Říjen 2011

Tom´s blog (31.10.2011) - HALLOWEEN!!!

31. října 2011 v 20:04 | Mintam |  Tom´s blog
Tomovo fotografické umění = na fotce není nic vdět :D To už známe z Ruska, děkujeme odcházíme :D Leda to pomohlo zvednout Billovi ego, když "jen" kvůli tomuhle spadla stránka ;D
_______________________________________________________

Můj malý bratr rockuje jako Satan na tanečním parketu! Musím přiznat... outfit byl extrémně cool! Jeho tanec poněkud méně ;-)
Celý kostým budete moci vidět brzo v naší aplikaci!


Backstage (MTV EMA 08)

30. října 2011 v 18:05 | Mintam |  Kapela
Přijdou mi tu neskutečně sladcí, no ne?? :)
Když o tom budu hlouběji přemýšlet, tohle je ten moment, kdy sem si nejspíše úplně poprvé řekla, že Tom není JEN bratr Billa, že on vlastně vypadá hodně dobře... a pak o sobě téměř rok nedali vědět, objevili se v srpnu 09 a to měl Toman už copánky a to byl totální konec! :D Nemohu to říci s naprostou jistotou, ale tenhle večer mu to skutečně slušelo... a ono nakonec všem :*
:D Sakra, není od věci si pamatovat tyhle věci, data a kde jak to komu slušelo :D, člověku se to někdy v životě může hodit... třeba k... no určitě nějaké to využití mají, vzpomenu si určitě později :D
Gustava ve skupině zaskakuje pán brýlemi?? Měla bych pro něj jednu zprávu: You´re doin´ it wrong :D


Twitter - @tokiohotel

30. října 2011 v 17:50 | Mintam |  Facebook / Twitter / Instagram

Hlasujte právě teď!!! Zbývá jen něco kolem 48 hodin, než bude hlasování MTV O Music Awards ukončeno. Jste lidi schopni.. O Music Awards

Zeiten ändern dich #17

29. října 2011 v 13:00 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

Nastala jistá nepříjemná situace, a já se vyskytla bez své povídky. Ne, že by díly nebyly napsané (právě jsem dopsala 25. díl ;)), či by se mi nedej bože smazali, ale jen k nim pár dní nemám a nebudu mít přístup (počítač!), takže tu pár dnů povídka nebude. To jen tak pro info ;) Doufám, že tento stav nebude trvat dlouho...
________________________________________________________________________________________

Dojdu do pokoje
a dosednu tedy skutečně s papírem a tužkou ke stolu. Jenomže už podruhé za dnešní večer jsem vyrušen dveřmi: ,,Bille, fakt mě nepoškrábeš?"
Otočím se k Nelly, která už v pyžámku stojí ve dveřích a kouká psím pohledem. Kouknu na papír a pak zpátky na ni. ,,Víš co? Něco vymyslím ve škole," odložím propisku, dojdu ke dveřím, které zavřu a Nelly vyzvu do postele.
,,Mohla bych tu s tebou spát?"
,,No měl jsem v plánu koukat ještě na film, nebudu tě rušit?"
Nelly zavrtí hlavou. ,,Víš, že spím tvrdě," odpoví a automaticky se zahrabe pod mou deku.
,,Ne, ty mi ji zas v noci budeš brát. Přineseš si svojí." Jenže Nelly vykoukne psím pohledem z pod peřiny a mě stačí jen vteřina, abych pochopil, že pro peřinu jdu já.

Twitter #3 - Jedward

29. října 2011 v 1:09 | Mintam
Mám ty kluky ráda a vím proč! :)

@planetjedward: "Jedeme právě najít Tokio Hotel a přivezeme je zpět do Evropy v našich kufrech a řekneme jim, že je tady jejich fanoušci postrádají."

Nádherný :*


Die Zeit läuft...

28. října 2011 v 4:06 | Mintam |  Animace
Chi chi, kdepak jsou doby Schrei? :)
Vůbec v tom klipu miluju Gustava :* Je tam z nich vidět dá se říci téměř nejjasněji, protože se chytře nepohybuje mezi houfem lidí, jak zbylý 3! :D Tak a to maj za to, egoisti! :D

Ťuťuťuuu :D :*A jedem všichni s Gustavem: "Bam, bam, bam,..." :D

Tom´s blog (26.10.2011) - Znáte tohoto týpka?!

28. října 2011 v 2:35 | Mintam |  Tom´s blog
Podívejte se znovu...no jasně, to je Gustav se svou novou sólo-show!


Zeiten ändern dich #16

27. října 2011 v 13:00 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

,,Ahoj babi," okamžite se od dveří vrhnu k babičce, která mě vítá.
,,Ahoj Bille. Jakpak se máš?" s upřímným obejmutím mne lehce štípne do tváře a usměje se.
,,Pořád stejně dobře," opětuju ji úsměv a prohlédnu si ji.
,,Vypadáš.. dobře," zdravě, ale však ona ví, jak to myslím.
,,Taky mi dobře je," s lehkým přikývnutím nespouští úsměv z tváře, když už do dveří vchází Gordon.
,,Půjdu se kouknout na holky," řeknu a poukážu na dveře, za kterými se ozývají holčičí hlásky. Otevřu a nakouknu dovnitř. Všude kolem se válí skřipečky, hřebeny, sponky, gumičky, dětská malovátka, panenky, dokonce i lak na vlasy a spousta dalšího. A uprostřed toho všeho pět malých holčiček, které v mžiku upřou pohled na mě.
,,Dobrý den, chtěl bych se objednat ve vašem salónu. Kdy máte volný termín?" s úsměvem spustím. Holky se začnou smát a Nelly s veselým poskakováním přiběhne ke dveřím, rychle mě obejme a vystrčí mne lehce ze dveří.
,,Tak my se připravíme, a pak tě zavoláme, jo?" s úsměvem přikyvuje, a když přikývnu i já, okamžitě mi zavře dveře před nosem. Super, dostanu alespoň čas se převléknout a napít.


Zeiten ändern dich #15

25. října 2011 v 13:00 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

Posadím si ji se smíchem na klín. ,,Chtěla bys, aby měl taťka nějakou paní? Viděla jsi, jak byl veselej, když odcházel?"
,,A on už nemá rád maminku?"
,,Kdepak zlatíčko, ty máš přece taky stále maminku ráda, jako já, jako Gordon. Taťka. Ale potřebuje společnost. Víš? Pohlazení, a tak. Není to o tom, že by přestal mít maminku rád."
,,Mně taky chybí pohlazení od maminky, ale vždycky, když mi je smutno, tak si představuju, že mě maminka hladí a pak přijdeš ty nebo taťka, a taky mě pohladíte a mně je pak dobře."
,,Tak vidíš. Proč jsi tohle všechno neřekla taťkovi?"

Tom´s blog (24.10.2011) - Chceš se stát součástí našich životů?

24. října 2011 v 13:03 | Mintam |  Tom´s blog

Vytvořili jsme novou aplikaci, díky které můžeme být vy, Bill a já tak blízko, jak jste si dosud neuměli ani představit. Jsme právě v závěrečné fázi testování, takže bych nechtěl moc prozradit....no jo, vy se ale každopádně těšte na soukromé fotky, videa, zprávy a mnohem víc od Billa a mě. Nadšeni?

Sdílejte vaše myšlenky o nové twin aplikaci se mnou!
  • OMG - nejlepší nápad vůbec!!! Potřebuju to mít PRÁVĚ TEĎ!
  • Hmmm....uvidíme.
  • Děkuji, ne aplikace pro mne ;-)

Social Groups [Tom Kaulitz]

23. října 2011 v 18:55 | Mintam |  Videa
autor: Tomka Sun


Podle mne skvělé video!! Skvělá hudba, skvělý momenty, skvelý začátek :))

Twitter #2 :D

23. října 2011 v 13:28 | Mintam
Když jsem tady nedávno zveřejnila článek s Riou na twitteru, chtěla jsem, ale nakonec jsem se nezmínila, že jsem našla ještě jednu perličku! O Jostovi tady toho už bylo taky dost :D, každopádně touhle perlou se bavím hodně, snad ještě víc než tím s Riou :D
Jessica Alba třeba má v jakoby "úvodním infu" napsáno "pyšná maminka", když sem najela na "Jostův" profil, první co na mne vyběhlo, byl status: "Working..." :D :D :D, jak jinak, (což snad překládat nemusím, google je kdyžtak stále funkční tuším, ač má své mouchy, které sou taky občas k popukání :D).
Druhý pod-status mě ale smíchy položil úplně: "Your money, is mine" :D :D :D :D :D :D :D
Tady důkaz místo slibů :D


Zeiten ändern dich #14

23. října 2011 v 13:00 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

,,Narodila se celkem zdravá, krátce na to jí ale začali nacházet malé nálezy v těle. Říkali, že u malých dětí se rakovina šíří obrovskou rychlostí. A ač ji diagnostikovali rakovinu, která je u dětí těžší, co se týče léčení, Joy to zvládala celkem dobře a my jsme prostě věřili, že se z toho dostane a všechno bude OK. Zkoušeli jsme všechny možné léčby, všechny možné léky, ale..," odmlčí se.
,,Ona..zemřela?"
,,V pěti. Bylo jí jenom pět a vypadala tak zdravě. A já jí nemohl nijak pomoct. Nijak."
,,Pět. Jako Nelly. Kvůli tomu..," chci rozvinout svou otázku, ale nedá mi prostor.
,,Ne, není to jen kvůli stejnýmu věku. Nelly je Joy nesmírně podobná. Byla stejně andělsky krásná jako Nelly. Blond vlásky, modrý oči, anděl," ztěžka vydechne a mě nenapadá nic, co bych měl říct.
,,To mě mrzí," řeknu pak a podívám se na něho. Nepřitomně zírá přes hladinu jezera s jemně přivřenými víčky. ,,Promiň, že nepatrně odbočuju, ale můžu se tě na něco zeptat?"
,,Hm."

U smile, I smile...

23. října 2011 v 4:18 | Mintam |  Animace
Miluju tuhle animaci / tento moment, bezkonkurenčně :*


Sooo typisch! :D

23. října 2011 v 4:01 | Mintam |  Tom
Komu jinému ten titulek odpovídá?? Kdo nás už svými činy a vtipy vůbec nepřekvapuje? :D
Ano, je to náš typický Tom!! :D
Nepoučitelný, nemravný, nepolapitelný :D :D :DVím, že fotka je to stará, a vidělo ji mnoho lidí. A ten kdo to na Fan párty viděl naživo, tomu závidím ještě o to více :D
Kažopádně mne dokáže rozesmát vzpomínka, jak jsem si vždy myslela, že by v Tomovi mohla být alespoň špetka slušnosti, nicméně... vzdala jsem to, a celkem brzo :D Poslouchám kluky pět a půl roku, a mám za to, že o Tomovi sem měla jasno už po tom půl roce! :D Né-li dříve.
Někdo by mohl namítnout: "No a, tyhle časopisy mají všichni chlapi, nebo si je alespoň rádi někde přečtou." Copa o to, tyhle časopisy má snad každá domácnost, kde se třeba jen mihne mužské pohlaví :D, ale žádnej s tím nechodím troubit takhle na veřejnost, jako náš Tom! :D To může ZASE jen on! :D

Zeiten ändern dich #13

22. října 2011 v 13:00 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

Asi teprve
po dvou hodinách se vydám dolů, když ucítím něco moc dobrého.
,,Copak to tady kuchtíte?" vejdu do kuchyně a kouknu na Nelly, která má ruce a pusu modré od borůvek. Začnu se smát. "Hm, dnes i s dezertem?" Nelly s úsměvem jen přikývne.
,,Chtěli jsme ti dostat myšlenky od učení tvým oblíbeným koláčem," utře si Gordon ruce do utěrky s úsměvem.
,,Tak to si nechám líbit," zamlaskám pochvalně.
,,Nejdřív jsme se ale dohodli, že musíš sníst celý talíř s večeří," olízne si Nelly prst. Mám chuť odpovědět něco nemístného, ale nakonec to celé spolknu z čehož se vyklube slabé zavrčení a dosednu ke stolu.
,,No už jsem se lek!" s úsměvem zdvyhne Gordon varovně prst.
,,Jdu se umýt!" vyskočí na to Nelly a rozeběhne se do koupelny.
,,Jsi dneska pěkně otrávenej. Jen vrčíš."
,,Mám mňoukat?"

Zeiten ändern dich #12

21. října 2011 v 13:00 | Mintam |  Zeiten ändern dich I

Při
pondělním vcházení do budovy školy už nemám tolik odhodlání podívat se Tomovi do tváře, ne tolik jako v pátek. Nějak už jsem si zafixoval v hlavě zvuk Tomova auta, takže když ho uslyším i dnes zvenku, rychle se přezuju, vezmu si ze skříňky potřebné věci, a schovám se za roh. Nehodlám ho přepadnout, ale jestli bude sám, možná bych mohl...
,,...a pak se zvedla a prej "Nemám čas"! No myslel jsem, že se asi smíchy skacím k zemi," nadšeně vypráví Andreas.
,,A skácel?"
,,Ne."
,,Takže nuda," odfrkne si Tom a já už mám jen šanci zahlédnout modrou barvu jeho mikiny, která se mihne kolem mě.
,,Hej, není s tebou vůbec zábava," utichnou jejich hlasy, když se za nimi zavřou dveře od třídy. Lehce se zamračím. Copak nikdy nechodí sám?! Vydám se pomalým krokem do třídy.


Visit from Japan... :D

20. října 2011 v 19:14 | Mintam |  Bill
Ty očíčka!!! :D :D :D To je moc na mou bránici! :D