BILD.de - Goodbye Germany, Hallo Amerika!

26. září 2010 v 15:59 | Mintam |  Články
Já nevím, co k tomu říct. Přeju jim to, a vůbec se jim nedivím, ale... jsou to dvojčata, a ty své názory mění každou chvilku, takže se hrozně bojím, že po měsíci prohlásí, že se jim tam začalo líbit, a nějaký řeči o tom, že si neumí představit opustit Německo nadobro, budou náhle v prachu.
Toho čeho sem se nejvíc bála... že se prostě už nikdy nevrátí....
_______________________________________________________________________________

Přeložila Mintam pro
manickaTH.blog.cz!
____________________________________________

manickaTH.blog.cz
Bill (21) a Tom Kaulitz (21) z německé celosvětově úspěšné rockové skupiny "Tokio Hotel" opouští Německo a stěhují se do USA!

Jak BILD zjistil, budou se slavná dvojčata stěhovat už na podzim do Los Angeles. Chtějí tam se svým manažerem a producentem Davidem Jostem, žijícím už rok v Beverly Hills, společně napsat nové songy.

David Jost BILDu potvrdil: "Ano, Bill s Tomem se prozatím stěhují do Los Angeles, ale chtějí si i nadále ponechat byt v Německu. Stěhování do LA je naplánované na polovinu listopadu."

Jejich kolegové Georg (23) a Gustav (22) chtějí zůstat v Německu, protože tady mají své přítelkyně. Přátelé kapely se nechaly slyšet, že kromě plánované práce ve studiu v LA, a pronásledování gangem Stalkers, je taky vykradení jejich bytu v Hamburku dalším důvodem, proč se chtějí přestěhovat do USA.

Větší klid ale v Los Angeles pro dvojčata není. Shluk Stars tu sice není větší než v Hollywoodu, ale ani v LA Bill a Tom před paparazzi neutečou.

Tokio Hotel prodali dosud celosvětově víc jak osm milionů hudebních nosičů. S jejich novým DVD a jejich LIVE-albem "Humanoid City" dosáhli celosvětově ve více jak 15 zemích 5. místa v prodejních žebříčkách. V Německu, Brazílii, Mexiku, Kolumbii, Francii a ve Švýcarsku je skupina v tomto roce číslem 1. V Itálii, Španělsku, Portugalsku a Belgii obsadili místo druhé.

> BILD.de
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama