Listopad 2011

Wer bist du denn?!

30. listopadu 2011 v 17:11 | Mintam |  Twins
Váhám, zda to mám dát do rubriky "Twins".
Je to Tom? Není to Tom?
Mě to tedy zdaleka jako Tom nepřijde, ale... tohle nám asi nikdo nepoví.
Tomův kostým měl být prozrazen na jejich aplikaci, ale pouze tento.
Takže...tento druhý kostým je Tom, oder? Sakra! :DJestli nejseš Tom, ty...ty... tak sakra řekni, proč Bill vyměnil svého bratra za tebe!!? :-O :D
Leda že by Bill měl vlastní doprovod. Mužský doprovod.
...ups
Tak kdopak jsi, práskni se :D

Please!!

29. listopadu 2011 v 20:55 | Mintam |  Komiksy
Klikněte na mě myší pravým tlačítkem, a dejte vložit! Prosím!!
Akutní případ! :D
Bože, proč nemáme taky své pravé a levé tlačítko, kterým se dáme ovládat??! :D Ne nechci být robot, ale v tomhle případě si strašně přeji vydloubnout z notebooku tu malou bílou šipku, sunout ji až na mě a klikat a klikat!!!! >-O
:D


Zeiten ändern dich #22

29. listopadu 2011 v 13:00 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

"
Zeiten ändern Dich Junge ob du willst, oder nicht glaub mir das hier ist kein Film..,"
Skočím okamžitě po jeho telefonu a podívám se na displej. Jasně blikající jméno Andy mi rychle do mozku vyšle informaci, která můj prst donutí hovor vymáčknout a tím telefon utišit. Položím telefon zpátky na stůl a podívám se na Toma. Na rozdíl od Malé dámy to s ním ani nehlo. A doufám, že jsem právě udělal dobře. Stejně bych neměl na výběr. Co bych mu asi tak měl říct? U telefonu Bill?

Angels...

28. listopadu 2011 v 23:06 | Mintam |  Kapela
K nim nejsou jiná slova :) :-*
Dobře, Gustav trochu trhá partu barvou trika, ale já osobně mu nemůžu nic vyčítat, protože takhle nezapadám nikde i když se to po mě žádá :D
Nicméně prostě...krása pohledět :*


Tom´s blog (28.11.2011) - Co to je!?

28. listopadu 2011 v 20:35 | Mintam |  Tom´s blog
:D Nebudu Toma komentovat, nebudu! :D
____________________________________________________________


zeitgeistnews.de: Spielbergův "Tim a Struppi 3D" - nový trailer

28. listopadu 2011 v 12:30 | Mintam |  Články
Ne ne! Arthur byl alespoň sladký, což mi tento "Tintin" nepřijde, už jen tím jménem...:-/ :D Bille proboha, raději natáčej filmy, než dabuj, když už si tedy Arthura odmítl. A vlastně víš co? Vykašli se na filmovej průmysl vůbec a starej se o album, děkuji za vyslyšení ;D
Ne, jen chci říct, a kvůli tomu sem taky ten článek dávám, že jsme si na hlas Billa v roli Arthura zvykly, a myslím, že to pozvedlo i sledovanost. A za sebe musím říct, že bych si nerada zvykala, na Billa v roli jiné. Nevím, ale spíše je to marketingový tah, než že by se jeho hlas na to hodil nejlépe.
A když si budu chtít rýpnout, on už déle nezastává dabing za Německo..., oder?
______________________________________________________________________Marketingová bitva natáčení "Tim a Struppi 3D" (Dobrodruštví Tintina) ve 3D začala. Krátce před začátkem prosince byl vypuštěn další oficiální trailer, který by měl nalákat na Vánoční vypuštění filmu.


Když tedy během Vánoc přijde do kin 3D, 2D a IMAX verze Tintina, nebude jen několik dětí šťastných. To, že natáčení probíhalo pod Stevenem Spielbergem slibuje, že se to stane filmovým hitem, u kterého se také starší návštěvíci kina budou moci cítit, jako by se vrátili do dětství.

Dabing v angličtině je znamenitě obsazen: Jamie Bell jako Tintin, a Daniel Craig jako zlý Red Rackham. Pro německou verzi přichází v úvahu zpěvák Tokio Hotel, Bill Kaulitz.

Překlad Mintam pro manickaTH.blog.cz ze zdroje zeitgeistnews.de.

Vteřinové koma..??

27. listopadu 2011 v 21:45 | Mintam |  Animace
o.O WTF?! :D
Dobře, u Toma už jsem si zvykla, že ten se nedá zkrotit.
Jistě jako dítě byl takový ten neposlušný, co nepostál chvíli na místě :D
Což mu vydrželo dodnes!
Nicméně tahle momentka je jeho "normální chování" hodné do ústavu, nebo upadl do vteřinového komatu?? :DMoment!! :-O
Teprve teď sem si všimla, že jediný kdo se na té animce hýbe je Tom...eh, cože?! :D
Mám z toho strach :D
Neee, jaktože sem to doteď nepostřehla!
Tom upadl do komatu a když se probral, tak zjistil, že se zastavil čas..?! :D
Doháje! Že já na to koukala! x-O :D

Georg´s bass...

26. listopadu 2011 v 1:30 | Mintam |  Georg
Postrádám ho teď stejně tak, jako takhle basovka.


Never try to create...

26. listopadu 2011 v 1:21 | Mintam |  Komiksy
...that you don´t are :DAneb Tomova slova volným překladem? Nikdy ze sebe nezkoušej udělat něco, co nejsi.
:D Tak si z toho děvčata berme příklad a...

Podzimní (by Monica)

24. listopadu 2011 v 23:05 | Mintam |  Twincest ♥
Nemám prostě slov, nádhera!
Zamilovaná ♥


Nezapomenout říct: Sýýýr! :D

23. listopadu 2011 v 18:15 | Mintam |  Kapela
:D Ale ale, tady se někdo zapomněl...! :D
Respektive asi Tom zapomněl, že objektiv se nachází jinde, než jeho objekt ;D :D
Ač, objektiv neobjektiv, on jen rád provokuje, hm? :) :DA nezklamal ani svým postojem: opět postoj jak když je postřelený (ještě teď děkuji zpětně Dee za tak trefné pojmenování! :D) jako v Halloweenském videu :D :D
Co z toho kluka jednou bude, no to mi řekněte!!? :D :D :D


Tom´s blog (23.11.2011) - Hi guys!

23. listopadu 2011 v 15:15 | Mintam |  Tom´s blog
A no tak, nás, nevlastníků iPhonů a Androidů, se tento článek příliš nedotýká, ale dovolte mi skepticky pronést větu: Samozřejmě, ako obvykle se něco stalo! :D Pardon, ale kdo očekával, že se zítra ta aplikace SKUTEČNĚ rozjede, a pokud, tak bude KOMPLETNĚ fungovat? :D Ne, nechci být zlá, jen jsem Sibyla po mamce a u kluků se už tyhle věci prostě očekávají :D ;) A plno komentářů, co sem pod tím četla, (až na ty dva v ruštině, těm fakt nerozumím :D) bylo pozitivních, takže to podporují i vlastnící těch telefonů, a to je jedině dobře.
Nicméně musím se smát, protože za prvé si myslím, že článek nepsal Tom :D (evokuje to ve mě ten fakt, že článek je v angličtině a na německých stránkách se neobjevuje vůbec -edit-: dobře, německá verze článku už se objevila taky, podcenila jsem ho ;)), a za druhé pokud, tak se mi líbí, jak se z toho umí pěkně vyvlíknout: Nezlobte se na ty, co mají Android... :D Oni ale za to přece nemůžou, to jen Toman to takhle vymyslel, aby fanoušci v komentářích nesjeli jeho! :D Ach jo :D Nic... užívejte si prozatím jejich screenu na úvodu jejich stránek, který teď nově zdobí nápis: RESCHEDULED! ;D
_______________________________________________________________________________________

