Leden 2012

[̲̅b̲̅]&[̲̅t̲̅]; They turn the music up;...

29. ledna 2012 v 18:12 | Mintam |  Videa
Video, které vzniklo již 1.9. k narozeninám twins...
Myslím, že ale vůbec nezáleží na tom, kdy se objeví tady, protože na kráse mu to neubírá :)
Obzvláště pak, když se použije hudba od Coldplay, která si myslím je velkou inspirací k hodně věcem.
Alespoň já si to tak mám, a tím spíš jejich poslední album :-*
Tady sice autorka pozměnila Chrisovi trochu hlas, ale stále je to Every Teardrop is a Waterfall ;)

Snad se bude líbit i vám.


Říkal si hurikán...

29. ledna 2012 v 18:08 | Mintam |  Gustav
...kluk jako ty :D :D :D
Bohužel, nikdy jsem si nemyslela, že bych na svých stránkách uváděla songy jiných interpretů, než kluků a už vůbec ne interpretů českých :D Ale jak se sem dostal Dalibor Janda není až tak velkou záhadou, jak jsem si původně myslela ;D Odmala jsem totiž ze strany mamky krmená samými zpěváky jako Michal David, již zmiňovaný Dalibor Janda, apod. :D, takže když pak vidím něco takového, jako tento transparent, rozbouří to ve mě taky hurikán plný myšlenek! :DNa druhou stranu ale oceňuji, jak krásný transparent holky měly ;) :-*
Jen... v pravém horním rohu se to šklebí co??! :D

Taky vím, že bych neměla pokračovat v tom článku, protože to vyplodí nehodící se myšlenky, a už párkrát sem se zařekla, že se k tématu Gustav, řidičák & tramvaj nevrátím.......

Zeiten ändern dich #35

27. ledna 2012 v 12:12 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

U arény Tom auto zaparkuje v podzemních garážích už s telefonem u ucha, do kterého neřekne více než dvě slova, čímž celý hovor vyřídí. Po vystoupení z auta se s ním snažím udržet krok, nejen protože to tady samozřejmě neznám, ale hlavně co nevím je, kam přesně že teď míříme.
,,Všichni jsou už uvnitř, super." Vypadne jen z Toma, když vylezeme chodbičkou z garáží na čerstvý vzduch.
,,Co?"
,,Myslím lidi," řekne jen, když už se otevřou jedny dveře, ze kterých vyleze sám Bushido a za ním černě oblečený chlápek, který u dveří ale zůstane stát. A dál už je to mi více než jasné, než aby mi to Tom musel objasňovat. Asi by se tady Bushido nemohl jen tak producírovat před davem svých fanoušků, ač stojíme, řekl bych mimo hlavní vchody.

VIP call (24.1.2012)

24. ledna 2012 v 22:23 | Mintam |  VIP call
Už druhé VIP call, co jsem si oblíbila :)
Snad to dělá to Toma: Musíš věřit sám v sebe :D Dobrá ironie u Billa ;D


Bill: Zdravím, lidi. Doufám, že jste započli rok 2012 dobře. Dnes chceme slyšet vaše novoroční předsevzetí! Já musím za sebe říci, že žádné nemám a ani jsem nikdy neměl. Taky nevím proč...
Tom: Já jich mám hodně..
Bill: Já vím, ale... Když chci něco změnit nebo něco nového zkusit, udělám to hned na místě. Proto nemám žádná novoroční předsevzetí..
Tom: Já mám jedno skutečně dobré! Zkusím nebýt tolik sprostý na Georga!
Georg: Oh, to by bylo skvělé!
Tom: Myslím, že to zkusím... nemůžu to slíbit, ale zkusím to...A taky ti chci víc ukázat, jak hrát na kytaru, Bille!
Bill: Oh ano, to je dobré! Rád bych měl kytarové hodiny u tebe.. Jsem velmi líný, když o něco takového jde, ale..
Tom: Můžeš to zkusit! Musíš víc veřit sám v sebe! (hromadný smích)
Bill: Jo, rozhodně bychom chtěli slyšet vaše novoroční předsevzetí! Zavolejte nám a řekněte nám to do schránky. Díky moc!

Neobvyklá manikůra..

24. ledna 2012 v 21:08 | Mintam
Chci!!
A hned zítra! :D
Prosím. Ty vlásky Hagenka na nehtu, no ne asi! :-* :D A Billa septum bych tam moc chtěla :D:D *ironie*
Chudák člověk, co by mi ty nehty dělal, ač si troufám říci, že je tohle jen zadělaná fotka do gelu...??


Bez pocitu viny..

24. ledna 2012 v 2:51 | Mintam |  Bill
Fajn, už na facebooku jsem napsala, že se mne to sice nemusí dotknout, ale že i tak raději všechny fotky a videa z BTK App smažu. Taky jsem to udělala, jak mnozí možná postřehli, a díky tomu jsem tu pár dní nebyla. Nějak jsem nevěděla co k tomu všemu říci, a dělat jakože nic se mi taky nechtělo. Mezitím jsem se vyjádřila dostatečně na facebooku v "soukromějších" diskuzích a už to za 1. nechci cpát sem (a přesto to dělám!) a za 2. mě už vztek, lítost a nechápavost přešla. Hodně lidí se bouří, hodně fanoušků má jednotný názor. To mi taky otevřelo oči, že v tom nejsem sama, a že by to tudíž mohlo mít na kluky, repsketive dvojčata, nějaký vliv. Možná!
Taky jsme se s holkama dohodly, po dlouhé době nadávek a výčitek = úleva, že až se nám dvojčata zjeví před očima, že jim tuhle monstrózní růžovou opici oboucháme o hlavy :D Jestli je budeme chtít vidět. Škoda jen, že je opice již po smrti díky jejich psům.
To všechno za to, že jsem aplikaci den předtím "pochválila", a pak bum! Takhle to mám se vším.

No ale jsem tady a bez pocitu viny tu fotku z BTK App zveřejním... na und?Bill jí taky bez pocitu viny ošahává prsa a ještě se trapně brání tím, že je to STEJNĚ kluk :D
Až tak "STEJNĚ" to jasný Bille není!

Zeiten ändern dich #34

20. ledna 2012 v 12:12 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

,,Ine, tohle patří sem," zavrtí Nelly hlavou, a vezme mi z ruky kabát pro barbínu, aby ho sama umístila na to správné místo. Během hraní s Nelly mám alespoň čas o všem přemýšlet a musím říci, že při myšlence na Toma, je mi moc dobře. Zda je to pocit štěstí nedokážu až tak přesně specifikovat, ale prostě je to pocit pozitivní. ,,Ale ken už musí přijít, přece," vytrhne mne Nelly ze zamyšlení a já jen přikývnu.
,,Barbie přece nemůže zmeškat tu párty," řekne Gordon, když vejde za námi. S úsměvem k němu zvednu pohled.

,,V pátek pojedu do Berlína."
Ale první kdo zareaguje je kupodivu Nelly do té doby zabraná do hry. ,,Do Berlína? A můžu jet s tebou?"
,,A to mi říkáš jen tak? Do Berlína?" zopakuje jen Gordon.
,,Pojedu s Tomem. Na koncert. A ne Nelly, nemůžeš jet se mnou."
,,Chtěli jsme ale přece na tu noční jízdu vlakem."
,,A jo vlastně pojedeme tím nočním vláčkem, tak to nechci s tebou, Bille. A ty nepojedeš s námi?" vede si diskuzi dál Nelly.

Alle..

19. ledna 2012 v 15:48 | Mintam |  Kapela
Tak jo. Několikrát sem už zmínila, jak mi aplikace leze krkem, ale od doby co vznikla, mne už stihla dvakrát i potěšit :) Poprvé, že vůbec vznikla a objevily se všechny ty dosud neviděné fotky ze "soukromého alba", a podruhé mne potěšila včera! A to fotkou se všema členama.
Prostý důvod: poprvé se na aplikaci objevilo taky něco s Géčkama a to mne vážně těší.
Jen ještě škoda, že slečna, co se Toma ptala, zda mu chybí Georg nedostala odpověď...! Dá se to ale pochopit, Tom ji přes své slzy nemohl odpovědět ;DJeště ke všemu TAK rozkošná fotka :))
Slunce krásně svítí, modrá obloha, v Mexiku teploučko...
Gustav už pochopitelně kraťasy, s Georgem oba mají jen *představte si u toho Toma jak plačtivým a vyděšeným hláskem říká "jen"* trička, dokonce i Bill (leč má čepici), a Toman zmrzlýma rukama a dvěma tričky na sobě, objímá svou kamarádku zateplenou bundu!! :D:D:D
Ten kluk si ze mě už dělá legraci! :D

G´s...♥

18. ledna 2012 v 16:05 | Mintam |  Animace
No nejsou rozkošní?? ^-^
Georg prostě ví čím odzbrojit ;)... lehký úsměv, pohození vlasů a je váš! :D
A Gustav to má zmáknuté stejně tak, akorát jinčím způsobem: nahodí "ťuňta-pohled", zeptá se vás, co ste říkal/a, a pak se začne tvářit velice přemýšlivě a vy si myslíte, že vás poslouchá a přemýšlí o tom, co ste řekl/a. A tudíž si ho musíte zamilovat!
Milujete přece když vás někdo poslouchá..ne? :DBože, já bych je oba sežrala láskou...

