome! :D
Ne mít 483 keců o tom, že jestli nepůjdu, přijdu o hodně, a vlastně ještě ani nevím o co přijdu, ža za busem stojí už zástup dívek, které mne rády nahradí, a jaký by to bylo,... ááá, nuda! :D
Nech si svoje představy a smyšlené historky :D
Gustav jasně ví, o co mu jde, a nemá potřebu dívky přemouvat ;D Uč se :D

Zeiten ändern dich #63

18. dubna 2012 v 12:12 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

Hezké čtení :) Těšte se na ráno.....

___________________________________________________________________________

Do chvíle už Tom zaparkuje před svým bytem a aniž by něco řekl, prudce vystoupí, a vydá se nahoru. Ohleduplně sice počká, než vystoupím i já a než ho doženu, ale i tak mě ničí jeho mlčenlivost. Když se dostaneme do bytu, první co začne dělat je, že začne házet věci do tašky. Zarazím se a jen ho pozoruji do doby, než mne to totálně vytočí.
,,Tome! Co se stalo?"
,,Nebudu tady!"
,,Prosím! Řekni mi, co se stalo!"
,,Praštila mě, stačí?!"
Jemně semknu oči a vydechnu. Doháje, všechno se muselo podělat! ,,Proč?"
,,Protože mám pravdu," odpoví mi stroze, aniž by přestal ve své činnosti. ,,Vypadnu odsud, budu chápat, když nepůjdeš se mnou, ale.." Strčí do lampy stojící na stolku, která se zakymácí a pak dopadne na zem, kde se rozbije na milion kousíčků. ,,Kurva!"

,,Tome," skousnu si spodní ret, a když se zastaví s pohledem na rozbitou lampu, využiju toho a odtáhnu si ho silou dál od střepů. ,,Tome prosím, přežil jsi to tady do teď, přežiješ to i dnes. Ráno je moudřejší večera, to za prvý a za druhý, kam chceš jet teď na noc?"
,,To je mi úplně jedno!" snaží se uhnout pohledem, ale mě neopouští vytrvalost.
,,Uklidni se nejdřív," řeknu jemně a pohladím ho po zádech, ,,a teprve pak mysli. Tome, tohle ti vážně za to nestojí." Tom vydechne a nechá se ode mne obejmout. ,,Zlatíčko, nech to na ráno. Cokoliv, co hodláš udělat."
,,Asi máš pravdu."

The big one...:D

17. dubna 2012 v 19:17 | Mintam |  Fotomontáže
Nevím, jaký název tomu dala Vanzekin, a za to se omlouvám, ale já to našla mimo její stránky ;)

Nicméně, vzpomínáte si ještě na rozhovor s "big one"? :D
Pevně věřím, že když se jich ptali na sexuální hračky, které sebou berou na turné,
Tom zatajil, že jedinou hračkou pro něho je hlavně to, co nosí neustále sebou v kalhotech ;DVím, že je závist špatná věc, ale stejně mu závidím, že si může hrát, kdy se mu zachce :D
Kdo by si s ním nechtěl pohrát, no ne? :D:D

Magdeburg v dubnu...

17. dubna 2012 v 19:07 | Mintam |  Kapela
Název trochu jetý, ale já si to neodpustila.
Dělám teďka větší rekonstrukci blogu (která ale není ani vidět ani slyšet), a když vidím, jaké názvy sem někdy článkům třeba v začátcích blogu uměla dát...! :D Není nad to, se umět zasmát sám sobě a hlavně svý blbosti :D
No :D

Článek už tady sice na "tohle téma" byl, ale pořád to byl BILD a já si k tomu chci říct taky svoje :)
Mě totiž nebaví číst ty jejich keci, Gustav přibral, Georg sbírá po svém pejskovi hromádky,...ZBLÁZNĚTE SE!
V dnešním světě musí být všichni hubení, krásní, nedotknutelní, krásně oblečení, vydělávat miliony a nejlépe kdyby se leskli zlatem!