Hodně fanoušků se vážně obává, že naše aplikace nebude fungovat na jejich přístroji. Příjímáme více a více mailů od fanoušků během posledních dní, a cítíme, že s tím musíme něco udělat! Na základě vašich zpětných reakcí jsme se rozhodli nespustit verzi pro iPhones dřív než Android verzi. To znamená: tolik fanoušků, kolik je možno dostane tu stejnou šanci obdržet ty nejnovější novinky ohledně nás. Musíme připravit nové datum na spuštění aplikace, kdy bude možno vypustit obě verze v jeden den. Doufáme, že všichni Aliens vlastnící iPhone prokáží hodně pochopení k Aliens, kteří vlastní Android a nebudou je vinit za nové, pro všechny verze dostupné datum! Prozatím si užívejte screenu k naší nové aplikaci v úvodu našich stránek. Vynaložíme skutečně extra čas na vylepšení již existující iPhone aplikace, a uděláme ji ještě lepší.

Zeiten ändern dich #21

22. listopadu 2011 v 13:00 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

Do dnešního večera, kdy jsem se dala opět do psaní, po kratší odmlce z neznámých příčin, sem tvrdila, že 21. a 22. je můj nejoblíbenější díl. Teď už tomu tak není. Po odmlce sem konečně dopsala díl 29. a už vím, že první příčku v kategorii oblíbenost získává právě on. Jenže do 29. dílu odsud ještě daleko... :-))
________________________________________________________________________________

,,Odveď mě odsud. To je taky to co nechápeš," skoro zoufale pronese a já v tu chvíli zahodím všechna pravidla v sobě. Rozhodnu se ho vzít sebou do útulku, protože nejenom že nevím jak bych ho dostal sám k němu domu, ale taky bych možná jeho stavu mohl trochu využít a dozvědět se konečně o všem pravdu.
,,Sice nechápu hlavně sám sebe, ale pojď, je to kousek. Zvládneš jít?"
,,Ty si snad myslíš, že jsem opilej?" vyvalí na mě oči a postaví se tak, že nemá šanci upadnout, ale ani udělat krok. Chtě nechtě se mu musím začít smát.
,,Tak hlavně pojď."
,,Tys nebyl na tý párty, protože víš co děláš. Nemusíš se s nikým z nich stýkat. Já ti vlastně závidím," snaha o pokrčení rameny je sice úspěšná, ale trochu se z té vehementnosti zamotá. Opatrně chytnu Malou dámu do jedné ruky, a druhou nastavím Tomovi. Ten se zastaví a s přihloupým úsměvem zírá na mou nabízenou ruku.
,,Co?" nechápu momentálně situaci.
,,Za mou ruku se ale draze platí."

Tokio Hotel recording :D

21. listopadu 2011 v 20:27 | Mintam |  Komiksy
:D Tak a máme tady pár statistik!
Neustálou obavu fanoušků, že nahrávání nového alba nefunguje tak skvěle a rychle, pokud půlka kapely je v Americe a druhá v Německu, podporuje tato statistika z Ameriky:Vzkaz obávajícím se fanouškům: Nebojte, Bill nás v tom nenechá! :D :D
A teď: jak vypadá nahrávání v Německu?
Dobře, studio zeje prázdnotou, a všude jsou pavučiny, ale Georg si pro jistotu zařídil alibi v nejpoužívanější místnosti celého studia:Nevím, zda se takhle nového alba dočkáme, ale jak to říká Georg? Nesplachujme svoje naděje :D

We gonna make you lose your mind ♥

20. listopadu 2011 v 18:05 | Mintam |  Videa
Už dlouho jsem se nepoohlédla po nějakém skutečně dobrém videu, a na tohle jsem narazila zcela náhodou.
Zaujalo mne nejenom "párty" scénama :D kluků, ale hlavně tou rockovou verzí jinak taneční hudby. Protože osobně zbožňuji rock, ale stejně tak miluji tanec (ovšem tanec pouze na hudbu, která ani zdálky neviděla techno a tu rádoby taneční hudbu!!)! A tohle video je příjemné spojení ještě se třetí věcí kterou miluju, a tím jsou kluci :))


Pod neustálým dohledem...

19. listopadu 2011 v 1:09 | Mintam |  Animace
Pod neustálým dohledem své aplikace! Nedá jim spát! Nedá jim chvilku klidu! Fanoušci budou naléhat, budou otravní! Nenechají je dojít ani na záchod! Tom zapomene vypnout kameru až na WCčko poleze! Bill bude "ráno" vstávat a Tom mu bude mířit foťákem do ksichtu!
Jejich aplikace se stane jejich životem! Jejich život ovládne prostřednictvím jejich aplikace svět! Jejich aplikace se stane CELÝM SVĚTEM!
Už nebude cesty zpět!!

A až se tohle všechno stane, a oni se z toho zblázní a celý svět s nimi, tak já budu stát navrcholu a jako Nelson v Simpsonových pronesu jen: "Chá chá, nemám iPhone!" :D

Už doteď byl Billův pohled pro Toma neodbytný, co teprve za 4 dny, pár hodin a pár sekund...!
Chá chá :D

Tom´s blog (18.11.2011) - Tahle se opaluje dnes

19. listopadu 2011 v 0:51 | Mintam |  Tom´s blog
Ještě, že není mou povinností TOHLE! komentovat! :D
Myslím, že nejlépe to vystihla osoba, co pod toto video napsala komentář:

What.
The.
Fuck.
Tom Kaulitz. What the fuck do you do over your days?

...! :D
___________________________________________________________________________________


Tom... (19.6.2007)

16. listopadu 2011 v 19:57 | Mintam |  Tom
...hm, teď zpětně tak uvažuji, že ty dredy asi měli něco do sebe ;D
Jinak ale k celkové fotce nemám slov :) Okouzlující :-*


Zeiten ändern dich #20

15. listopadu 2011 v 13:00 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

Během pátečního odpoledne doprovodím Nelly z návštěvy v útulku zpátky k babičce, kde si ji má vyzvednout Gordon.
,,Ahoj," pozdravím s úsměvem Gordona, jen co vejdu do obýváku. Babička se usměje taky a hned za mnou doslova vletí Nelly.
,,Tati, tati, Bill tam má kamarádku. Štěňátko, fakt. Je krásný, a furt se schovává," zachichotá se Nelly a padne Gordonovi kolem krku.
,,A ahoj ti nic neříká?" pokárá ji s úsměvem a lípne jí pusu na tvář.
,,Ahoj," dodá urychleně na to a já se musím usmát její roztomilosti.
,,Bille, zlatíčko, nemáš hlad?"
,,Ne babi, děkuju. Měl jsem z oběda až dost, vážně," ujistím ji a na důkaz toho si pohladím břicho.
,,Bille, ty pojedeš teď s námi domu?" sedící Nelly na Gordonově klíně na mě otočí hlavu.
,,Ne, říkal jsem ti, že se tam musím vrátit. Viděla jsi Ferdinanda jak byl nešťěstný, že tam zas bude sám."
,,Jo, tati, nějakej pejsek se jmenuje Ferdinand, to je srandovní, co?" řekne Nelly tónem, kterému se s Gordonem musíme zasmát.
,,Jo a babi, Arga zase běhá po zahrádce. Vrátili jsme jí, ale Bill s ní málem upadl, jak utíkala." zahihňá se znovu a já na ní jen vypláznu jazyk.

Their names :D

15. listopadu 2011 v 0:05 | Mintam |  Komiksy
A proč ne, že jo? :D :D :D
Tak hluboce sem již za svůj život jejich jména zkoumala, ale zatím nikdy mi to nedalo dohromady tohle :D
A přitom to vypadá tak jednoduše :D
Hm, asi měl autor hodně světlou chvilku ;D :D