2012 will be..

17. ledna 2012 v 15:43 | Mintam |  Me & blog
Tak co bude? :D
Bude se letos něco dít, nebo tady budeme jenom čekat a čekat a čekat...? Aplikace mě ohledně alba akorát rozčiluje! Bill nás namlsá tím, že řekne: "Pracujeme na super songu!" My děkujeme za informaci, ale je nám to k ničemu :D No ono vůbec, sem tam nějaká "zajímavá informace" se objeví, ale jinak je ta aplikace vůbec sama o sobě k ničemu ;D Z 98% stejně slouží jen k tomu, aby si na něm dvojčata hladila ego. Hlavně těma fotkama s titulkem "ME", u kterých Bill ví, když je zveřejňuje, jaká přijde reakce, ale potřebuje to prostě slyšet! :D Dobře, nebudu nic říkat, stejně jí nemám. Každopádně ta aplikace je důkaz, že Géčka si prostě hojit ega nepotřebují a když, tak ne takhle hloupě veřejně :)) ;)
Chci říci ale jedno, na Humanoid jsme čekali POUZE něco málo přes rok a půl, na Zimmer 483 sem já osobně čekala jen půl, třičtrvtě roku, a uvažovaly jsme s kamarádkou, že už nebudeme nadávat na to, že jim něco dlouho trvá. Uvážily jsme totiž, jak pracují ostatní kapely. Když to vezmu třeba z ohledu Rammstein, které mimochodem obě zbožňujeme, u nich se na nové album čekalo přes 4 roky! Stálo to za to, o to nic, ale z tohodle pohledu se nedá našim klukům nic vyčítat :) U Rammstein je tedy složitější k vysvětlení, jak to u nich chodí, když se tvoří nové album, ale na tom až teď tak nesejde. To jen tak odbočka, že mne vlastně kamarádka přesvědčila, ať nejsme nevděčné ;) A podle wikipedie už kluci stejně nové album mají! ;D
Když jsme ale u Rammstein, nedávno jsme byly na koncertě v O2 aréně, a poté tam vznikla nová věc. Vidíte tu dlaždici?? :) Objevila jsem to u arény tak v polovině prosince, takže někdy tam to vzniknout muselo, pže jinak bychom si toho o měsíc dříve, pár hodin před koncertem, jistě všimly, to my zase jo ;D
Nevím, kolik z vás zažilo koncert 3.4.2007 (soudě počtu návštěvníků moc ne...), každopádně kdo ví, je tohle krásnou památkou na první oficiálně velký koncert kluků v Česku ;) (doporučuji osobně zavzpomínat ;))

Nevinnost

17. ledna 2012 v 1:10 | Mintam |  Bill
Titulek nebylo těžké vymyslet. Otevřu "Nový článek" a vlevo na mě kouká: "Téma týdne je "Nevinnost".
No nebyl by to krásný příspěvek??Ať si říká kdo chce co chce ;), ale poslední dobou dost "negativně" reaguji na Billovu proměnu a pokaždé schytám minimálně jeden komentář typu: Stále je to jeden a ten samý Bill, ať na sobě změní cokoliv.
To nikomu neberu, to jest pravda a k té se přikláním, protože mě nejde o vnější proměnu, nejde mi v tuhle chvíli o proměnu na vzhledu. Jde mi o tu proměnu jeho jako celku.
Co je ale taky pravda, je to, že LA má v tý proměně největší podíl, a ne zrovna v proměně k lepšímu dle mého.
Jelikož je ale tohle článek o nevinnosti, LA tu nemá co dělat...

Nepostrádám Billa jako takového, postrádám TOHO Billa, a tím pro mne byl do poloviny roku 2010.
Pak to byl a bude už jen Bill ):

BTK App - Alien Wall #11

16. ledna 2012 v 2:50 | Mintam |  BTK App
Uhm...co říci k posledním "vzkazům"? Od doby, co Tom pyšně zveřejnil, že bude mít (nic jako "chtěl bych", "uvažuji", ne! natvrdo "budu mít!") víc tetování než Bill, sem tak trochu na BTK App, a tím spíš Alien Wall zanevřela. Nedokážu vysvětlit proč, a kdybych tohle napsala do nějaké veřejné diskuze, už vidím ty ohlasy jako "Jasně, zase nějaká chytrá, co si myslí, že se kluci asi na její přání změní!". Dobře, nebudu uvažovat nad tím co kdyby, prostě mě osobně by Tom zklamal. Tečka.
Za to jsou tam ale mnohem zajímavější věcičky, než nějaká tetování... začnu Gustavovým řidičákem :D, každopádně asi největší perlou na Alien Wall zatím vůbec je "Billova šikmá věž"! :D Dle mého.

RachelS: @Tom, nevíš, zda Gustav dostal svůj řidičák zpět?... nevím to, domnívám se ;)

Aneb slečna ví, jak mi zlepšit den ;D A na takovouhle krásně položenou otázku odpověď nedostane, nespravedlnost!!Zeiten ändern dich #33

15. ledna 2012 v 12:12 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

Zaskočí mi jakákoli další slova v krku. ,,Proč to teď říkáš?"
,,Protože se obávám, že sám nedokážu zastavit ten rozjetý vlak."
,,Rozjetý vlak?"
,,Prostě abys byl v pořádku, i když tam já zrovna nebudu."

Nevím najednou co říct. Absolutně v tom nepoznávám toho Toma, kterého jsem znal doposud. A ač už jsem si zvykl na určitou změnu, tohle je snad zatím ta největší. ,,To ale přece není už..."
,,Nedokážu se postavit Andreasovi. Třeba to v pátek, nevím, co když se to bude opakovat a.."
,,Tome," vydechnu a přijdu k němu blíž, ,,pomáháš mi už jen tím, že vím, že jsi poblíž. Neočekávám od tebe přece, že mě teď budeš vodit za ručičku všude." Zvednu k němu pohled a hned na to se kouknu na psy, kteří se poslušně posadí pod nás a čekají, až jim někdo opět hodí klacek, který jeden z nich přinesl v tlamě. ,,Nemusíš přece kvůli tomu rušit veškeré vztahy a věci, které do téhle doby trvaly normálně."
,,Vztah s Andreasem ale netrval normálně."
,,Říkal jsi, že do jisté doby normálním byl, tak to bude muset chtít pochopit."
,,A ty to chápeš?"
,,Já to chci pochopit." Jeho stavy náhlých proměn nálad mne asi fascinovat nepřestanou.

They lost their sense of light... {G's Support video}

13. ledna 2012 v 13:29 | Mintam |  Videa
A protože mi krapet už aplikace leze krkem...
bylo na čase, aby se objevilo něco takového :) Ne, nepřidali se k aplikaci i Géčka, žel tomu, to by to aspoň oživilo, ale vzniklo tohle dle mého úžasné video


HeyDu483 je na videa prostě úžasná!
A uchvátila mne natolik, že se mi nechce dělat ani vtípky, a to ani přesto, že jsem minimálně dva v tom videu našla ;D
Ne ne, zamilovaně mlčím :)

Zeiten ändern dich #32

11. ledna 2012 v 12:12 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

,,No tak," jemně mou ruku stiskne a já jen přivřu oči a vpiji se do těch jeho. ,,Udělal jsem to, protože jsem chtěl. Nechci, aby jsi byl vděčný. Dlužím ti to."
,,Tome, nedlužíš mi nic. Chci na všechno zapomenout." Tom ale semkne rty k sobě a zavrtí hlavou. ,,Nejsem zvyklý na to, že se ke mně chová někdo jako ty teď," pokračuji a lehce se pousměju.
Tom se podívá na mou ruku tisknoucí v té své a pak pozvedne pohled zas ke mně. ,,Je pěkný, jak jsi nervózní, když mluvíš."
,,Tome," zavrtím se pravda trochu nervózně a můj úsměv na tváři se rozšíří. Naschvál se ale pak narovnám s nádechem a zatvářím se zcela soustředěně. ,,Myslíš, že by se tě nervózní člověk pokusil políbit?" pozvednu obočí a dost prudce si ho přitáhnu za bradu k sobě.
,,Ty ses ale nepokusil," opáčí hravě Tom a nespouští ze mne pohled.

,,Bille, myslel jsem, že tě..Eh sorry, nebudu rušit." Mám pocit, že téměř od Toma odskočím, jak se leknu Marka. Ten se ale hned zase s omluvou raději vytratí, než stihnu cokoliv namítnout.
,,Nervózní lidé se snadno polekají. Uvidím tě odpoledne?" usměje se Tom a já se s mírným zamračením na něho teprve podívám a pak zavrtím hlavou.
,,Něco už mám."
,,Aha, ok."

Sweet taste...(by Millah)

10. ledna 2012 v 23:40 | Mintam |  Twincest ♥
ňuch


BTK App - Alien Wall #10

10. ledna 2012 v 23:27 | Mintam |  BTK App
Ach ach... :D Opět jsem si vybrala ty největší perly! A nepřestane je bavit se dohadovat o tom, kdo co výhrál, a nepřestane :D! Aneb můj komentář opět, protože někdy lituji, že tu aplikaci "nemohu" mít ;D
_______________________________________________________________

Bill: Tomovo největší přání bylo... ...vidět Ariel, malou mořskou vílu..je do ní tak zamilovaný:-)
Judith:
@Bille, když jsem byla malá holka, byla to pro mne neoblíbenější postava, měla jsem malou mořskou panu. Kdyby Tom chtěl, mohla bych mu jednu dát? Tak by si s ní mohl dělat co by chtěl. ;)
Bill: @Judith: To je ten nejlepší nápad vůbec!!! ...hahaha...miluju to!

...aneb Judith asi neslyšela o pravidlu: nikdy Toma nepouštěť do blízkosti k něčemu, co třeba i jen vzdáleně připomíná holku / ženu / ..., prostě vše co má se ženou co dočinění! ;D
Zeiten ändern dich #31

7. ledna 2012 v 12:12 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

Bla bla bla ;D Aneb nemohu se dočkat, až budete u dílu, kde jsem teď já...! ;)
Všechno by bylo tak jednoduší na vysvětlování, kdyby Tomovi bylo vidět do hlavy...
___________________________________________________________________________________________

Probudí mne lehké šimrání na nose. Aniž bych otevřel oči, oženu se rukou v domnění, že kolem mne poletuje moucha. K mému překvapení mi ale v ruce něco zůstane. Z donucení tedy otevřu pomaličku oči a pohlédnu si do ruky. Pírko. Zaostřím za něj, ale když zaslechnu tichý smích pod sebou, nahnu se přes postel, abych našel toho narušitele. Nelly se krčí se smíchem u mé postele a vesele na mne mrká.
,,Nelly! Ty jsi taaak zlobivá!" se smíchem se k ní ohnu a ač nejsem po ránu nijak aktivní, vyzvednu ji na postel, že jí alespoň jako oplatu zlechtám. To se mi ale nepodaří, protože když ji položím, píchne mne v podbřišku a celá ta křeč mi projde jako elektřina celým tělem. Se syknutím se chytnu za břicho, když už se ke mně starostlivě Nelly nahne.
,,Co se ti stalo?" pohladí mě lehce po vlasech a nepřestává na mne upírat pohled, když mne ale pojme náhle jiný pocit. Pocit nevolnosti.

VIP call (5.1.2012)

6. ledna 2012 v 20:31 | Mintam |  VIP call
První VIP call, který sem si plně oblíbila ^^
Už jen ten smích, už jen ten Georga "citát"... :D
A hlavně to vědomí, že jsou ve studiu všichni SPOLU!


Bill: Zdravíme všechny, chtěli jsme vám jen krátce sdělit, že jsme právě ve studiu a nahráváme pár skutečně skvělých věcí.
Tom: Nechceme ještě příliš prozradit, ale nyní už můžu říct, že to bude nejlepší album světa...
Bill: Ne, vážně... poslední schůzka ve studiu proběhla velkolepě a nemůžeme se už dočkat, až to budete konečně moci slyšet.
Tom: Ale zůstaňte trpěliví, víte, že jsme perfekcionisti. Upřímně je to tak, že Georg potřebuje více času.
Gustav: A v mezičase vám budeme stále telefonovat a dnes bychom se od vás chtěli dozvědět, jaký je váš nejoblíbenější Tokio Hotel song?
Tom: Georgu, prozraď mi tvůj?
Georg: Uhmmm, myslím že Monzun. Mám rád starého Billa.
____________________________________________________________________________

Gustav...

6. ledna 2012 v 19:54 | Mintam |  Gustav
...dlouho dlouho se v dnešní době aplikace, VIP call, a fotek dvojčat z LA hledá něco s Géčkama. A přesto to moje zlato přijde vždy s něčím, čím mě překvapí. Ona je umělec na vyčmuchání straých, dosud neviděných věcí ;D
A taky chudák poslední dobou nemá díky tomu co dávat na blog. Smutná to doba aby jste věděli :)

Nicméně, tato fotka je z roku 2006, a ač to bude už 6 let, pořád platí pravidlo, že by měl Gustav nosit červenou často :) :-*