Březen 2008

Bill & Georg ♥

31. března 2008 v 19:23 | klokánek |  Animace
Přímo narozeninový pusa :) :D

Obrázek “http://i265.photobucket.com/albums/ii229/BA-th-th/Other/kissteddy.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Billova operace proběhla podle plánu

31. března 2008 v 19:20 | klokánek |  Články
Fanoušci Teenie-skupiny Tokio Hotel si můžou oddychnout: Operace hlasivek zpěváka proběhla podle oznámení jejich managera dobře.
" Při operaci proběhlo všechno podle plánu a lékař je velmi optimistický", řekl producent a manager David Jost večer v neděli. " Billův ošetřující lékař je jedním z nejlepších lékařů, kteří v jeho oboru existují". "Ostatně, jestli se operace opravdu tak dobře podařila, že Billův hlas bude znít tak, jako předtím", se prý ještě nemůže bohužel říct.
Kvůli onemocnění hlasivek 18-ti letého Billa Kaulitze, musela populární kapela zrušit naplánovaná vystoupené v Evropě a Sev. Americe. "Kvůli dodržení klidové fáze a rehabilitaci hlasivek, které se musí Bill po operaci podrobit, jsme zrušili koncerty v USA a Kanadě (Detroit, Chicago, Cleveland, Toronto, Montreal a Boston)", řekl Jost a potvrdil tím novinám "Bild" zprávu ze soboty. Pravděpodobně se bude první koncert v USA konat 1.května ve Washingtonu.

Komunikace s křídovou tabulí
Jost dodává, že prý dvojče Tom doprovázel Billa do nemocnice. Prý "mu dal ke komunikaci pro příštích deset dní, malou křídovou školní tabuli". V E-Mail- Interview s "Bild am Sonntag" (BamS) řekl kytarista Tom Kaulitz: "Bill by chtěl zůstat v nemocnici tak krátce, jak jen to je možné. Pravděpodobně to tam vydrží asi jen dva dny".
Jeho bratrovi prý chybí zpívání. Na otázku, jestli má prý strach, že Tokio Hotel už nebudou znět tak, jako dříve, odpověděl Tom: "popravdě řečeno, máme z toho vítr a to sice oba dva. (…) Bill mi už znakovou řečí vysvětlil, že halt po operaci budu muset já bejt u mikrofonu."
V únoru na malé návštěvě v Sev. Americe byla skupina potěšena. Koncerty ve středně velkých halách v Los Angeles, New Yorku a Kanadě byly ihned vyprodány. Hodně amerických fanoušků mohli hity jako "Monsoon" (DDM) zpívat zpaměti. Pravděpodobně ve druhém týdnu května by mělo vyjít v USA skupiny první anglicky zpívané album "Scream".

Zdroj: http://www.focus.de

Bill..

30. března 2008 v 22:28 | Mintam |  Bill

K zulíbání

30. března 2008 v 16:28 | Mintam |  Georg
...

Tak tráví Bill poslední hodiny před operací!

30. března 2008 v 15:23 | Mintam |  Rozhovory
Původně se měla konat operace hlasivek zpěváka Tokio Hotel, Billa Kaulitz až v pondělí. Jeho dvojče Tom je stále u něho, stará se o něho, povzbuzuje ho. Protože nechtěl nemocného samotného, udělala reportérka BILD am SONNTAG, Nicola Pohl exluzivní rozhovor s Tomem Kaulitzem výjimečně přes mail.

BILD am SONNTAG: Tome, tvůj bratr Bill bude dneska nebo zítra operován. Jak tráví Bill své poslední dny doma?
Tom Kaulitz: Bill leží většinu času v posteli a dívá se na video. Zahrnuli jsme ho DVD, aby už zklapnul. Momentálně sleduje kompletní sérii "Prison Break", takže to ho zabaví. Někdy jde v teplákovce dolů k ledničce, vzít si něco k jídlu. Když by teď ještě seděl s plechovkou piva před televizí a sledoval Fussi, potom bych byl opravdu na mého malého bratra pyšný. Myslím, že z toho ještě může něco být, dělá se pomalým (směje se).

Kdo pro Billa vaří?
TK: Momentálně mu vařím já každý den špagety s mou speciální omáčkou. Ta omáčka je ve vší skromnosti skvělá. Myslím, že se jí brzo přejí, ale sotva si může stěžovat, protože jeho hlas můsí být v úplném klidu. Bill vaří totiž ještě hůř, než já. Čas od času přijde naše mamka na návštěvu, na Billovi jde potom vidět, že ho těší, když ona vaření převezme.

Jak se vnímá, být tak dlouho dobu doma?
TK: Jsme už rok téměř každý den na cestách a najednou z dneška na zítřek vysíme zase doma. To je už hrubší změna. Upadá se do úplné díry a najednou chybí, být zase na cestách. Kromě toho Billovi chybí zpívání. Bill nezpívá jenom na podiu nebo ve studiu, ale i celý den doma. Žádný div, že má teď problémy s hlasem. Teď je poprvé v klidu. Myslím, že tenhle klid je zcela příjemný.

Má Bill bolesti? Jak ho povzbuzuješ?
TK: Oh, věřím, že bolesti nemá. No jo a když by nějaké měl, bez hlasu stejně tak jako tak nemůže naříkat. Normálně ale mluví Bill nepřetržitě a stále jako vodopád, to může opravdu štvát. Mám právě uvolněnou dobu mého života. Kdo teď jedině mluví, jsem já a Bill se nemůže bránit - to je super. Včera černou fixou na tabulkou napsal "Drž hubu". Když Billa štvu, drží teď tabulku vždycky vysoko.

Doprovodíš Billa do nemocnice? Jak dlouho tam musí pravděpodobně zůstat?
TK: Bill by chtěl jen tak krátce v nemocnic zůstat, jak je to možné. Nejspíš tam vydrží jenom tak jeden, dva dny. V každém případě budu celou dobu u něho. Naše rodina, nejužší přátelé, Georg a Gustav a náš tým budou Billa samozřejmě také navštěvovat.

Co dělají vlastně v tuto chvíli bubeník Gustav a basista Georg?
TK: No jo, pro ně zůstává všechno při starém. Co ti by měli dělat? Ti nedělají nic, jako vždycky (směje se). Georg pravděpodobně celý den hraje a Gustav jezdí na kole. Ne, ve vážnosti, věřím že tady to jde u nás čtyřech podobně. Přes nucenou přestávku si všichni opravdu odpočineme. Možná to vůbec není tak špatné.

Máš strach, že Tokio Hotel nepůjdou po operaci dál tak slyšet, jako dříve? Obává se Bill, že jeho hlas bude operaci znít hlubší?
TK: Upřímně řečeno, je to na hovno a sice u obou. To nám jde zadek opravdu na hlubinný led. Bill mi už ukazoval posunkovou řečí, že se musím držet po operaci mimoto na mikrofonu. No jo, Phil Collins hrál ale také předtím na bicí, dříve než začal zpívat.

Takže máte takový plán nouze. Vaši fanoušci jsou také velmi starostliví. Billovi přišlo jistě mnoho dárku, ne?
TK: Fanoušci jsou neuvěřitelní a totálně sladcí. Bill bude momentálně dárky od fanoušků zasypán. Většina je inspirována Billovým krkem. Pro další dovolenou na lyžích je každopádně vybaven. Dostal hromadu šátků na krk a šál a kromě toho nemusíme teď chodit do žádné lékárný. Bez konce bonbónů na krk, multivítamínových tablet, vitamínu C, zinku...je toho docela hodně. Když se to všechno najednou vezme, nastane možná velmi milý výlet.

TH vyřeší problémy fans

29. března 2008 v 15:02 | Mintam |  Rozhovory
Jste zamilovány do Billa a nevíte, co dělat? Nebo chcete stejné dredy jako má Tom? Kluci dávají řešení těmto problémům pro vás, fanoušky.

Problém 1
Jsem zamilovaná do Billa, ale nikdy ho nejspíš nepotkám.
Bill: Oh, na tohle nevím, co mám říct. Jestli jsi do mě opravdu zamilovaná, tak bys měla...možná bys měla jít na jeden z našich koncertů a možná se tam uvidíme.
Tom: Já k tomu chci vlastně něco říct - měla bys být zamilovaná do mě. Potom bude všechno v pořádku!
Bill: Možná by sis měla uvědomit, že jsem jenom obyčejný kluk, jako ostatní. Pomůže to trochu tvému zlomenému srdci?

Dopis od Toma

28. března 2008 v 22:12 | Mintam |  Pozdravy & vzkazy
http://kaulitz2.blog.cz/
Chceme Vám poděkovat ve jméně celé kapely a hlavně Billa , za všechny ty zprávy,dopisy které mu posíláte protože Bill jde na operaci.
Bill je skutečně velmi šťastný za všechny ty přání aby se uzdravil . Bill a celá kapela se Vám velmi omlouváme , protože jsme museli zrušit spousty koncertů. My doufáme , že si všechny zrušené koncerty vynahradíme.
Tom

Tokio Hotel TV [Episode 19]

27. března 2008 v 16:11 | klokánek |  Tokio Hotel TV

Vzkaz od Davida Josta na Leute Heute (ZDF)

25. března 2008 v 21:09 | klokánek |  Články
David Jost: "Kdyby Bill dokončil s cystou turné, mohl by se jeho hlas poškodit navždy."


David Jost:
"Celá kapela je z toho vystrašená. Bill se samozřejmě bojí operace. Tom, Georg a Gustav se ho snaží podpořit jak to jenom nejvíc jde."

Bild.de - Lékaři mu řezají cystu!

25. března 2008 v 7:32 | Mintam |  Články
Hamburg - Stanovil pro fanoušky svoje zdraví na hře?
Zpěvák Bill Kaulitz (18) z německé nejúspěšnější rockové kapely "Tokio Hotel" ("Durch den Monsun") se musí podrobit operaci hrtanu!
Lékaři diagnostovali na jeho hlasivkách cystu, která musí být okamžitě odstraněna. Bez operace by mohl být Billův hlas tak silně napaden, že by už nikdy nemusel zpívat.
Kompletně vyprodané Evropské turné s koncerty v Itálii, Švédsku, Slovinsku, Srbsku, Finsku, Dánsku, Norsku a vystoupení v Dortmundu, musí být odřeknuty.
OBROVSKÝ ŠOK PRO MILIONY FANOUŠKŮ Z CELÉHO SVĚTA!
"Bill byl již na začátku minulého týdnu se zánětem hlasivek v lékařském ošetření", říká producent a manažer Tokio Hotel, David Jost. " Další vyšetření dokázala, že se na jeho hlasivkách vytovřilo zhuštění, které zabraňuje zlepšení."
Jak může takový vřed vzniknout?
"Většinou tohle onemocnění vznika v přílišného namáhání", říká HNO-lékařka Dr. Julia Vent z univerzitní kliniky v Kolíně. "Když zpěvák příliš hlasitě nebo se špatným nátlakem zpívá, může se vytvořit takové zduření".

Sweet Gustav

24. března 2008 v 11:49 | Mintam |  Gustav

Hey girls! Come here :D

24. března 2008 v 11:48 | Mintam |  Fotomontáže
Veselé Velikonoce :D
tokiohotel-s.blog.cz

Sweet & Sweet

24. března 2008 v 11:46 | Mintam |  Twins
pp

Medvídci, oba :)

24. března 2008 v 11:23 | Mintam |  Bill
http://tokiohotel30.blog.cz

Bild.de - Strach o Billa!

23. března 2008 v 15:02 | Mintam |  Články
Tokio Hotel odříkají další koncerty. Fanoušci si o Billa dělají opravdu starosti!
bill-thotel.blog.cz
Miliony fanynek touží po zpěvákovi Tokio Hotel Billovi Kaulitzovi. Koncerty v Evropě ale musely být zrušeny. Infekce je zdá se horší než se předpokládalo. Producent David Jost říká: "Minulý týden odjel Bill rychle zpátky do Německa. Tam byl pozorován německými specialisty a než bude úplně zdravý musí zůstat v posteli."
Zpěvák Tokio hotel Bill Kaulitz je pozorován kvůli infekce jeho hlasovek. Fanoušci se opravdu bojí kolik ještě bue zrušeno kvůli nemoci koncertů. Po odvolání koncertů v Ženevě, Lisabonu, Madridu a Douai musely být zrušeny vystoupení také v Turíně, Říme a Bologně. Na několika fan fórech se mluví o tom že Bill po selhání jeho hlasu brečel . Dny před koncerty byly před halou a poslouchali tyto šokující zprávy: některé dívky byly tak šokované že mluvili o sebevraždě. Infekce může po sobě zanechat trvalé poškození. Jestli bude zrušen i koncert v Dortmundu ještě stále není jisté.

Ach, ta dvojčata

22. března 2008 v 21:50 | Mintam |  Kapela
Ty totálně stejný pózy a pohyby rukama :D
687067867860

Interview s Billem

22. března 2008 v 19:16 | Mintam |  Rozhovory
Bille, když se podívám na tvoje fotky z koncertů, vždycky jsi měl dikobrazí vlasy a nosil make-up, i když jsi byl mladší. Kolik času ti zabere tvůj vzhled? Nosíš make-up jenom na koncerty nebo i když jdeš ven?
Bill: Moje vlasy jsou od přírody vlnité, takže strávím hodně času jejich narovnáním. Make-up je část mě, takže ho nosím pořád, i když jdu ven.

Tvoje matka byla švadlena. Ovlivnila nějak způsob tvého oblíkání?
Bill: Získali jsme potřebu přizpůsobit naše oblečení. Tom a já jsme to interpretovali rozdílným způsobem. Já miluju oblečení, které mi sedí a je trochu divoké. Tom v harmonii se svými dredy nosí rád volné oblečení.

Narodil ses v Lipsku, v oblasti, která byla do roku 1989 považována za Východní Německo. Co teď pro tebe znamená "Východ"?
Bill: Jako pro každou jinou osobu, tak i pro mě je východ pouze zeměpisná poloha. Po vydání našeho prvního alba jsme se přestěhovali s naší rodinou do Hamburku. Žijeme ve stejné budově, jenom ve třech rozdílných bytech. Já sdílím byt se svým bratrem Tomem. Ten si furt stěžuje, že trávím v koupelně hodiny!!

Kdo je šéf v kapele?
Bill: Nikdo není šéf. V rozhovorech jsem ten, kdo mluví ve jménu kapely z praktických důvodů. Možná protože, na rozdíl od druhých nejsem muzikant, ale zpěvák. V kapelu můžeme všichni říct, co si myslíme. Je tam demokratický duh. Není o tom pochyb.

Minulý rok jste Tom a ty ukončili školu. Budete pokračovat s vašimi studiem?
Bill: I když jsme ve škole měli vždycky dobré známky, bylo to pro nás velmi stresující a únavné. Teď tvrdě pracujeme, takže jsme museli školu ukončit po internetu. Škola je pro nás uzavřenou kapitolou.

Jaký byl váš průměr?
Bill: 1,8

Moc si nejste jisti s vaši angličtinou a vaše první hity byly v němčině
Bill: To je pravda, učili jsme se anglicky jenom na škole a ne moc dobře. Momentálně nemáme čas studovat angličtinu, takže jsem potřebovali překladatele.

Na vaše posledním albu jste začali zpívat anglicky, ale vaši fanoušci preferují němčinu. Koncert v Montpellier byl pouze německy a fanouškům se to líbilo!!
Bill: Když jsme minulý podzim hráli v Itálii, 4 z 21 songů byly v němčině. Abychom potěšili fanoušky, na všech třech koncertech v Itálii zpívat pouze v němčině. Můžeme o tom přemýšlet.

Byli jste od některých zkritizování za videoklip "Don't Jump" Originální verze mluví o sebevraždě a v spolední scéně skočíš Bille ze střechy.
Bill: Nerozuměli nám. "Don't jump" není song o sebevraždě, ale o přátelství. Je to o tom, jak vám můžeme pomoct přítel myslet a neudělat chybu. Ale tomu nebylo porozuměno a pro tenhle důvod se náš manažer rozhodl pozměnit poslední scénu. A poslání je stále do samé: Neskákej

Je nějaký song, který jsou pro vás důležité?
Bill: Všechny naše songy jsou pro nás velmi důležité. Všechny mají poslání. Já se na koncertu věnuju "Geh". Někdy je těžké, říct tomu druhému, že bude pro oba lepší žít odděleně. Vyzívá to k upřímnosti.

Dívky po tobě šílí. Máš přítelkyni?
Bill: V této chvíli nikdo z nás nemá na ženy čas.

Georg

22. března 2008 v 19:12 | Mintam |  Georg

Teemix Interview

22. března 2008 v 18:58 | Mintam |  Rozhovory
Bille, Tome už jste ukončili studium, jak se cítíte ?
Dobře, první věc kterou jsme udělali bylo že jsme všechny ty věci spálili ! To byla skutečně věc kterou jsme toužili dlouho udělat . Říkali jsme si : v den kdy tohle skončí to všechno vyhodíme . Takže když budeme chtít studovat dál budeme si to muset zase všechno znovu koupit ! Ale to aktuálně není náš záměr . Teď se zaměříme na kapelu . Jsme šťastní že všechen ten hnus je za námi.... . Byla to neuvěřitelná noční můra ale teď je to všechno pro kapelu .

Vydáte teď někdy nový singl ?
Ne teď ne. V tuhle chvíli se nezvládáme dostat do studia . Ještě jsme ani nezačali nahrávat třetí album . Ale samozřejmě budou nové songy a nasměrujeme se zpátky do studia a uděláme tento rok nové album . Je tu spousta nápadů, textů a v našich myslích už nějaké songy jsou ...

Myslíte že je pro vás možné mít "normální" vztah s dívkou ?
Tom: To záleží na tom jak si představujete normální vztah ... Ale samozřejmě i přesto je tohle problémový čas . Všechno se to stane přes mobil ! Ale kdybychom byly opravdu zamilovaní bylo by to možné, za dívkou by jsme mohli jezdit .

Máte nějaké veselé příhody s dožadujícími se fanynkami ?
(Malé váhání , dvojčata se po sobě podívají)
Nemůžeme si vybrat a říct "tahle fanynka nebo tahle fanynka je hysteričtější než ty ostatní!" Naši fanoušci jsou vždycky blázniví když přijedeme a my je tak milujeme . Horší by bylomít publikum které by jen hezky tleskalo jako je to u ostatních interpretů . Tak ze sebe dostanete lépe nervozitu než kdyby jen tleskali .
Tom: Yeah na podiu chceme jít do všeho po hlavě, získat všechnu energii a křičet, nerelaxujeme.
Bill: Yeah relaxovat můžeme doma. Milujeme když dělají hluk a křičí .
Tom: Dává nám to energii .

Bill byl ve španělských novinách zvolen nejvíce sexy klukem roku 2007 . Co si o tom myslíte a koho by jste shledali nejvíce sexy ?
Georg: Jessica Alba !
Tom: Jessica Alba !
Georg: Řekl jsem to první !
Tom: Když se někoho tady zeptáte co odpoví, řekne mě ! Dobře, myslím že je to hloupé stavět do takové pozice kluky ...
Georg: Yeah a zvláště když Bill vyhraje !
Bill: Zajímalo by mě kdo mě tam vybral ! Je to obrovský omyl ale velké uznání pro mě .
Tom: Tak pro mě je to Jessica Alba a skutečnost že Bill vyhrál je skutečně otřesná . Opravdu by jsme chtěli vědět kdo pro něj hlasoval, ne ?
Bill: Ani nápad !

(Bill reaguje na to koho shledávají nejvíce sexy)
Bill: Dobře, já nikoho nepreferuji , není dívka kterou bych shledával absolutně nejúžasnější . Je spousta hereček které jsou podle mě opravdu krásné . Myslím říct něco jako "samozřejmě jsou tu herečky které zvenčí vypadají sakra dobře". "Ale nemám žádný vzor nebo hvězdu kterou bych shledal jako nejvíce sexy."
Tom: Já jich znám hodně !
Gustav: Scarlett Johansson v The Movie .

Jaký je váš nejoblíbenější seriál ?
Tom: Líbí se mi 24, ten je opravdu udělaný pro mě !
Bill: Já mám rád The King of Queens… ve skutečném životě je to legrační, mám to rád !
Tom: Taky mám rád Playboy Mansion, ale nevím jestli se to počítá do seriálů .
Georg: Dobře, už jsme viděli několik řad tak můžeme říct že je to seriál...
Tom: Něco jako Girl Next Door…

Co aktuálně posloucháte za muziku ?
Bill: U mě se nic nezměnilo... je to to samé jako před rokem a půl... Coldplay, Keane, ...
Tom: Yeah pro Georga je to stále stejné, žádná změna, stále poslouchá Jeanette Biedermann !
Georg: Ano mám stále stejnou sbírku ! Skutečně poslouchám Yellow Card …
Tom: Já stále Samyho Deluxe .
Gustav: Já ted poslouchám Ugly od Life of Agony .

Akustické Der letzte Tag

22. března 2008 v 1:21 | Mintam |  Poslech