Únor 2008

Gustava tetování

29. února 2008 v 19:56 | Mintam |  Gustav
http://gustav-bubenikTH.blog.cz

Tokio Hotel TV [Episode 15]

28. února 2008 v 18:06 | klokánek |  Tokio Hotel TV

Top 6 otázek pro Tokio Hotel od kanadských fanoušků

27. února 2008 v 17:50 | klokánek |  Rozhovory
Otázka od Bensu S.: Jaký typ holek kluci hledáte a myslíte si, že osobnost je důležitější než vzhled, nebo je to jinak? A taky jakou osobnost a vzhled byste na dívce chtěli nalézt?
Bill: Nejdůležitější je dívčí osobnost. Intuitivně se dívám na ruce dívky, když ji potkám poprvé. Ale, ani ty nejkrásnější ruce nepomohou, když naše osobnosti nejdou dohromady. Musí tu být ta chemie, aby to fungovalo. Když se mluví o osobnosti: musí být upřímná, zábavná a nejdůležitější je věrnost. Neumím si představit mít vztah s dívkou, která nemá tyhle kvality...hlavně věrnost!
Tom: To rozhodně záleží na tom, co mám u té holky na mysli. Jestli se mluví o vztahu vážném nebo na jednu noc? Hlavně nechci řadit do určitého typu osobnosti...kdybych to udělal, tak by to mohlo vést k nepohodám.

Otázka od Chriasiany A.: Kdybyste mohli být hvězdou ve filmu, kým byste byli?
Tom: Chtěl bych opravdu být Bradem Pittem v "Mr. and Mrs. Smith", protože bych tam mohl mít vztah s Angelinou Jolie a mít ten nejlepší sex...no, abych to upřesnil, ona by měla ten nejlepší sex.
Bill: Myslím, že Georg by chtěl být hvězdou v "Pánovi prstenů", protože jeho přezdívka je Hobbit. Mohl by zapadnout mezi ostatní hobity a ani by na sebe tolik neupozorňoval.

Tom opět napsal na Alloy.com

25. února 2008 v 21:55 | klokánek |  Pozdravy & vzkazy
ByeBye NY
Ahoj všichni, tady je znova Tom.
Dneska je náš poslední den v New Yorku. Zítra se vracíme do Německa na přípravy kvůli evropskému turné. Začne 3.března v Brusselu (to je v Belgii), takže se musíme připravit.
WOW, tenhle výlet po Severní Americe byl šílený. Nejdřív jsme uvízli v Torontu kvůli ohromné sněžné vánici a zabralo nám to dva dny, než jsme se dostali do LA! Po tom jsme to stěží měli do NY, protože naše letadlo mělo technické problémy - opravdu není legrace strávit tři dny na letišti vedle Georga (protože nevoní moc dobře).
Ale dost toho - promluvme o dobrých věcech! Byli jsme absolutně nadšeni z vás fanoušků. Bylo to tak úžasné vás vidět, jak jste byli nadšeni...opravdu jsme se cítili jako doma, hlavně já! Vzhledem k ostatním členům kapely, tak já jsem dostal tunu telefonních čísel od velmi krásných dívek ;-) Takže se nemůžu dočkat, až se vrátím. Pro příště: možná byste mohli popřemýšlet nad tím, že dáte ostatním členům kapely, taky šanci.
To je pro dnešek všechno - DÍKY za všechno a uvidíme se brzy!
Tom

Černobíle :-*

25. února 2008 v 15:56 | klokánek |  Bill

Band

24. února 2008 v 18:54 | klokánek |  Kapela
jbnetz

Bzzzz

23. února 2008 v 12:05 | Mintam |  Tom
Moucha for ever :D
tokio-hotel-de-4ever.blog.cz

Kuk! :D

23. února 2008 v 12:03 | Mintam |  Animace
tokiohotel-rock.blog.cz

Eurobands - Tokio Hotel zkontaktováni emailem

23. února 2008 v 12:00 | klokánek |  Rozhovory
Pokud pocházíte z Evropy, tak jste o nich jistě již slyšeli...hodně! Amerika? Dejte jim pár týdnů a uvidíte, jak to bude velké. Tokio Hotel jsou složeni z Billa a Toma Kaulitzových, jeden je zpěvák a druhý kytarista, basisty Georga Listing a bubeníka Gustava Schäfera.
Co je na nich tak speciálního? Po dvou albech "Schrei" a později "Zimmer 483" jsou nejslavnější kapelou německého byznysu, která se již dlouho neviděla. Stejně jako alba, i DVD se dost prodalo a to víc, než se očekávalo a ne jenom v Německu, ale po celém světě.
Zmínili jsme se, že jim ještě není ani dvacet?
Nejenom v Německu se vypracovali na vrcholky hitparád, ale taky bodují ve Francii a Rakousku. I přes takové věci, jako jsou jazykové bariéry mají velký úspěch. Nyní byly jejich písně přeloženy a přehrány do angličtiny, tak se rozhodli, že se pokusí na něco víc.
Tokio Hotel bouře nyní dosáhla Ameriky, vyprodávají koncerty během několika hodin a to je jenom začátek!
Ve svém plném programu si našli čas na interview s námi a tady ho máte.

Jak byste někomu, kdo vás ještě nikdy neslyšel, popsali svoji muziku?
Tom: Hlavně je to německý rock. Je tam velmi moc kytary a bicích...opravdu energické. Vždycky jsme se snažili si vytvořit vlastní zvuk, který je unikátní pro Tokio Hotel. Je to těžké popsat, ale už na začátku našich písní poznáte, že to jsme my, Tokio Hotel.

Můžete nám říct nějaké další plány, které se týkají Ameriky a Kanady?
Tom: Jsme velmi nadšeni, že lidi z Ameriky a Kanady o nás mají zájem a taky o naši muziku. Myslím tím, že jsme německá kapela a nyní máme možnost se dostat až sem. Je to nepopsatelný a neobvyklý pro německou kapelu.
Bill: Nemáme žádné velké plány ani cíle. Chceme prostě hrát živě tak moc, jak to bude možné, poznávat se s fanoušky, vzít šanci a užít si všechno.

Na co se v Americe těšíte?
Bill: Byli jsme v New Yorku a Los Angeles...rozhodně to milujeme. Jsme opravdoví fanoušci velkých měst a obě byly takové, jaké jsme si je představovali. Už jsme hráli i dvě show - jednu v Montrealu a jednu v Torontu. Fanoušci byli úžasní. Nečekali jsme, že nás někdo pozná a přitom jsme měli takové milé uvítání - bylo to fantastické.
Tom: A musím říct, že co jsem zatím viděl, tak jsou holky tady opravdu pěkné - rozhodně stojí za nějakou tu akci.

Již máte v Evropě velmi divoké fanoušky. Myslíte si, že američtí jsou jinačí než evropští? Jak?
Bill: Je těžké říct rozdíl mezi každou zemí, když každý fanoušek má svojí vlastní osobnost a unikátnost. Rád nazývám naše fanoušky velmi energickými. Jsou nám velmi blízcí - žijí ten život s námi a cestují s námi. Kamkoli jdeme, jsou vždycky s námi. Jak jsme si všimli z internetu, tak se to mezi americkými fanoušky rozšiřuje. Jsme tak nadšeni a to, že jsme tady je něco naprosto prvého. Nemůžeme se dočkat až je potkáme.
Tom: Yeah a je tu hodně krásných dívek z celého světa.

Na druhé straně, byli jste označeni jako "vyrobeni k prodeji", kvůli práci s producenty. Jak se s tím cítíte? Jak na to koukáte?
Bill: Je nám tohle vlastně jedno.
Tom: Takhle věci v hudebním světě chodí. Jakmile jste slavní, hlavně když se to stane v krátkém čase jako nám, tak si lidi myslí: stop, tihle musí být umělí.
Bill: Ano, ale vše, co můžeme říct je to, že naše kapela je spolu už sedm let. Začal jsem pást písně, když mi bylo sedm let, později se Tom zasvětil do muziky taky. Potom jsme potkali Georga a Gustava a stali se kapelou. Co vidíte a slyšíte dnes, tak na tom jsme pracovali po sedm minulých let.

Když se podíváme na vaši kariéru, na co jste nejvíc hrdí?
Tom: Nenazval bych to jako hrdost, ale jsme za to šťastní. Pamatuji si, když jsme začali, tak jsme hráli v malých klubech, kde se ukázalo tak pět lidí - a ani se o nás nezajímali, jen chtěli na pivo. Ale teď hrajeme show v Kanadě a Americe a připravujeme se na naše třetí evropské turné - je to ohromný! To jsme vždycky chtěli: cestovat a hrát tak moc, jak to bude možné. Lidi se s námi spojují! Doufáme, že to bude trvat tak dlouho, jak je to možné...nejlépe po zbytek našeho života.

Všichni máte velmi rozdílné styly, jak je pro vás důležitá image kapely?
Bill: Vždycky jsme byli jiní. Když se podíváte na staré fotky kapely, tak můžete si říct, jaký každý z nás byl a taky jsme si náš styl začali utvářet velmi brzy. Když jsme dostali nahrávací smlouvu, tak pro nás nejdůležitější bylo zůstat takovými, jakými jsme chtěli a oblékat se taky tak. Nechtěli jsme mít stylistu, který by nám říkal, co nosit. To není pro nás. Myslím si, že naše muzika a osobnosti jdou spolu. Nikdy jsme nechtěli nosit masky a předstírat někoho, kým nejsme. Takže to, co vidíte je taky to, jací jsme a takové to máte.

Jaká je nejvíc legrační nebo nejdivnější pomluva, kterou jste o sobě slyšeli?
Bill: Ani nevím, kde začít. Je jich tu kolem tak moc. Jednou jsme našli to, že jsem se zabil v hotelovém pokoji. Další, že jsem se na své 18.narozeniny opil a dal na internetové forum, že jsem gay - to bylo legrační.
Tom: Ne, nejlepší bylo to, že se někde napsalo, že ostatní tři nejsou už panicové!

Co právě posloucháte?
Tom: Všichni posloucháme rozdílnou muziku. Já poslouchám jen německý hip-hop.
Bill: Já poslouchám tak různě jako je Nena, Green Day, Coldplay, Keane, Placebo...záleží na mé náladě.
Gustav: Já miluju Metallicu a Foo Fighters.
Georg: Já mám stále rád Oasis a Fall Out Boy.

Co by lidi překvapilo, kdyby se o vás dozvěděli?
Tom: No, na to se musíte zeptat těch tří - oni se o mě učí každý den.
Všichni: Oh!
Bill: Věděli jste, že Georgovo jméno je Georg Moritz Hagen?

Děkujeme velmi moc za tohle interview! Přejeme vám do budoucnosti to nejlepší. Nějaká poslední slova vašim americkým fanouškům?
Bill: Chceme poděkovat všem našim fanouškům za podporu - za to, že umožnili, že jsme tady a hrajeme živě. Jsme tak nadšeni o váš zájem a nemůžeme se dočkat, až vás všechny uvidíme! Díky velmi moc.

Žranice :D

21. února 2008 v 18:00 | klokánek |  Kapela

Tokio Hotel TV [Episode 14]

21. února 2008 v 16:36 | klokánek |  Tokio Hotel TV

Tomův vzkaz

20. února 2008 v 20:55 | Mintam |  Pozdravy & vzkazy
Ještě z doby, než kluci odjeli do LA.
_____________________________________________________Minulý čtvrtek jsem přijeli do Kanady a právě jsme v Torontu. Sedím ve svém hotelovém pokoji, přemýšlím o tom, že tu jsem a musím říct, že to miluju. Už máme za sebou dva koncerty, jeden v Montrealu v sobotu a jeden v Torontu v neděli. Mezi tím jsme udělali hodně interview. Byli jsme opravdu překvapeni, když jsme sem dorazili. Mysleli jsme, že nás nikdo nepozná. Představovali jsme si sami sebe, jak prodáváme lístky na ulicích, aby tam vůbec někdo byl, ale obě show byly vyprodané. Naši fanoušci na nás všude čekali - křičeli, smáli se, mluvili německy, zpívali naše písně a musím přidat ještě, že vypadali velmi dobře! Viděl jsem v obou městech hodně krásných holek, což mě opravdu potěšilo!

Buzznet interview: Zamilovaní do burgerů & Jessicy Alby!

20. února 2008 v 15:28 | Mintam |  Rozhovory
Tom: Hey, jsem Tom.Hraji na kytaru.
Georg: Jsem Georga hraju na baskytaru
Gustav: Já jsem Gustav a a hraji na bubny
Bill: hey, jsem Bill, jsem zpěvák a dohromady tvoříme
Všichni: Tokio Hotel
Bill: A vy sledujtete buzznet.com

Buzznet.com: jakou právě posloucháte hudbu? Já ká hudba vás ovlivňuje?
Tom:
Všichni máme rádi odlišné druhy hudby. Zřejmě máme jistou muziku, také posloucháme. Já poslouchám většinou německý Hip - Hop. Ostatní kluci poslouchají, kterou já nevítám.
Georg: Velký fanda Fall Out Boy a Oasis
Bill: Závisí na náladě. Mám rád Coldplay, Green Day, Keane.
Gustav: Jsem velký fanda Dave Grohl, Foo Fighters

Buzznet.com: Jakou nepostradatelnou "věc" máte sebou an tour? Nebo na cestách?
Bill:
Vždy máme sebou laptop. Kontrolujeme naše emaili a díváme se na DVD. A samozřejmě máme vždy naše mobilní telefony.
Tom: Georg má vždy sebou svůj obrázek semnou, tak když začíná cítit smutek, sám si udělá s rukou malou práci a dělá si tak dobře.

Billi

19. února 2008 v 17:32 | klokánek |  Bill

Dárečci :)

19. února 2008 v 17:16 | klokánek |  Kapela
V ňákom papíru..

Hollywood (15.2.2008)

19. února 2008 v 15:59 | Mintam |  Kapela

New York (18.2.2008)

19. února 2008 v 12:40 | Mintam |  Kapela

8 otázek na TH

19. února 2008 v 9:55 | Mintam |  Rozhovory
1. Bille, jakého věku by jsi se chtěl dožít?

Bill: Myslím že 85 je hezký věk. Nemám představu jak budu vypadat, jestli budu mít vlasy jako teď, ale v tom věku už mi to bude jedno. Doufám, že ještě budu zdravý a budu ještě dělat hudbu. Jestli budu v té době bohatý,jestli budu žít na tropickém ostrově? Ne, Myslím, že své poslední dny stravím v domově pro seniory v Německu.

2. Georgu, kolik nástrojů máš doma?

Georg: Myslím, že mám doma asi 15 nástrojů, co jsou moje. Když mi bylo 11, začal jsem hrát na mojí 1. basskytaru. Neměl jsem moc lekcí. Myslím, že jsem se to naučil sám v průběhu let. Vždy v hudbě mužete najít nové prvky. Toto jsem nejvíce vypiloval s klukama.

3. Tome, kolik minut vydržíš nic nedělat?

Tom: Když spím, nic nedělám, ne? Počítá se to? Protože, pak se nezačnu tak rychle nudit. Uhm...
Georg: Znám Toma už 7 let a když on nic nedělá přes dvě hodiny, považuje to za dlouho.
Tom: Správně, protože pak sleduji televizi. Tak odpověď zní: 2 hodiny.
Bill: Ow, to je to podobný! Často sleduješ televizi. Myslim že před televizí stravíš přinejmenším 4 hodiny denně. Ve skutečnosti s námi všemi je to stejný.

4. Gustave, kolikrát si v životě někoho uhodil?

Gustav: Musím říct, asi 5x. Obzvlášť Billa, když je moc aktivní, nebo když na mě začne hledat chyby.
Bill: Nikdy si mě neuhodil!
Gustav: Zatím ne, ale v mé mysli, jsem tě přinejmenším 5x nakopal do prdele. Vě škole jsem nikdy neměl moc argumentů, tak jsem se do bitek nikdy nedostal. Tehdy jsem byl hodný chlapec. Dokonce jsem ani neměl možnost něco ve škole provést, učitelé nám byly v patách.

5. Bille jsi znovu na řadě. Jak dlouho ráno stojíš před zrcadlem?

Bill: Moc dlouho ne, oproti ostatním. Za 40 minut se stihnu vysprchovat, ustrojit a udělat vlasy. A kdo se domnívá, že vlasy mi zaberou dost času, mýlí se. Zabere mi to asi 10 minut. Při posledním vystoupení jsem viděl dost kluků s make-upem, nalakovanýma nehtama a extrémními vlasy. Opravdu jsem byl potěšen. Vypadají stejně jako já, když se na ně dívám je mi líp. Nevyčerpávám oblečení.

6. Georgu, kolik charakterových rozdílů mužeš vyjmenovat na dvojčatech, Tomem a Billem?

Georg: Začnu u kontaktu s děvčaty. Bill si je víc získá, je většinou na stejné vlnové délce. On se chová k těm děvčatům jako opravdový kámoš, a Tom ten většinou nevychází s nimi tak dobře. Též, Tom je pro organizovanost. Provokuje ho, když není nůž na svém místě, Bill se o to nestará. To jsou veskutečnosti 2 největší rozdíli mezi nimi.

7. Tome, popravdě, jak dlouho jste přátelé?

Tom: Teď tomu bylo 7 let. Každý den si všímám, jak dobře spolu vycházíme. Mimo to, je jasný že každý je někdy podrážděný, ale nemyslím si, že je ještě někdo komu bych věřil tak jako Billovi, Georgovi a Gustavovi. Vidíme se každý den a myslím, že to můžou překonat jen opravdoví přátelé. Budujeme ho společně, nedá se snadno rozbít. Přinejmenším aspoň u mě to tak je.
Georg: Když má někdo problémy, nebo cokoliv, vždy má 3 posluchače.

8. Otázka pro všechny, kolikrát denně si o Vás vaši rodiče dělají starost?

Georg: 1000x denně? Není to málo? Myslím, že rodiče se o nás bojí pořád.
Bill: Ale, taky se nás pokoušejí podporovat, ale moc nezasahují.
Tom: Jsou na nás moc pyšní. Obzvlášť po tom, co vidí že po tolika letech práce, jsme úspěšní. Nejlepší by bylo, kdyby mohli být s námi na tour. Nosit naše bágly, řidit tourbus z hotelu na koncert (smích)

Odjezd do Ameriky - zpráva od Billa

18. února 2008 v 14:48 | Mintam |  Pozdravy & vzkazy
Dobré ráno všem!
Je 2:30 hod. úterý ráno a ostatní členové kapely a já jsme právě přijeli na hotel do Berlína. Měli jsme skvělou noc na velkém předávání TV cen tady v Německu. Dostali jsme cenu jako "Bester Act National" a zahráli jsme náš song "1000 Meere". Bylo to velkolepé! Vedle nás byli ještě jiní hosté jako Hillary Swank nebo Robert De Niro. Byla to zajímavá zkušenost, doopravdy potka tyto lidi, obzvlášť po tom, co jsme už viděli tolik jejich filmů.
Teď je 2:40 hod. a my bychom měli jít...musím si ještě zabalit moji tašku na ráno. V 5:20 musíme opustit hotel a odjedeme na berlínské letiště. Náš cíl je Montreal, Kanada, budeme tam v sobotu hrát náš vůbec první koncert v Severní Americe. Jsme dost nervózní a zároveň zkličující. V posledních dvou letech jsme hráli všude v Evropě, ale teď jsme připraveni přejít přes Atlantik a dát to toho to nejlepší z nás. Je to jako splnění snů...

Zůstaňte na příjmu, brzo vám dám vědět, jak proběhl první koncert. Oh Bože, je za deset tři, musím jít!
Dávejte pozor a zatím!

Bill

Los Angeles (16.2.2008)

18. února 2008 v 14:13 | Mintam |  Kapela