Nový rozhovor ze Star Club

24. ledna 2008 v 15:56 | klokánek |  Rozhovory
Sen!
Bill - Když nám producenti řekli, že budeme mít evropské turné, nemohl jsem tomu uvěřit!
Tom - Atmosféra byla úžasná. Vytvořili jsme velký tým s technikou a je zajímavé vidět každou osobu, která tam má svoje místo.
Georg - Ale neměli jsme žádné vážné problémy, kromě Billa, když byl nemocen. Jednou se rozbila Tomova kytara, ale publikum reagovalo skvěle. Je to skvělý!
Gustav - Když hrajeme pořád písně ve stejném pořadí, tak mě to po dvou koncertech nudí. Ale každý večer je jiný. Publikum, atmosféra, vše je jiné. Co se ale nemění je to, že celé publikum zpívá s Billem.

Jako doma!
Tom - Miluji tourbus! Má velké postele s DVD přehrávači. Cítíme se jako doma.
Bill - Můžeme ležet na posteli a vše zařizovat. Jinak se scházíme v takový zasedačce tam a mluvíme i hodiny.


Akcent!
Bill - Víte, co mě nejvíc těší na francouzských fanynkách? Když mluví německy, tak mají takový roztomilý akcent. Ale radši budu ticho. Protože se zdá, že naši fanoušci můžou to samé říkat o mé angličtině!
Tom - Musí si říkat, že máme velmi špatného anglického učitele.

Making of...!
Bill - Nápad na klip 1000 Meere je o tom přejít 1000 oceánu ve 24 hodinách. Producenti nás dali do pozice udělat tu cestu v tajemném vlaku. A samozřejmě se nám hodně věcí během té cesty stalo.
Tom - Yeah, jako vypadnutí z vlaku například! Já jsem spadnul a byl celý špinavý! Takže si představte Gustava, jak se musel cítit, když hrál tu akční scénu!
Gustav - Ne, ne, ne, to nebyl pro mě problém! Učil jsem se od Toma Cruise. Myslíte, že můžu flirtovat s tímhle druhem humoru?

Lepší se to...!
Bill - Byl jsem uprostřed turné nemocen a neschopen. Ale je to mnohem lepší! Bral jsem tolik prášků a všeho, že jsem vyléčen předem na deset let! Ale co mi dalo sílu, byly e-maily od fanoušků. Protože musím uznat, že ve chvílích tohohle tlaku je to těžké. Jsou tu rána, kdy sním o tom zůstat v posteli. Ale naštěstí tu jsou fanoušci, aby nás popohnali.

Výbuchy!
Bill - Samozřejmě, že někdy se hádáme! Když jsme spolu 24 hodin sedm dní v týdnu, je normální, že vybuchneme. Potřebujeme taky trochu soukromí. Ale myslím, že nejhůř jsme na tom Tom a já. Když vybuchneme, tak je to rámus!
Tom - Yeah. A v tom případě je lepší, když mezi nás nevstoupíte! Naštěstí jsou si tím ostatní vědomi a tak se nezapojují!

Preview!
Bill - Začal jsem psát texty na naše další album. Mluvil bych o momentě ve vztahu, kde každý chce konec, ale nikdo se nechce rozejít. Je to zvědavost, hodně si toho člověk projde spolu, a pak se zjistí, že si nejsou souzeni. Po tom, je tu ta senzace poznání a přichází rozchod.

Ukazování se!
Bill - Jsem znechucen! Tom má řidičák a já jsem jediný z kapely, který nemůže řídit!
Georg - Nicméně si pořídil velký Cadillac!
Tom - Ale stále mám nějaké ty lekce, abych ho mohl řídit. Protože je to opravdu složitý!

Na cestě!
Bill - Když si chci odpočinout, pustím si MP3 a zapnu Green Day nebo Coldplay naplno.
Georg - U mě to jsou v tuhle chvíli Oasis.
Gustav - A pro mě to je poslední album Foo Fighter's!
Tom - Oh hrozný vkus! Dokud nebudete poslouchat Curtis, poslední album 50 Centa, tak si nebudeme rozumět!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama