Říjen 2009

Tom´s blog (29.10.09) - Halloween!

31. října 2009 v 14:15 | Mintam |  Tom´s blog
Ha! Kdo se děsí, ať určitě sáhne po novém vydání Intro! (Nebo pojedu s Gustavem autem) Motto je vhodné k Halloweenu - vše kolem duchů, monster, zjevení, a děsivých událostí. Obal je skvělý. Tohle extra nakreslil někdo, kdo se specializuje na staré cool kino-plakáty a oldschool komické vzhledy. Daruju tenhle plakát Billovi k Vánocům, a může si ho pověsit ve svém pokoji vedle celé řady mých obrázků.

Tokio Hotel TV 2 [Episode 8]

29. října 2009 v 17:48 | Mintam |  Tokio Hotel TV


Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz!
_________________________________________

Atény: Koncertní nálada se vrací!

Bill:
Jsme v Aténách a je něco kolem oběda - skutečně je čas na oběd?
Gustav: Jo, jsou dvě odpoledne...
Tom: ...odpolední čas, ale cítím se jak v sedm ráno...
Georg: ..ve skutečnosti je půl třetí.
Bill: Takže je čas oběda a my jsme relativně dnes jen trochu spali. Sluníčko svítí a počasí je perfektní. V podstatě jsme na střeše našeho hotelu a po dva dny máme naší velkou show s MTV Day.
Interviewer: Hrajete nějak rozdílně, když hrajete v Aténách, Miláně, Římě, nebo Berlíně? Cítíte to samé a vůbec si nevšímáte kde jste?
Bill: Na konci všech koncertů v arénách jsme velmi stejní z toho prostředí uvnitř, takže sotva něco děláme jinak. Ale všechno jiné je totálně odlišné a vždycky se chceme setkat s fanoušky. Jsme tady v Řecku poprvé a jsme zvědaví, jaké tady bude publikum. Nikdy nás neviděli hrát živě na koncertě a těšíme se na tu show...bude to velmi speciální.

Tom´s blog (28.10.09) - Všichni v horečce Jay-Z...

28. října 2009 v 17:07 | Mintam |  Tom´s blog
manickaTH.blog.cz
...i samotná Billova a Georgova vysněná žena ;-)

Mario Barth (24.10.09) - Autoscooter

28. října 2009 v 16:20 | Mintam |  TV
,,Wolfgang hat schneller Car!"
:D


Tom´s blog (26.10.09) - Sneakers Deluxe!

28. října 2009 v 16:08 | Mintam |  Tom´s blog
Cool značka, kterou jsem objevil. Nová kolekce je skutečně skvěle volná... Jak se líbí vám?


Buzznet - If you were vampires, who would bite?

28. října 2009 v 15:33 | Mintam |  Z rozhovorů
Tak tohle sem fakt nedala!!! :D Kdyby ste byli upíři, koho byste kousli, aby s vámi zůstal navždy? Bill: ,,Určitě by to byl Tom." Tom: ,,Jasně, pro mě by to byl možná Bill..." Bill: ,,Možná?!" :D
Gustav: ,,Určitě bych si zvolil Billa." Bill: ,,Mě?" Georg: ,,Proč jeho?" Gustav: ,,Je pro mě všechno!" :D Dokonalost!!! Pak s tím soundtrackem už je to fuk :D Ačkoliv chápu Toma, že nejlepší soundtrack je teď ten novej Humanoid od Tokio Hotel :D :D Pořád mě utužujou v tom, proč je miluju :D

Tom´s blog (21.10.09) - Zpět na scéně

28. října 2009 v 14:34 | Mintam |  Tom´s blog
30.10. bude na MTV vystřelíme s našim prvním živým vystoupení z novými songy z alba Humanoid. Tady je pár dojmů z Atén, kde jsme hráli. Živě s novým materiálem na tak skvělém místě, to je prostě zábava hrát...a brzo přijde zase konečně turné! A taky kluci opět byli poraženi v ping pongu, díky jejich pomalým pohybům. Ach ano: v příštích dnech budou tady k obeznámení uvedeny termíny, takže sledujte pečlivě naši stránku!

Twins hrají ping pong

20. října 2009 v 15:04 | Mintam |  Backstage
Jo, to mě teda štve! Za tři roky hraní sem se nenaučila tak sebejistě podávat jako Tom! Měl by s tím přestat :D (s Billem a míčkem v síti bych si rozuměla :D)


Bill <3

19. října 2009 v 16:35 | Mintam |  Devilish
8643

Tom´s blog (16.10.09) - Lidi, ...

18. října 2009 v 1:02 | Mintam |  Tom´s blog
...tohle je asi fakt to nejšílenější od filmu Simpsons: Jak náročné to je? Skutečně si nelze představit, kolik úsilí a práce v tom vězí... Ačkoliv: Příště bych prosil nějaké napínavější story! Jen žertuju... ;)
Devilish <3

17. října 2009 v 22:04 | Mintam |  Devilish

Tom´s blog (14.10.09) - Takže Bill...

17. října 2009 v 19:42 | Mintam |  Tom´s blog
... plánuje pro naše turné změnu outfitů během show, může si vzít inspiraci od téhle dámy při hře:


Twins <3

17. října 2009 v 19:37 | Mintam |  Twins

Tom´s blog (12.10.09) - Run this Town

17. října 2009 v 19:10 | Mintam |  Tom´s blog
Skutečně ohromující, co tenhle sbor dokáže se svým postavením... Jasně, Jay-Z styl nikdo nepřekoná, a Rihanna zpívá taky trochu víc čistěji, ale postoj k tomu je skvělý! Zůstává jen otázka, kdo dal učiteli hudby do zeleného čaje tolik rychlosti... ;)


Tokio Hotel TV 2 [Episode 7]

17. října 2009 v 18:51 | Mintam |  Tokio Hotel TV

Přeložila Mintam pro manickaTH.blog.cz!
____________________________________________

Tom: Jsme na cestě do krásného Madridu.

Tom: Měl jsi někdy batoh Eastpak?
Georg: Nech mě přemýšlet...ne, neměl.
Tom: Měl sem kdysi jeden. Takže ty si byl prostě looser když si nosil batoh ,,4You", který jsem popadl nahoře a házel s ním ve vzduchu jako želva. ;)
Georg: Z ,,4You" jsem přešel přesně na tyhle vojenské bágly...jak se jmenovali?
Tom: Jo, přesně, tyhle existovali...armádní batohy.
Georg: Jo, armádní batohy-to je ten co sem měl.
Tom: Každý se směl podepsat na Georgův batoh.
Georg: Byl černý, takže to stejně nebylo vidět.
Tom: Samozřejmě že bylo - bílou tužkou. Byl jsi tak pyšný na to... Psali: ,,Hey Georgu, HDGDL (=v němčině: Mám tě moc rád) - byl to s tebou tak skvělý čas, těším se do šesté třídy." Existovali kdysi věci jako LOL, giggles, ROFL a tak? Myslím že ne.
Georg: ROFL vymysleli později.
Tom: Tak co psali? Jen HDGDL?
Georg: Taky psali ,,smajlíky"...
Tom: Pravda, ,,smajlíci" existovali...

Tom´s blog (11.10.09) - Jsem ohromen!

17. října 2009 v 18:35 | Mintam |  Tom´s blog
Kampaň módy proti AIDS je už dobrou chvíli pryč a proto to na mě zapůsobilo o to víc, že jste společně s designéry módy proti AIDS udělali novou akci zaměřenou na AIDS a HIV a záhajili nový boj! Hodně z vás bylo v polovině září na tomhle novém startu a taky Frauke z designérů proti AIDS, která z tohodle dne zaznamenala pár dojmů, a shromáždila je na tomhle blogu. Cool akce!


Tom...(by Allegator)

11. října 2009 v 15:15 | Mintam |  Obrázky
no coment <3

Poděkování na albu Humanoid

11. října 2009 v 1:42 | Mintam |  Pozdravy & vzkazy
Tohle dá zabrat! :D Například jak přeložit Gustava výraz pro členy skupiny s názvem ,,Latzhosenträgern", což by bylo v překladu nějak ,,nositelé lacláčových kalhot" :D
Jinak ale Tom má hezký proslov, respektivě krásně začal a krásně skončil :D Bill má trochu egoistické díky, ale o jeho egu už všichni víme dávno svý :D, Georg když děkuje mimořádným lidem v jeho životě, určitě to patří jeho přítelkyni ___________________________________________________________

Bill: Děkuju všem. Těm, kteří mě podporují a dokáží mě rozesmát. Těm, kteří nezapomínají kdo jsem a co je podstatné a kteří jsou se mnou na jedné cestě... moje máma, můj nevlastní otec a můj nejlepší přítel. Moje rodina! Ten nejdůležitější je můj bratr, se kterým jsem tohle všechno dokázal, který se mnou všechno sdílí a nikdy mě nenechá samotného. Jsem na nás pyšný!!! Kromě toho ještě děkuju mým čtyřem jiným malým kamarádům se srstí, které nade všechno miluju! Děláte mě každý den šťastným. Děkuju za hudbu a za to, co prožívám. Za každou sekundu mého života. Tohle album pro mě znamená vše. Miluju každý takt a těší mě, co jsme dokázali. Kluci, těším se už, jak s vámi vystoupím s touhle deskou na pódiu...díky, že to tak je. To je pro všechny fanoušky venku: Díky za vaši trpělivost, díky za to, že tady jste! Děláte to takovým, jakým to je. Dal jsem do toho vše a hodně získal. To vám nikdy nezapomenu. ...Těším se na to, co ještě přijde. Bill

Tom: Především jako prvnímu bych chtěl poděkovat mému malému bráškovi. Jsem na tebe extrémně pyšný! Úžasné, co jsme dokázali. Děkuju, že tohle je. Pár lidí mi každý den dává oporu, nenechají mě nikdy samotného, dokážou mě kdykoliv přivést na jiné myšlenky a podporují mě v každé sekundě. Za to bych chtěl poděkovat mé mámě, mému nevlastnímu otci a mým nejlepším přátelům. Čtyři malí čtyřnožci mi dávají neuvěřitelně hodně lásky a síly! Nejste mí pokrevní příbuzní, ale patříte k rodině! Pak jsou tu ještě určití týpci, se kterými jsem každý den na cestách. Vám bych chtěl přirozeně taky poděkovat. Úžasné, co všechno jsme zažili. ...A jede se dál! ;) To největší díky jako vždy jde k našim fanouškům. Vy děláte naše sny skutečností a nikdy nás nezklamete. Dáváte nám čas a čekáte na nás. Za to se my snažíme skutečně přetrhnout a vydáváme každý den všechno jen pro vás! Ke konci bych chtěl ještě poděkovat sám sobě... Tome! Miluju tě!

Georg: Nejprve bych chtěl poděkovat vám, našim fanouškům. Za to, že jste tady pro nás vždy, za podporu bez hranic a za hodně skvělých koncertů. Děkuju Billovi, Tomovi a Gustavovi za hodně nezapomenutelných momentů, které s vámi sdílím a smím prožívat. Bez síly a podpory, kterou jeden druhému dáváme, by tohle všechno nebylo možné a pravděpodobně by to nebylo ani z poloviny tak veselý. ;-) Obzvláště díky platí pro mou rodinu, mé matce, mému nevlastnímu otci, kteří tady pro mě vždycky jsou a ve všem mě podporují, co si zrovna usmyslím. Pomáhají mi při tak nekonečně mnoho věcech a můžu se na ně vždy spolehnout.Děkuji mým nejlepším přátelům, kteří mě vždy přivedou na jiné myšlenky a mému trenérovi, za mnoho vypocených hodin. Kromě toho bych chtěl ještě poděkovat zcela mimořádným lidem v mém životě. Za útočiště, plné porozumění, trpělivosti a nekonečné důvěry. Díky!

Gustav: Děkuju celé mé rodině, která mě neustále podporuje při našich cestách a vždycky je tady taky, když se vzdálíme i třeba někdy na tisíce kilometrů. Máma, táta, srdce sestry --- Mám vás šíleně rád! Díky řeknu taky třem ostatním ,,Latzhosenträgern". Co už jsme všechno společně prorazili a ještě prorazíme a bude to neuvěřitelné! Díky taky lidem jako Sascha, Heiko, Micha, Katte, Hupe, Markus, Möhre, Länglich, a taky MI MA MO. Jste tady vždy, když je co slavit, nebo spolu jednoduše spolu sedíme, vyprávíme si a smějeme se. Lidi, díky že to tak je.

TH děkují: (útržek) Jmenovitě celému managmentu, v čele s Davidem Jostem, taky se tam objevuje Oliver Gast, Jutta Landkotsch, Dunja Pechner, Natalie Franz, speciální díky pro Cherrytree Records s dodatkem: milujeme vás, a díky taky společnostem jako je Audi a Mercedes.

>překlad Mintam pro manickaTH.blog.cz!

New Photo <3

10. října 2009 v 17:12 | Mintam |  Kapela
Vždycky si vybavím Toma větu: ,,Už to tak máme dané při focení. Jeden pozvedne obočí, druhej si drží čepici." Chudák Bill, Tom si zapoměl čepici a ukradl mu výraz, tudíž Bill musí improvizovat...mají to těžkej život ty hvězdy :D