Já jsem ráda, že jsou živí, zdraví a ještě nás toho s nimi jistě hodně čeká ;D
A máme doma stejnou žlutou bedýnku, jako Gustav (no fakt, chcete ji vyfotit? :D) ..moment, stejnou?
Mažeš nám jí vrátit, Gustave!?! :D
V ní si Gustav vynáší z té místní diskotéky půllitry, co za daný večer vždycky vypil - no co, přivydělává si jejich mytím, je to špatně? :D To zapomněl Bild zmínit.No není na ně krásný pohled? :) :-*

Věčné dítě jménem Tom :D

15. dubna 2012 v 20:45 | Mintam |  Animace
Ežiši Tomi, ty jsi si dneska mohl do školky přinést svého oblíbeného plyšáčka, viď? :D
Vybral jsi opravdu toho nejoblíbenějšího, jseš si jistý?No tak promiň, nechtěla jsem se tě dotknout :D
Já přece vím, že tento je ten nejlepčejšejší a nejkamarádčtější :D
Vidím mu to na těch korálcích :D

Fascinuje mě, jak Toman schválně vyhledává tu kameru, jestli ho zabírají, a když zjistí že jo, začne nápadně uhýbat pohledem :D A na důkaz radosti, jak mu to dělá dobře, začne vrtět, místo ocáskem, plyšáčkem :D
I když co my víme, čím vším umí vrtit :D:D

Zeiten ändern dich #62

15. dubna 2012 v 12:12 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

Kdyby se někdy zdálo, že moc přeskakuji, tak to se nezdá, to tak je ;D Ale jsme "pár" dílů před koncem, takže se rychle ptejte, kdybyste chtěli do konce ještě něco ujasnit a já to tam třeba ještě dovysvětlím ;D Haha :D
Příjemné čtení ;)
___________________________________________________________________________

Tomův pohled mě sjede od hlavy až k patě a pak si spokojeně složí ruce za hlavu s úsměvem.
,,Co?"
,,Nic," řekne sice, ale jeho pohled se ani na vteřinu nestáhne. Když nápadně sjede níže, donutí i mě, krátce sjet pohledem na svůj znatelný rozkrok. Jasně že jo, sakra!
S výdechem zavrtím hlavou. ,,Tomi, ona pláče, víš?" upozorním ho s úsměvem, jestli třeba přehlédl, že je tu jiný problém a vydám se se Zoe do kuchyně. Slyším za sebou Toma smích, než se vydá za námi. A když se Zoe po chvilce mírně uklidní, a dá mi konečně normálně uvažovat, začnu přemýšlet o tom, co do ní zkusit dostat.
,,Měl bych do tebe dostat něco z tohodle, co vypadá..," zašklebím se na zeleninou přesnídávku, ,,nechutně." Dokončím svůj proslov a usměju se na ní. Ta mírně plačtivě škytne, nabere nový dech a pokračuje v pláči. ,,Super."
,,Myslím, že bys na ní měl víc mluvit, tvůj hlas uklidňuje. Věř mi."
,,Jsi hodnej, ale tím jí nenakrmím."

Bild.de - Takhle vypadají "Tokio Hotel" dnes

14. dubna 2012 v 13:42 | Mintam |  Články
Ježiši, já už na ten Bild jsem alergická! :D Ok, teď nastává otázka, proč tedy ty články čtu a ještě ke všemu překládám, ale když já už musím jen z principu, abych ukázala, jak je někdo schopný něco takového napsat. Keci keci keci. Tenhle článek je dalším důkazem. Já chápu, že ti redaktoři "musí" psát přímo, bez servítek, stručně (obzvláště Bild píše hodně heslovitě..!), a v neposlední řadě i blbosti, které si "vypátrají" pomocí důkazů, které my obyčejní lidé nevidíme :D Dobře, konec tohodle článku je hodně úsměvný, pro mne, ale víc mi na tvář přivádí úsměv ten fakt, jak BILL ŠOKOVAL FANOUŠKY KROUŽKEM V NOSE...kroužkem, který už má minimálně rok a půl.
Ehm no nic, jen ještě zapomněli napsat přímou adresu Géček,... idioti!

Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz ze zdroje BILD.de!
_________________________________________________________

Zda je jejich fanoušci ještě poznají?

BILD vypátral Gustava a Georga v Magdeburku


Foto: Tihle kluci se zcela pěkně změnili: Tokio Hotel dříve (dole) a dnes

Vřískající teenageři, miliony prodaných desek, život rockových hvězd, to BYLI "Tokio Hotel", německá celosvětově úspěšná skupina.

A DNES?
Dvojčata Bill a Tom (22) se přestěhovali do L.A., chtěli svůj klid. V uplynulém týdnu se vynořil Bill zcela překvapivě v pořadu Heidi Klum (38), "Germany´s Next Topmodel".

ALE CO SE STALO S DALŠÍMI DVĚMA ČLENY Z "TOKIO HOTEL"?
BILD našel bubeníka Gustava (23) a kytaristu Georga (25) v Magdeburku!
Žalostné novostavby na jihozápadu města. Gustav (23) se prochází. Přibral, má na sobě sportovní boty, pohodlné cargo-kalhoty. Jeho domov: světle žlutá garsonka. Naproti: supermarket "Niedrig-Preis".

Zombie...?

14. dubna 2012 v 1:57 | Mintam |  Twins
Chi chi :D
Nejprve "porno", teď zombie, co přijde příště?? :D
Monica mě DOST naočkovala a to natolik, že zombie teď vidím a hledám všude! :D (a já jsem za to ráda ;))
A ačkoliv už nevím, kde se tady ta fotka vzala, přijde mi přesně "atmosférou" (kvalitou) jako z nějakého zombie filmu...Pán uprostřed, který už nevím co je zač (věděla jsem to??), vypadá díky kvalitě fotky, jako kdyby měl obličej potřísněný krví. Tom jako "správný hrdina" po setkání se zombie má pouze natrhlé triko (ano, opět ta díra :D:D), pořádnou zbraň v levé ruce, která se už bohužel na fotku nevešla... A všichni tři mají tvrdé pohledy jasně hlásající, že je nemůže zastavit nic :D

VIP call (11.4.2012)

13. dubna 2012 v 23:06 | Mintam |  VIP call
Tom už opustil svou ideu pornoherce? :D
Škoda, kdyby přeci jen to album už nevyšlo a došlo na "nějaké to povolání", tak on se bude prohánět v autech a dávat pokuty... hm, celkem nuda, policista :D:D:D

Ale jako milovnice Formule 1 jsem Georgovým nápadem přímo nadšená ^^
Chci ho tam vidět a hned v neděli na závodech v Číně :D Prosíííím :D


Bill: Zdravíme lidi, tady Tokio Hotel a voláme vám, abychom i tento týden odpověděli na otázku od fanynky.
Tom: Čím byste se stali, kdybyste nebyli muzikanti? ... Policista nebo Bond. Nebo oboje současně. (smích)
Bill: Já bych se rád stal... Policista by byl super, nebo astronaut by byl taky cool. Astronaut je nejlepší, čím bych se mohl stát. V každém případě bych to alespoň vyzkoušel. Myslím, že je to neuvěřitelně těžké. Potřebuješ hodně dlouho a nevím, nějaký...
Tom: Vzdělání.
Bill: Vzdělání je pro to určitě potřeba. Ale je to skutečně těžké. To bych rád dělal. Je to velkolepé povolání. Chtěl bych neustále někam odlétat.
Georg: Myslím, že bych se chtěl stát pilotem formule 1.
Tom: Mh...
Bill: Mhh... (smích)
Tom: Georg je ten nejhorší řidič, kterého znám!
Georg: Co?! Jsem ten nejrychlejší řidič. Vždycky máte strach.
Tom: Snad když řídíš v Magdeburku! (smích)
Bill: Ok, užijte si den a uslyšíme se zase brzy.

Je libo 18+? :D

12. dubna 2012 v 18:42 | Mintam
Sice, nadpis mluví za vše, a ještě ke všemu jsem to strčila do rubriky "zajímavosti" - ale věřte, není tomu tak ;D
Není to vůbec zajímavý, vůbec záživný, je to amatérské a přijde mi to spíše k smíchu :D

Obvykle se říká: Znám jednu známou a ta má takový a takový problém... bla bla :D
Jenže já k tomuhle vážně musím říct: "Jedna má dobrá známá, která nechce být jmenována, našla toto video - omylem." :D
Nechci vás tady přesvědčovat, že já se tím vážně nezbavuji "odpovědnosti" za tento nález, ale bohužel jsem to vážně nenašla já :D Je mi to svým způsobem jedno, je mi skoro 20, nemusím se tady nikomu, vůči takovému obsahu, vzpovídat a obhajovat, jen sem měla potřebu to zmínit :D Tak a teď k obsahu :D

"Dobrá známá" nejprve myslela, že si pouští Geisterfahrer v počítači a nepřišlo jí to nijak zvláštní, ale pak jí došlo, že se ta hudba nachází v tom videu ;D Znáte to, automatická věc slyšet kluky ;)
Ale mám otázku, přijde vám to sexy? :D Myslím jako hudbu "k tomu".